Kuulsin naiste juttu pealt :)

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


Teema algataja
kylaline112

Kuulsin naiste juttu pealt :)

Lugemata postitus Postitas kylaline112 »

Ma muidu eriline kirjamiis ei ole, aga täna kuulsin väga tarka :twisted: juttu
jutu mõte oli vist tegelikult selles, et üks kurtis teisele oma rasket elu ja seda kuidas ta ootab, et suurt vihma sadama hakkaks. Ja seda selleks, et ta on väsinud olemast mootorratturist mehe ootaja kodus jnejne
aga mitte sellest ei tahtnud ma kirjutada, vaid sellest, et kuulsin lahedat väljendit ja tundsin ennast oma 42a vanuses naatukene puudutatuna ja tekst ise oli selline: "Nad on sellised huvitavad mehed. Kui just nende linnas nokka tõmbavate ja ogaraks kihutavatega kokku ei juhtu keda kutsutakse rullnokk tsiklistideks."
Nii et vot mida meie kallid kaasad meist arvavad :D
Kasutaja avatar

agent007
Postitusi: 420
Liitunud: 17 Apr 2005, 20:28
Tsikkel: Honda CB400T ´80
Asukoht: -- Tartumaa -- Tel: 58454535

Lugemata postitus Postitas agent007 »

see on küll hästi öeldud :wink:
Kasutaja avatar

miilits
Postitusi: 763
Liitunud: 14 Juun 2005, 07:24
Tsikkel: Kawasaki KZ1000P, Iž
Asukoht: Viljandi

Kuulsin naiste juttu pealt:

Lugemata postitus Postitas miilits »

Muide, nähes Viljandis kruiisi ajal nii paljusid tsiklimehi, arvas minu kallis kaasa, et isegi tema oleks nõus mõnele sõidule tulema, kuid ainult korvis, sest tagaistmel ta vist kardab olla, kuigi aastaid tagasi polnud selle vastu tal midagi.
Kasutaja avatar

mumm
Postitusi: 627
Liitunud: 12 Nov 2003, 15:34
Tsikkel: horney Helga
Asukoht: Kohatu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mumm »

peris hea on teinekord jah kuulda juhuslikult inimeste rääkimisi teemadel, mis kuidagi puudutavad ennast. kord 3 tipsi rääkisid mingist oma klassiõest kes "on ikka täitsa hulluks läinud, tal poiss mootorrattur, issas, kas ta ei karda seal peal istuda ja kuidas ta riides käib nüüd" jne. et tibid olid mures, et ei olnud enam kellega tibijuttu ajada ja shoppamas käija :D

mumm@ootab mummunaatorivaba aega :D
väike kuri mootorrattur
Kasutaja avatar

Mossemees
Postitusi: 175
Liitunud: 10 Mär 2003, 15:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

vastus

Lugemata postitus Postitas Mossemees »

....kui teil on vaja "naistejutte", siis pöörduge minu poole, sest....


üks kord olin viljandimaal ja naistega saunas õlut võttes, tead....65 aastal. Olime vanahea Gagariniga avakosmoses ja ta Moskva Olümpiamänmgude aegsed tennised jäid üles, orbiidile tiirlema. Kujutad sa pilti...mis nägudega need tüdod saunalavalt alla kukkusid...
Koos pesueht kosmonaudiga õlle võtta...vot see on tase
Lugupidamisega

Teie Mossemees

pepe@biker.ee

Hakkame kütma!

OÜ Potipoiss
www.potipoiss.ee
Pottsepp & Korstnapühkija
pepe@potipoiss.ee
5588 671

www.twitter.com/Potipoiss
Konsultatsioon
Küttekollete remont
Ummistuste likvideermine
Kasutaja avatar

Torpedo
Postitusi: 348
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:24
Tsikkel: Ural Solo '06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Torpedo »

Tjah. Kuulsin just eile taas põhjuseid, miks ma moto- ja muudel üritustel ikka üksinda pean käima:"Ma vihkan karvaseid: vihkan habemeid ja meestel pikki juukseid. Ma vihkan joodikuid. Ma vihkan seda rõvedat muusikat, mida te kuulate. Ma vihkan mootorrattaid - ma kardan mootorrattaid. Mida ma peale hakkan sinu sõprade seltskonnas?"

Sedapsi...

EDIT: Tuli just mõte, et teisepoole kõige hävitavama hinnangu osaliseks saanu võiks pälvida mingi auhinna. Olen kindel kandidaat; on kellelgi midagi vastu panna? :)
I'm not a gynecologist, but I'll take a look.
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Torpedo kirjutas:
Tjah. Kuulsin just eile taas põhjuseid, miks ma moto- ja muudel üritustel ikka üksinda pean käima:"Ma vihkan karvaseid: vihkan habemeid ja meestel pikki juukseid. Ma vihkan joodikuid. Ma vihkan seda rõvedat muusikat, mida te kuulate. Ma vihkan mootorrattaid - ma kardan mootorrattaid. Mida ma peale hakkan sinu sõprade seltskonnas?"

Sedapsi...
Oled sa kindel et sindki ei vihata..?
Kasutaja avatar

Torpedo
Postitusi: 348
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:24
Tsikkel: Ural Solo '06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Torpedo »

CB500 kirjutas:
Oled sa kindel et sindki ei vihata..?
Surm ja maksud, kallid sõbrad... Surm ja maksud. :wink:
I'm not a gynecologist, but I'll take a look.
Kasutaja avatar

HeitiKender
Postitusi: 450
Liitunud: 24 Nov 2004, 08:32

Lugemata postitus Postitas HeitiKender »

selles vihkamises ja kartuses aitaks asja mõistmine. Mis on mootorratas, mis selle labiilse 24 vabadusastmega süsteemi nii stabiilsek teeb, mis kurvid on ägedad ja mismoodi on tippkiirus seotud massikeskmega ning miks paremale keeramiseks tuleb vasakule keerata. Siis veel magustoiduks W SBK ja MotoGP - mõlema sõidud on see nädalavahetus, lovely.
Discoveryst näitas saadet nendest kes kardavad ämblikke. Nädalaajase kursuse lõpueksam oli tarantlit käes hoida. Kõik said hakkama kui nad olid nädal aega õppinud, mis on see kaheksa jalaga elukas.
Su naise puhul oleks lõpueksam ilmselt parklas ringipoputamine. Pocketbike sõit sobib ilmselt ka :)
Kasutaja avatar

Nobody56
Postitusi: 46
Liitunud: 27 Juun 2004, 13:42
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Nobody56 »

Torpedo kirjutas:
Ma vihkan mootorrattaid - ma kardan mootorrattaid. Mida ma peale hakkan sinu sõprade seltskonnas?"

Sedapsi...

EDIT: Tuli just mõte, et teisepoole kõige hävitavama hinnangu osaliseks saanu võiks pälvida mingi auhinna. Olen kindel kandidaat; on kellelgi midagi vastu panna? :)
Minupoolne kogemus siis kuis, üks sõbranna avaldas arvamust.. Mootorratturid on kõik kurjategijad, koguaeg nad ainult kaklevad ja varastavad ning pidevalt on üksteise tapmine jne.. (tüdruk vist liiga palju usa filme vaadanud) Ning muud peale alkoholi nad ei tunne.

Ühesõnaga.. raske on seletada, et paljud on 40--50dates muhedad onukesed kes pühapäeviti tsiklipükse jalga tõmbavad või siis noored ja enamasti sõbralikud motohullud. Ikka on kuskilt filmidest jäänud.. tülinorijad, kaklejad.. igalpool kakeldakse niikuinii
2 ratast, iga kell!
Kasutaja avatar

N
Postitusi: 258
Liitunud: 08 Mär 2004, 20:03
Asukoht: Mähe

Lugemata postitus Postitas N »

Torpedo kirjutas:
"Ma vihkan karvaseid: vihkan habemeid ja meestel pikki juukseid. Ma vihkan joodikuid.

A Huvitav, mulle on ta isegi paar korda tere öelnud.
Kasutaja avatar

Zombiegirl
Postitusi: 112
Liitunud: 20 Apr 2004, 13:03
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Zombiegirl »

Heh.. kirute, et teie naised arvavad nii ja naa.. naine hea väike asi, pisatd külka korvi ja tõmbad katte peale- mitte üks piiks.

Aga katsu sa oma pea 2 meetrise mehega(kes arvab niisamuti, nagu eelmainitet preilnad) sama teha:(

Nu ma olen katsunud teda ikka vedada nn viisakamatele üritustele, et näidata, et te pole nii koledad ja hirmsad ja karvased.. ja ta on juba peaaegu uskuma jäänud, kuni tuleb mõni tõeliselt karvane ja kõrvuni tätoveeritud õllene tsiklist ja patsutab ennastunustavalt mõne suvalise tibi kanni.

Peale seda on olnud lühike jutt: koju ja kõik.
Vastik, aga armas...

Teema algataja
Credo

Lugemata postitus Postitas Credo »

jobu mees on. lolliksõppinud.
Kasutaja avatar

Zombiegirl
Postitusi: 112
Liitunud: 20 Apr 2004, 13:03
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Zombiegirl »

Credo, mul on tunne, et sul on mingid kompleksid oma haridustaseme koha pealt.

Aga kui aus olla, siis mina oma tütrekest ka väga vabalt siukeste onudeg aühte seltskonda ei laseks, mis see siis mehel veel teistmoodi peaks olema.
Vastik, aga armas...
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Usalduse puudus ?
Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

anarhismikaplan
Postitusi: 147
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:29
Asukoht: tartu

Lugemata postitus Postitas anarhismikaplan »

Kui see õllelemb karvane tõesti ennastunustavalt patsutab kanni siis ilmselt see meeldib tibile ja miks see tõttu kiiresti koju peab minema - arumaeimõista. Aga mida ma ka tean õllestest karvastest ja kannidest :D
Kasutaja avatar

Zombiegirl
Postitusi: 112
Liitunud: 20 Apr 2004, 13:03
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Zombiegirl »

dziizaz kraist.. nu kui lugeda lehest, et iga nädal sõidab mõni tsiklist end surnuks või vigaseks, siis ei laseks ju küll tibukest (olgu siis naine või laps) sellistega ühte seltskonda, eriti kui inimesi lähemalt ei tunta.
Vastik, aga armas...
Kasutaja avatar

Mari Öö
Postitusi: 479
Liitunud: 01 Veebr 2004, 22:16
Asukoht: Tallinn-Tartu
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Mari Öö »

dziizaz kraist.. nu kui lugeda lehest, et iga nädal sõidab mõni tsiklist end surnuks või vigaseks, siis ei laseks ju küll tibukest (olgu siis naine või laps) sellistega ühte seltskonda, eriti kui inimesi lähemalt ei tunta.
tuleb mõistlik mees otsida. kui mina ratta ostsin, ei leidunud küll kedagi, kes oleks midagi keelanud. vastupidi - enda ümber olen motopisiku ajanud nii viiele-kuuele mehele peale (arvestus on ammu sassis, palju täpselt) ja minu kõige suurem kaasaelaja ja fänn on minu vanaema.

ja see, et dziizaz kraist, iga nädal jne - see pole kellegi argument ega kedagi, puhas lollus. vaja on mõtlemisvõimet koostöös usaldusega. sest mõtlev inimene ei üldista ja usaldav inimene usaldab.
If it wasn't for last minute, nothing would ever get done.
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

tuleb mõistlik mees otsida.
Ma olen pool elu rääkinud, et juba ammu ei võta enam mehed naist ja naised ei lähe mehele ...... :lol: 8)


Vabandan, lihtsalt ei suutnud end tagasi hoida.
Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

anarhismikaplan kirjutas:
Kui see õllelemb karvane tõesti ennastunustavalt patsutab kanni siis ilmselt see meeldib tibile ja miks see tõttu kiiresti koju peab minema ... :D
Mina ei saanud aru et siis kumma koju pale kanni katsumist minnakse :twisted: ?

terv
kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!
Kasutaja avatar

Raitz
Postitusi: 544
Liitunud: 13 Aug 2003, 23:59
Asukoht: Rakvere / MT10 dnepr

Lugemata postitus Postitas Raitz »

kris. kirjutas:
Mina ei saanud aru et siis kumma koju pale kanni katsumist minnakse :twisted: ?

terv
kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Ilmselt selle poole, kellel vaba pind juhtub olema.... ;)
Kui und ei tule loen lambaid ja nende 125cm3 postitusi

Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Julge »

Mul küll täpselt vastupidi läind - nii kui naisele kiivri ostsin, enam üksi tsikliga kodust minema ei saa... Ja juba räägitakse sellest, et oleks ikka vaja load ära teha ja siis mehelt tsikkel saada... :oops:

kõrtsmikumolu
Postitusi: 928
Liitunud: 12 Dets 2004, 19:32
Tsikkel: HusaBerg
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kõrtsmikumolu »

Õige! Tuleb muidugi naist keelata! Mina ei lase oma pääministrit sukakudujate ringi, sest need vardad on nii teravad ja ohtlikud ja siis veel see seltskond - puha sellised kortsus ja koledad.
Peale selle tuleb naisele veel peksa anda, isegi kui sa ei tea mille eest, küll tema juba teab :D
Kasutaja avatar

hannes
Postitusi: 682
Liitunud: 11 Mär 2004, 08:28
Tsikkel: Ducati Multistrada 1200S
Asukoht: Niinsaare
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas hannes »

kõrtsmikumolu kirjutas:
Peale selle tuleb naisele veel peksa anda, isegi kui sa ei tea mille eest...
Kui oleks, mille eest, tuleks maha lüüa :D

Ida-Virumaa – lähemal kui tundub, lahedam kui arvad!
Ducati Multistrada 1200S
Honda NC 750X DCT (müüdud, teenis mind truult täpselt 3 aastat ja 21000km)
Honda XRV 750 MooramaaPaar (müüdud, teenis mind truult 10 aastat ja 68000km)
Iga tsikli jaoks on oma tee!

Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Fazer kirjutas:
Mul küll täpselt vastupidi läind - nii kui naisele kiivri ostsin, enam üksi tsikliga kodust minema ei saa... Ja juba räägitakse sellest, et oleks ikka vaja load ära teha ja siis mehelt tsikkel saada... :oops:

Ära parem anna lootust, sellisest tsikliajagamisest mingit head nahka ei tule.. pigem saad põhjuse miks peksa anda! :D
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.

Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Lugemata postitus Postitas Tarts »

Fazer kirjutas:
Mul küll täpselt vastupidi läind - nii kui naisele kiivri ostsin, enam üksi tsikliga kodust minema ei saa... Ja juba räägitakse sellest, et oleks ikka vaja load ära teha ja siis mehelt tsikkel saada... :oops:
Mnjaa.
Ei teagi mis see õige on.
Vedasin oma kallist kaasat munakoorega ringi kuni hakkas nõudma uut kübarat (naiste asi!). Sai uue kübara. Siis talle enam ei meeldinud jope, millega sõitis. Sai omale nahast sõidutagi. Siis ei sobinud selle juurde enam endised püksid. Sai omale korralikud customi stiilis nahad. Täna käisime juba kingsepa juures mõõtusi andmas, et saaks naine omale korralikud ussinahast sõidu bootsid jalga. Ja kui nüüd see kõik kokku arvutada, oleksin saanud vähemalt suurema ratta sissemaksu ära teha! :lol: Ja loomulikult on nüüd kodust üksi jalga laskmine ikka jube keeruline...
A mis puutub ratta jagamisse, siis õnneks mõjus siinkohal lubadus, et kui tahab ise sanga istuda, saab rolleri :D Tänaseni püsib kenasti tagaistmel.

Teema algataja
zniffer

Lugemata postitus Postitas zniffer »

Zombiegirl kirjutas:
dziizaz kraist.. nu kui lugeda lehest, et iga nädal sõidab mõni tsiklist end surnuks või vigaseks, siis ei laseks ju küll tibukest (olgu siis naine või laps) sellistega ühte seltskonda, eriti kui inimesi lähemalt ei tunta.

ja mittu autojuhti iga nädal hukkub , end vigasex sõidab?????
samas ei lasex ju ka autojuhtidega kuskile oma pisi tütard või kuida
onetusi juhtub igal pool ja iga ühega
kõige suurem suremus % pidi olema omas voodis või vähemalt kodus!!

sorry kui exin ärge kõvasti looge;)
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Lugemata postitus Postitas AzA »

Mu naeseke arvab, et ta lapsele on isa vaja, mitte mälestust kivitahvlil.
Vaatamata sellele on mu suurim fänn mu enda lihane ema, kes justkui peaks nagu suurim kartja olema. Ja tema mu seljakotiks aegajalt ongi.
Ehk siis naesuke pole veel 30 ja ema juba 50.
Äkki on tegemist omamoodi elukogemusega naiste puhul? Sest mainimist pole väärt asjaolu, et mu lihane 70ndates vanaema keedab spetsiaalselt tsikli pesuks sooja vett ning tunneb muret kuidas viimane ka liigub.
Annaks neile aega :)
kõige suurem suremus % pidi olema omas voodis või vähemalt kodus!!
ojaa, nii ta on, aga kas ka kuni 30 aastastel meestel ning kas haiglavoodi loetakse ka voodi alla?
üks asi on ikka õnnetusjuhtumid ja teine loomulik surm :)
Aga mulle meeldib.

Teema algataja
zniffer

Lugemata postitus Postitas zniffer »

ojaa, nii ta on, aga kas ka kuni 30 aastastel meestel ning kas haiglavoodi loetakse ka voodi alla?
üks asi on ikka õnnetusjuhtumid ja teine loomulik surm :)[/quote]
vat ei tea kas haigla voodi loetaxe või mitte aga
lihtsalt jäi kõrvu kusilt kunagi et mingi teema nagu oli
ja kui mõeada siis võid kodus ja ka omas voodis vabalt õnnetuse läbi surma saada..........
maja põleb maha -lämbud ära suitsu sisse, propaan teeb paugu, magad ja mingi vend täis peaga sõidab läbi seina sulle voodise.....jne vat ewer sured nii või na üx päev- keegi ei ela igavesti
PIIS.. :? :cry:

Teema algataja
Karvik

Lugemata postitus Postitas Karvik »

ja pealegi on elamine üks väga ohtlik tegevus
100% sellega tegelejatest on siiani lõpetand surmaga

tähtis pole see kaua sa elad
tähtis on see kuidas sa elad

...paras filosoofia... :)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”