mõne mehe liikluskultuur

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


dubweiser
Postitusi: 484
Liitunud: 08 Apr 2005, 23:58
Tsikkel: bmw r1150 gs adventure

Lugemata postitus Postitas dubweiser »

U79 kirjutas:
Kõige kurvem on see, et osa rahvast ei taba isegi ära, mis sellises käitumises taunimisväärset on.
Ikka selline lahe põmmpea suhtumine: "Kõvatan, kus tahan ja istun pähe kui tahan, pealegi mul on kiirem kui sul jms. Ära halise, muidu löön kulmu rulli jne... Sul tagarattasse vist ei lähegi vää...,Teen kõigile ära..."
Et kasvaks aju, pole siin midagi muud soovida.

täiesti õigus sul. ja kui üritada vähegi selgeks teha, et linnaliiklus ja jalakäijate alad EI OLE LIHTSALT SELLISED KOHAD, kus selliseid asju teha, siis tulistatakse täiega- mis sa vingud siin, jobu, naudi sõitu ja ole vait.
aga arvan ja loodan, et see muutub ja mootorratturite silmaring lihtsalt laieneb iga päevaga.

ja tegelikult vaesed eputajad lihtsalt ei oska vaadata ega aru saada, et keegi pealtnägijatest ei suhtu tema tegemistesse kiitvalt. oled kõva mees küll ja oskad- aga, et imetlust teenida, pead ka tark, mõtlev ja intelligentne olema.

ilusat päeva
Kasutaja avatar

WR
Postitusi: 164
Liitunud: 04 Veebr 2005, 10:53
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas WR »

Läheb jälle mõni nädal mööda kui siin jälle keegi teema üles võtnud, et a`la kasvatame neid supermoto mehi...usute te tõesti et siin sellest kasvatamisest kasu on...ja nagu ma kunagi juba mainisin siis need kutid supermotodega sõidavad tagarattal kaa paremini kui pooled siin hädaldajatest kahel rattal....kuradi padjaklubi

Paralax
Postitusi: 124
Liitunud: 06 Okt 2004, 13:40
Asukoht: Tallinn,

Lugemata postitus Postitas Paralax »

Läheb jälle mõni nädal mööda kui siin jälle keegi teema üles võtnud, et a`la kasvatame neid supermoto mehi...usute te tõesti et siin sellest kasvatamisest kasu on...ja nagu ma kunagi juba mainisin siis need kutid supermotodega sõidavad tagarattal kaa paremini kui pooled siin hädaldajatest kahel rattal....kuradi padjaklubi
Kedagi peab ju kiruma, oleme ju eestlased. Ja keda oleks veel parem kiruda, kui mitte naabrimeest teisele naabrimehele 8)
Kütus ja õlu ei ole kokkuhoidmiseks.

U79
Postitusi: 86
Liitunud: 06 Jaan 2004, 11:12
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas U79 »

Ere mõtlemise näide ülevalpool. Arvatakse, et asi on tsiklis ja ei tea milles. No see nokatõmbamine mõjub ikka tõesti karmilt, ei saa enam millestki aru.

Teema algataja
Petz

Lugemata postitus Postitas Petz »

Mina kulutan oma haigekassakroone pigem mõne katkise ratturi peale kui pargis lamava narkari elustamiseks(mis on sagedasem väljaminek kui katkine rattur).
Ja kui haigekassakroonidest nii kahju on võib ju haigekassa kaardist loobuda ja maksta oma ravimise eest ise.
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Petz kirjutas:
Mina kulutan oma haigekassakroone pigem mõne katkise ratturi peale kui pargis lamava narkari elustamiseks(mis on sagedasem väljaminek kui katkine rattur).
Petz, ma olen Sinuga täiesti sama meelt sellises asjas. Aga inimeste vahel kõvatamine on ikkagi liig mis liig, liikluses sama lugu. Nii et soovitavalt ennetustööd mõlemas vallas ning mingu haigekassakroonid parem pimesooletõbistele ;)
Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

jälle vana teema.... oipljaaaa tõstis nokka,sõitis autode vahel,kiirendas julmalt yle 50ne.... täica perses korralikud liiklejad... pange silmad kinni kui ei suuda vaadata kuidas MEHED oskavad rattaga sõita väheke teisiti kui teie aint töristades 50kmh ja kaks ratast maas.sõitjal ja sõitjal on vahe vahel.kui sina tunned ennast nii ebakindlalt ratas maas lahti, siis see ei tähenda seda et teised on sama saamatud ja ja ehmunud kui ratas maast kerkib.
krdi targutajad minge targutage tsunaami kalameeste foorumis!!!
kas te seda ei märka v et yks must 3seeria bemm julmalt vilistab kummi linnas ja kiirendab.. võix ju hakata teda kiruma... linn pole õige koht kiirendamisex jnejnejne ja mis peamine.... sellel bemmi juhil kõrvad alles märjad. või siis see krdi rulluisutaja oranzide rollerblade uiskudega julmalt uisutab linnas inimeste vahel.... linn pole ikka õige koht uisutamisex.... ja ta sõidab veel nii et... oioioiiiii krt kas tõesti on linn yhel jalal uisutamisex õige koht.. teemasid ja rikkumisi palju millest võix rääkida.... aga rsk jätke tsiklimehed rahule
padjaclub!!!
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Nagu ma aru saan siis lahmitakse neid mehi, kes ohutunnet omamata lambikohtades sigatsevad mõtlemata sellele, et kui kukud siis selle tagajärjel võib keegi teine kolmas neljas inimene surma saada.

Väga õige ja õigustatud lahmimine!

Rahule võiks jätta need mehed, kes oma trikitamisi ohutult teevad...

Kui see samune kollaste läikivate velgedega supermoto mees seal pirtal laseb ühest otsast teise tagarattal ja ouliselt kiirust ületamata siis las ta laseb nii kaua kui tema läheduses 100 m raadiuses pole ühtegi teist elusolendit tikutopsi või titevankriga! Müts maha, et sellised oskused on ja ma imetlen seda...

Samahästi võiks hakata lahmima kõiki padjakate mehi kel sumpa ületab seal 100 db piirimai jne. Räigelt käib pooltele inimestele see närvidele, et ei saa rahus olla kuid samas jälle mina kuulaks kuskil piknikul looduses küll natukese podisevat chopperihäält linnu mölinale vahele, igati puhkus oleks :P

Keegi ei mölise selle üle, et chopakameestele meeldib sildade all pauku :twisted: teha ning sealviibijad tahmaks ehmatada, noored tibid kõnniteel hüppavad nii, et lust vaadata kohe :D

Ühesõnaga sõitke mõistlikult ja ettevaatlikult ning tehke oma trikitamisi kuid ärge üle pingutage!

zten00
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Sept 2004, 17:29
Tsikkel: DR800
Tänanud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas zten00 »

madone kirjutas:
Rahule võiks jätta need mehed, kes oma trikitamisi ohutult teevad...

Kui see samune kollaste läikivate velgedega supermoto mees seal pirtal laseb ühest otsast teise tagarattal ja ouliselt kiirust ületamata siis las ta laseb nii kaua kui tema läheduses 100 m raadiuses pole ühtegi teist elusolendit tikutopsi või titevankriga! Müts maha, et sellised oskused on ja ma imetlen seda...

Ühesõnaga sõitke mõistlikult ja ettevaatlikult ning tehke oma trikitamisi kuid ärge üle pingutage!
The King has spoken! (w)

Teema algataja
Nominative

Lugemata postitus Postitas Nominative »

Rämedalt palju on sõeluvaid tille, närvitsevaid tille, arutuid tille.
Ja seda täpselt samamoodi ka autoga liiklejate osas.

Kristiine ( taksopark ) ristmik - ootasin teepervel rohelist tuld üle tee minemiseks, paremal kõrval oli veel paar inimest.
Rohelise tule saabudes oled ikka veendunud, et sul on nüüd õigus üle tee minna. AGA, see ei tähenda midagi !
Mul oli roheline, olin juba ülekäigurajal ning paremalt sõle poolt tuleb mingi mersu kaubik ja vurab selge punasega
üle ülekäiguraja minu ninaeest tuule vihisedes takistades veel ristmikul juba teisi sõitma hakanud sõidukeid.

Tol hetkel haakus kohe mõttesse, et nüüdsest ma hakkan kivi taskus kandma, et kui veel midagi siukest juhtub,
siis viskan külma närviga õpetuseks taguakna sisse.

Kui te lähete rohelise tulega üle sebra, siis ikkagi vaadake kõrvale, et mõni noku/tunneliga mõtleja sinust üle ei sõida !


Viljar [ Siiski saatuse vastu ei saa ]

motik
Postitusi: 112
Liitunud: 10 Aug 2004, 01:52

Lugemata postitus Postitas motik »

Nominative kirjutas:
Tol hetkel haakus kohe mõttesse, et nüüdsest ma hakkan kivi taskus kandma, et kui veel midagi siukest juhtub,
siis viskan külma närviga õpetuseks taguakna sisse.

Viljar [ Siiski saatuse vastu ei saa ]
No sa oled ikke päris lammas!!!
Ei ole punase tulega sõitjate pooldaja aga..... milles auto süüdi on???
Sukisuki Änn- Änn@MC Motoahvid

Teema algataja
Nominative

Lugemata postitus Postitas Nominative »

motik kirjutas:
No sa oled ikke päris lammas!!!
Ei ole punase tulega sõitjate pooldaja aga..... milles auto süüdi on???

Tähendab, kui sa näed juba ammu, et sul on punane tuli, inimesed poolenisti
ülekäigurajal, siis kas Sina lugupeetud Motik sõidad inimestest läbi niiet liha
lendab igas suunas ?
Milles auto süüdi on ? Auto ei ole süüdi ! Autojuht on süüdi !
Aga millest autojuht õppust võtab ?


Edu !

Teema algataja
WagaBond7

Lugemata postitus Postitas WagaBond7 »

"On elus kaks liini, ühel pool kõik inimesed on võrdsed, teisel pool narrid mõõga otsas" kommenteeris üks tark mees kunagi.


Tervitatav - rahulik sõit ilma trikkideta, see on ammu teada, et sõelumisega ei võida midagi. Suunatuled peaks kindlasti kasutusse võtma, muidu lähevad veel rooste ja tekitavad lühise. Kas bikedel üldse neid kollaseid tulukesi on ?


Joon tõmmatakse siia...---------------------------------------------------------------------------------------


Lihtsalt mõttetu - Asjatu db tekitamine, inimeste keskel ühel rattal kekutamine, on ka mõistlikumaid viise adrenaliini saada, kui just pole ratas teatud asja pikendus.
Linnaliikluses üle mõistuse kiirust ületada, õnneks-kahjuks saab nad mingil hetkel sadulast maha, vead õige kiiresti tulema...


Piir just sinna sellepärast, et tulevastele ratturitele valet muljet ei jääks sellest, mille jaoks ratsu loodud on.
Jah, kitsas ja raske on see rada, aga seda enam nauditavam on austus ja mootorratturite parem reputatsioon.
Kõik muud on lihtsalt haledad vabandused, et oma käitumist põhjendada.

Kui nüüd kevad ruttu kätte jõuaks... 8)
Kasutaja avatar

Aarne
Postitusi: 78
Liitunud: 29 Apr 2005, 14:44
Tsikkel: Kawasaki VN15 SE, ZX-6R
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Aarne »

tulevastele ratturitele teadmiseks, mille jaoks mootorratas loodud on:

-kui tekib jalgrattaga tunne, et see on liiga kiire ja ohtlik, tuleb istuda mootorratta selga
-saab nautida austust ja mootorratturite head reputatsiooni

mootorratta kasutamise reeglid:
-mootorratast ei tohi mingil juhul käivitada
-parim oleks, kui see seisaks garaazis kettidega seina külge või veel parem lakke aheldatult
-väga tähtis on korrektne väljanägemine

need olid tänased mootorratturite trendiminutid

lõhkist pead nende järgijatele :wink:
Kawasaki VN15 SE ...kisub näo naerule
____________________
98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

Teema algataja
direktor

Lugemata postitus Postitas direktor »

no ma ei soovi mingit ossistaatust omandada,
aga ausaltöeldes tuleb siiski siklisõitu nautida.
kui sa tahad tööl käia, tee seda oma 1.4diisel nissan sunnyga
aga tsikkel on siiski nautimiseks, mitte töölkäimiseks.või mis?
Kasutaja avatar

Freaksmart
Postitusi: 774
Liitunud: 07 Apr 2004, 14:15
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas Freaksmart »

direktor kirjutas:
no ma ei soovi mingit ossistaatust omandada,
aga ausaltöeldes tuleb siiski siklisõitu nautida.
kui sa tahad tööl käia, tee seda oma 1.4diisel nissan sunnyga
aga tsikkel on siiski nautimiseks, mitte töölkäimiseks.või mis?
Äkki sel juhul seletad lahti mida tähendab "siklisõitu nautida"? Et kas siis tööle sõit polegi sõit? Hm...... olen siis nii palju aastaid eksituses elanud.... :(
Jawa 634 (15kw); Jawa 638 (17kw); Suzuki GS500E (34kw); Hyosung GT650 (60kw); BMW F800S (63kw)
Kasutaja avatar

Mix
Postitusi: 1246
Liitunud: 18 Mär 2004, 16:25
Tsikkel: tsiklit netu.
Asukoht: Tartu, Estonia

Lugemata postitus Postitas Mix »

direktor kirjutas:
no ma ei soovi mingit ossistaatust omandada,
aga ausaltöeldes tuleb siiski siklisõitu nautida.
kui sa tahad tööl käia, tee seda oma 1.4diisel nissan sunnyga
aga tsikkel on siiski nautimiseks, mitte töölkäimiseks.või mis?
Sihuke jutt...
ütle, kuda sa küll direktoriks said?!
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

direktor kirjutas:
no ma ei soovi mingit ossistaatust omandada,
aga ausaltöeldes tuleb siiski siklisõitu nautida.
kui sa tahad tööl käia, tee seda oma 1.4diisel nissan sunnyga
aga tsikkel on siiski nautimiseks, mitte töölkäimiseks.või mis?
No aga suguühe? Seda sa ju ka elava liiklusega kohas kuskil trollipeatuses ei naudi. Ega ju?

Heh :lol:
Suzuki GSX 750 Inazuma

Teema algataja
direktor

Lugemata postitus Postitas direktor »

kui ma tunnen, et ma võin/oskan siis ma sõidan viimase piiri peal.
kui ma oskaksin, siis ma sõidaksin koguaeg tagarattal, kusiganes, seisaks foori taga ka esivõitagarattal.
ma ei tea mehed nautige.
adrenaliini vajab ka ju ometi meie organism :lol:
Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

adrekalaksu tahad, mine rendi trikitamiseks ringrada, harjuta langevarjuhüppeid või karga abielunaisi või konda purjus peaga öösiti koplis või vea kellegagi kihla, et jõuad silmi pilgutada peale seda kui sul pea otsast raiutakse ning proovi järele kas ikka jõuad.
liiklus ei ole koht adreka taga ajamisel.
Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!

Teema algataja
direktor

Lugemata postitus Postitas direktor »

tegelt jah. ega chopperimehed vist ainult sõidavad oma põrisevate siklitega ja kõlistavad baari astudes kannuseid. kui te liigeldes adrenaliini saada ei proovi ning hallilt ning argipäevaselt liiklete, ei saagi te kunagi aru saama

Teema algataja
onu Reemus

Lugemata postitus Postitas onu Reemus »

Keegi peab olema alati see "kõige targem".Liiklusseadusi ei ole kirjutanud direktorid oma kõhutunde ja tahtmise järgi vaid statistika on abiks olnud.Kui ikka kõik ratturid 100 st,kes sõitsid 100 km/h,kokkupõrkel vastu jalutava seinaga said surma,siis kirjutati see seadusesse.NII EI TOHI TEHA :( .
Sa võid olla parimaist parim aga terav kirves leiab ikka kivi.
Annaks juma,et teised ei kannataks.

Teema algataja
direktor

Lugemata postitus Postitas direktor »

seda küll. aga tuleb nautida ikkagi. ja alati ei pea seadust järgima. vahest võib seda painata ja kas tagarattal sõit on muidu seadusevastane?tõesti ma ei tea seda ise
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Lugemata postitus Postitas AzA »

lahe lugu oleks selline, kus keegi foori all diisel skodaga elu naudiks - prooviks näiteks saada täpselt 2 sentimeetrit enne direktori tsiklit pidama.
"adreka laks" missugune :)

mina saan sinu mõttest küll aru direktor, kuigi ei mõista, kas sa oled muhe musta huumori mehike või siis lihtsalt rämedalt loll :)

fleim on muidugi tore asi, aga mingil hetkel on piir ees ikka, ka huumoril - kurvaks kisub ju.
Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

tige päkapikk
Postitusi: 184
Liitunud: 26 Juul 2005, 19:30
Tsikkel: VN 1500 / tl1000R
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas tige päkapikk »

kodanik direktor , sinus räägib üks SUUR rullnokk. tahad eputada , mine tsirkusesse. sellised oma oskuste ülehindajad on küllalt kõrvalisi inimesi tapnud.
Kasutaja avatar

Freaksmart
Postitusi: 774
Liitunud: 07 Apr 2004, 14:15
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas Freaksmart »

adrenaliini vajab ka ju ometi meie organism
Hr Direktor. Selle kohta ütleks ma nii palju, et kui olen sõites adrenaliini laksu saanud, siis räägib see sellest, et tegin midagi valesti, et kuskil jätsin midagi kahe silma vahele või, et mul kõvasti vedas,et veel terve olen! Kui sõidan nii, et kõik on minu kontrolli all siis on adrenaliini saamine välistatud!!!
St, et linnaliiklus ei ole see koht kuhu minnakse adrenaliini saamiseks.

No ja kui isegi sinuga nõustuda (mida mina ei tee) siis mis segab sulle tööle nii sõita nagu sulle meeldib? Kas on siis probleem selles, et hommikul ruttavad inimesed tööle ja ei pööra erilist tähelepanu sinu "trikkidele" (loe "nii palju tähelepanu sinu peale nagu sa tahaksid saada") ja ei oskagi õigesti hinnata kui "kõva mees" sa oled?
Jawa 634 (15kw); Jawa 638 (17kw); Suzuki GS500E (34kw); Hyosung GT650 (60kw); BMW F800S (63kw)

Teema algataja
Enriko

Lugemata postitus Postitas Enriko »

Pole ise küll eriline liikluseeskirjade rikkuja ja tagarattal ei oska ammugi sõita aga nõustuks direktoriga.
Vaadake näiteks kuidas sõidetakse kaherattalistega Itaalias, Lõuna-Prantsusmaal või Hispaanias. See juba vana nali, et seal võidakse sind arreteerida kui foori tagant ühel rattal ei lahku. Taadid sõidavad lühikestes pükstes, T-särkides ja kulutavad samal ajal jalatugesid ja kiiruspiiranguid pole vist neile üldse autokoolis õpetatud. Vaatasin siis nende liiklusõnnetuste statistikat ja tuleb välja, et surnute ja vigastatute hulk on neil miljoni juhi kohta tuntavalt väiksem kui meil.
Ja kui küsida suvaliselt lõunasakslaselt, et milleks tal ratas on, siis vastatakse tõenäoliselt, et üksi või sõpradega nädalavahetustel mägedes adrenaliinitaset korrigeerida ja matkata. Ma arvan, et vastus poleks tööl käimine, piima järel käimine ja kokkutulekutel ja treffidel käies näidata kui tegija tsiklimees olen ja 3x ennast mäluauku juua.
Mõtlesin, et äkki võiks keegi seda teemat lõunaeurooplastele tutvustada, saavad nad ka lõpuks teada, et tagarattal sõit lõppeb kohe kellegi surmaga ja igale kiiruseületusele järgneb sama.
Kui eestlane sõidab liikluses (olenemata liiklusvahendist), siis kõik kes sõidavad temast aeglasemalt on koperdised, jobud jne ja kõik kes sõidavad temast kiiremini on lollid, enesetapjad ja rullnokad. Ju see on meie mingi rahvuslik eripära.
Mulle igatahes meeldib vaadata kui teised oskavad paremini sõita kui mina.
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Kuulge adrenaliinilaksuga õigustajad, keegi ei väidagi vastupidist, aga miks peab seda adrekalaksu tänaval püüdma? Miks me ei kuule ringrajasõidu eesti meistrivõistlustest suurt midagi, miks lehed ei kirjuta, et Bomber weekendil või Stuntriding Day'l tegi eestlane ilma jne???? Sinna ilmselt tungi ei ole, sest tõsimehed on "busy" linnavahel tibide ees noka tõstmisega :wack:
Täitsa ausalt tunnistades olen ma stuntriderite suur fänn , aga liputajate kohta ei kõiguta küll mitte miski ega keski mu arvamust.
Suzuki GSX 750 Inazuma

Teema algataja
direktor

Lugemata postitus Postitas direktor »

rinka pole street mehed :D
Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

ega mõnele enne selgeks ei tee, kui pole oma "hästi sõitnud/adreka laksus" sõpra/tuttavat/sugulast matmas käinud. mõnele ei mõju isegi see.
Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”