Syydimatu biker

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


Teema algataja
Cowboy
Postitusi: 232
Liitunud: 30 Jaan 2005, 00:24

Lugemata postitus Postitas Cowboy »

Tarts kirjutas:
Minu tagasihoidlik arvamus on selline: Piiranguid seada ei saa..
.. Näitab keegi mulle äkki "Bikerite väärtegude reeglistikku" või "Bikerite väärtegude menetlemise reeglistikku"? Kes otsustab? Kes vastutab otsuse õigsuse eest? Cut your bullshit!..
..Kes tulevad sellistele üritustele peavad ka arvestama sellega, et risk pihta saada või ette jääda jääb. Selle vastu ei ole rohtu. Oluline on ise käituda õieti, siis ka risk väiksem.
Aga on ju olemas mingid p6hit6ed, reeglid, kirjutamatta seadused:
Motopaks kirjutas:
TÄHELEPANU!!!

juhin tähelepanu asjaolule, et biker.ee kleepekatega ringi sõites peate tavaliikluses normaalselt sõitma. See tähendab seda, et kõik kes nende kleepekatega ringi sõidavad kujundavad Biker.ee mainet just oma liiklemisega. Kleepekas liikuril kaotab teilt selle anonüümsuse mida liikluses läbustamisega nautida saite. Antud teade kehtib kõigile kes biker.ee kirjaga ringi sõidavad.

Teist oleneb selle koha maine mille "rullnokastumisest" ei ole ei mina ega arvatavasti ka kõik selle foorumi kasutajad huvitatud. Kui liikluses nõmetsejaid nägema juhtun siis tulen ja tõmban kleepeka maha
( nõmetse siis edasi nii, et foorumi mainet ei kahjusta )
.... nii teevad ka teised moded ja loodetavasti ka teised südametunnistusega kasutajad.

viisakat liiklemist :D
motopaks :D
Lugege uuesti labi: Reeglid http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php?t=591
Motopaks kirjutas:
Tere ja palun loe see läbi,

.. ja mis kõige hullem....mõelge millise mulje see jätab uutele inimestele kes siis foorumisse satuvad.
Pean tunnistama, et olen osad sellised postitused lihtsalt ära kustutanud..
Panen siia kirja mõned kohustused, mida tuleb järgida postitusi tehes.Nendest tuleb ka kinni pidada!..
Kui on midagi lisada või vastu vaielda siis palun...

motopaks
Ei ole raske ka s6nastada kodukord v6i paika panna kirjutamatta seadused v6i luua blacklist,
kuna jargmistel aastatel on osalejate arv tunduvalt suurem, peab uritus j6udma uuele tasemele.
Mingi sisekord v6i reeglistik on valtimattu. Hea maine toob rohkem osalejaid ja kulastajaid.
Haapsalu ameerika autode show on saavutanud 5a. vaga k6rge taseme.
Ei ole ju vaja - 1e rasket intsidenti ja kriips peal kogu uritustel.
See uritus oli hea ja alati annab tulevikus midagi paremaks teha.
Viimati muutis Cowboy, 12 Juul 2005, 12:19, muudetud 2 korda kokku.


Kasutaja avatar

arx805
Postitusi: 261
Liitunud: 02 Apr 2005, 19:03
Tsikkel: Suzuki Hayabusa `08
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas arx805 »

Lahendus asjale oleks ju tegelikult lihtsamast lihtsam. On olemas kinnine parkla kui tuled pargid ratta. Kätte saad parklast ratta et sõita paraadile või võistlema. Parklas on valve ja parklas liiklemis kiirus on miinimumini viidud. Parklast saab tsikli kätte adekvaatses olekus kodanik mitte purjakil tegelased kes vaevu püsti seisavad.
Telkimisplatsil ja ürituse territooriumil sõitmine on keelatud v.a võistlusele minemine ja tulemine. Seda kõike saab reguleerida ka õhtujuht kes eelnimekirja alusel kutsub kodanikke võistlema ja rahval ka kavad näpus et teab mis kell miski üritus algab.
Ühe kodaniku märkus oli õige laupäeval polnud mitte mütsigi teha kuni paraadini ja lihtsalt joodi ja jõmiseti oleks olnud tegevus oleks asi hoopis teine olnud. Kui on üritusel tegevust ja shõud siis tullakse järgmisel aastal rohkemate sõpradega ja selat see asi ka peale hakkab see ürituse populaarsus.

jaju

Lugemata postitus Postitas jaju »

Tegelikult on veel lihtsam!!!!!!!!!!!
mingem kõik ültse BUSSIGA kuskile töö ja puhke laagrisse kus joomine ja suitsetamine ka keelatud, sis pole ohte ega ka muid probleeme!!!


tänan tähelepanu eest!
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Re: blacklist

Lugemata postitus Postitas Hans »

eux kirjutas:
Seekord veendusin kindlalt, et kõik, kes endale ratta soetanud, ei ole veel tsiklimehed
Plahvatuslikult kasvanud tsilklite ja tsiklistide arv on liiklemis, kokkutulemis ja alko tarbimise-sõitmise kultuuri alla viinud. Liiga palju on lenksu ja sadula vahele sattunud mõtlemispuude ja vastutustundeta tüüpe. Kogenud tsklistid teavad rääkida, et ennemalt selliseid jamasid polnud kokkutulekutel.
madone kirjutas:
järgminekord võiks abipolitsei või kes iganes lihtsalt silma peal hoida, et mingi jõmm rattaga rahvasekka ei saaks
Come on! Nigu lasteaed, kes ise hakkama ei saa ja vajab kasvatajat :twisted: See ikka korraldaja rida peaks olema - ise korraldan, ise kontrollin ja ise vastutan.
Tarts kirjutas:
Piiranguid seada ei saa. Tegemist on lõppkokkuvõttes ikkagi ärilise üritusega, mis peab teenima kasumit. Keelud viivad külastajate vähenemiseni ja see omakorda kasumi vähenemiseni. Mis omakorda tähendab seda, et ürituse korraldaja ei näe mõtet üritust korraldada.
Äärmiselt lühinägelik seisukoht :( Juhtugu mis tahes, peaasi et papp tuleb?

Ürituse külastajate arv võib väheneda vabalt ka nii:
jussuf kirjutas:
kui korraldaja ei suuda tagada üritusel turvalisust, jätavad edaspidi tulemata need inimesed, kes ühes tükis koju tagasi tahavad minna.
Või, must stsenaarium: keegi sõidab ennast v kellegi teise vigaseks, siis sekkuvad juba võimuesindajad ja katsu sa siis veel kuskil kokkutuleku kohta otsides öelda, et ausõna, me enam ei tee :oops: Äritegevuse lõpp.
Tarts kirjutas:
Kes tulevad sellistele üritustele peavad ka arvestama sellega, et risk pihta saada või ette jääda jääb. Selle vastu ei ole rohtu.
See on EELDUS ürituse korraldamiseks, et korraldaja just selle rohu on leidnud. Või on tegemist miski ekstreemüritusega, "Fear Factor Special"?
Ja ristile kirjutatakse: Ta käis Bikefestil...RIP

Pooldan ka tsikli ja telgiala eraldamist. Jõuad kohale, tsikkel ära, kui tahad vahepeal sõita, mõõdad joovet (LE kehtib 24h kogu EV territooriumil), ja saad ratta, et liigelda selleks ettenähtud alal (mitte telkide vahel) v väljaspool kokkutulekuala.

Blacklist. Nõus. Kellelegi ei meeldi keelud/käsud/piirangud kuid nagu näha, tesitmoodi ei saa. Ma paneks blacklisti ka need "riistapikendajad", keda ülepäeva linnvahel tagarattas näen. :evil:

Torpedo - au ja kiitus, tehke teisedki nii :)

PS. ise kohal ei viibinud ja ehk ongi hea, kondid ja tsikkel on terved :)

Hans
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Mõne vastuväitega panid küll 200-ga puuse, mõned vajavad kahjuks tõesti kasvatajat!

Tartsi point on minuarust vägagi õige!

...reaalsus kutsub!


Kõige mõistlikum lahendus on tõesti telkide, peoplatsi ja parkla lahkulöömine!

Samas ma ei kujuta ettegi näiteks kuidas jõgevatreff sellega toime peaks tulema. Minuarust on suhteliselt võimatu ca. 1500 osavõtja ratast kuhugi eraldi ära paigutada ja veel nii ohutult, et parklas suuremaid jamasid toimuma ei hakkaks!

eux

Lugemata postitus Postitas eux »

jaju kirjutas:
Tegelikult on veel lihtsam!!!!!!!!!!!
mingem kõik ültse BUSSIGA kuskile töö ja puhke laagrisse kus joomine ja suitsetamine ka keelatud, sis pole ohte ega ka muid probleeme!!!


tänan tähelepanu eest!
Kui sinu arvates on kokkutuleku eesmärgiks enese silmini täisjoomine, igal võimalikul juhul ropendamine ja üldse sea moodi käitumine, jää parem koju ja veelgi parem, ära kunagi ka tsikli selga istu. Sellised tegelased ongi need, kelle pärast tsiklimeestele näpuga kiputakse näitama. Kokkutulekud peaksid siiski olema mõnusa puhkuse nautimise kohad, mitte aga viina ja veel rohkem ennast täis nublakate sigatsemise kohad.

aikju

Lugemata postitus Postitas aikju »

eux kirjutas:
jaju kirjutas:
Tegelikult on veel lihtsam!!!!!!!!!!!
mingem kõik ültse BUSSIGA kuskile töö ja puhke laagrisse kus joomine ja suitsetamine ka keelatud, sis pole ohte ega ka muid probleeme!!!


tänan tähelepanu eest!
Kui sinu arvates on kokkutuleku eesmärgiks enese silmini täisjoomine, igal võimalikul juhul ropendamine ja üldse sea moodi käitumine, jää parem koju ja veelgi parem, ära kunagi ka tsikli selga istu. Sellised tegelased ongi need, kelle pärast tsiklimeestele näpuga kiputakse näitama. Kokkutulekud peaksid siiski olema mõnusa puhkuse nautimise kohad, mitte aga viina ja veel rohkem ennast täis nublakate sigatsemise kohad.
ok ma hakkan nüüd siis suitsust loobuma ja viina ka enam ei joo ja lipsu panen ka ette kui tsikliga sõitma tahan hakata...oh küll :)

dubweiser
Postitusi: 484
Liitunud: 08 Apr 2005, 23:58
Tsikkel: bmw r1150 gs adventure

Lugemata postitus Postitas dubweiser »

kuule, aikju, mida sa närid tähte??????

isikliku kogemuse põhjal võin väita, et närimiskumm on palju meeldivama maitsega. proovi tõesti!!!

aikju

Lugemata postitus Postitas aikju »

dubweiser kirjutas:
kuule, aikju, mida sa närid tähte??????

isikliku kogemuse põhjal võin väita, et närimiskumm on palju meeldivama maitsega. proovi tõesti!!!
esiteks ma ei näri tähte ja teiseks ,pole nii rikas et nätsu osta,ja kolmandaks,kui hakkaksid olema sellised kokkutulekud kus ei tarbita lihtlabaseid jooke mida enamus kaheratal sõitvad tegelased on teinud ja teevad seda ka edaspidi,siis ei kujuta hästi küll ette ,kui mõnikümmend tegelast saavad kokku ja keerutavad jalga rahvatantsu saatel.
ei taha küll kedagi solvata ,kuid selline komme on enamus tsiklimeestel olemas,et tarbivad vähemalt õlut.iseasi see kui palju keegi tarbib ja kannatab-Asi on maitses-

jaju

Lugemata postitus Postitas jaju »

eux kirjutas:
jaju kirjutas:
Tegelikult on veel lihtsam!!!!!!!!!!!
mingem kõik ültse BUSSIGA kuskile töö ja puhke laagrisse kus joomine ja suitsetamine ka keelatud, sis pole ohte ega ka muid probleeme!!!


tänan tähelepanu eest!
Kui sinu arvates on kokkutuleku eesmärgiks enese silmini täisjoomine, igal võimalikul juhul ropendamine ja üldse sea moodi käitumine, jää parem koju ja veelgi parem, ära kunagi ka tsikli selga istu. Sellised tegelased ongi need, kelle pärast tsiklimeestele näpuga kiputakse näitama. Kokkutulekud peaksid siiski olema mõnusa puhkuse nautimise kohad, mitte aga viina ja veel rohkem ennast täis nublakate sigatsemise kohad.




kus kohast sa selle välja lugesid et minul selline eesmärk on???
lihtsalt minu mõnusa puhkuse juurde käib õlle (see ei tähenda et ma jummala segi peaga ringi kärutan).
ja SINA oma idiootse kommentaariga pole ütleja kas mina istun ratta selga või mitte!
teeme nii eks!?

minu arvamus on lihtsalt see et see teema läx siin liiale juba!
et isegi tsiklit käima panna ei või jne. kui ma kohapeal käima panen ei ole ma kellegile ohtlik, või ma eksin???
mina isiklikult ei panex rattast kuskile eemale parklasse kus ta minu silma all pole, kui keegi mu telgi juures seda nibima tuleb saab öelda et ei näpi, aga kui pärast on mingid vead sis kellele ma seda kurdan? parkla valvurile? maxab kinni ka remondi??
ok minu jaox on see teema ennast ammendanud!

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

See on küll erikuradi hea idee rattad telkidest eraldada.Tsiklikokkutulekute eesmärk on ka tuttavate rataste vaatamine ja uurimine.Tegemist on ju mootorratturite kokkutulekuga,miks peab siis rattad kuskile ühte punti toppima ?

Metslane

Lugemata postitus Postitas Metslane »

Miks peaks hakkama rattaid kuhugi eraldi puuri pistma? Seaduses on ju selgelt öeldud, et alkoholi joobes olemise(pruukimise) eest avalikus kohas on võimalik kodanikku karistada ja plate peale viia. Tooge aga rohkem abi ja muidu politseinikke kohale ja probleem on lahendatud! :lol: Kuna aga tegemist on siiski motoüritusega, kus on alati sõitnud ringi nii rattad, kui nende joobes juhid, siis kollanokkadele võib tunduda see tõelise ellujäämiskursusena. Vanad kalad juba oskavad oma rattaid õige koha peale jätta ja vaatavad ise ka natuke ringi, et keegi päris üle varvaste ei sõida. Võtkem näiteks kasvõi Otepää-Tour või siis kunagine Laiuse üritus- ei ole seal minu teada kunagi keegi süütu inimene oma elu jätnud, ega ka reanimatsiooni viidud, kuigi sõidetakse ringi ja aetakse enamus asju kahe ratta peal. Mõni mees aga tundub taotlevat sellist üritust kuhu peab tulema lipsuga, olema kaine ja siis süldi saatel jalga keerutades saab reedest märkamatul pühapäev. Jõudu tööle...............!
Kasutaja avatar

Stern
Postitusi: 217
Liitunud: 04 Aug 2003, 08:55
Asukoht: Lasnamägi GSX600F, CBR929

Lugemata postitus Postitas Stern »

laiusel oli vist käepeal - Olen siin omal vastutusel 8)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”