Syydimatu biker

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


Teema algataja
Cowboy
Postitusi: 232
Liitunud: 30 Jaan 2005, 00:24

Syydimatu biker

Lugemata postitus Postitas Cowboy »

Toimus korralik uritus. Hea, et 99% osalejaid jalgisid kohalolijate ja enda turvalisust ning ei roninud joomasena pulkade taha.

Kahjuks peale uhe erandi. See syydimatu vend vaarib eraldi teemana arutamist,
et valtida tulevikus sarnaseid nokat6stmisi uritustel, tsiklite, bikerite, naiste ja laste vigasaamist.
Ega korraldajad ja turvateenistus, kes olid vaga tasemel -
saa katt ette panna kui m6ni syydimatu jupats otsustab end rahvale naitama hakata.
Mees oli yrituse l6puni vaga rahul oma teoga, nagu poleks midagi juhtunud.
V6i oli kroom valel ajal vales kohas.. kuulsin et
kui kroomi poleks seal olnud, lennanuks ratas rahva hulka..

Tean, et Eestis biker klubidel on sellised otsused tehtud ning ka seadusesilm arvestab sellega, aktsepteerides, et asi reaalselt ka toimib.
Bikerid ise saavad ja peavad panema paika REEGLID, KIRJUTAMATTA SEADUSED ning KARISTUSED.
Meie hulgas on suurte kogemustega bikereid ning ka juristi haridusega inimesi.
Kindlustus ei korva k6ike ja k6ikjal, kaotatud elusid ning meeletut kasitood, peab olema austus teiste vastu.

Tavalikselt bikeritel on olemas kodukord, kombed ja kirjutamatta seadused, mis on TAITMISEKS
Oled kange mees, tegid actioni, vastutad taiega oma tegude eest.
Aga kui sama mees kipub korduvalt yritustel ennast naitama - .. osav6tukeeld pikaks ajaks on kull ajakohane..
..ootab siin nuud elavat arutelu sel teemal, et valtida tulevikus sarnaseid
intsidente uksk6ik kus yritustel ja avalikus liikluses.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

muidu on kriitika kasuks küll aga mitte kõik inimesed ei olnud üritusel kohal, ning ei olnud ka kohustatud, nii et tore oleks, kui saaks aru, millest sa mees üldse räägid :)

Intruder
Postitusi: 349
Liitunud: 30 Sept 2003, 14:07
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas Intruder »

Kuuldes seda mis juhtus kui bikerfesti väravasi toredate inimestega vestlesin....
ja uurides kannatajalt Kunolt, et mis kurat siis juhtus pean ma nõustuma
Cowboy'ga.
Tõesti võiks hakata eesti moto ürituste korraldajad koostama nn black listi. Ja sellise teo eest annaks küll päris mitme aastase keelu.
Seekord läks õnneks (sorry Kuno ära solvu) kuna viga sai ainult teise mehe talvläbi ehitatud ratas...aga järgmine kord..äkki sõidab selline uljaspea telkidevahel...prr ma ei tahagi mõelda mis siis juhtuda võiks.

Teema algataja
Cowboy
Postitusi: 232
Liitunud: 30 Jaan 2005, 00:24

Lugemata postitus Postitas Cowboy »

Foorum ju selle jaoks ongi, et neid asju rahulikult arutada.
Keda see teema ei huvita - unustage ara ja arge lugege! Biker on vaba hing.
Kas mingeid oma seadusi just vaja on aga mingid pohim6tted kindlasti on bikeritel olemas.
Vaga hea, et olid korravalvurid ning kes soovis, sai laupaeva hommikul puhuda,
et veenduda kas on k6ik enne s6itu korras. Nii m6nigi ei kaivitanud ratast.
Samas oli valdav enamus vaga korralikud aga syydimatu xbikeri suhtes ei saa jaada uksk6ikseks.
Viimati muutis Cowboy, 11 Juul 2005, 13:15, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

tuvi
Postitusi: 189
Liitunud: 07 Juun 2004, 12:35
Tsikkel: Gsxr,Dnepr,K,Ural,M,H-D;GasGas
Asukoht: Tartu, vahel Norra
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas tuvi »

Ehk siis peasüüdlane ise Mina (mõttetu mees)
Mees oli yrituse l6puni vaga rahul oma teoga, nagu poleks midagi juhtunud
Ma pole mittemingil juhul oma teoga rahul!! ja mul On issandama häbi isegi peeglisse vaadata rääkimata siis teistele otsa vaadata

PS! Aga tagantjärgi tarkus pole kellegi tarkus enam

Tuhkatriinu

TO Cowboy

Lugemata postitus Postitas Tuhkatriinu »

Esiteks- see mees ei olnud oma teoga teps mitte rahul, katki oli mees omadega igas mõttes.
Teiseks- arvustama olete te kole kärmed küll. Küll olen neid näpuga näitajaid nii purjus peaga sangas kui tagarattal hängimas näinud, nii et peale kaklust siin rusikatega vehkima hakata, ma parem jätan oma arvamuse enda teada.

Teema algataja
Cowboy
Postitusi: 232
Liitunud: 30 Jaan 2005, 00:24

Lugemata postitus Postitas Cowboy »

tuvi kirjutas:
Ehk siis peasüüdlane ise Mina (mõttetu mees)
Ma pole mittemingil juhul oma teoga rahul!! ja mul On issandama häbi isegi peeglisse vaadata rääkimata siis teistele otsa vaadata
PS! Aga tagantjärgi tarkus pole kellegi tarkus enam
Ehk raagid ise mida oled saatnud eelmistel uritustel korda? Miks see nuud siis kordus??
Mina kull ei nainud, et oleksid kahetsenud oma tegu. Miks Sa ei v6ta 6ppust?
Kangem kraam ja Sinu persoon ei sobi kokku. S6idad ennast puruks-bohhui, aga v6id s6ita sandiks suutuid bikereid.

Olid kange mees, tegid teo ara, utle mis karistus 6petaks Sind, et sellised asjad EI KORDUKS.
Kasutaja avatar

tuvi
Postitusi: 189
Liitunud: 07 Juun 2004, 12:35
Tsikkel: Gsxr,Dnepr,K,Ural,M,H-D;GasGas
Asukoht: Tartu, vahel Norra
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas tuvi »

No mida ma siis veel olen teinud? Palju ma olen selliseid lollusi teinud?
Kas tõesti igal üritusel olen tagarattal ??? vaevalt Äkki mul polegi enam esiratast all!

jaju

Lugemata postitus Postitas jaju »

tegelikult olen mina süüdi, sest mina proovisin oma XV tagarattasse saada ja isegi õnnestus, mille peale vaatas see härra, kelle rattas kannatada sai pärast, et mida, "see" rattas lääb taga rattasse ma pean ka proovima!!! ja siis tõi ta oma ratta ka sinna :(
nii et kui mina polex proovind polex se valge ilus ratas sinna sattunud!
nii et vabandused!


Ps. mina ei ole hr tuvi teistel üritustel näinud muud lollust tegemas kui purjus peaga kitarri käes hoidmas ja lõbusaid laule laulmas!
ja kõigiga juhtub, JA TA EI OLNUD TEPS MITTE RÕÕMUS SELLE ÜLE ET NII JUHTUS!!!

kõik on teinud lollusi!!!!

K2bi
Postitusi: 649
Liitunud: 01 Apr 2005, 16:51

Lugemata postitus Postitas K2bi »

tere Piipz ,et sa selgust saaksid mida cowboy sulle ei anna .

oli vist härra tuvi kes joogisena teisele rattale tagant sisse söitis.

mina ise ei näinud ega kuulnud , räägin saunanaiselt kuuldut.
kui keegi tahab siis räägib täpsemalt.
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Ühesõnaga... oli mis oli aga siin avalikult ei tasu jaurama hakata!

Lgp. lehmataltsutaja, kui huvitab siis küsi es teel.

Neid mõttetuid lakse oli seal palju!

paksu ja limits tegid suurepärast tööd ning neil olid käed niigi tööd täis, et meid lõbustada! SIISKI järgminekord võiks abipolitsei või kes iganes lihtsalt silma peal hoida, et mingi jõmm rattaga rahvasekka ei saaks... olgu kaine või jommis, vahet pole!! Mind häiris väga, et pidevalt rahvas lasi seal edasi-tagasi. On siis hädasti vaja 50m rattaga sööma sõita? Mida iganes...

Nägin kuidas üks traigivend üritas läbi värava saada kuid pani hirmsa piraka vasema tagarattaga mööda posti, no täiesti paras raisk ja et sul tagasild lausa pooleks oleks! (ebaviisakas on nii halba soovida küll aga... )

Selle posti asemel oleks võinud olla mõni ilus noor kohalik tibi või kes iganes... oleks seda vaja olnud? Kuidas üldse ronitakse niimoodi oma sõiduki selga kui ei osata arvestada selle iseärasusi ning suurust? Jommis pea? No nüüd vähemalt on õppetund olemas!



Lõpupoole nägin pidevalt üht muhedat pollarit telkide vahel sõelumas ning nii mõnigi jorss sai korrale kutsutud! Väga õige!

K2bi
Postitusi: 649
Liitunud: 01 Apr 2005, 16:51

Lugemata postitus Postitas K2bi »

nii HULLÖUN

rahva vahel söitmine - kui vöistlus korraldatakse teises platsi otsas siis kuidas ma sinna saan ??
ja miks sa ise söitsid rahva vahel ? . oli sul ilmtingimata vaja palja ülakehaga rahva vahel söita bensukasse.?

ja tuleb siin moraali lugema .

krtmaeiseedineidjutustajaid
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

See bensuka vaheline jupp ei puutu üls asjasse... see ala oligi mõeldud seal sõitmiseks ning politsei tegeles pidevalt sellega, et rahvas ees ei oleks!

Ning peoplatsile ma oma rattaga ei läinud va. siis kui kõik pidid oma rattad sinna linnarahvale näituseks viima!

Võistlused on hoopis teine teema! Korraldajad kisasid kõllidesse ning enam-vähem kõik teadsid, et rattad on rahvavahel liikvel ning tihti manitseti rahvast eemale hoidma, et midagi halba ei juhtuks - mitu korda mõni ahv pidi ikka keset rada ronima, mis teha...

k2bi.. kui sa siin niimoodi mind lahmima hakkad siis vastu ütlen seda, et sa oleks võind rahulikumalt seal piletisaba juures võtta! Selle siilikesega seal piletisabajuures murumättal käbla panemine oleks võind ära jääda... hea, et keegi ette ei jäänd!
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

Kuulge, päris huvitavaks läheb juba! :-) Võiksite veel sellest ka rääkida, kes kelle eide läbi tõmbas või salaja õlle sisse kuses...
Kasutaja avatar

Jack
Postitusi: 381
Liitunud: 29 Jaan 2004, 20:05
Tsikkel: CBR 1100 XX
Asukoht: Aruküla
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Jack »

Sõidetagu kus tahes aga asi peab kontrolli all olema. Purjus peaga ei ole vaja ratta selga ronida.
See et siis esinedes mingi jama juhtub, peaks olema ju enamusele selge.
Pooldan nn blacklisti ideed - keerasid sita kokku, joo oma õlut kodus.
Harva kodus

K2bi
Postitusi: 649
Liitunud: 01 Apr 2005, 16:51

Lugemata postitus Postitas K2bi »

mina vata ei hakanud siin seletama et joobnud vöi kained söita ei tohi eks ole :D
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

See vend, kes sinise (vist suzuga) terve laupäeva õhtu edasi-tagasi seal lava ja platsi vahel saalis, hakkas küll pinda käima. Mida kuradit on vaja platsil rahva seas sõita??

Ja need pisikesed plikad ka - mida ema ja isa mõtlevad? plika ei oska ju pidureidki veel kasutada aga hoog on päris suur. Jääb kellegi laps ette, mis siis saab?

Muidugi vaadata oli tore neid aga ohutuse suhtes küll kole lugu.

Minu seisukoht, et platsile poleks tohtinud neid tsikleid üldse lasta sealt kohvikumajast edasi (v.a. võistlusele ja tagasi)
Kasutaja avatar

arx805
Postitusi: 261
Liitunud: 02 Apr 2005, 19:03
Tsikkel: Suzuki Hayabusa `08
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas arx805 »

Teate tegelikult on ju jummala pohlad kes mis või kus, eks igaühel mõistus peas terakese ikka, et päris rahvasse ei sõideta. Mis insidenti puutub siis seal kus palju rattaid juhtub ikka. Ja noh eks mõnel vaja ju ka hullata rattaga kui naps sees ja palju siklitega inimesi kohal siis vaja ju ikka omat võrri ka teistele demoda.
Minuarust kui sedasi kõike keelata siis what the fuck seda burnouti korraldatakse :D (sama teeb ju välja).
Ühesõnaga üritus oli lahe ja kõik ju lõppes hästi. Kokkuvõttes oli ju süüdi purjus pea ja ei muud, äkki siis keelaks üldse alkoholi pruukimise ära. Kokkuvõttes on see teema üks s**t teema.
Kasutaja avatar

Torpedo
Postitusi: 348
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:24
Tsikkel: Ural Solo '06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Torpedo »

Tegelikult võtke õppust Torpedolt, kes pani oma ratta reede õhtul kell 19 seisma ja järgmise käivitamise sooritas pühapäeva pärastlõunal, et hakata koju sõitma.

Selline regulatsioon võiks küll olla, et üks plats oleks eraldatud sõitmiseks ja peoplatsile, kus inimesed jalutavad, rattaid ei lastaks. Õnnetused õnnetusteks, aga juba iseenesest on selline asi väsitav ja stressi tekitav, kui pead jalutades igal sammul jälgima, et sa kogemata mõnele tiirutavale rattale ette ei astu.

Tuvi suhtes mainin ainult seda, et niipalju, kui mina teda nägin, ei olnud ta mitte teps rahul oma teoga, vaid sai väga hästi olukorra tõsidusest aru. Seega ärgem nüüd päris inkvisitsiooni ka korraldagem; omavaheline vaenamine ei too kuidagi kasu.
I'm not a gynecologist, but I'll take a look.

parvekas

Lugemata postitus Postitas parvekas »

minu jaoks oli see esimene selletaoline üritus ja pean ütlema, et jäin väga rahule. Jutt jumala õige, et purjus peaga, eriti rahva sees, sõitma ei peaks. Mis puudutab üleüldist platsi peal ringi sõitmist, siis ise küll ei sõitnud, aga kui ürituse nime vaadata, siis ei saa ju täiesti üllatusena tulla, et rattad seal liiguvad. Üldiselt on mul Bikerfest'iga seoses ainult positivsed emotsioonid. Tänud Limitsile ja Motopaksule.

Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Lugemata postitus Postitas Tarts »

Minu tagasihoidlik arvamus on selline:
Piiranguid seada ei saa. Tegemist on lõppkokkuvõttes ikkagi ärilise üritusega, mis peab teenima kasumit. Keelud viivad külastajate vähenemiseni ja see omakorda kasumi vähenemiseni. Mis omakorda tähendab seda, et ürituse korraldaja ei näe mõtet üritust korraldada.
Küll aga saab iga mees ise otsustada, kas ta tahab korraldada jamasi või ei taha. Võta näiteks Torpeedo. Samas ei takista ju mitte miski tulla kohale, anda oma ratta võtmed hoiule ja saada need tagasi siis kui alkomeeter on roheline. Või juua õlle (siidri, viina jms.) asemel kalja, vett. Jutu mõte - iga mees vastutab oma tegude eest ise ja hakata miskite hirmude najal seadma piiranguid ei ole mõistlik. Avalik arutelu on teretulnud - häbi aitab suureks kasvada. Kaikaga sita sorkimine ja üksteisele näpuga näitamine võiks küll lapsepõlve jääda.
Karistamine? Kes olen mina või kes oled sina, et otsustada karistamise üle? Kes on siin nii erapooletu, et suudab täpselt kaasusele vastava ja adekvaatse karistuse määrata? Mille alusel? Toetudes millele? Juhindudes millest? Näitab keegi mulle äkki "Bikerite väärtegude reeglistikku" või "Bikerite väärtegude menetlemise reeglistikku"? Kes otsustab? Kes vastutab otsuse õigsuse eest? Cut your bullshit!
Vastutab igamees oma tegude eest vastavalt kehtivatele seadustele või poolte vahelise kokkuleppe alusel. Kolmandad isikud ei saa hakata määrama karistusi. Mina olen sellise karistuspoliitikaga opositsioonis.
Pika jutu kokkuvõte:
Tuvi ja inimene, kelle kroom pihta sai - ajavad oma asjad isekeskis ja ise korda.
Kes tulevad sellistele üritustele peavad ka arvestama sellega, et risk pihta saada või ette jääda jääb. Selle vastu ei ole rohtu. Oluline on ise käituda õieti, siis ka risk väiksem.
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Tarts kirjutas:
. Selle vastu ei ole rohtu. Oluline on ise käituda õieti, siis ka risk väiksem.
Tegelikult on küll ja sa ise juba osutasid sellele ->
Avalik arutelu on teretulnud - häbi aitab suureks kasvada.
Avalik arvamus on ühiskonnas üksikisiksuse käitumismallide kujundaja.
Suzuki GSX 750 Inazuma

Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Lugemata postitus Postitas Tarts »

:D
Sa, Spinna, tahad ikka hirmsaste kiikesi kiigutada
:D

Vot ei vähenda häbisõrmega ringide tegemine riski ette jääd või pihta saada. Rumalate juhuste kokkulangemine ja täiesti kaine ning oskuslik rattur võib talle ette tormanud lapse päästmiseks teha järsu põike, liivasel asfaldil pöörde peal pidurdada või lihtsalt kuumarabanduse saada ja saabki keegi pihta või jääb ette....

Tähenärija selline ....
:D

Intruder
Postitusi: 349
Liitunud: 30 Sept 2003, 14:07
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas Intruder »

Tõesti antud teema on leidnud õnneliku lahenduse..Kuuno ja Tuvi said kaubale, leitsid kompromissi yee super.
Mina lihtsalt kui oleksin korraldaja mõtleksin selle insidendi üle päris tõsiselt ja prooviksin leida lahenduse, et tulevikus sellised ajsad oleksid välistatud.
Loomulikult mul hea möliseda, käisin ise paar tundi väravataga vestlemas ja siis linna edasi, kuid mis mulle silma jäi oli see, et plats kus telgiti oli täiesti avatud ja rattad siiberdasid seal pidevalt.
Jõgevatehvil olen näiteks proovinud oma telgile leida koha kuskil puude varjus, et kui keegu suure hooga tuleb siis telki kohe ei põrutaks vaid puu ta kinni peaks. Bikerfesti telkimisalas sellist võimalust õnneks või kahjuks ei olenud - ja ilmselt ei ole 95% inimestest ka nii paranoilised kui mina.
Ühesõnaga (seoses mega palavusega enam sõnatsada ei suuda) mida öelda tahan on järgmine, et äkki peaks kuidagi natuke telkimis tsooni ja parklat eraldama hakkama....need kes tulevad panevad ratta telgikõrvale näiteks enne paraadi või ürituse lõppu väravast rattaga välja ei saa ja sõita seal ei tohi ja need kes õsita tahavad parkigu mujale....

saarlane
Postitusi: 213
Liitunud: 08 Dets 2003, 18:24
Tänatud: 30 korda

Lugemata postitus Postitas saarlane »

Tere!

See möte on täiesti öige, et telkimisalale ei laseks tsikleid, kuuldavasti oli ühel ööl üks korviga ratas peaaegu juhitavuse kaotanud (korviratas öhus) ja telki söidust palju puudu ei jäänud, kusjuures mingi grupp arvas et söidangi nii ja seal kus tahan.
Pole keegi meist peaaegu puhas, a ega ei tasu ikke jah 100m kaugusele söitmiseks oma rüsa käima panna, olgu see krdi M vöi VFR.

Ei viitsi rohkem seletada, a ainet mötlemiseks on küll.

Saarlane

jussuf
Postitusi: 133
Liitunud: 15 Veebr 2005, 03:01

Lugemata postitus Postitas jussuf »

 
Viimati muutis jussuf, 30 Juun 2008, 21:48, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

ural
Postitusi: 418
Liitunud: 05 Aug 2003, 15:17
Tsikkel: Bläku
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas ural »

Trefil jääb minu meelest asjatu kärnatamise ja rattaga lärmamise eest võtmetest ilma ja enne lõpliku lahkumist kätte ei saa.

eux

blacklist

Lugemata postitus Postitas eux »

Seekord veendusin kindlalt, et kõik, kes endale ratta soetanud, ei ole veel tsiklimehed (millegipärast just vene tehnika omanikud). Olen seda meelt, et blacklist on edaspidi hädavajalik. Korraldajad ei saa teha midagi ehku peale, nende vastutusel on üritus korraldataud ja nemad vastutavad seaduse ees tagajärgede pärast. Seekordse ürituse nõrk külg oli laagriplatsil valitsev kord (loe korratus). Ei olnud kedagi keelamas kui laagriplatsil ringi kihutati, ei keelanud keegi ka teiste öörahu rikkujaid.
Esimesena pakun blacklistile sellise nime, mis ei tohiks küll ühelgi üritusel enam osaleda, nimelt RISKI GRUPP (millegipärast lahku kirjutatud). Need tegelased ei saa üldse aru, mis on teistega arvestamine ja kaaslaste austamine. Iga ürituse korraldaja, kes neid osalema laseb, muudab oma ürituse riskigrupis olevaks. Ise avastasin eile ratast pestes, et keegi on tagaporikasse sisse sõitnud ja sellest muidugi teavitamata jätnud, märkasin korra, et ratast on nihutatud aga arvasin lihtsalt segavat kedagi. Kahtlustan ise seda ainukest ATV'd kes ka johmasena ei suutnud jala käia. Korraldajatel soovitan järgmistel üritustel mõelda rohkem ühistegevuse peale, et igavust ei peletataks viinaga (mis muide on tarkade meeste jook).

kõrtsmikumolu
Postitusi: 928
Liitunud: 12 Dets 2004, 19:32
Tsikkel: HusaBerg
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kõrtsmikumolu »

Ikka peab nimekirja tegema!
Kõigepealt kanname sinna kõvatajad ja juuatäiskimajad, siis üheõllegakimajad, siis kaklejad, siis need kes ropendavad, siis need kes naabertelgis õitsil käivad ja järgi jään Mina. Sest Mina olen ainuke kes juues aina targemaks läheb. Olen nii püha mees, et mu s**t ka ei haise aga nii paganama üksi...
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Loen siin seda teemat ja meenub mulle silt Kuressaare kunagise "Punase Baari" ukselt, otse väljaviskaja õla kõrvalt : " Jätame endale õiguse valida kliente."
Minu teada nad aega-ajalt vaatasid ka jooksvalt õhtu jooksul oma langetatud valikud üle.

;)
Suzuki GSX 750 Inazuma
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”