Fleim: milleks, mehed??

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
AN-400
Postitusi: 448
Liitunud: 14 Okt 2003, 17:00
Tsikkel: Suzuki 650
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Fleim: milleks, mehed??

Lugemata postitus Postitas AN-400 »

milleks oli kolmel mehel vaja jälle saada lollusega hakkama et niigi tüütu ja kuri politsei veelgi nüüd kurjemaks tsiklistide vastu läheks??

ok, ei hakka heietama ning teema juurde. nimelt sõidame sõbrapoisiga kel autos on scanner mis ka TLP 2M jaama võtab ilusasti laupäeva õhtul linnas ringi ja mida äkki sealt kuuleb: ajavad patrullid taga kolme tsiklit ja seda siis kusagilt ringteelt ja viljandi mnt. poole. miks, sest tark mees bikega kelle numbrit ei häbene siia panna kuna seda oli raadiost kuulda 419 CF lendas radarisse sisse 226 km/t ja seda 90 alas.... :roll:
teine bikevend oli sama julge...
kolmas tsikkel mille nr. oli 32HA ja pidavat Dnepr olevat paberite järgi, oli vähe aeglasem kuid targem ja keeras viljandi mnt. metsa sisse ja kadus ära :roll: ülejäänud valgusid laiali kusagile luige alevikku.
küsimus: milleks kõik see?? numbreid ju nähti ja nüüd on ju veel hullem neil kui uurijad hakkavad neid välja peilima ja numbrid on ka veel mustas nimekirjas :x
toimus see 22.30 paiku. mind kritiseerida pole vaja, kuulsin seda ise sealt scannist..
Suzuki 650 K7
Kasutaja avatar

3m
Postitusi: 408
Liitunud: 25 Juul 2005, 16:24
Asukoht: Keila
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas 3m »

inimesed loodavad et kui neid kohe kätte ei saada ei saada ka hiljem, aga tihti see pole nii :idea:
Aprilia Rs 125 '01-> Aprilia Rs 125 '04-> Z750-> FZ1S-> Tiger 800XC
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Huvitav palju see Dnepr aeglasem oli.. 100kmh!?
Pigem kahtlustaks, et Dnepr ei olnud samast ansamblist.
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

Teema algataja
AN-400
Postitusi: 448
Liitunud: 14 Okt 2003, 17:00
Tsikkel: Suzuki 650
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas AN-400 »

CB500 kirjutas:
Huvitav palju see Dnepr aeglasem oli.. 100kmh!?
Pigem kahtlustaks, et Dnepr ei olnud samast ansamblist.
kusjuures pakun, et sellel rattal võisid olla lihtsalt Dnepri numbrid :?
Suzuki 650 K7
Kasutaja avatar

3m
Postitusi: 408
Liitunud: 25 Juul 2005, 16:24
Asukoht: Keila
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas 3m »

aga vaevalt et see kolmas vend bikega oli sest see ju põgenes metsa, aga nh kes teab kui häda käes vbolla pagesgi bikega metsa :P
Aprilia Rs 125 '01-> Aprilia Rs 125 '04-> Z750-> FZ1S-> Tiger 800XC
Kasutaja avatar

Teema algataja
AN-400
Postitusi: 448
Liitunud: 14 Okt 2003, 17:00
Tsikkel: Suzuki 650
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas AN-400 »

ei tea, ise ju ei näinud... aga oli pööranud ära jah ja miskid kivid olid ees olnud ja pollad kirusid saatjas et ei pääsenud autoga edasi ja vend oli läinud sealt kivide vahelt ja oligi kadunud..

aga kõlakatest olla kuulda et see kellele oli see Dnepr regatud, pidi olema üks chopperiehitaja lillekülast kibuvitsa tänavalt..
Suzuki 650 K7
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1415
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Aga miks on pealkirjaks "milleks, mehed??". Suutsid sa läbi raadio uurida nende isikute kehakumerusi?

jussuf
Postitusi: 133
Liitunud: 15 Veebr 2005, 03:01

Lugemata postitus Postitas jussuf »

 
Viimati muutis jussuf, 30 Juun 2008, 21:48, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1415
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Lugemata postitus Postitas Ronk »

jussuf kirjutas:
Kas poliitiline korrektsus hakkab meil ka juba ajusid söövitama? Kahtlemata oleks olnud õigem kirjutada "milleks, inimesed??", kuid ka see võib olla kellelegi solvav sest võib-olla olid kaherattaliste mootorliikurite istepatjadel hoopis olendid mõnelt teiselt taevakehalt.
Milleks, persoonid??

Edit: Ma vabandan, pole ju teada, mitu ratast eelpool nimetatud sõidukitel oli.
See mis ma ütlesin on lihtsalt naljaga pooleks öeldud. Lihtsalt jäi naljakas smiley lõppu panemata ja kohe tuuakse poliitiline korrektsus mängu. :twisted:

sadismus

Lugemata postitus Postitas sadismus »

Hm.... mul on tsiklil number 32HT ja dnepr ka veel.... et siis mind lahutab sellest vägitööst üks täht.... http://www.pilt.ee/view/349770/1/
Kasutaja avatar

Hotrod
Postitusi: 405
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:49
Tsikkel: vs750 chopper
Asukoht: Ääsmäe

Lugemata postitus Postitas Hotrod »

Milleks,(mehed)?? ehk puudus põgenejatel juhtimisõigus, või olid nad joobes? või veel mõned põhjused miks proovitakse karistuse eest minema sõita...pjah, jälle üks halvustav kleepekas tsiklimeeste kyljes.

Ajas muigama Dnepr, mis metsa põgenes, kujutan seda pilti ette..
Real Hot Rods don't leak oil.
They mark their territory.
Kasutaja avatar

miilits
Postitusi: 763
Liitunud: 14 Juun 2005, 07:24
Tsikkel: Kawasaki KZ1000P, Iž
Asukoht: Viljandi

Milleks, mehed?

Lugemata postitus Postitas miilits »

Väike meenutus Jõgeva TREFF-ilt.Kui pühapäeval sai kodu poole naastud, siis enne Põltsamaad võttis politsei mind ja minu sõpra rajalt maha.Kiiruse ületamises meid süüdistada pole võimalik, sest sõitsime mõlemad IŽ -49-tega.Mina sain üle pika aja alkomeetrisse puhuda, kuid kuna viimati sai alkoholina ainult õlut pruugitud ja sedagi eelmisel õhtul, siis karta polnud põhjust, minu sõbra pärast ei peetud isegi vajalikuks huulikut raisata.Arvan, et kinni peeti meid selleks, et selliste masinatega nii lihtsalt eest ära ei lähe ja ega meil seda mõttes ei olnudki, muide kaks aastat tagasi kogesin sama, et korralike masinate seast nopiti mind 49-ga välja.Pärast saime ametimestega jutu peale ja ütleksin, et toredad politseinikud olid. Edu neile, nende raskes töös.

Türklane
Postitusi: 136
Liitunud: 06 Jaan 2004, 17:45

Re: milleks, mehed??

Lugemata postitus Postitas Türklane »

XS400 kirjutas:
milleks oli kolmel mehel vaja jälle saada lollusega hakkama et niigi tüütu ja kuri politsei veelgi nüüd kurjemaks tsiklistide vastu läheks??

ok, ei hakka heietama ning teema juurde. nimelt sõidame sõbrapoisiga kel autos on scanner mis ka TLP 2M jaama võtab ilusasti laupäeva õhtul linnas ringi ja mida äkki sealt kuuleb: ajavad patrullid taga kolme tsiklit ja seda siis kusagilt ringteelt ja viljandi mnt. poole. miks, sest tark mees bikega kelle numbrit ei häbene siia panna kuna seda oli raadiost kuulda 419 CF lendas radarisse sisse 226 km/t ja seda 90 alas.... :roll:
teine bikevend oli sama julge...
kolmas tsikkel mille nr. oli 32HA ja pidavat Dnepr olevat paberite järgi, oli vähe aeglasem kuid targem ja keeras viljandi mnt. metsa sisse ja kadus ära :roll: ülejäänud valgusid laiali kusagile luige alevikku.
küsimus: milleks kõik see?? numbreid ju nähti ja nüüd on ju veel hullem neil kui uurijad hakkavad neid välja peilima ja numbrid on ka veel mustas nimekirjas :x
toimus see 22.30 paiku. mind kritiseerida pole vaja, kuulsin seda ise sealt scannist..
...nu mis nad nende nr siis peale nii hakkavd,kes ütleb et omanik oli roolis keegi,kui kutsutakse jutule saadavad mingi 50 a. põhja läind mehe kes ütleb tema sõittis ja kõikk ...tean sest nii tehakse siin eestis ja kui nr olid veel valed siis pole midagi peale hakata...aga noh normaalsed tüübid hästti panevad...et vahet pole enam kas jääd seisama või ei ,sellise kiiruse ületamise puhul on see raha summa päris ulmeline ja ühesõnaga vahet pole, kas jääd seisma või surud eest ära,kaotada pole midagi :twisted:
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Ilmselt ei huvita kedagi kui mõni kihutaja end kasti sõidab, küll aga see et ta võib kedagi teist kasti sõita! 200 kmh lendav bike on nagu püssikuul ja sõidab näiteks mõne autojunni lausa pikuti pooleks.

See kihutamine võiks ringraja teemaks jääda.. aaaga õige, meil ple ju ühtegi.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: milleks, mehed??

Lugemata postitus Postitas sepp »

XS400 kirjutas:
milleks oli kolmel mehel vaja jälle saada lollusega hakkama et niigi tüütu ja kuri politsei veelgi nüüd kurjemaks tsiklistide vastu läheks??

ok, ei hakka heietama ning teema juurde. nimelt sõidame sõbrapoisiga kel autos on scanner mis ka TLP 2M jaama võtab ilusasti laupäeva õhtul linnas ringi ja mida äkki sealt kuuleb: ajavad patrullid taga kolme tsiklit ja seda siis kusagilt ringteelt ja viljandi mnt. poole. miks, sest tark mees bikega kelle numbrit ei häbene siia panna kuna seda oli raadiost kuulda 419 CF lendas radarisse sisse 226 km/t ja seda 90 alas.... :roll:
teine bikevend oli sama julge...
kolmas tsikkel mille nr. oli 32HA ja pidavat Dnepr olevat paberite järgi, oli vähe aeglasem kuid targem ja keeras viljandi mnt. metsa sisse ja kadus ära :roll: ülejäänud valgusid laiali kusagile luige alevikku.
küsimus: milleks kõik see?? numbreid ju nähti ja nüüd on ju veel hullem neil kui uurijad hakkavad neid välja peilima ja numbrid on ka veel mustas nimekirjas :x
toimus see 22.30 paiku. mind kritiseerida pole vaja, kuulsin seda ise sealt scannist..
ja tark olex seisma jääda kui lased 226ga radarisse??? :wack:
ja see asi algas pärnu mntel ma pakun :roll:
ja veel arvan et dneprit polnud.... vaid nähti valesti....
oli yamu,suzu ja kolmandat ma ei tea :lol:
ja vähe usutav et nyyd kiirusel 226 ja 22.30 on ju juba hämar.... nähaxe numbrit nii selgelt :lol:
Kasutaja avatar

Teema algataja
AN-400
Postitusi: 448
Liitunud: 14 Okt 2003, 17:00
Tsikkel: Suzuki 650
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas AN-400 »

kordan veelkord, räägin mida kuulda oli... seda esiteks.
teiseks, on mul savi kas sõidavad end vigaseks või kasti, ise nad teavad oma võimeid ja rattaid.
ja kolmandaks... :roll: ei tea ma tõesti mis soost sõitjad olid, kuna ei näinud
NENDE KEHAKUMERUSI.. :oops:
ja neljandaks, ei oska ma öelda ka protsentides võimalusi näha numbrit kui üheks ligemal olevaks autoks oli vectra 2.2i (väidetavalt).

mis siin ikka.. moded võivad selle teema ka lukku panna, ega nagu polegi vist midagi lisada siia :wink:
Suzuki 650 K7
Kasutaja avatar

Teema algataja
AN-400
Postitusi: 448
Liitunud: 14 Okt 2003, 17:00
Tsikkel: Suzuki 650
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas AN-400 »

sadismus kirjutas:
Hm.... mul on tsiklil number 32HT ja dnepr ka veel.... et siis mind lahutab sellest vägitööst üks täht.... http://www.pilt.ee/view/349770/1/
vaatasin pilte, tegija ... üks ilusamaid mida olen oma silmaga näinud :shock: .
kui oled selle selliseks ise ehitanud, siis respect ja müts maha sinu ees :wink:

muide väike OT : kuidas sellise tagarattaga ka kurvis pidamine ja kallutamine ka on?? :roll:
Suzuki 650 K7

zten00
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Sept 2004, 17:29
Tsikkel: DR800
Tänanud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas zten00 »

Hotrod kirjutas:
Milleks,(mehed)?? ehk puudus põgenejatel juhtimisõigus, või olid nad joobes? või veel mõned põhjused miks proovitakse karistuse eest minema sõita...pjah, jälle üks halvustav kleepekas tsiklimeeste kyljes.
Selliseid asju juhtub siiski (wannabe)autojuhtide seas rohkem minu meelest. Vahest mõni tsikkel sõidab "natuke"( :D ) kiiremini kui lubatud, aga autodega on vist rohkem ikka selliseid asju.
XS400 kirjutas:
vaatasin pilte, tegija ... üks ilusamaid mida olen oma silmaga näinud :shock: .
kui oled selle selliseks ise ehitanud, siis respect ja müts maha sinu ees :wink:

muide väike OT : kuidas sellise tagarattaga ka kurvis pidamine ja kallutamine ka on?? :roll:
Samad sõnad ja sama küsimus :)

jussuf
Postitusi: 133
Liitunud: 15 Veebr 2005, 03:01

Lugemata postitus Postitas jussuf »

 
Viimati muutis jussuf, 30 Juun 2008, 21:49, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

normaalne..... vähemalt nautis sõitu :bsmile:
a mix see postitus tehti siia???? ma ei näe pointi... äkki targad seletax mulle lollile ka :)

jussuf
Postitusi: 133
Liitunud: 15 Veebr 2005, 03:01

Lugemata postitus Postitas jussuf »

 
Viimati muutis jussuf, 30 Juun 2008, 21:49, muudetud 1 kord kokku.

Keks

Lugemata postitus Postitas Keks »

Uskuge veel meediat, mina olin see kes vahele jäi, seal ei olnud kiiruse piirand 40km/h, see oli asulaväline tee kus on lubatud 90km/h, kusjuures väga hea kattega ja lai tee, õhtul polnud seal liiklust ka üldse, ma ei tea kust nad selle 40km/h nüüd välja võlusid, ega ma seda ka muidugi ei väida et ma sõitsin 164km/h, lihtsalt ennem ei saanud politsei mulle radariga pihta kuidagi

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

Meediat tuleb ikka uskuda. Sealt saavad kodanikud endale uued sünniaastad jne.
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Viide sinu allkirjast: Life is only a game
sellele lisaks, et: seda saad mängida ainult ühe korra!

Jäta kimamine ikka rinka jaoks ja mõtle sellele, et trahvi raha eest saad kütet või ringi kumme.

taavik

Lugemata postitus Postitas taavik »

Kuulge motoristid, tahaks näha ühte bike venda, kes ostab bike selle jaoks, et 90-ga maanteel sõita tule taevas appi. Mendid võiks sellest aru saada, aga jah mida sa ikka neist tahad, eks on nad inimesed, kes pole kuhugi normaalsesse kooli sisse saanud ja siis Paikuse poole kimand, tunnen selliseid, ka minu kunagised koolikaaslased sellised.

Ütleks veel, et 90 on ohtlik kuskil rekka meeste ja falcki patrullidega võidu ajada, kelle manöövrid on nii meeldivad.

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

Madone'st teeme korralikkuse etaloni :P
Kasutaja avatar

Rennes
Postitusi: 894
Liitunud: 07 Juul 2003, 10:44
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rennes »

Mõtlesin ka just sõna võtta aga näe sys jõudis ette kuram :) Ses suhtes jah, ärme nüüd pindu otsi teiste silmis kui endal palkigi ei märka ...
Rennes aka Pröksuga Mülka
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

sys kirjutas:
Madone'st teeme korralikkuse etaloni :P
H*I :D

* asemele võid panna oma bike numbril oleva teise tähe :D
Rennes kirjutas:
Mõtlesin ka just sõna võtta aga näe sys jõudis ette kuram Ses suhtes jah, ärme nüüd pindu otsi teiste silmis kui endal palkigi ei märka ...

mnjaa...

stonefree
Postitusi: 542
Liitunud: 22 Mai 2004, 14:08
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas stonefree »

selle maksimi kohta on http://www.postimees.ee/020805/esileht/ ... 173074.php on yhtteist kommenteeritud. Näiteks:

VAATLEJA
02.08.2005 20:52
TSIKLUMEHI TULEB LIHTSALT AUTOGA TALTSUTADA ... JA KRT SEE JUBE HÄSTI ÖNNESTUB KUI ISE IKKE AUTOGA NATI SÖITTA OSKAD .... SÖIDAB SAJAGA JÄREL NAGU NUNNU JA MÖÖDA EI SAA
NII MÖNIGI TSIKKEL ON MIND KIRUNUD AGA SEE TEMAPROBLEEM ... MA JU HOIAN TEMA ELU ... PEAKS IKKE TÄNAMA
YLDISELT ON PALJUD TSIKLIMEHED ET MITTE ÖELDA ENAMUS AJUVABAD SELLID ... TAPKU END KUI TAHAVAD
ÖNNE TEILE SEL PUHUL


Niimoodi salaja viha kogutaksegi ja kurat teab kelle vastu see välja elatakse, igatahes mitte selle, kes käki keeras.

ise olen 200km/h avalikul teel sisse saanud, sõitsin ~ pool kilomeetrit, et vaadata palju ratas läheb. Peab teinekord veel yritama, jäi lühikeseks ja ei tea paremat kohta kus proovida :) Aga ei kujuta kyll ette kuidas +160km/h on eesti teedel võimalik turvaliselt liigelda, vähemalt mina oma tsikliga tajun, et kui sellistell kiirustel miski jama ette tuleb, siis ma kohe kindlasti pidama ei saa. Võibolla teil paremad masinad ja pidurid ei kujuta ette.
ZX-9R. Vahel sõidan kiiresti aga rullnokk ei ole :)

jussuf
Postitusi: 133
Liitunud: 15 Veebr 2005, 03:01

Lugemata postitus Postitas jussuf »

 
Viimati muutis jussuf, 30 Juun 2008, 21:50, muudetud 1 kord kokku.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”