MC39 nightrace 2005 - 20 aug.

Kõik kiirusega seotud teemad. Kiirendus, ringrada, jne.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

MC39 ja BHRA tõmbab laulupeole mütsi pähe :D
kõva üritus ja osavõtjaid mäletab ajalugu sedasi - kes oli seal ja kes mitte... õnnitlen murdumatuid kangelasi!
tglt tuleks soomlasi rünnata nende enda kodumaal... krõmpsti ära panna sest mida nad käivad siin võõral õuel kekkamas :twisted:


Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

suured õnnitlused ja kummardused... teile
tramm666
pärtelpoeg
nitse

(w) (w) (w) (w) (w) (w) (w)

Bürokraat

Lugemata postitus Postitas Bürokraat »

sepp kirjutas:
suured õnnitlused ja kummardused... teile
tramm666
pärtelpoeg
nitse

(w) (w) (w) (w) (w) (w) (w)
Tahad tramm66 õnne ära sõnuda või?
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

Bürokraat kirjutas:
sepp kirjutas:
suured õnnitlused ja kummardused... teile
tramm666
pärtelpoeg
nitse

(w) (w) (w) (w) (w) (w) (w)
Tahad tramm66 õnne ära sõnuda või?
oihhh panin mööda millegagi v??? kui panin siis sry
unine pea alles :roll:
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

tramm66 kirjutas:
MC39 ja BHRA tõmbab laulupeole mütsi pähe :D
kõva üritus ja osavõtjaid mäletab ajalugu sedasi - kes oli seal ja kes mitte... õnnitlen murdumatuid kangelasi!
tglt tuleks soomlasi rünnata nende enda kodumaal... krõmpsti ära panna sest mida nad käivad siin võõral õuel kekkamas :twisted:
Kannata tramm! Soome lähme, raudselt lähme, aga veel on vara. Las ma ehitan enne oma MATI KILLERI valmis, siis on õige aeg :ner:

Muidu pole ju huvitav, vaata kasvõi meie poolfinaali, lootusetu raisk :-( Peetisin kuidas ma peetisin, aga poolel maal vihises see püha püssi kuul must lihtsalt mööda :lol: Aga tead mis oleks siis juhtunud, kui ma oleks reaktsiooniajaks võtnud 0,009s asemel 0,001s? Ei tea?! Siis oleks see kuul must 0,008 sekundit hiljem mööda sõitnud, muud vahet poleks olnud :bsmile:

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

Kas ma saan õieti aru, et need arvestatavamad kiirendusvõistlused hakkavad nii 600ccm kui ka üle selle klassis ainult paari mehe sooloks kujunema, kuna nende tehnika on lihtsalt teistest nii palju üle? Sinna kogemused veel otsa ja ongi korras...
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Nu tänud õnnesoovide eest. Kuuesajaste rekord sai siis soomlaselt üle löödud nagu lubatud - 10,4 ja tonniste uus eesti rekord 9,3 on ikka tase või mis!? :bsmile: Niggale megaõnnitlused! Tonniste esikolmik sai siis selline:
nigga
janek
kristjan
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

sys kirjutas:
Kas ma saan õieti aru, et need arvestatavamad kiirendusvõistlused hakkavad nii 600ccm kui ka üle selle klassis ainult paari mehe sooloks kujunema, kuna nende tehnika on lihtsalt teistest nii palju üle? Sinna kogemused veel otsa ja ongi korras...
Eelkõneleja on ka kõva kiirendaja siin foorumi lehtedel, aga radadel pole teda veel kohata õnnestunud. Tänasel hetkel veel pole kuni 600cm3 klassis kellelgi peale trammi mingeid märkimisväärseid muudatusi ratastel tehaseseadistustele tehtud, kuid millegipärast pole ka see tsiklitehorde rajale toonud. Kogemusi ei saa teile ka keegi kamaluga tuua, peab ikka endal pealehakkamist olema. Aga usun, et uustulnukatel on järgmisel hooajal tunduvalt raskem pildile pääseda, sest kes ikka asjaga tegeleb, soovib võimaluste piires tehnikat ka edasi arendada. Esimest silmagamärgatavat sammu näete ilmselt juba Haapsalus :idea:

Bürokraat

Lugemata postitus Postitas Bürokraat »

tramm66 kirjutas:
Nu tänud õnnesoovide eest. Kuuesajaste rekord sai siis soomlaselt üle löödud nagu lubatud - 10,4 ja tonniste uus eesti rekord 9,3 on ikka tase või mis!? :bsmile: Niggale megaõnnitlused! Tonniste esikolmik sai siis selline:
nigga
janek
kristjan
Kas esikolmik polnud mitte selline: Nigga, Marek ja Kristjan?

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rein »

kogemused jah ikka startidega tulevad. Ma viljandis kaotasin esimeses sõidus tehtud vigade parandusele teises stardis juba oluliselt vähem. Ja kui oleks kolmas sõit veel olnud, oleks veel paranenud, kuna teises sõidus sai ka veel ikkagi nati valesi asju tehtud. :P
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

ikka kompost oli teine
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

Bürokraat kirjutas:
sepp kirjutas:
suured õnnitlused ja kummardused... teile
tramm666
pärtelpoeg
nitse

(w) (w) (w) (w) (w) (w) (w)
Tahad tramm66 õnne ära sõnuda või?

seleta siis mis valesti oli!!!
Kasutaja avatar

Teema algataja
madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Õnnitlused minugipoolt!

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rein »

Startimise pöörded ja käiguvahetus, ja poolel trassil enda tagaistuja kohalt ette tagasi tõmbamine ;)

Bürokraat

Lugemata postitus Postitas Bürokraat »

sepp kirjutas:
Bürokraat kirjutas:
sepp kirjutas:
suured õnnitlused ja kummardused... teile
tramm666
pärtelpoeg
nitse

(w) (w) (w) (w) (w) (w) (w)
Tahad tramm66 õnne ära sõnuda või?

seleta siis mis valesti oli!!!
tramm66 on sinu postituses hoopis tramm666. Sry, aga ennelõunane tähenärimistuju võttis võimust. 666 pole just õnnenumber, kuigi Mati puhul võib vist kõik võimalik olla.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

Bürokraat kirjutas:
sepp kirjutas:
Bürokraat kirjutas:
sepp kirjutas:
suured õnnitlused ja kummardused... teile
tramm666
pärtelpoeg
nitse

(w) (w) (w) (w) (w) (w) (w)
Tahad tramm66 õnne ära sõnuda või?

seleta siis mis valesti oli!!!
tramm66 on sinu postituses hoopis tramm666. Sry, aga ennelõunane tähenärimistuju võttis võimust. 666 pole just õnnenumber, kuigi Mati puhul võib vist kõik võimalik olla.
oihhh väike näpukas jahh... usun, et saan andex selle :)

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

nitse kirjutas:
sys kirjutas:
Kas ma saan õieti aru, et need arvestatavamad kiirendusvõistlused hakkavad nii 600ccm kui ka üle selle klassis ainult paari mehe sooloks kujunema, kuna nende tehnika on lihtsalt teistest nii palju üle? Sinna kogemused veel otsa ja ongi korras...
Eelkõneleja on ka kõva kiirendaja siin foorumi lehtedel, aga radadel pole teda veel kohata õnnestunud. Tänasel hetkel veel pole kuni 600cm3 klassis kellelgi peale trammi mingeid märkimisväärseid muudatusi ratastel tehaseseadistustele tehtud, kuid millegipärast pole ka see tsiklitehorde rajale toonud. Kogemusi ei saa teile ka keegi kamaluga tuua, peab ikka endal pealehakkamist olema. Aga usun, et uustulnukatel on järgmisel hooajal tunduvalt raskem pildile pääseda, sest kes ikka asjaga tegeleb, soovib võimaluste piires tehnikat ka edasi arendada. Esimest silmagamärgatavat sammu näete ilmselt juba Haapsalus :idea:
Night Race oli esimene, kus ma reaalselt plaanisin osaleda. Rohkemat pole ma siin lubanud ega plaaninud. Reaalselt olen piirdunud MadOne'le kaasaelamisega. Kuna mul omal pole ratta transpordi võimalust, siis tõesti ei paku huvi kogu oma kola rattale siduda, hommikul kuskile kohale minna, siis rattast sättida (kütusesegu rikkamaks, vedrustust natuke muuta, kütust paagist vähemaks niristada miskisse kanistrisse jne.), pool päeva ratta kõrval pambu otsas istuda ja siis öösel uuesti oma kola rattale siduda ja tagasi sõita. Sinna vahele jääks veel võistlemine... Kui sa veel väidad, et tulevikus pole algajatel üldse midagi teha, siis ma luban, et ma ei trügi ka edaspidi sinna rajale kuna mul tavaline stock aparaat ja rahu majas.
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

sys kirjutas:
nitse kirjutas:
sys kirjutas:
Kas ma saan õieti aru, et need arvestatavamad kiirendusvõistlused hakkavad nii 600ccm kui ka üle selle klassis ainult paari mehe sooloks kujunema, kuna nende tehnika on lihtsalt teistest nii palju üle? Sinna kogemused veel otsa ja ongi korras...
Eelkõneleja on ka kõva kiirendaja siin foorumi lehtedel, aga radadel pole teda veel kohata õnnestunud. Tänasel hetkel veel pole kuni 600cm3 klassis kellelgi peale trammi mingeid märkimisväärseid muudatusi ratastel tehaseseadistustele tehtud, kuid millegipärast pole ka see tsiklitehorde rajale toonud. Kogemusi ei saa teile ka keegi kamaluga tuua, peab ikka endal pealehakkamist olema. Aga usun, et uustulnukatel on järgmisel hooajal tunduvalt raskem pildile pääseda, sest kes ikka asjaga tegeleb, soovib võimaluste piires tehnikat ka edasi arendada. Esimest silmagamärgatavat sammu näete ilmselt juba Haapsalus :idea:
Night Race oli esimene, kus ma reaalselt plaanisin osaleda. Rohkemat pole ma siin lubanud ega plaaninud. Reaalselt olen piirdunud MadOne'le kaasaelamisega. Kuna mul omal pole ratta transpordi võimalust, siis tõesti ei paku huvi kogu oma kola rattale siduda, hommikul kuskile kohale minna, siis rattast sättida (kütusesegu rikkamaks, vedrustust natuke muuta, kütust paagist vähemaks niristada miskisse kanistrisse jne.), pool päeva ratta kõrval pambu otsas istuda ja siis öösel uuesti oma kola rattale siduda ja tagasi sõita. Sinna vahele jääks veel võistlemine... Kui sa veel väidad, et tulevikus pole algajatel üldse midagi teha, siis ma luban, et ma ei trügi ka edaspidi sinna rajale kuna mul tavaline stock aparaat ja rahu majas.
Eks asi on ikka rohkem tahmises! Tead, mul ka pole käru, isegi konksu pole mu oma autol ja kütuse segu pole ma ka kunagi kruttinud. Kõike annab korraldada kui ikka tahtmist on!
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

ega tegelt varsti vanemate ratastega ja väiksema rahakotiga meestel polegi enam asja võistlustele.... aga selles pole kedagi syydistada... see on motosport :roll:
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

sepp kirjutas:
ega tegelt varsti vanemate ratastega ja väiksema rahakotiga meestel polegi enam asja võistlustele
Pea'nd-pea. Igasugused rahvarallid on ka olemas ja ilmselt tekib tsiklitega sama olukord nagu autodega : see et Kuriks ja Vitsut spetsiaaltehnikaga üheksaid allapoole paugutavad, ei tähenda sugugi, et 12...13...isegi 15 sekundi mehed alalt välja on jäänud. Küllap tsiklitelgi järelkasvu on. Iseasi, kas tsiklimehed ka varsti väga tõsiseid aegu ja spetsiaalaparaate näitama hakkavad. Selleks on ikka piisavalt rahalist seljatagust vaja olgu siis hea sponsorite purkirääkimise talent või oma kodune tugi.

Praegu tundub näiteks Nigga olevat vägagi tõsiselt asja ette võtnud. Tugi tundub ka taga olevat ja kui al ära ei tüüta siis, mine sa tea...
Aga loodetavasti ta kommenteerib oma plaane ise.
Suzuki GSX 750 Inazuma

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

nitse kirjutas:
Eks asi on ikka rohkem tahmises! Tead, mul ka pole käru, isegi konksu pole mu oma autol ja kütuse segu pole ma ka kunagi kruttinud. Kõike annab korraldada kui ikka tahtmist on!
Sellega on nii, et tahta võid lolliks, kui ikka tehnika ei kannata, siis ei kannata. Loomulikult kui on piisavalt üleliigseid finantse, siis annab igasuguseid asju korraldada. Sry, kui mind ei motiveeri lihtsalt sõitmine, vaid tahaks natukene ka konkurentsis olla.

Üldiselt tundub, et selle teema võib varsti lukku panna...

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

spinna kirjutas:
Pea'nd-pea. Igasugused rahvarallid on ka olemas...
Vaadates autoparki, mida seal rahvarallidel kasutatakse, siis vägisi tundub, et ka seal pole ilma korraliku rahakotita midagi teha...
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

sys kirjutas:
nitse kirjutas:
Eks asi on ikka rohkem tahmises! Tead, mul ka pole käru, isegi konksu pole mu oma autol ja kütuse segu pole ma ka kunagi kruttinud. Kõike annab korraldada kui ikka tahtmist on!
Sellega on nii, et tahta võid lolliks, kui ikka tehnika ei kannata, siis ei kannata. Loomulikult kui on piisavalt üleliigseid finantse, siis annab igasuguseid asju korraldada. Sry, kui mind ei motiveeri lihtsalt sõitmine, vaid tahaks natukene ka konkurentsis olla.

Üldiselt tundub, et selle teema võib varsti lukku panna...
Pane lukku muidugi, muidu keegi lükkab su väited veel ümber! Argpüks!!!

Mida kuradit sa soiud siin tehnika kannatamisest või mittekannatamisest. Mul on 2001a Kawa ZX-6R, millel on tehasepoolt 80KW ja keegi enne mind sinna külge kruvinud NONAME "sportsumpa" mis kõva häält teeb, muus efektis pole ma väga kindel. Ainus minu tuuninginvesteering sinna pilli on olnud Arrow lenksuamort ja kõik. Muud on kohapeal väikesed ümberseadistamised kiirenduse tarvis. Ja oma arust ma väga konkurentsist väljas pole, kuigi Mati uue pilliga ei kannata jah võrdlust enam. Su R6-l peaks vist vähemalt 88KW olema??? Ah jaa, 250 krooksu eest ostsin taha rinkavendadelt vana slicki kah!

Sind ei motiveeri lihtsalt sõitmine ja sulle tundub, et sa pole konkurentsis ja seepärast ei julge proovidagi... HALE!

Ära kiunu nagu eit, vaid tegutse!!!

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

kräp... millal järgmine on?
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

sys kirjutas:
kräp... millal järgmine on?
Hakkab tulema! :-) Septembris Haapsalus, vist 17.-18. BHRA Final Race.
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

sys kirjutas:

Sellega on nii, et tahta võid lolliks, kui ikka tehnika ei kannata, siis ei kannata. Loomulikult kui on piisavalt üleliigseid finantse, siis annab igasuguseid asju korraldada. Sry, kui mind ei motiveeri lihtsalt sõitmine, vaid tahaks natukene ka konkurentsis olla.


Minu ratas sündis nii: pangalaen + kõik mis oli sai maha müüdud, isegi kett kaelast :wink: , koju jäid ostmata mööbel ja külmkapp, kahe töökoha kõrvalt ca 1200 töötundi jaanuarist juunini garaazis (arvuta palju uneaega jäi), lugematud treeningud, testimised, häälestamised jne puhkuse ja rannaskäimise arvelt...

kas paistab, et tegu on ülearuste finantsidega või on küsimus siiski hoopis tahtejõus? Oma ratta ja boksivarustuse peaks ka viimane saamatu ühest linnast teise saama. Loe ridade vahelt miks sinu nimi top-is puudub... :wink:
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Kas järgmine etapp pole mitte 10. september?
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

tramm66 kirjutas:
Kas järgmine etapp pole mitte 10. september?
Kurat seda teab, küll me sellest kuuleme, kui õige aeg käes. Ma ei tea ka kindlalt, lihtsalt vaatasin BHRA kodukalt kiiruga.

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

krt... tundub, et kisub sõjaks... :evil:
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

see polnud halvapärast öeldud... kui ikka konkurentsis sõita tahad nagu ütled siis peab pingutama
mis tehnikasse puutub siis 600-ste rekord oli pool suve pea kümme aastat vana kawa käes - sinu R-6 on selle kõrval vapsee ulmepill ju :mrgreen:
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kiirendus ja rinka”