Tänavalegaalne ringrajaratas

Kõik kiirusega seotud teemad. Kiirendus, ringrada, jne.

Moderaator: Moded


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Tänavalegaalne ringrajaratas

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Ma kasutasin track addikti. Selleks, et ta näitaks peab telefon olema näiteks vöökotis. Kui panen ta taskusse siis õun enam gps-i läbi ei purista. Nädalavahetusel Aravetel näitas, koguaeg 0 laps ja siis 10 ringi näitas kolme päehe. Ühesõnaga kõiks sõidud mis sõitsin päev otsa läksid nahka.

Telefoni võib iseenesest toppida lenksu külge. Aga kui juba heegeldamiseks läheb siis võiks olla mingi tükk mis seal ka elab. Ebay pakub mingeid 50-60 euriseid ir tükke.

Nutiseadme vastu räägib veel lisaks aku mis kipub väga valel ajal otsa saama. Samas App näitab väga põnevat infot. Ringi aega, kus kuipalju pidurdad ja kiirendad, parimat aega, kui ületad parima aja siis annab sellest märku. Samas kui aga Tabasalu kardirajal rakenduse andmetel ma käisin vahepeal Baby-Backi-is :D siis võta näpust. Kui aga algajana üritad ka midagi õppida ja järeldusi teha siis siit ka vajadus mingi vidina järgi. Eks kui midagi ei leia siis aretab telefoni traaversi külge. Samas pärast seletada kindlustusele, et telefon ei teinud ümber mootorratta 8 tiiru vaid kukkus vannitoas maha ja mitte naerma puhkeda on ka omamoodi kunst :D



Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Tänavalegaalne ringrajaratas

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Racechrono koos sisemise GPS-iga on õudus ja peavalu - ostke telefonile jätkuks väline Bluetooth GPS, näiteks selline: https://www.hinnavaatlus.ee/496018/holux-rcv-3000/ . Selle täpsus on juba 0,1s klassist, sest uuendab asukohta 5 (või oli isegi 10, ei mäleta peast) korda sekundis, telefoni oma saadab infot heal juhul korra sekundis, mis rajal on 30-60 meetrit. Neid on kindlasti veel palju erinevaid, panin esimese lingi, mille leidsin.

Ma tsikliga ringiratast sõitmise spetsiifikast midagi ei tea, aga autos oli mul telefon kenasti tuuleklaasist vasakul pool puuritoru küljes ja supermõnus oli trennis vaadata, kuidas viimane splitt õnnestus. Kui teed näiteks 10 ringi järjest, siis on suht lootusetu meeles pidada, mida sa seal kolmanda ringi viiendas kurvis järsku nii hästi tegid, et õnnestus näiteks 0,3 sekundit ajast maha viilida.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kiirendus ja rinka”