Bhra finals tulemused

Kõik kiirusega seotud teemad. Kiirendus, ringrada, jne.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Bhra finals tulemused

Lugemata postitus Postitas sepp »

http://www.autopunkt.ee/dragrace/bhrafinals2005

5 504 Gerrit Väät 11.632 11.695 11.638 stabiilsuse eest palun karikas mulle :lol: :bsmile:
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

tubli! ühekordse plasttopsi saad :mrgreen:

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

Lahe... selle järgi olen ma ainult ühe stardi teinud + siis eliminaatori oma... :P Aga kuna ma laisk inimene, siis ma ei viitsi sellel teemal isegi õiendada mitte... ju ma siis tegin ühe sõidu... ja saavutus seegi, et kirja läks minu esimese stardi ja kõige nirum aeg mis mul õnnestus kulgeda :lol:
Kasutaja avatar

Teema algataja
sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

tramm66 kirjutas:
tubli! ühekordse plasttopsi saad :mrgreen:
irwwwww väga hea.... see kulubki marjax ära :bsmile:

ampull järgmisex hooajax sees :mrgreen:
Kasutaja avatar

Teema algataja
sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

sys kirjutas:
Lahe... selle järgi olen ma ainult ühe stardi teinud + siis eliminaatori oma... :P Aga kuna ma laisk inimene, siis ma ei viitsi sellel teemal isegi õiendada mitte... ju ma siis tegin ühe sõidu... ja saavutus seegi, et kirja läks minu esimese stardi ja kõige nirum aeg mis mul õnnestus kulgeda :lol:
yle 3 minutilised ajad ei pidanudki kirja minema :mrgreen:

aga tegelt sa võix ikka uurida.... :wink: :bsmile:

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

Ei uuri... Pärast jälle teema, et mootorratturid õiendavad ja nii kui nii see midagi ei muuda, seega vahet pole. Ja parem on kui kõik mõtlevad, et ma tigukulgur :P
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

sys kirjutas:
Lahe... selle järgi olen ma ainult ühe stardi teinud + siis eliminaatori oma... :P Aga kuna ma laisk inimene, siis ma ei viitsi sellel teemal isegi õiendada mitte... ju ma siis tegin ühe sõidu... ja saavutus seegi, et kirja läks minu esimese stardi ja kõige nirum aeg mis mul õnnestus kulgeda :lol:
tuhandetest bikemeestest mõnisada unistab võistlemisest, nendest käputäis julgeb unistuse teoks teha... nii, et minupoolt respect sys, keep going! (w)
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

No selle järgi võttis ka Veix finaalis koos minuga punase :-) Ajasõitudes mu kolmandat aega pole ja eliminaatori parim aeg 10,883s on muutnud 11, 188-ks :nono:

Tegelikult saatsin ka BHRA meestele maili, ehk tsekivad üle. Karikad ja kohad jagatud ning mina ei mõlise! Saaks vaid oma rekordi 10,883s kuhugi ikka jäädavalt kirja!

to sys: eliminaatoris on su 12,304s ju ilusti kirjas. Pole üldsegi paha arvestades ilmaolusid ja esimest korda! Ära heida meelt!

Aga moded! Kus kurat meie eelmine teema sai?!?!?! :evil:
Viimati muutis nitse, 27 Sept 2005, 16:05, muudetud 1 kord kokku.

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

tramm66 kirjutas:
tuhandetest bikemeestest mõnisada unistab võistlemisest, nendest käputäis julgeb unistuse teoks teha... nii, et minupoolt respect sys, keep going! (w)
ära provotseeri ja agiteeri, muidu tulen kallutamist kah proovima millalgi... :P
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

nitse ära imesta, et siin keskonnas liigub ringi pihkur.ee kes kustutab oma suva järgi teemasi... tahaks teda isiklikult tänada... suruks isegi heldusest tuubi vietnami salvi talle pihku :lol:
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

Ei noh tramm krt, kui vietnami salv juba sinu poolt on, siis minu poolt on eriauhind talle üheks korraks! Suured tugevad mehekäed, ptui peod ikka! No et salv jõuaks ikka igale poole kuhu vaja ja enamgi veel!!! :-)

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

nitse kirjutas:
to sys: eliminaatoris on su 12,304s ju ilusti kirjas. Pole üldsegi paha arvestades ilmaolusid ja esimest korda! Ära heida meelt!

Aga moded! Kus kurat meie eelmine teema sai?!?!?! :evil:
Siin on kohe eraldi teema.
Eliminaatoriga pole hullu... kuuesajaste klassi võitajale kaotada pole häbi :P Aga parim oli mul siiski laupäeva hommikune aeg 11,753s (Sepp võib kinnitada, ta jälgis ilusti tagant poolt seda :wink: )
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

pihkuritel elu hea - sponsoreid ei peagi otsima, need tulevad ise :lol:
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

sys kirjutas:
nitse kirjutas:
to sys: eliminaatoris on su 12,304s ju ilusti kirjas. Pole üldsegi paha arvestades ilmaolusid ja esimest korda! Ära heida meelt!

Aga moded! Kus kurat meie eelmine teema sai?!?!?! :evil:
Siin on kohe eraldi teema.
Eliminaatoriga pole hullu... kuuesajaste klassi võitajale kaotada pole häbi :P Aga parim oli mul siiski laupäeva hommikune aeg 11,753s (Sepp võib kinnitada, ta jälgis ilusti tagant poolt seda :wink: )
Mõtled ikka pühapäeva hommikust aega, sest laupäeval saime vaid ühe sõidu lõunal, mis sul vist väga aiataha läks ja paar õhtul hilja? Aga pühapäeva hommikused ajad olid vabatreeningud, need ei lähegi arvesse ei ajasõitudes, ega eliminaatorites. See muidugi ei tähenda, et su laupäevased teised ajad olemas ei võiks olla..

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

Viimases kalas tunnistan ennast kiirelt süüdi, aga neid salve ja käsi ei taha... Tegemist oli foorumi jamaga. Ma ei tulnud selle pealegi, et see saadana uuem versioon uusi teemasid kellegile ei näita (kuna mul endal administraatori õigused, siis mulle näitas koguaeg kõike, kui välja logisin, siis enam ei näidanud). Nüüd asi korras.
Kasutaja avatar

Teema algataja
sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

wow foorum areneb.... üldist/kiirendus ja rinka :bsmile: (w)
äkki viskaks selle teema ka sinna alla....
me ei osanud keegi seda teemat teisest kohast otsida :mrgreen:

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

nitse kirjutas:
Mõtled ikka pühapäeva hommikust aega, sest laupäeval saime vaid ühe sõidu lõunal, mis sul vist väga aiataha läks ja paar õhtul hilja? Aga pühapäeva hommikused ajad olid vabatreeningud, need ei lähegi arvesse ei ajasõitudes, ega eliminaatorites. See muidugi ei tähenda, et su laupäevased teised ajad olemas ei võiks olla..
Sry, pühapäeva jah. Ma tean, et ei lähe, aga mulle endale heaks lohutuseks, et areng võrreldes esimese stardiga oli olemas. :P Ja kuna nende aegade nettis rippumine midagi mulle juurde ei anna, siis pole sellel minu jaoks vahet. Eks järgmine aasta vaatab, kas ja mis saab...
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

sys kirjutas:
Viimases kalas tunnistan ennast kiirelt süüdi, aga neid salve ja käsi ei taha... Tegemist oli foorumi jamaga. Ma ei tulnud selle pealegi, et see saadana uuem versioon uusi teemasid kellegile ei näita (kuna mul endal administraatori õigused, siis mulle näitas koguaeg kõike, kui välja logisin, siis enam ei näidanud). Nüüd asi korras.
No eks mul oli omal ka natuke oma pihkudest kahju, kui siin sai kõvasti välja hõigatud, mine tea kui vääritut midagi võib vastas olla :-) Aga võtan pakkumise tagasi ja respect uue ning asjaliku kausta eest!
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1415
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Pilt
F-klass: mootorrattad üle cm3
Kas mingi uus klass? Et enam ei arvestata cm3 või on see hoopis üle 0 kuubiku? :twisted:

Ronk @ tähenärija ametil.
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

Tramm, paistab et me salv ja pihud lähevad ikka loosi! :wack:
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kiirendus ja rinka”