Audruringi igamehe mootorrattasari?

Kõik kiirusega seotud teemad. Kiirendus, ringrada, jne.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

allan777
Postitusi: 356
Liitunud: 06 Aug 2007, 14:43
Tsikkel: BMW S1000 RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas allan777 »

Ära unusta,et paljud ässad teevad yhekordseid litsentse.

pigem vaadata ntx kahe viimase aasta võistlejate nimekira,kui nimi on seal olemas,siis pole asja sinna alustajate juurde.

mõte jääb samaks, kas ühekordne v mitte, ikkagi litsentsiga sõitjate hulka. seda võib ka teha nimekirjade kaudu. eks siin eestis ju on teada kes on võistelnud ja kes mitte, seega ei ole see probleem. Rossi ilmselt maskeerituna meile siia sõitma ei tule niikuinii :D

BMW S1000RR by alphaRacing; 192 hp from rear wheel.
Kasutaja avatar

sulu13
Postitusi: 256
Liitunud: 01 Aug 2005, 22:49
Tsikkel: SV1000S
Asukoht: Pärnu

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas sulu13 »

Kurjam, see Psaiko kukkumine oli kõrvalvaadates ikka väga raju, tõesti aint netist sellist asja näinud. Vaatasin kohe kui Sa kellegi järgi sõitsid seal boksiteel, et sellise hooga sa vaevalt selle kurvi läbi kallutad ja siis järsku selline õhulend :shock: Head meelt tegi see, et sa liigutama hakkasid ennast vähemalt.. Aga eks ikka juhtub, lihtsalt see vaatepilt oli müstiline. Jah , eks see võistlus kulges ikka eelkõige rinkavendade omavahelises mõõduvõtmises, kuid headmeelt teeb see, et rahvast tuleb aina juurde :wink:

Suzuki RG 80- Aprilia RS 50- Aprilia RS125- Aprilia RS125- Honda RS125- Derbi Senda 125 SM- KTM 525EXC- Kawasaki ZX6R- Honda CBR600RR- KTM 620 SC SM- KTM 660 LC4- Suzuki GSX-R1000- Honda CBR600RR- Yamaha R6- Yamaha R1- Suzuki SV1000S
Kasutaja avatar

manager2
Postitusi: 590
Liitunud: 12 Mär 2006, 16:52
Asukoht: Tallinn

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas manager2 »

tramm66 kirjutas:

Härrased kes "mustriga rehvi klassis" poodiumil käivad peaksid olukorda pisut analüüsima... ja käituma õigesti...

olen su kriitikaga osaliselt nõus aga mõne sõnaga siiski:
Kriitika korraldusele: definitsioon mustriga klaas ja sliki klaas ei ole selle formaadi jaoks õige. ehk kas sliki klassi poodium tundus sulle "normaalne" :) ? paraku oli see paika pandud ja seda muutma polnud mõtet hakata. võistlejad tuleks jagada selle järgi, kes on EMV või sarnases kalendris võistlejate nimekirjas A ja B klassis ja kes seda ei ole. - tegelikult seda saaks ju veel ümber teha. ma ei usu, et mõnel võistlejalitsentsi omaval sõitjal midagi selle vastu on.

teisalt positiivsest:
selle sõidu korraldusel on oluline ka loomulikult sõitjate arv. eile rajal trenni tegijatest olid pooled litsentsiga sõitjad. kui me poleks osalenud, oleks see võistlejaterivi väga väike olnud. ehk siis kellegi raha eest peab selle kiirabi kohale kutsuma.

hr. Liim oli välja pannud auhinnad 12 sõitjale. jällegi - registreerusid vist 18 sõitjat, ehk enam kui pooled said ka ägeda medali :D

uutel sõitjatel on tegelikult väga põnev lasta koos "tegijatega", sest milline on parim "loozhi koht", kus vaadata kuidas seda rada tegelikult sõidetakse, kui mitte rajal olles... Ma mäletan väga hästi oma esimest aastat rajal C klassis, mis tunne oli kui ma "kleepekatega" vendadel trenni ajal sabas hakkasin püsima.

iga sõitja teeb endale sõidu põnevamaks, kui ta leiab endale kedagi kellega võidu sõita. oluline ei ole (vähemalt uutel sõitjatel) olla kiireim, vaid olla kiirem oma konkurendist. Mul on iga aasta olnud keegi, kellega võidu sõita ja see on olnud reeglina tähtsam kui poodium.

kõikides treeninglaagrites välisradadel on tegelikult sama formaat. kõik rajale. kiireim võidab. vahet pole kes sa oled. see ongi "igamehe sari" . kui nüüd näiteks Lents tuleks rääkima et tal pole mõtet Tartu maratonile minna, kuna Veerpalu lasti starti, siis kuhu me niimoodi jõuame?

kokkuvõttes - korraldajad andke litsentsita vendade arvestuses eraldi medalid-karikad-shampused ja asi korras.

P.S. järgmisel kolmapäeval (enne viimast etappi) on sinna oodata ilmselt kõvasti võistlejalitsentsiga sõitjaid. seega väike korrektuur autasustamise osas oleks tegelikult teretulnud.

THESE FEW MINUTES ON THE TRACK… YOU LIVE MORE THAN SOME PEOPLE DURING THEIR LIFETIME
Kasutaja avatar

acar
Postitusi: 166
Liitunud: 17 Apr 2009, 22:32
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas acar »

Seekord jäi ka sõitmata see sõit, sai ka tund enne starti paremas kurvis (crash) ära tehtud, koib ja ribid ikka valutavad, Head paranemist ja ehitamist Jannole, see lend oli ikka päris hull :shock:


kiku69

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas kiku69 »

Pääsesin seekord lihtsalt, ainult põrutus kui need pärnu arstid muidugi valet diagnoosi ei pannud. Jala peale ikka väga toetada ei saa eks näis mis jrgmiseks nvks jalg teeb :) :bsmile:

Kasutaja avatar

pyramiid
Postitusi: 1042
Liitunud: 27 Mär 2008, 09:57
Tsikkel: Ducati Multistrada 620
Tänanud: 6 korda

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas pyramiid »

kiku69 kirjutas:

Pääsesin seekord lihtsalt, ainult põrutus kui need pärnu arstid muidugi valet diagnoosi ei pannud. Jala peale ikka väga toetada ei saa eks näis mis jrgmiseks nvks jalg teeb :) :bsmile:

Väike OT, aga Pärnu arstid panid mullegi esialgse diagnoosi põrutus ja kuu pärast olin ikkagi Tallinnas, noa all, kus titaanvardad ja kruvid sisse keerati. Ei ole väga kindel Pärnu arstide professionaalsuses, endiselt..


harimal
Postitusi: 1071
Liitunud: 30 Mai 2007, 12:57
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas harimal »

manager2 kirjutas:

uutel sõitjatel on tegelikult väga põnev lasta koos "tegijatega", sest milline on parim "loozhi koht", kus vaadata kuidas seda rada tegelikult sõidetakse, kui mitte rajal olles... Ma mäletan väga hästi oma esimest aastat rajal C klassis, mis tunne oli kui ma "kleepekatega" vendadel trenni ajal sabas hakkasin püsima.

iga sõitja teeb endale sõidu põnevamaks, kui ta leiab endale kedagi kellega võidu sõita. oluline ei ole (vähemalt uutel sõitjatel) olla kiireim, vaid olla kiirem oma konkurendist. Mul on iga aasta olnud keegi, kellega võidu sõita ja see on olnud reeglina tähtsam kui poodium.

+1 antud mõttele.
Poodium poodiumiks, aga rajal kellegi kõvema sabas sõites on esiteks hea vaadata, kuidas oskajamad midagi teevad ning teiseks on endal hasart, et "oh, veel polegi ringiga pähe saanud, äge".

CarbTune karburaatorite sünkronisaator: http://nagi.ee/photos/harimal/7766255/in-set/125775/
ColorTune küttesegu kontrollija: http://nagi.ee/photos/harimal/7776475/in-set/125775/
Kaupo Toom kaupo.toom@gmail.com 50 90 643, 52 20 897

Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

harimal kirjutas:
manager2 kirjutas:

uutel sõitjatel on tegelikult väga põnev lasta koos "tegijatega", sest milline on parim "loozhi koht", kus vaadata kuidas seda rada tegelikult sõidetakse, kui mitte rajal olles... Ma mäletan väga hästi oma esimest aastat rajal C klassis, mis tunne oli kui ma "kleepekatega" vendadel trenni ajal sabas hakkasin püsima.

iga sõitja teeb endale sõidu põnevamaks, kui ta leiab endale kedagi kellega võidu sõita. oluline ei ole (vähemalt uutel sõitjatel) olla kiireim, vaid olla kiirem oma konkurendist. Mul on iga aasta olnud keegi, kellega võidu sõita ja see on olnud reeglina tähtsam kui poodium.

+1 antud mõttele.
Poodium poodiumiks, aga rajal kellegi kõvema sabas sõites on esiteks hea vaadata, kuidas oskajamad midagi teevad ning teiseks on endal hasart, et "oh, veel polegi ringiga pähe saanud, äge".

´15-18 seki aeglasemana eisaa just kaua vaadata,kuidas tugevam ees sõidab (togi)
Ja kus veel siis õppida võimalik oleks,et kaotus nii suur ei oleks?

Kasutaja avatar

UMMI
Postitusi: 598
Liitunud: 04 Juul 2007, 16:45
Tsikkel: kawasaki ZX 10R
Asukoht: Tallinn

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas UMMI »

Sai ka siis võisteldud koos Suurte tegijatega, kuigi jupi maad taga pool aga huvitav võistlus oli mul Egoniga kõik 15 ringi .Vahepeal jäin küll maha nats aga lõpus sain jälle järgi ja viimasel ringil oli hea võimalus Egoni peanahk võtta (lol) , kuid paremas kurvis jäin aeglasema taha kinni ja sinna see võimalus jäigi aga 6 koht igati hea.
Õhtu muidugi venis väga pikaks ,käisin veel eilse päev kuulsal LENDURIL haiglas järgi, transportisin ta õnnelikult koju ja siis ise oma asju maha laadima, koju sain 02.30

Kokkuvõtvalt oli lahe päev ja Jannole ja Kikule kiiret paranemist .

KAWASAKI ZX 10R
tel.56 452 700
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

manager2 kirjutas:
tramm66 kirjutas:

Härrased kes "mustriga rehvi klassis" poodiumil käivad peaksid olukorda pisut analüüsima... ja käituma õigesti...

... on oluline ka loomulikult sõitjate arv. eile rajal trenni tegijatest olid pooled litsentsiga sõitjad.. kui me poleks osalenud, oleks see võistlejaterivi väga väike olnud.

Just sellest ma räägingi. Sõitjate arv kõrgemates klassides tuleb madalamatest klassidest ja madalamatesse klassidesse tuleb algajatest.
Kui see mudel segi pöörata siis jäävadki asjad nii nagu nad juba mõnda aega on.
Arvan, et olen täiesti piisavalt rääkinud ja kes aru ei saa see siis ilmselt ei peagi.
Seni on töötanud vaid 1 sõitjate ridade täiendamise mudel ja see töötas väga hästi (kuniks eestvedajatel oli aega sellega tegeleda).
Loomulikult kiiduväärt kui leidub tegijaid kes asja kuidagi teist- või uutmoodi tööle saavad aga seni pole selle tubli töö eest kedagi kiita sest peaaegu mingit tulemust ju ei ole ega paista ka kusagilt tulevat :|

Muuseas võttis hiljaaegu üks seltskond mootorrattureid kätte ja tegi iseendale "just selle vana malli algaja sarja" ning täna on neist edasijõudnumad C klassis ilma tegemas ja ilmselgelt üsna peagi litsentsimeestele kõrgemates klasside saba peale astumas.
Ka see fakt kõneleb sama keelt, et ahelas üks lüli puudu ja just see kõige olulisem - 1. lüli

Ps! Peace, ma rohkem ei viitsi sel teemal jahuda :D


mlants

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas mlants »

Janno, ringrajasõidu võiks jätta ikkagi mööda asfalti kulgemiseks, ei tahaks küll järgmine kord sinuga "lendamises" mõõtu võtta :) Igatahes kiiret paranemist.

Ise pole kahjuks rinka kolmapäevakutel sõitma jõudnud, sest langeb kokku purjetamise kolmapäevakutega. Formaat aga igati lahe ning nagu igal uuel asjal, on ka sellel ruumi edasi arendamiseks. Isegi kui see väga palju uusi sõitjaid ei too, annab see võimaluse meie rinkasõpradele rohkem võistelda. Eks võistlus on ka parim trenn meie EMV arvestuses sõitjatele.

Kasutaja avatar

Belku
Postitusi: 28
Liitunud: 06 Nov 2006, 10:57
Tsikkel: Yamaha R6
Kontakt:

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas Belku »

Pakkusime välja varjandi et sõidame arvestusest väljaspool. Et ei mingeid karikaid vaid lihtsalt sõit. Öeldi et NII EI SAA.

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas sepp »

Belku kirjutas:

Pakkusime välja varjandi et sõidame arvestusest väljaspool. Et ei mingeid karikaid vaid lihtsalt sõit. Öeldi et NII EI SAA.

(w)

Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

ah, mis te kisate. kõige tähtsam on, et see asi on tehtud ja on võimalus sõita. teine aspekt pn, et peetakse kinni seatud plaanidest ja poole peal ei hakata proovima midagi muud. istugu eestgbedajad mõne arvamusliidriga maha ja tehku järgmiseks hooajaks täiuslikum, sobivaim, edukam formaat. on oluline, et nendel päevadel käivad ka nees iidolid, sest me vajame neid, küll võiks kellegi käest saada õpetussõnu.
ma sain tänu Enole kiireima 8-nda kurvi läbimise trajektoori ja Kiku järel tuiates 1-se kurvi. nii need tulevad ja järgmine ülesanne on neid edasi lihvida. öelgu esiotsa sõitjad ise kuidas nad karikatest ja shampist ilma tahavad jääda.

tunnustagem seda, mida tehakse, mitte ärgem tallakem sellel. järgmisel hooajal teeme paremini.

ja ma sain täna juba 10 min püsti, et tualetis ära käia

Kasutaja avatar

anni
Postitusi: 313
Liitunud: 15 Apr 2007, 11:04

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas anni »


susla
Postitusi: 209
Liitunud: 13 Mai 2008, 00:02
Tsikkel: Back to Honda
Kontakt:

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas susla »

krt miks mind niipalju pidil on :) selliseid küüraka stiiliga sõitlaid ei tohi üles panna, sest äkki mõni noor vaatab ja siis mõtlebki, et see õige :D

Kasutaja avatar

sulu13
Postitusi: 256
Liitunud: 01 Aug 2005, 22:49
Tsikkel: SV1000S
Asukoht: Pärnu

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas sulu13 »

Vinged pildid! (w)

Suzuki RG 80- Aprilia RS 50- Aprilia RS125- Aprilia RS125- Honda RS125- Derbi Senda 125 SM- KTM 525EXC- Kawasaki ZX6R- Honda CBR600RR- KTM 620 SC SM- KTM 660 LC4- Suzuki GSX-R1000- Honda CBR600RR- Yamaha R6- Yamaha R1- Suzuki SV1000S
Kasutaja avatar

Teema algataja
seroi
Postitusi: 198
Liitunud: 04 Juul 2006, 00:11
Kontakt:

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas seroi »

Kolmapäeval teeme jälle sõitu.
Klassideks jaotumise võiks siis kokku leppida nii, et "päris sõitjad" registreerime hoolimata sellest, mis rehviga nad sõidavad, slikiklassi :bsmile:


susla
Postitusi: 209
Liitunud: 13 Mai 2008, 00:02
Tsikkel: Back to Honda
Kontakt:

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas susla »

No see täitsa ok. lihtne ja aus lahendus

Kasutaja avatar

heimland
Postitusi: 238
Liitunud: 14 Aug 2006, 17:43
Tsikkel: cbr600rr
Asukoht: eesti tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas heimland »

Kes on päris sõitjad? mina küll mängult ei sõida--- kuigi mõni võib nii öelda küll

Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

heimland kirjutas:

Kes on päris sõitjad? mina küll mängult ei sõida--- kuigi mõni võib nii öelda küll

kuna sina sõitsid eelmisel aastal rookies siis sina oledki pärissõitja. mina oleks see teistmoodi sõitja, sest ma veel ei oska

Kasutaja avatar

UMMI
Postitusi: 598
Liitunud: 04 Juul 2007, 16:45
Tsikkel: kawasaki ZX 10R
Asukoht: Tallinn

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas UMMI »

Psaiko kirjutas:

heimland kirjutas:
Kes on päris sõitjad? mina küll mängult ei sõida--- kuigi mõni võib nii öelda küll

kuna sina sõitsid eelmisel aastal rookies siis sina oledki pärissõitja. mina oleks see teistmoodi sõitja, sest ma veel ei oska

minu mäletamistmööda sõitis heimland eelmine aasta c-klassis ja see aasta võistelnud ei ole.

KAWASAKI ZX 10R
tel.56 452 700
Kasutaja avatar

heimland
Postitusi: 238
Liitunud: 14 Aug 2006, 17:43
Tsikkel: cbr600rr
Asukoht: eesti tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas heimland »

UMMI kirjutas:
Psaiko kirjutas:

heimland kirjutas:
Kes on päris sõitjad? mina küll mängult ei sõida--- kuigi mõni võib nii öelda küll

kuna sina sõitsid eelmisel aastal rookies siis sina oledki pärissõitja. mina oleks see teistmoodi sõitja, sest ma veel ei oska

minu mäletamistmööda sõitis heimland eelmine aasta c-klassis ja see aasta võistelnud ei ole.

ummil täitsa õigus :D
kaks korda eelmine aasta c-klass see aasta 2 korda üldse rajal pärnus aga võistelnud ei ole
ah jaa eelmine aasta olin pärnus ju viimane :D c-klassis

Kasutaja avatar

Teema algataja
seroi
Postitusi: 198
Liitunud: 04 Juul 2006, 00:11
Kontakt:

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas seroi »

Hetke punktiseis enne tänast sõitu on nähtaval siin: http://audruring.ee/?page_id=366

Kasutaja avatar

Teema algataja
seroi
Postitusi: 198
Liitunud: 04 Juul 2006, 00:11
Kontakt:

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas seroi »

Tänased esikolmikud:
Tänavarehv

  1. Egon Peterson
  2. Heimo Kiis
  3. Urmo Limm

Slick

  1. Rannus Kukk
  2. Toomas Tomson
  3. Toomas Leesi
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Korraldajatele (w)
Kui klassid ka edaspidi sellisel kujul lahus hoida küll siis hakkab algajaid ka rohkem juurde tulema.
Õnne võitjatele!

Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

tramm66 kirjutas:

Korraldajatele (w)
Kui klassid ka edaspidi sellisel kujul lahus hoida küll siis hakkab algajaid ka rohkem juurde tulema.
Õnne võitjatele!

Eks neid vaikselt tiksub juurde küll, oleks neid lahkeid õpetajaid kah rohkem!

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas sepp »

Psaiko kirjutas:
tramm66 kirjutas:

Korraldajatele (w)
Kui klassid ka edaspidi sellisel kujul lahus hoida küll siis hakkab algajaid ka rohkem juurde tulema.
Õnne võitjatele!

Eks neid vaikselt tiksub juurde küll, oleks neid lahkeid õpetajaid kah rohkem!

Mis seal ikka õpetada..
1) lähed kuhugile rehvitöökotta ja palud sealt hunniku vanu rehve.
2) laod need kodus hoovis virna
3) tuled joostes hoooga ja proovid neist lennata yle.
tegelt see kõik Sul juba selge ja pole enam midagi õppida väga, ainult effektimõttes võid nyyd harjutada õhuslennates igasuguste erinevate nägude tegemist :mrgreen:

Kasutaja avatar

acar
Postitusi: 166
Liitunud: 17 Apr 2009, 22:32
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas acar »

sepp kirjutas:
Psaiko kirjutas:
tramm66 kirjutas:

Korraldajatele (w)
Kui klassid ka edaspidi sellisel kujul lahus hoida küll siis hakkab algajaid ka rohkem juurde tulema.
Õnne võitjatele!

Eks neid vaikselt tiksub juurde küll, oleks neid lahkeid õpetajaid kah rohkem!

Mis seal ikka õpetada..
1) lähed kuhugile rehvitöökotta ja palud sealt hunniku vanu rehve.
2) laod need kodus hoovis virna
3) tuled joostes hoooga ja proovid neist lennata yle.
tegelt see kõik Sul juba selge ja pole enam midagi õppida väga, ainult effektimõttes võid nyyd harjutada õhuslennates igasuguste erinevate nägude tegemist :mrgreen:

Kohe näha , et vanad sõbrad :mrgreen:

Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: Audruringi igamehe mootorrattasari?

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

sepp kirjutas:
Psaiko kirjutas:
tramm66 kirjutas:

Korraldajatele (w)
Kui klassid ka edaspidi sellisel kujul lahus hoida küll siis hakkab algajaid ka rohkem juurde tulema.
Õnne võitjatele!

Eks neid vaikselt tiksub juurde küll, oleks neid lahkeid õpetajaid kah rohkem!

Mis seal ikka õpetada..
1) lähed kuhugile rehvitöökotta ja palud sealt hunniku vanu rehve.
2) laod need kodus hoovis virna
3) tuled joostes hoooga ja proovid neist lennata yle.
tegelt see kõik Sul juba selge ja pole enam midagi õppida väga, ainult effektimõttes võid nyyd harjutada õhuslennates igasuguste erinevate nägude tegemist :mrgreen:

Irwe. sul on quad valmis, et siin sõna võtad nii julgelt? :D

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kiirendus ja rinka”