Kiirenduse EMV I etapp EDRA Nationals 2011, Tartus Raadil

Kõik kiirusega seotud teemad. Kiirendus, ringrada, jne.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Re: Kiirenduse EMV I etapp EDRA Nationals 2011, Tartus Raadi

Lugemata postitus Postitas nitse »

Sepp, kiirendusvõistlused on puhas fun ja puhkus. Seekord lausa 2 päevane! Esimesel päeval vedasin oma perse kohale kell 9.00 hommikul, sest avatud rada pidi olema kella 10-st. Mõtlesin, et prooviks ka üle pika aja. See jäi loomulikult kiirendusele omaselt ära ning alustati kohe juba kella 13.00-st umbes ajasõitudega. Pärast seda läks aeg kiiresti, kuna pärast igat sõitu katsetasin erinevaid seadeid käiguvahetuses, et ehk kuidagi ikka töötavad. Ei töödanud, ei nupust ega jalaga korralikult. Ikka juhtub, tehnika sport ja mis seal stressata :mrgreen:

Laupäeval olin juba vana kala. Läksin kohale 11.00. Algatuseks tegin kohe 3 õlut, mis Aimar lahkelt välja pakkus. Siis ootasime veel natuke, nii umbes 4h, kella 17 paiku tegime ühe sõidu ja oligi jälle päev kirjas :mrgreen: :bsmile: :mrgreen:

eksid sõber, sellist paska siin sadat lehte küll ei teki. :mrgreen:
Kasutaja avatar

pacaan
Postitusi: 976
Liitunud: 25 Veebr 2005, 12:15
Tsikkel: ZX12R turbo
Asukoht: Tallinn / Eesti
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Kiirenduse EMV I etapp EDRA Nationals 2011, Tartus Raadi

Lugemata postitus Postitas pacaan »

nitse kirjutas:

Juha vanemad lootsid, et nende pojast tulen juristi ja tuomari, aga läks nagu kõigi põtradega, tuli turisti ja juomari :ner:

krt, aga väärt sell on see Juha, viitsis ennast kuskile keski virosse kohale toimetada ja lisaks viis keski viro kohalike poiste eest karika ka ära.

...lihtsalt mõtlemisaineks vbla mõnele "ei saa ei suuda raha pole ja klubi pole" teemadel kaasarääkijatele. huvi ja tahtmist pole lihtsalt. nagu ntx mul endal see aasta.

8,64 @ 1/4 - Kawasaki ZX12R turbo
9,09 @ 1/4 - Suzuki Hayabusa turbo
9,8x @ 1/4 - Kawasaki ZX6R
Kasutaja avatar

aimar12
Postitusi: 183
Liitunud: 25 Apr 2004, 23:18
Asukoht: TLN-RKV
Kontakt:

Re: Kiirenduse EMV I etapp EDRA Nationals 2011, Tartus Raadi

Lugemata postitus Postitas aimar12 »

Aegu E-s midagi mainimist väärt polnud kuna palav ilm, Jaagul ei töödanud käiguvahetus hasti, minu ratas oli ümberehitamata ning pikendamata.
F aegu eriti ei tea, ainult seda et somm sōitis tublisti alla 10 s ja seda lühikese kiigega 8)

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Kiirenduse EMV I etapp EDRA Nationals 2011, Tartus Raadi

Lugemata postitus Postitas sepp »

nitse kirjutas:

Sepp, kiirendusvõistlused on puhas fun ja puhkus. Seekord lausa 2 päevane! Esimesel päeval vedasin oma perse kohale kell 9.00 hommikul, sest avatud rada pidi olema kella 10-st. Mõtlesin, et prooviks ka üle pika aja. See jäi loomulikult kiirendusele omaselt ära ning alustati kohe juba kella 13.00-st umbes ajasõitudega. Pärast seda läks aeg kiiresti, kuna pärast igat sõitu katsetasin erinevaid seadeid käiguvahetuses, et ehk kuidagi ikka töötavad. Ei töödanud, ei nupust ega jalaga korralikult. Ikka juhtub, tehnika sport ja mis seal stressata :mrgreen:

Laupäeval olin juba vana kala. Läksin kohale 11.00. Algatuseks tegin kohe 3 õlut, mis Aimar lahkelt välja pakkus. Siis ootasime veel natuke, nii umbes 4h, kella 17 paiku tegime ühe sõidu ja oligi jälle päev kirjas :mrgreen: :bsmile: :mrgreen:

seega kõik sama vana s**t,ainult aasta number on uus :mrgreen:
palju õnne esikolmikule ja esikahekule :mrgreen:
korra oli ausalt kahju,et ei tulnud,jäi kripeldama natuke.. aga nyyd lugedes seda,et kõik on täpselt sama s**t nagu alati olnud,siis nyyd olen õnnelik,et ei tulnud :D
Käisin hoopis alastaros see nv ja ei kahetse yldse

Kasutaja avatar

Dali
Postitusi: 342
Liitunud: 27 Sept 2007, 10:53
Tsikkel: BMW S1000RR
Asukoht: Tartu

Re: Kiirenduse EMV I etapp EDRA Nationals 2011, Tartus Raadi

Lugemata postitus Postitas Dali »

Juha ratas on omaette klass (w) sõitis 9,7 parimaks ajaks...kui poolel maal hoiad põhjas ja vana lihtsalt läheb oma teed siis pole midagi teha. Mario sõitis 10,0
mina 10,2 ja Mikk 10,3. Mulle meeldis, päikest oli, naisi oli, bassein oli, külma õlut oli.


Teema algataja
agnes
Postitusi: 188
Liitunud: 11 Nov 2009, 12:54
Tänatud: 5 korda

Re: Kiirenduse EMV I etapp EDRA Nationals 2011, Tartus Raadi

Lugemata postitus Postitas agnes »

Kasutaja avatar

pacaan
Postitusi: 976
Liitunud: 25 Veebr 2005, 12:15
Tsikkel: ZX12R turbo
Asukoht: Tallinn / Eesti
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Kiirenduse EMV I etapp EDRA Nationals 2011, Tartus Raadi

Lugemata postitus Postitas pacaan »

Dali kirjutas:

Juha ratas on omaette klass (w) sõitis 9,7 parimaks ajaks...kui poolel maal hoiad põhjas ja vana lihtsalt läheb oma teed siis pole midagi teha. Mario sõitis 10,0
mina 10,2 ja Mikk 10,3. Mulle meeldis, päikest oli, naisi oli, bassein oli, külma õlut oli.

Lühikeste kiikede ja kuuma ilma kohta pole ju tegelikult pahad ajad :idea:

No ja basseinipidu külmade õllede ja naistega koos mõningase motopurakaga kõlaks minu jaoks küll hästi selle raha eest :bsmile:

8,64 @ 1/4 - Kawasaki ZX12R turbo
9,09 @ 1/4 - Suzuki Hayabusa turbo
9,8x @ 1/4 - Kawasaki ZX6R

FZR

Re: Kiirenduse EMV I etapp EDRA Nationals 2011, Tartus Raadi

Lugemata postitus Postitas FZR »

Väga lahe oli üle pikaaja osaleda ( Mina ei ole Mario). Üritame kaasa teha terve hooaja, eks oleneb tehnika vastupidavusest.


juhat

Re: Kiirenduse EMV I etapp EDRA Nationals 2011, Tartus Raadi

Lugemata postitus Postitas juhat »

Ma olen sõitnud (F09) sel aastal asfalt rajal 9,44, kuid rööbastee ebatasasusi Tartus raskendas sõitu. Finaalis kahjustumist lüliti, mistõttu aeg ja lõppkiirus halb.

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Kiirenduse EMV I etapp EDRA Nationals 2011, Tartus Raadi

Lugemata postitus Postitas sepp »

juhat kirjutas:

Ma olen sõitnud (F09) sel aastal asfalt rajal 9,44, kuid rööbastee ebatasasusi Tartus raskendas sõitu. Finaalis kahjustumist lüliti, mistõttu aeg ja lõppkiirus halb.

5+
ehk avaldad saladuse oma konest,et mis sellega tehtud on,et ta nii kiire on?


juhat

Re: Kiirenduse EMV I etapp EDRA Nationals 2011, Tartus Raadi

Lugemata postitus Postitas juhat »

Nukkvõllid, kolvid ja summuti vahetatud. Tavaline 98E kütus, mahu originaal

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kiirendus ja rinka”