Abi vaja: otsitakse vanu (sõiduks kõlbmatuid) slick rehve

Kõik kiirusega seotud teemad. Kiirendus, ringrada, jne.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
pacaan
Postitusi: 973
Liitunud: 25 Veebr 2005, 12:15
Tsikkel: ZX12R turbo
Asukoht: Tallinn / Eesti
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Abi vaja: otsitakse vanu (sõiduks kõlbmatuid) slick rehve

Lugemata postitus Postitas pacaan » 12 Veebr 2015, 00:46

Äkki kellegil vedeleb ära andmiseks üle mingeid ära kasutatud või defektseid slick tüüpi rehve (rinka / supermoto / auto) millel veel mõnevõrra kummi materjali küljes on - kui nii siis saad aidata kiirendusvõistluste võistlusraja ettevalmistamist oma vanade rehvide utiliseerimise asemel nende ära andmisega EDRA nimelisele organisatsioonile (kes korraldab suurema osa EMV sarja kiirendusvõistlusi Eestis).

Rehvidvõi õigemini nende küljes olev kumm "hõõrutakse" betoonrajale (Eestis siis Haapsalu / Kiltsi lennuväli) mille peale kantakse raja / rehvi liim, et saavutada võistlusmasinate rehvidele paremat "pidamist" - ehk siis plaanitakse teha 2015 võistlusteks (osalist?)liimirada. Väikese sellise jupi katsetus / tegemine toimus juba eelmise suve viimasel võistlusel ja võin kinnitada, et oli korralik sidurilõhkuja (ehk siis - väga hea :)) - nii, et teie vana prügi kasutataks veel viimast korda enne lõplikku utiliseerimist vägagi eesmärgipäraselt.

EDRA kontaktid slikkide pakkumiseks leiad siit: http://www.edra.ee või e-mail: kristjan[ät]edra.ee


selle slickisoovi teksti panin kiirendusvõistluste facebook foorumist ka siia alla:

Postitan siia taas üleskutse anda endast märku nendel sõitjatel, kellel on eelmistest hooaegadest vanu slikke vedelemas. Pange siia kirja kus ja kui palju ning meie muretseme juba selle eest, et need teie käest kätte saada ja siis hiljem sihtotstarbeliselt (rajale lohistades) lõpuni ära kasutada. Sobivad kõiki sorti slikid - kiirenduse, rinka, tsiklite, vormeli jne. Tänan juba ette


8,64 @ 1/4 - Kawasaki ZX12R turbo
9,09 @ 1/4 - Suzuki Hayabusa turbo
9,8x @ 1/4 - Kawasaki ZX6R
Vasta

Mine “Kiirendus ja rinka”