Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Moderaator: Moded


Teema algataja
pekk
Postitusi: 132
Liitunud: 26 Dets 2007, 23:26
Tsikkel: Aprilia Sx 50
Asukoht: Tallinn/Suvel väike Muhu saar

Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas pekk »

Masinaks on siis Aprilia Sx 50,aastaks on 2008 aasta versioon.
Musta värvi kondlid [Motobot: õige on "gondlid"],punased ,kleepsud.Masina tippkiiruseks on 50 km/h
Hetkel on ostetud siis mootori poole pealt :
Suurem düüse
Gianelli Sportsumbuti
Malossi Koonusfilter

Välimuse poole pealt:
Uus LED tagatuli (sisaldab suunatulesi,taga- ja pidurdustuld)
Girpid

Tulemas:
Mingi aeg uus lenks,praegune kõver (kes teab kust saab soodsalt kas tuuning või originaal lenksu siis ES)
Xenon tuled esitulesse

Pilt

Viimati muutis pekk, 29 Mai 2009, 00:31, muudetud 2 korda kokku.


Mopeed Stella / Aprilia sx 50.

www.estonianmuscletuning.webs.com

matti
Postitusi: 638
Liitunud: 16 Juun 2007, 18:17
Asukoht: Tartumaa

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas matti »

pildid pane kuhugi netti ülesse(www.nagi.ee, kui muud ei leia) ja siis vaata pildi täpne aadress(link) välja ning pane [img]siia-link-vahele[/img]


Overkilla
Postitusi: 237
Liitunud: 17 Mai 2008, 18:10
Tsikkel: BMW F650CS Scarver
Tänanud: 9 korda

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas Overkilla »

Pilt


Teema algataja
pekk
Postitusi: 132
Liitunud: 26 Dets 2007, 23:26
Tsikkel: Aprilia Sx 50
Asukoht: Tallinn/Suvel väike Muhu saar

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas pekk »

Kasutaja Overkilla : Pildil olev masin ei ole minu oma,see on sõbra oma ja jagame fotoalbumi kasutajat kahepeale.
Õppisin ära kuidas pilte lisada,seega teile vaatamiseks üks foto kah,saate aimu siis milline masin on.

Pilt

Eile võtsin numbrimärgi aluse maha,see kus see helkur otsas.Soov on jätta tagaosta võimalikult supermotolikuks.Suured tagumised suunatuled eemaldasin samuti ja asemele tuleb tagatuli koos suundadega ja mini led suunatuled.
Plaaniks olev lisada masinale veel järgmine :
Taga laiem rehv /140/
Natukene kondli* [Motobot: õige on "gondli*"] tööd ( esi porilaud ja esitule mask musta värvi värvida )

Mopeed Stella / Aprilia sx 50.

www.estonianmuscletuning.webs.com

-ENERGY-

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas -ENERGY- »

140 rehv ei mahu alla sinna. Selleks juba vaja kiige laiemaks teha :bsmile:


Teema algataja
pekk
Postitusi: 132
Liitunud: 26 Dets 2007, 23:26
Tsikkel: Aprilia Sx 50
Asukoht: Tallinn/Suvel väike Muhu saar

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas pekk »

-ENERGY- kirjutas:

140 rehv ei mahu alla sinna. Selleks juba vaja kiige laiemaks teha :bsmile:

Ma tean mis ma kirjutan ju ,140 rehv mahub sinna alla ära.Hetkel on teljest mingi 1 cm mõlemalt poolt ja kui mingit imemoodi ei peakski mahtuma siis 130 mis on vaadates laiem kui originaal rehv.

Mopeed Stella / Aprilia sx 50.

www.estonianmuscletuning.webs.com
Kasutaja avatar

raintuul
Postitusi: 190
Liitunud: 01 Jaan 2007, 23:53
Asukoht: tartu

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas raintuul »

Mille jaoks seda sport sumpat sinna vaja on. Täristab ta ikka sama hullult nagu roller ju ?
milleks 140 rehvi taha? See võtab sul võimsust ainult maha ju.

GSXR600 K1"Yellow edition"---GSXR600 K5"Black edition"

Teema algataja
pekk
Postitusi: 132
Liitunud: 26 Dets 2007, 23:26
Tsikkel: Aprilia Sx 50
Asukoht: Tallinn/Suvel väike Muhu saar

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas pekk »

raintuul kirjutas:

Mille jaoks seda sport sumpat sinna vaja on. Täristab ta ikka sama hullult nagu roller ju ?
milleks 140 rehvi taha? See võtab sul võimsust ainult maha ju.

See on biker.ee sait ja kui uusi reegleid loed siis ei tohi masin liikuda üle 45km/h ja ka sellised jutud peavad ära jääma et oioi mu masin läheb ninii palju välja.Igastahes sumbuti [Motobot: õige on "summuti"] juurde annab küll aga kui soovid täpsemalt teada kui palju ja mida siis palun saada mulle ES ja ma vastan.
Ja mis seaduspärasusega saab rehvi laius mootori võimsust mõjutada,ega kubatuur ja kwid ei muutu kohe (togi)

Mopeed Stella / Aprilia sx 50.

www.estonianmuscletuning.webs.com
Kasutaja avatar

Mix
Postitusi: 1246
Liitunud: 18 Mär 2004, 16:25
Tsikkel: tsiklit netu.
Asukoht: Tartu, Estonia

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas Mix »

pekk kirjutas:

.....Ja mis seaduspärasusega saab rehvi laius mootori võimsust mõjutada,ega kubatuur ja kwid ei muutu kohe (togi)

Kas sa "veeretakistusest" oled midagi kuulnud?
Pane jalgrattale laia rehviga mopeediveljed alla ja pedaali - tunned ise.


Teema algataja
pekk
Postitusi: 132
Liitunud: 26 Dets 2007, 23:26
Tsikkel: Aprilia Sx 50
Asukoht: Tallinn/Suvel väike Muhu saar

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas pekk »

Seda ma tean loomulikult aga ega laiem rehv võimsust maha ei võta.

Mopeed Stella / Aprilia sx 50.

www.estonianmuscletuning.webs.com

rutska
Postitusi: 223
Liitunud: 31 Jaan 2008, 17:15
Tsikkel: ON
Asukoht: lenksus

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas rutska »

esimene asi mida laiem papu sellisel aparaadil vähendab on "tõmme" :roll:


Teema algataja
pekk
Postitusi: 132
Liitunud: 26 Dets 2007, 23:26
Tsikkel: Aprilia Sx 50
Asukoht: Tallinn/Suvel väike Muhu saar

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas pekk »

rutska kirjutas:

esimene asi mida laiem papu sellisel aparaadil vähendab on "tõmme" :roll:

okei...vähemalt ise sain samuti teadmisi juurde :wink:

Mopeed Stella / Aprilia sx 50.

www.estonianmuscletuning.webs.com

RKsilver
Postitusi: 454
Liitunud: 16 Mai 2006, 07:55
Asukoht: Tallinn

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas RKsilver »

Sellise asjaga tuleb ka arvestada, et mida laiem rehv, seda raskemaks ta vast ka muutub, ehk lisamass kohe ka küljes.

Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik :)

Teema algataja
pekk
Postitusi: 132
Liitunud: 26 Dets 2007, 23:26
Tsikkel: Aprilia Sx 50
Asukoht: Tallinn/Suvel väike Muhu saar

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas pekk »

RKsilver kirjutas:

Sellise asjaga tuleb ka arvestada, et mida laiem rehv, seda raskemaks ta vast ka muutub, ehk lisamass kohe ka küljes.

Jah nüüd ma tean seda,tänan inimestele kes oma teadmisi sellel teemal avaldasid. :bsmile:
Tekkis järgnev küsimus ostetud on sportsumbuti Gianelli ja masina karbuss on Dellorto 17,5mm ja nüüd olekski vaja teada kas sportpütt nõuab ka uut düüset? :roll: Osad räägivad et seal on juba piisavalt suur düüse sees ,et pole vajadust seda vahetada.
Kuigi lisan juurde ka koonusfiltri ja see jällegi tahab vist suuremat düüset... :nono:

Edit: Täna sai soetatud tagatuli mis sisaldab endas pidurs-tagatuld ja suunatulesi.Samuti lisan siis ühe pildi et oleks ettekujutus milline see on .
Pilt

Mopeed Stella / Aprilia sx 50.

www.estonianmuscletuning.webs.com

failb0at

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas failb0at »

Oman ka samasugust masinat. Tuuningu poole pealt siis Giannelli sportsumps, suurem düüs, ees uus hammakas, uus kett.
Soe soovitus: pinguta ketti regulaarselt ja vaata, et selle lõtk ei oleks üle 2cm. Tehasepoolne kett kipub välja venima, olen ise kaks korda oma lohakusest tee peale jäänud. Nüüd sai vana kõver ja väljaveninud kett asendatud uuega.
Kuidas sa selle numbrimärgi aluse eemaldasid? Minu mäletamist mööda tuleb see vist ainult koos tuledega ära. Annab välimust juurde küll, aga suht mõttetu, arvestades sellega, et uue liiklusseaduse jõustumisega peab masina arvele võtma ja siis pead numbrimärgile uue kinnituse konstrueerima.
Igatahes edu masinaga :bsmile:


Teema algataja
pekk
Postitusi: 132
Liitunud: 26 Dets 2007, 23:26
Tsikkel: Aprilia Sx 50
Asukoht: Tallinn/Suvel väike Muhu saar

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas pekk »

failb0at kirjutas:

Oman ka samasugust masinat. Tuuningu poole pealt siis Giannelli sportsumps, suurem düüs, ees uus hammakas, uus kett.
Soe soovitus: pinguta ketti regulaarselt ja vaata, et selle lõtk ei oleks üle 2cm. Tehasepoolne kett kipub välja venima, olen ise kaks korda oma lohakusest tee peale jäänud. Nüüd sai vana kõver ja väljaveninud kett asendatud uuega.
Kuidas sa selle numbrimärgi aluse eemaldasid? Minu mäletamist mööda tuleb see vist ainult koos tuledega ära. Annab välimust juurde küll, aga suht mõttetu, arvestades sellega, et uue liiklusseaduse jõustumisega peab masina arvele võtma ja siis pead numbrimärgile uue kinnituse konstrueerima.
Igatahes edu masinaga :bsmile:

Tore et sx-id on levinud. Keti eest olen hoolistenud väga korralikult ja hoolitsen ka edaspidi.Kett on koguaeg pingul mul,kohe kui on veninud siis pingutan uuesti.Numbrimärgi aluse plastiku eemaldasin ma jah.Selles on sul õigus et see tuleb ainult koos sunnatulede ja tagatulega ära. Täielikult ei ole ma seda eemaldanud,sest muidu ei oleks tuld kuskile kinnitada.Suuri väljaulatuvaid suunatulesi ei ole enam tarvis kuna sai uus tagatuli soetatud.
Arvele võtmisega seoses ehitan ma numbrimärgi jaoks tagaotsa ümber natukene,nimelt muudan tagatule asukohta ja numbrimärk peaks kinnituma kaldega raami torude külge..vot
Aga räägi seda ,et palju sul uus kett ja esimene hammasratas maksis ja juurde andis ?

Mopeed Stella / Aprilia sx 50.

www.estonianmuscletuning.webs.com
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas mella »

uue seaduse järgu tuleb lisaks registreerimisele ka hakata ülevaatusel käima. Ja sisi hakkab igasugu "sport"vidinatega huvitavaid asju juhtuma.


Teema algataja
pekk
Postitusi: 132
Liitunud: 26 Dets 2007, 23:26
Tsikkel: Aprilia Sx 50
Asukoht: Tallinn/Suvel väike Muhu saar

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas pekk »

mella kirjutas:

uue seaduse järgu tuleb lisaks registreerimisele ka hakata ülevaatusel käima. Ja sisi hakkab igasugu "sport"vidinatega huvitavaid asju juhtuma.

Seda kindlasti,aga enda masina küljes ei ole mitte midagi,mille eest mind peaks miski takistama läbisaamast,sportsumbuti on E normidega ja üldse kõik asjad on seadusega koos ja E tähistusega.

Mopeed Stella / Aprilia sx 50.

www.estonianmuscletuning.webs.com
Kasutaja avatar

2ndalpha
Postitusi: 152
Liitunud: 25 Juul 2008, 16:53
Tsikkel: 300 EXC Six Days 2022, TRS One
Asukoht: Tartu
Tänatud: 1 kord

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas 2ndalpha »

pekk kirjutas:

Seda kindlasti,aga enda masina küljes ei ole mitte midagi,mille eest mind peaks miski takistama läbisaamast,sportsumbuti on E normidega ja üldse kõik asjad on seadusega koos ja E tähistusega.

See vinge integreeritud tagatuli ka?


kennu14

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas kennu14 »

2ndalpha kirjutas:
pekk kirjutas:

Seda kindlasti,aga enda masina küljes ei ole mitte midagi,mille eest mind peaks miski takistama läbisaamast,sportsumbuti on E normidega ja üldse kõik asjad on seadusega koos ja E tähistusega.

See vinge integreeritud tagatuli ka?

Vaata pilti tulest, nagu sa näed on seal E tähis peal...


failb0at

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas failb0at »

pekk kirjutas:

Aga räägi seda ,et palju sul uus kett ja esimene hammasratas maksis ja juurde andis ?

Kett oli kusagil 500, hammaka hinda ei mäleta, küsi AP-st. Esimese hammaka vahetasin ära, et lõppkiirust juurde saada. 13 hammakas, kui ma ei eksi.
Ja selle ülevaatuse teema koha pealt nii palju, et ilmselt tuleb endale soetada elektrooniline piiraja. Või teise võimalusena mootorrattana arvele võtta, mis eeldaks juba A1 juhilube ning võibolla pisut edasi "tuunimist" (80cc silku jne). Aga üldiselt on mul suht poogen, sest uue liiklusseaduse jõustumise ajaks on mu tsikkel arvatavasti omanikku vahetanud.

E: Tartus mõni sx liigub? Võiks väikse linnatiiru teha kunagi :wink:


Teema algataja
pekk
Postitusi: 132
Liitunud: 26 Dets 2007, 23:26
Tsikkel: Aprilia Sx 50
Asukoht: Tallinn/Suvel väike Muhu saar

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas pekk »

failb0at kirjutas:
pekk kirjutas:

Aga räägi seda ,et palju sul uus kett ja esimene hammasratas maksis ja juurde andis ?

Kett oli kusagil 500, hammaka hinda ei mäleta, küsi AP-st. Esimese hammaka vahetasin ära, et lõppkiirust juurde saada. 13 hammakas, kui ma ei eksi.
Ja selle ülevaatuse teema koha pealt nii palju, et ilmselt tuleb endale soetada elektrooniline piiraja. Või teise võimalusena mootorrattana arvele võtta, mis eeldaks juba A1 juhilube ning võibolla pisut edasi "tuunimist" (80cc silku jne). Aga üldiselt on mul suht poogen, sest uue liiklusseaduse jõustumise ajaks on mu tsikkel arvatavasti omanikku vahetanud.

E: Tartus mõni sx liigub? Võiks väikse linnatiiru teha kunagi :wink:

Samas originaalis on 14 ja 13 -ne vahet on väga väike niiet kui ketil jällegi viga midagi ei ole siis ei pea seda ka vahetama.
Ise kaalusin ka elektroonilise piiraja soetamist ,siis tuleb jälle välja käia üle 1000.-.Ise teen ülejärgmiseks hooajaks ka Malossi 80ccm ja A1 katogooria load endale,siis ei pea liiklust enam takistama :mrgreen:
Aga nüüd ka midagi teemakohast: Et küsimus oleks selline mul ,et ma ostsin ette endale halogeen pirniga suunatuled ja taga on LED suunatuled,seega hakkasin mõtlema ,et mul on ju elektrooniline piiraja ja see võib äkist nässu minna...ja suunatuled vb ei näita end max valgust välja ....ehk kaitsmed vms vahele panna ?

Mopeed Stella / Aprilia sx 50.

www.estonianmuscletuning.webs.com
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas mella »

Miks küll rumalad inimesed endale ostavad asju, millest nende mõistus üle ei käi?


failb0at

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas failb0at »

Originaalis 11 imo

Kasutaja avatar

redhott
Postitusi: 180
Liitunud: 08 Apr 2007, 10:10
Tsikkel: yamaha xj600s
Asukoht: Tartu

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas redhott »

mella kirjutas:

Miks küll rumalad inimesed endale ostavad asju, millest nende mõistus üle ei käi?

Anna andeks Mella, et musugune tainas ostis endale tsikli, asi 1 peale deltat ja SITTAKANTI RUMAL olen ka tsikli kohapealt.
Peale sinu suurepärast ja õpetliku posti ei hakkagi uurima, egas õppima midagi juurte, nah nada, KUI MEIL SIIN FOORUMIS ON OLEMAS SISKESED SUUREPÄRASED GURUD NAGU MELLA(andke ülejäänud mitte gurud andeks). :oops:
Sinu sitane komentaar on samma auku nagu minugi oma, aga vahega, et mul vast aalaa 30 posti , sul üle 2 kilo,arene mees tiba, või vasta normalselt.
NB. Raisk.

Räme pervert ja sekspiltidega hangeldaja.
Yamaha XJ600S

Teema algataja
pekk
Postitusi: 132
Liitunud: 26 Dets 2007, 23:26
Tsikkel: Aprilia Sx 50
Asukoht: Tallinn/Suvel väike Muhu saar

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas pekk »

failb0at kirjutas:

Originaalis 11 imo

Ei hakka vaidlema,sest sul võib õigus olla.Kuskil just ühe kutiga arustasin ja jõudsime selleni et 13.

Mopeed Stella / Aprilia sx 50.

www.estonianmuscletuning.webs.com

Teema algataja
pekk
Postitusi: 132
Liitunud: 26 Dets 2007, 23:26
Tsikkel: Aprilia Sx 50
Asukoht: Tallinn/Suvel väike Muhu saar

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas pekk »

mella kirjutas:

Miks küll rumalad inimesed endale ostavad asju, millest nende mõistus üle ei käi?

Jah olen küll rumal,sest ei tea missuugune võib elektroonilise relee reageering olla.Vigadest õpitakse mees*!

Mopeed Stella / Aprilia sx 50.

www.estonianmuscletuning.webs.com
Kasutaja avatar

raintuul
Postitusi: 190
Liitunud: 01 Jaan 2007, 23:53
Asukoht: tartu

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas raintuul »

Siin POLE tegu ikkagi tsikliga vaid jolleriga, let me remind U.

"....ehk kaitsmed vms vahele panna ?"
NO KUULED W

GSXR600 K1"Yellow edition"---GSXR600 K5"Black edition"

Teema algataja
pekk
Postitusi: 132
Liitunud: 26 Dets 2007, 23:26
Tsikkel: Aprilia Sx 50
Asukoht: Tallinn/Suvel väike Muhu saar

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas pekk »

raintuul kirjutas:

Siin POLE tegu ikkagi tsikliga vaid jolleriga, let me remind U.

"....ehk kaitsmed vms vahele panna ?"
NO KUULED W

Tegemist ei ole ka "jolleri ega ka "rolleriga" vaid mopeediga siiski.
Kellele see lõpp oli sul mõeldud ?

Mopeed Stella / Aprilia sx 50.

www.estonianmuscletuning.webs.com
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Pekk´i Aprilia Sx 50 2008a

Lugemata postitus Postitas mella »

redhott kirjutas:

Anna andeks Mella, et musugune tainas ostis endale tsikli, asi 1 peale deltat ja SITTAKANTI RUMAL olen ka tsikli kohapealt.

Siis võiks äkki enne vastavat kirjandust lugeda, ei teki nii lolle küsimusi. Näiteks motopiiblit. Rumalad inimesed ja tehnika lihtsalt ei sobi kokku.
Arvutit ka käite poest ostmas, kui asjast halligi ei jaga ja siis hakkate pärast küsima, kuidas delfit lugeda?

Mis aga 2k posti puudutab, siis nende seas pole küll ühtki teemat, kus ma laialt kirjeldaks, kuidas ma ühel standardsel rolleril piduriklotse vahetan ;) Nii oluline tegevus eksole.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mopeedid”