Kui suure läbimõõduga karburaator?

Moderaator: Moded


Teema algataja
Neo

Kui suure läbimõõduga karburaator?

Lugemata postitus Postitas Neo »

Tervist!

Mure seisneb selles, et plaanin osta uut karburaatorit. Endal on 50cc masin ning hetkel peal Mikuni 14mm karbuss, mis minu üllatuseks on tohutult väike kui kuulsin et rolleritel on 19mm. Mootor on mingi 2kw, masin ise on FYM. Tippkiirus ilma piirajateta on umbes 60kmh, mis on mind 2 aastat nii ära väsitanud et jube.

Küsimus siis selline, et kui peale panna 19mm karburaator, kas see ujutaks üle? Kas mu kiirus paraneks suurema karburaatoriga? Selline asi ka, et proovisin sõbra 21mm karburaatorit, ja masin ei läinud vabsjee tööle.

Ette tänades,
Neo :)




kevin1995
Postitusi: 169
Liitunud: 29 Mär 2010, 21:52
Asukoht: Viljandi

Re: Kui suure läbimõõduga karburaator?

Lugemata postitus Postitas kevin1995 »

Neo kirjutas:

Tervist!

Mure seisneb selles, et plaanin osta uut karburaatorit. Endal on 50cc masin ning hetkel peal Mikuni 14mm karbuss, mis minu üllatuseks on tohutult väike kui kuulsin et rolleritel on 19mm. Mootor on mingi 2kw, masin ise on FYM. Tippkiirus ilma piirajateta on umbes 60kmh, mis on mind 2 aastat nii ära väsitanud et jube.

Küsimus siis selline, et kui peale panna 19mm karburaator, kas see ujutaks üle? Kas mu kiirus paraneks suurema karburaatoriga? Selline asi ka, et proovisin sõbra 21mm karburaatorit, ja masin ei läinud vabsjee tööle.

Ette tänades,
Neo :)

no vaevalt 19mm originaalis ja stock seadena peal on:D piagio-del on 17,5 mis on originaalis.Praegusest suuremat sul küll vaja ei lähe kui originaal kõik!


kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Kui suure läbimõõduga karburaator?

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

nali veel see et üle 45 sa nagunii sõita ei tohi, kui oled 2 aastat rolluga käristand on aeg 125 jaoks äkki, kui tahad kiiremini liikuda. :roll:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mopeedid”