Priimused motomatkaks

Motomatk on see, kui laed mootorrtta varustust täis ja lähed ümbermaailmareisile. Või siis Võrusse. Kui plaanid motomatka ja otsid infot või kaaslast. Just tulid pikemalt tripilt ja soovid oma ägedast matkast mootorratta sadulas muljeid jagada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Jagan siis enda "riistvara" kah. Valmistaja on Retki ja seni väga rahul asjaga. Käib mõnusalt väikseks kokku, sööb gaasi ja väitetavalt igasuguseid balloone (ainult mitte neid millele peab augu ise sisse tegema!).

https://goo.gl/Z3dDMV

Retki_poleti.JPG

Tootja kodulehelet aga teda enam ei leidnud, seega ilmselt tootmisest maha võetud ja asendatud sellega.
https://goo.gl/2SJHoZ

Retki_GasStove_PRO-800x438.jpg


Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

kurisookaru
Postitusi: 444
Liitunud: 13 Apr 2004, 19:15
Tsikkel: Yamaha Super Tenere/Tenere 700
Asukoht: Vetla-Tallinn-Vetla
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 67 korda
Kontakt:

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas kurisookaru »

Väheke liikuvat juttu ka vahele söögi tegemisest.

Neid pilte vaadates söökidest mis videos jooksevad.....näm näm näm :wack:

Sõida ise ja lase teistel ka sõita
----------------------
Yamaha Super MatkaMudaKolakas XTZ
http://www.kurisoomoto.com Kesk-Eesti Tuur 2022
http://www.streetmoto.ee
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

siim83 kirjutas:

Ostsin Handymannist katsetuse mõttes mittemidagimaksva gaasipliidi, et saada lihtsalt võrdlusmoment vanakooli "poolakaga". Poolakas jäigi tolmu korjama ja kuueteist-eurone asjandus täitis poolteist aastat jutti 2-3x päevas oma eesmärki täiesti rahuldavalt.

http://pood.handymann.ee/toode/matkapliit-gaasiga/

Mul on ka samasugune,küll saksa toode,aga see on tsiklipeale ikka ulme suur,see ikka pigem automatkaks.Muidugi pliit on igati hea ja ballooni jagub ka päris pikaks ajaks.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3123
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Päris matkatoit ehk mida ja kuidas priimusel teete?

Lugemata postitus Postitas ranel »

Kus sellist videos olevat grilli üldse leiab?

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

randel kirjutas:

Selle vastu aitab vaid ballooni soojendamine või suurem balloon, kus jahtumine aeglasem.

Minu kogemus ütleb, et öö läbi õues seisnud balloonist ei taha alla +10C gaas alguses hästi välja tulla. Alles siis, kui potist endast hakkab soojust tagasi peegelduma läheb asi korralikult käima. Tõstan gaasibalooni seetõttu ööseks telki.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Teema algataja
ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Kunagi tassisin tee äärest leitud ja rekka rataste alt läbi käinud poolikut külmutuskapi resti paar ndlat kaasas. Sai õhtul lõkke servas kivide peale sätitud ja toimis. Eeldusel et on kus ja millest lõket teha, sobib küll. Vihm muidugi teeb asja keerulisemaks.

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Primusel on miskine talvegaas muidu, pole ise testinud: http://www.primus.eu/winter-gas-230-g

Primus_talvegaas_P220771_0.jpeg
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

kurisookaru
Postitusi: 444
Liitunud: 13 Apr 2004, 19:15
Tsikkel: Yamaha Super Tenere/Tenere 700
Asukoht: Vetla-Tallinn-Vetla
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 67 korda
Kontakt:

Re: Päris matkatoit ehk mida ja kuidas priimusel teete?

Lugemata postitus Postitas kurisookaru »

ranel kirjutas:

Kus sellist videos olevat grilli üldse leiab?

https://bikeman.ee/default/matkavarustu ... matkagrill

matkagrill_52067 (1).jpg
Sõida ise ja lase teistel ka sõita
----------------------
Yamaha Super MatkaMudaKolakas XTZ
http://www.kurisoomoto.com Kesk-Eesti Tuur 2022
http://www.streetmoto.ee
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3123
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Päris matkatoit ehk mida ja kuidas priimusel teete?

Lugemata postitus Postitas ranel »

kurisookaru kirjutas:
ranel kirjutas:

Kus sellist videos olevat grilli üldse leiab?

https://bikeman.ee/default/matkavarustu ... matkagrill

Tellitud, aga nende leht on ikka täis kräpp. Ainult üks error teise otsas.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 970
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Päris matkatoit ehk mida ja kuidas priimusel teete?

Lugemata postitus Postitas KIBU »

ranel kirjutas:
kurisookaru kirjutas:
ranel kirjutas:

Kus sellist videos olevat grilli üldse leiab?

https://bikeman.ee/default/matkavarustu ... matkagrill

Tellitud, aga nende leht on ikka täis kräpp. Ainult üks error teise otsas.

ma omale eelmine suvi soetasin kah selle. täitsa äge asi. vorstide grillimiseks peab aga ideaalselt loodis aluse leidma või siis restile väikese kõrgenduse serva ehitama. endal plaan traadist võru juurde keevitada. muidu panevad vorstid üle serva plehku. talvel saab seda kaminas grillimiseks kasutada.

20161228_195942.jpg
5248653

grahv
Postitusi: 1175
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Päris matkatoit ehk mida ja kuidas priimusel teete?

Lugemata postitus Postitas grahv »

KIBU kirjutas:

ma omale eelmine suvi soetasin kah selle. täitsa äge asi.

Mis materjalist see on - kauakestev või a.la ühesuve ufo?

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3123
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Päris matkatoit ehk mida ja kuidas priimusel teete?

Lugemata postitus Postitas ranel »

grahv kirjutas:
KIBU kirjutas:

ma omale eelmine suvi soetasin kah selle. täitsa äge asi.

Mis materjalist see on - kauakestev või a.la ühesuve ufo?

Oleneb, mis ufo. Mul on üks 25 eur ufo kolmandat hooaega ja väsimise märke pole.

Päris kergelt läbipanduv ei ole, samas pole ka muidugi 5mm terasest. Päris kompaktne on küll.

Pilt

Pilt

Bikemanist liiguvad asjad päris kiirelt :bsmile:

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3123
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas ranel »

Tegin huvi pärast väikese testi kodus, et palju ala stiilis praemuna valmistamiseks gaasi läheb. 15 grammi läks. Võibolla mõnele kasulik info :D

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

randel
Postitusi: 670
Liitunud: 22 Apr 2005, 10:13
Tsikkel: Beta 390
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 202 korda
Kontakt:

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas randel »

Lisaks kel füüsikatunnid meelest läinud, siis 1kg propaani-butaani segu sisaldab umbes 12,7kWh energiat, millest võib välja rehkendada, et 1kW võimsusega pliit kulutab tunnis umbes 80 grammi gaasi ja 3kW-ne 240grammi.

Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 970
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas KIBU »

ranel kirjutas:

Tegin huvi pärast väikese testi kodus, et palju ala stiilis praemuna valmistamiseks gaasi läheb. 15 grammi läks. Võibolla mõnele kasulik info :D

tegelt kui pole teada mis põletiga tegu ehk kui palju gaasi sinu põleti ajaühikus tarbib ja palju sellest soojusenergiat saadakse pole teistel selle infoga midagi muud peale hakata kui vaid ehk teadmine et Ranel on matkalainel ja kibeleb :)

põletitel on tootja poolt kaasas teave mitu min teatud suuruses gaasipurgiga põleb ja mitu liitrit vett sellega keema ajab.

sarnaste katsete tulemusena sain mina teada, et rannarootsi konservtoidu soojendamine minu suurendatud düüsiga eta solo ja väikese panniga võtab aega olenevalt toidust 2-4min seega söönuks saab kiiremini kui dehüdreeritud toitu (paki sisse tuleb kuuma vett valada ja oodata 5-8minutit) tehes. :) kui pudelivett kasutada on konservtoit mõistlikum olles kordades maitsvam kui ükskõik milline (minu proovitud) kuivtoit ja vast poole odavam.

5248653
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3123
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas ranel »

http://www.matkasport.ee/products/Campi ... sterPlusPZ

Selle priimusega. Grammid olid mõeldud tegelikult selleks, et palju reaalselt võib kuluda söögi tegemiseks, mitte vee keetmiseks, sest võimsus on ju reguleeritav.
Vähemalt minu jaoks SI süsteemis number on hulga huvitavam, kui sõnastus "et palju ei kulu".

Campingaz-Twister-Plus-PZ-gaasiga.jpg
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Ahoi!

Küsimus piiritusemeestele, et siin kuskil eespool käis läbi ka "official Trangia tip", et tahmamise vältimiseks pisut vett piiritusele lisada...aga kas äkki sellega ei kaasne seda jama, et leegi võimsus ka kahaneb oluliselt? Ma siis seekordsel sõõril proovisin kohe, panin nii silma järgi kümnendiku vett (no mensuuri päris kaasas polnud, et täpsimõõtmisi teha...) ja ega ta vist ei tahmanud küll enam nii...aga samas ka vesi ei tahtnud ega tahtnud keema minna miskipärast! Ma alul arvasin, et ehk pisut tuuline, ehitasin siis kättejuhtuvast mingit barrikaadid sinna õhutusaukude ette, et leek tuule käes liiga viltu poleks...aga ei: katelokis vesi, kus sees omakorda konserv, läks vaevaliselt mulisema ikkagi mingi 15-20min pärast alles. Ühesõnaga kuidagi kesine tundus võrreldes varasemast mäletatuga, ehk et kas võib olla siin seos lisatud veega?

(PS! Rohkem, kui üksainumas kord, seekord "kahjuks" proovida ka ei õnnestunud...kreeka köök on selleks lihtsalt liiga huvitav ja samas soodne ning ka kohv igalpool poolmuidu, ehk et lihtsalt polnud vajadust ja viitsimist sealmaal rohkem katelokiga kolistada...samas ainuke motomoatk, kus kaalu juurde on tulnud ning mingi 2-3kg lausa oma 80kg kaaluklassis :wack: )

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)
Kasutaja avatar

Pira
Postitusi: 255
Liitunud: 07 Juul 2005, 12:10
Tsikkel: Yamaha YZ250F
Asukoht: Läänemaa
Tänatud: 7 korda

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas Pira »

Tere

Kui reaalselt kokkama ei pea vaid vaja kähku hommikul pudrule/kohvile vett siis mina kasutan sellist asja.
http://www.primus.eu/express-stove-set
Sellel veidi põleti teine ja vesi läheb keema tunduvalt kiiremini kui tava põletiga.
Võib isegi nimeks panna Primuse veekeetja :D

Primus_P353094_0.jpeg

Parimat :-|||

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas bitter »

Macintosh kirjutas:
randel kirjutas:

Selle vastu aitab vaid ballooni soojendamine või suurem balloon, kus jahtumine aeglasem.

Minu kogemus ütleb, et öö läbi õues seisnud balloonist ei taha alla +10C gaas alguses hästi välja tulla. Alles siis, kui potist endast hakkab soojust tagasi peegelduma läheb asi korralikult käima. Tõstan gaasibalooni seetõttu ööseks telki.

Minu kogemus - ka lumme/lume peale/kõva tuule kätte pole mõtet ballooni ega priimust panna :), samal põhjusel. Midagi tuleb alla panna ja tuulevari tekitada. Sellepärast jätsin otse balloonile kinnituvad priimused kõrvale ja valisin voolikuga variandi. Vist Coleman.


Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Mul on juba aastat 13 Rothenbergeri priimus, gaasiga. Käinud minuga nii mägimatkad kui motomatkad kui automatkad. See kinnitub ballooni peale ja seega tõesti, eeldab, et oleks tuulevari. Muus osas aga .... üleval mägedes külmas on balloon täiesti jääs ja ei ole mina kunagi vaadanud, mis gaas tema on - tuleb, nagu matkapoes on, kord Coleman, kord Primus, siis jälle tont teab mis.... aga töötab. Vool jääb väheseks alles siis, kui ikka tõesti peaaegu tühi on. Kahele inimesele täiesti piisav. Ainus tarkus (mille eest ei jõua end ära kiita) selle ostul oli piisav võimsus. See konkreetne oli tol hetkel kompaktpriimustest üks võimsamaid (mul oli enne ka mingi juust, aga tolle probleem oligi eelkõige madal võimsus ja siit tundlikkus temperatuuri ja tuule suhtes). Võimsus limiteerib. Vähemaks saab vajadusel alati keerata. Mõistan ka neid eraldiasetseva ballooniga priimuseid, need on madalamad ja seal saad kasutada ka teistsuguseid balloone. Aga suurt põhimõttelist vahet ei näe.
Bensiinipriimused on lapsepõlvest tuttavad ja midagi keerulist neis ei ole. Aga see soojendamiseks vajalik mini"tulekahju" on alati üks asi, mille peale lääne pool kämpingus pealtnägijad kätega vehkides ja kisades minema jooksevad ja seda olen tahtnud vältida. Gaasi saab vähemalt Euroopa poolel ka igal pool kätte ja erinevalt bensiinist see ka ei haise (no kohvris koos riiete ja toiduga on see suur eelis). Priimus koos kahe gaasiga on tegelikult nii väike, et mahub tsiklil alati kohvrisse (matkan kahekesi rattal, kusjuures). Seega miks mitte seda luksust lubada?

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Tuulevarjuks nii priimusele ,kui pliidile on väga hea ja mugav paraja suurusega lainepapist karbi-kasti küljed.Kui vaja pole on kokku pandud kohvri põhja.Suuruse valid oma panni või suurima keedunõu järgi.Et üks kast kauem kestaks on mõistlik nurgad mingi teibiga üle teha.Peale söögi keetmist kõlbab ka nö aluseks kuskile lauale,kui see pole puhas.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

joel
Postitusi: 1797
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 108 korda

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas joel »

Tuulise ilmaga tuleb eelkõige pott ise tuule eest ära varjata, et tuul seda ära ei jahutaks. Omal on kogemus veneaegse pliidiga, mis oma võimsusega just ei hiilga ja tuulise ilmaga läks kole visalt vesi keema hoolimata sellest, et pliidil on omal kahes küljes mingi väike tuulevari olemas. Järgmisel korral panin lebomati tuulevarjuks ja hoopis teine minek!

priimus1.jpg

Vedelgaas vajab aurustumiseks soojust ja võtab ta seda ümbritsevast keskkonnast. Nõuka-aja lõpus liikus sellist gaasi, mis ka plusskraadide juures ei tahtnud balloonist välja tulla. Kvaliteetne gaas aurustub nii madalal temperatuuril, et balloon võib väljast härmas olla, aga tulemust see palju ei mõjuta. Sõltub muidugi ballooni ja põleti suuruste proportsioonist ka. Väikse ballooni ja suure põleti kombinatsioonis võib tõesti juhtuda, et balloonis ei jõua gaas piisava kiirusega aurustuda. Kui väljas on plusskraadid ja balloon on härmas, siis tuleb ballooni tuule käes hoidmine pigem kasuks, sest tuul soojendab ballooni.

priimus2.jpg
Joel
Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

Kas keski on proovinud selliseid väikeseid gaasigrille? Ja oskab kommenteerida

Hästi pakkimisel mahuks isegi tsikli peale kaasa võtta

https://www.amazon.co.uk/Gas-Grill-BBQ- ... +Gas+Grill

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Minuarust need olid kuskil Eesti pudipadipoes ka müügil, stiilis Jysk, Fixus vms. Reaalelus see on meeletu kolakas, pmst üks küljekohver oleks seda täis. Ma ei ole ka päris kindel, kas see gaasiballoon peab tingimata olema täpselt õige suurusega, ja milline nende saadavus on.

Täiendus, see mida ma nägin oli siiski pliit, mitte grill, aga viimane on isegi veel suurem: http://matk24.ee/Gaasipliit_2

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Thesaarlane kirjutas:

Kas keski on proovinud selliseid väikeseid gaasigrille? Ja oskab kommenteerida
Hästi pakkimisel mahuks isegi tsikli peale kaasa võtta
l

Mul on ilmselt sama suurusega pliit(mitte küll tsikli peal kasutamiseks),aga ilmselt sama suur,kui see grill.Pliit ise on igati vägev,on sellega ka kodus elektri katkestuste korral süüa tehtud ja saab suure 28cm panniga vabalt praadida.Suuruse kohapealt ilmselt natuke A4 lehest suurem ja kokkupandudult nii 7-8cm paksune.Pildidl olev pann on selline hästi väike ilmselt,sest suur pann on ikka üle servade, sellel pliidil.Ehk siis üksi matkates mahub tsikli peale ka vabalt ära.Kahekesi on nii ja naa,aga kindlasti ei ole see kohvri täie suurune.
Pilt

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Eks jah maitsed ja kohvrid on ka erinevad, aga ma lihtsalt kunagi pildi pealt pidasin seda umbes neli korda väiksemaks kui reaalselt on :) Eks muidugi arvata on, et nii uhke grilliga isikul ei teki oma õllede sõbra kohvrisse sokutamisega probleeme, seega mingites olukordades kindlasti hea lahendus.

Product Dimensions: 40 x 26 x 10 cm ; 4 Kg

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Jesper kirjutas:

Eks jah maitsed ja kohvrid on ka erinevad, aga ma lihtsalt kunagi pildi pealt pidasin seda umbes neli korda väiksemaks kui reaalselt on :) Eks muidugi arvata on, et nii uhke grilliga isikul ei teki oma õllede sõbra kohvrisse sokutamisega probleeme, seega mingites olukordades kindlasti hea lahendus.

Product Dimensions: 40 x 26 x 10 cm ; 4 Kg

Need mõõdud äkki koos kohvriga,sest minu pliit oli ka ostes kohvris,mille ma kohe minema viskasin.Õhtul võin pliidi ära mõõta ja kaaluda.Aga selle grilliga saab ka ilmselt vett keeta ja muud teha,gaasikulu kindlasti suurem kui pliidil.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ma arvan et mõõta pole vaja, sest grill ongi suurem (võrdle pilte, see nupuga osa on ilmselgelt 1:1 sama).

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3123
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas ranel »

Gaasipriimusega vitsad käes. Väljas oli 2-4c ja ühe priimusega kütad ballooni, teisega teed süüa. Lühidalt, gaas no go.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Priimuste teema

Lugemata postitus Postitas Maaks »

ranel kirjutas:

Gaasipriimusega vitsad käes. Väljas oli 2-4c ja ühe priimusega kütad ballooni, teisega teed süüa. Lühidalt, gaas no go.

Osta gaasisegu, kus on rohkem propaani ja vähem butaani :-) . Eeelpool viidatud "talvegaas" näiteks
Pilt

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”