1 päev suvisel Gotlandil ,Tallinki erireis!!

Motomatk on see, kui laed mootorrtta varustust täis ja lähed ümbermaailmareisile. Või siis Võrusse. Kui plaanid motomatka ja otsid infot või kaaslast. Just tulid pikemalt tripilt ja soovid oma ägedast matkast mootorratta sadulas muljeid jagada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Sargon
Postitusi: 1
Liitunud: 10 Apr 2017, 09:32
Tsikkel: Suzuki VL 800 Volusia
Asukoht: Kohila

1 päev suvisel Gotlandil ,Tallinki erireis!!

Lugemata postitus Postitas Sargon »

Kas keegi plaanib minna ? siis ühineks ,kaks mootorratturit olemas.Mitmekesi oleks toredam, ehk jõuab saarele ringi peale teha.Tallinki kodulehelt saab infot.Andke teada!!



Kasutaja avatar

Raki
Postitusi: 665
Liitunud: 04 Mär 2013, 15:37
Tsikkel: 1200gs LC Rallye, CRF300 Rally
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 65 korda

Re: 1 päev suvisel Gotlandil ,Tallinki erireis!!

Lugemata postitus Postitas Raki »

Millal toimub, kaua kestab? Ma oleks huvitatud. Olen sellel aastal juba 3x Gotlandil käinud, väga kena koht

https://ragnarnakus.blogspot.com/

TDM850-->1150GS-->HD Road King-->Honda Transalp 700XL-->BMW 1200GS LC Rallye

Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: 1 päev suvisel Gotlandil ,Tallinki erireis!!

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: 1 päev suvisel Gotlandil ,Tallinki erireis!!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

olen käpp
ehk siis ostan kaks kruiisi (ühega sinna teisega tagasi 11-18 juuni siis graafiku järgi)
ees ootab tsiklimehest vend, kes seal elab ja oskab ka juhatada ja kaasa sõita kuhu minna jms seega kellel huvi nendel päevadel ühineda your welcome!

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: 1 päev suvisel Gotlandil ,Tallinki erireis!!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

minul siis 11juuni sinna ja 18 juuni tagasi bronnitud, et kes sel ajal seal või ka tuleb võite käppa tõsta
ps: 11 juuni sinna olid juba kõige odavamad kajutid otsas ehk siis vist on populaarne reis ja väga jokutada ei maksa.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: 1 päev suvisel Gotlandil ,Tallinki erireis!!

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Gotlandi vaatamisväärsuste kaart: https://goo.gl/TJyWDL
Paberkaart (Visby ja Ojamaa): https://www.upload.ee/files/6472668/Oja ... s.pdf.html

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: 1 päev suvisel Gotlandil ,Tallinki erireis!!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Nii nüüd Gotlandil käidud.
Tegingi nii, et ostsin kaks kruiisi ühega sinna teisega tagasi.
Tagasi tulekuga oli selline jama, et anna abi. Ühesõnaga Gotlandil Tallinki putkat pole, seega tsekk ini seal teha ei saa. Gotlandi security seisab jalus ning ilma pardakaardita peale ei lase.
Peale tunniajast ootamist ja selgitamist, et kuidas ma sinna sattusin tehti must riigi vaenlane ja pagulane, kes on rikkunud kõiki mõledavaid reegleid. Nii lihtsalt ei tohi teha :oops: :oops: :oops: Kõik olid mornid ja rääksid nagu vallaametnikud. Jutujoru olevat jõudnud laevakaptenist tallinki direktorini ja rootsi ametivõimudeni. Ma olevat tekitanud ainulaadse pretsedendi. Ja selline asi on keelatud (seal pidi olema oma põhjus, miks gotlandiel pole liinireise muudelt maadelt ja mina rikkusin sellega nüüd kõik ära)
Mind see jama ei morjendanud ja ei huvitanud üldse, kes kellega rääkima pidi või ei pidanud. :ner:

Ühesõnaga, kes nii plaanib teha siis tõenäoliselt pead valmis olema lihtsalt mulast hoolimata laeva sõitma kui ei taha maha jääda. Meile tehti selgeks, et oleme mingi eri spesial keiss, kes jumala armust ja kapteni heast tujust olenevalt peale võeti (teised saadetakse pekki)

Aga gotland on äge ja isegi nädalast kippus puudu jääma :) ilmad olid tõsiselt supper.

Kahjuks suutsin oma plastiku Gotland Ringil puruks sõita :(
Õnneks on kahjud nii minul kui tsiklil kosmeetilised ja ringsõit jätkus.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”