Motoreisid väljaspool Euroopat

Motomatk on see, kui laed mootorrtta varustust täis ja lähed ümbermaailmareisile. Või siis Võrusse. Kui plaanid motomatka ja otsid infot või kaaslast. Just tulid pikemalt tripilt ja soovid oma ägedast matkast mootorratta sadulas muljeid jagada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Motoreisid väljaspool Euroopat

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Eestlased pidada kõva matkarahvas olema ja tundub et väga vale ei olegi.
Mulle teada olevalt plaanib Eesti motorahvas sel aastal mitut pikemat matka. Üks seltskond läheb Pamir Highway -d vallutama, kahe seltskonna Iraani külastus on juba lukus. Midagi on kuulda olnud ka Aafrika tripist. Ja vähemalt 2 Eesti ekipaazi peaks sel suvel lausa ümber palli reisi alustama! Ning täna startis reisi alguspunkti- Nordkappi tubli Eesti jalgrattur, kes alustab paari päeva pärast rattaretke Nordkapist Kaplinna! Lisaks on ühe tuntud seikleja automatk L.Ameerikas juba läbi ja matkasell kodus tagasi.

Tundub et tuleb tõeliselt huvitav hooaeg ja jääb vaid loota et üht-teist nendest seiklustest ka avalikustatakse, olgu siis blogi või midagi veel ambitsioonikamat!

Viimati muutis ats30, 26 Mai 2017, 11:42, muudetud 1 kord kokku.


Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Väljaspool Euroopat

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

Käisin aprillis renditsikliga Uus-Meremaa lõunasaart avastamas, mingi hetk loodan sellest kas video või vähemalt blogi kirjutada...

Edu kaugmatkajatele!

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner


Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Väljaspool Euroopat

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Pole küll tulevikuplaanid, vaid juba (küll mitte väga ammu...) tehtud asi, aga mu meelest siin mainimist väärt ikka:

http://reisijuht.delfi.ee/news/reisijut ... d=77457388

Muide isegi koperdasin selle otsa talvekuudel, kui mõne aasta taguse Maroko reisi tuules unistasin, kuhu võiks üldse veel näiteks sihtpunktist kohapealt võetud modraga kondama minna, aga et samas piisavalt väheavastatud koht oleks veel. Siis üldse väljamaa keeles netis Madagaskari kohta kammides-põmm-viskas hoopis sellise jutu ette!! Ühesõnaga jäi üle ainult sitta elu kiruda, et need eestased igalepoole ka ikka jõuavad...ja samas rõõmu tunda, et piltidel oleval modral mu enda metsapeletisega suht palju samasuguseid detaile :mrgreen:

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”