Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Motomatk on see, kui laed mootorrtta varustust täis ja lähed ümbermaailmareisile. Või siis Võrusse. Kui plaanid motomatka ja otsid infot või kaaslast. Just tulid pikemalt tripilt ja soovid oma ägedast matkast mootorratta sadulas muljeid jagada.

Moderaator: Moded


lota-lota
Postitusi: 30
Liitunud: 01 Juul 2010, 15:51
Tsikkel: BMW R1200GSA
Tänanud: 2 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas lota-lota »

motikamees kirjutas: 16 Dets 2020, 10:37

Kui suvel Eestis ebameeldivalt palavaks läheb, siis on kindlasti plaanis üks Lofootide tiir teha...

https://www.youtube.com/watch?v=wqdQWjurg8o

Alpidele vahelduseks, sai seal selle aasta augusti lõpus käidud, siiralt soovitan!



Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

See bussiga Balkanitele sõitmise jutt tundus nii hea, et lausa paneks end ootejärjekorda, kui kellelgi jääb bussis ruumi üle. ;)

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner


Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas Prets »

Kui vähegi tingimused (nii ajalised, rahalised, kui poliitilised) lubavad, siis prooviks ühe kaugema tripi ikka teha. Kas ratas Milaanosse ja ise järgi lennata ja sealt siis piki huvitavamaid teid koju või võtta Rootsi-Norra TETi ette... Rootsi-Norraga poleks ka keeleprobleemi ja erinevates kantides oleks tasuta öömaja ja muid tutvuseid ka ees, samas ma Itaalias ega ka Alpides polegi kunagi varem üldse käinud...

(togi)
Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Keegi gruusia triple soovitusi oskab jagad...kust kaudu, kuhu kindlasti, kuhu mitte jne..

dr800 2x
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

stev666 kirjutas: 17 Mär 2021, 21:28

Keegi gruusia triple soovitusi oskab jagad...kust kaudu, kuhu kindlasti, kuhu mitte jne..

Suured ja julged mõtted,aga tulebki suurelt mõelda :)
Samas kust kaudu minna, on raske öelda ilmselt rohkem kui nädal ette praegusel ajal.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas stev666 »

urmas66 kirjutas: 17 Mär 2021, 22:08
stev666 kirjutas: 17 Mär 2021, 21:28

Keegi gruusia triple soovitusi oskab jagad...kust kaudu, kuhu kindlasti, kuhu mitte jne..

Suured ja julged mõtted,aga tulebki suurelt mõelda :)
Samas kust kaudu minna, on raske öelda ilmselt rohkem kui nädal ette praegusel ajal.

Plaanid peab ikka valmis tegema...kas tuleb sõit või mitte..

dr800 2x
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas ranel »

Spoiler
stev666 kirjutas: 17 Mär 2021, 22:14
urmas66 kirjutas: 17 Mär 2021, 22:08
stev666 kirjutas: 17 Mär 2021, 21:28

Keegi gruusia triple soovitusi oskab jagad...kust kaudu, kuhu kindlasti, kuhu mitte jne..

Suured ja julged mõtted,aga tulebki suurelt mõelda :)
Samas kust kaudu minna, on raske öelda ilmselt rohkem kui nädal ette praegusel ajal.

Plaanid peab ikka valmis tegema...kas tuleb sõit või mitte..

Sul pole väga midagi mõelda. Vene piir on 2021. aasta lõpuni hetkeseisuni kinni.
Ainuke variant on ratas ette saata ja vaktsineeritult/korduvtestides k.a 3 päeva peale kohapeal viibist, lennukiga järgi minna.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Spoiler
ranel kirjutas: 17 Mär 2021, 22:20
stev666 kirjutas: 17 Mär 2021, 22:14
urmas66 kirjutas: 17 Mär 2021, 22:08
stev666 kirjutas: 17 Mär 2021, 21:28

Keegi gruusia triple soovitusi oskab jagad...kust kaudu, kuhu kindlasti, kuhu mitte jne..

Suured ja julged mõtted,aga tulebki suurelt mõelda :)
Samas kust kaudu minna, on raske öelda ilmselt rohkem kui nädal ette praegusel ajal.

Plaanid peab ikka valmis tegema...kas tuleb sõit või mitte..

Sul pole väga midagi mõelda. Vene piir on 2021. aasta lõpuni hetkeseisuni kinni.

Kust selline info?
Minu teada hetkel lennukiga piiterisse ja Moskva saab...

dr800 2x
Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 370
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas Henn »

stev666 kirjutas: 17 Mär 2021, 21:28

Keegi gruusia triple soovitusi oskab jagad...kust kaudu, kuhu kindlasti, kuhu mitte jne..

Mul oli 2018 tsiklivaba aasta ja käisin autoga Gruusias. Läbi Venemaa oma sõidukaga Tbilisini, sealt rentisime Toyota LC100. Sellega käisin Svaneti-s (Ushguli). Läbi Venemaa transiit 3 päeva üks suund. Neljas päev kulus Vene-Gruusia piiril, aga sealt tsiklid tõmbasid autorivi kõrvalt tuimalt mööda. Gruusias kohapeal olime ühe nädala.
Venemaa teed on normaalsed, liiklus samuti. Suurtes linnades peab ise ettevaatlik olema. Suhteliselt igasuguse tsikliga võib minna, millega pikka transiiti kannatab sõita. Üks nädal on Gruusia kohta ilmselgelt vähe. Juba Tbilisis võib Arturi (veini ja tsatsa poodi pidav kohalik) juures mitu päeva tsatsat libistada ja joriseda :)
Meil oli kaalumisel kolm varianti.

  1. Oma tehnikaga Odessasse, sealt praamiga üle Musta mere, Gruusias tiir ja läbi Vene koju.
  2. Lennukiga kohale ja sealt midagi rentida.
  3. Oma tehnikaga läbi Vene edasi-tagasi (tundus kõige odavam).
Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

Spoiler
stev666 kirjutas: 17 Mär 2021, 22:22
ranel kirjutas: 17 Mär 2021, 22:20
stev666 kirjutas: 17 Mär 2021, 22:14
urmas66 kirjutas: 17 Mär 2021, 22:08

Suured ja julged mõtted,aga tulebki suurelt mõelda :)
Samas kust kaudu minna, on raske öelda ilmselt rohkem kui nädal ette praegusel ajal.

Plaanid peab ikka valmis tegema...kas tuleb sõit või mitte..

Sul pole väga midagi mõelda. Vene piir on 2021. aasta lõpuni hetkeseisuni kinni.

Kust selline info?
Minu teada hetkel lennukiga piiterisse ja Moskva saab...

https://reisitargalt.vm.ee/riigid/venemaa/

vene saatkonna info on hetkel ka, et kuni 2021 lõpuni pole ette nähtud transiiti ega turismi väljast.
Võttes arvesse, milline seaduseaukudega süsteem neil püsti on, siis kui väga tahta, muidugi saab. Skeemitades saab igale poole. Aga viisaka inimese kombel ja mingeidki reegleid järgides sel aastal nähtavasti sealt kaudu ei lubata liikuda.

Pilt

Reisirataste ettevalmistus, vedrustuse seadistus ja ümberehitus, hooldus ja tehniline tugi/koolitus.
http://www.vugtec.com
Porganditele tehnilist abi ja hooldust saab ka!


meier
Postitusi: 109
Liitunud: 10 Aug 2006, 15:47
Tsikkel: V-Strom AL4
Asukoht: Mõdriku vanaküla
Tänatud: 1 kord

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas meier »

Spoiler
Snowhite kirjutas: 18 Mär 2021, 09:44
stev666 kirjutas: 17 Mär 2021, 22:22
ranel kirjutas: 17 Mär 2021, 22:20
stev666 kirjutas: 17 Mär 2021, 22:14

Plaanid peab ikka valmis tegema...kas tuleb sõit või mitte..

Sul pole väga midagi mõelda. Vene piir on 2021. aasta lõpuni hetkeseisuni kinni.

Kust selline info?
Minu teada hetkel lennukiga piiterisse ja Moskva saab...

https://reisitargalt.vm.ee/riigid/venemaa/

vene saatkonna info on hetkel ka, et kuni 2021 lõpuni pole ette nähtud transiiti ega turismi väljast.
Võttes arvesse, milline seaduseaukudega süsteem neil püsti on, siis kui väga tahta, muidugi saab. Skeemitades saab igale poole. Aga viisaka inimese kombel ja mingeidki reegleid järgides sel aastal nähtavasti sealt kaudu ei lubata liikuda.

..mina isiklikult siiski ei panustaks nende süsteemiaukudesse ja skeemitamisse..need augud seal on nii ettearvamatud, et kas tulemus võib olla väga nukker või väga kallis. Aga Odessast laevale ja sama rada tagasi/või tagasi Türgi-Rumeenia../, see on ("sabatunde" järgi), selline realistlik ju. Mina isiklikult kärutaks rattad Odessasse ja sealt juba sadulas laevale... :bsmile:

Dt 6 ...--CZ425/sidecar...-- V-Strom LA5
RRRC

Kasutaja avatar

Stinger
Postitusi: 205
Liitunud: 12 Juul 2010, 23:38
Tsikkel: Yamaha T7
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas Stinger »

Millele ise loodan on see et vaktsiinide levides hinnatakse olukord ümber ja lubatakse vaktsineerimispassi alusel Venemaale ilma täiendavate nõueteta sisse. Poleks ju põhjust sisenemist keelata kui sellega riskid kellegi jaoks ei muutu.

Yamaha Tenere 700 2021; Honda Dominator NX650 1994 - poolik projekt
Ajalugu:
Honda Transalp XL650V 2001 - 7a; Bmw GS1150A 2002 - 2a; Honda CB500X Rally-Raid L3 2018 - 5a; Honda CB650R 2020 - 3a; BMW R1100GS 1995 - 1a.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Stinger kirjutas: 18 Mär 2021, 18:36

Millele ise loodan on see et vaktsiinide levides hinnatakse olukord ümber ja lubatakse vaktsineerimispassi alusel Venemaale ilma täiendavate nõueteta sisse. Poleks ju põhjust sisenemist keelata kui sellega riskid kellegi jaoks ei muutu.

Esialagu pole seda vaktsiinipassi veel olemas ja vaidlus käib, et kas seda peaks üldse tegema.Vastu on eelkõige Saksamaa ja Prantsusmaa. Sellega pidavat ahistatama vaktiinivastaseid :wack:

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ma ei saa nagu aru, mis sisulist kasu on jälle 5 lehte jaurata, mida keegi viirusest arvab, kardab või loodab, kui nagunii see olukord muutub päevade ja nädalatega nii ühes kui teises suunas. Eelmine aasta pidi ka siin osade arvates maailmalõpp tulema, teised jälle tegid poolele maailmale tiiru peale. Enamasti on igal riigil konkreetne info netis üleval, et kes ja mis tingimustel siseneda tohib ja sellega tuleb lihtsalt arvestada.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kui konkreetselt Gruusiast,siis hetkel on mere ja maismaa piirid suletud. Riiki pääseb lennutranspordiga vaktsineerituna + muud erisused. Meil veel hetkel ei anta välja tõendit selle kohta, et oled vakstineeritud. Saad välja printida eestikeelse paberi pdf-s, aga mis sellega peale hakata.
https://reisitargalt.vm.ee/riigid/gruusia/

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Spoiler
urmas66 kirjutas: 18 Mär 2021, 23:31

Kui konkreetselt Gruusiast,siis hetkel on mere ja maismaa piirid suletud. Riiki pääseb lennutranspordiga vaktsineerituna + muud erisused. Meil veel hetkel ei anta välja tõendit selle kohta, et oled vakstineeritud. Saad välja printida eestikeelse paberi pdf-s, aga mis sellega peale hakata.
https://reisitargalt.vm.ee/riigid/gruusia/

Just uurisin perearstilt, et ehk saaks paberi selle kohta. Õeldi, et võta netist. Ütlesin, et ma võin ise ka selle wordis ju valmis teha? Kuidas seda kontrollitakse? Sellepeale õeldi, et see roheline paber on ka käsitsi kirjutatav ja seega ei tõesta midagi. Netist saab kontrollida... NIiet jah, oled vaktsineeritud või mitte, vahet pole. (Ma olen vaktsineeritud btw)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Spoiler
iSlanderEST kirjutas: 19 Mär 2021, 10:45
urmas66 kirjutas: 18 Mär 2021, 23:31

Kui konkreetselt Gruusiast,siis hetkel on mere ja maismaa piirid suletud. Riiki pääseb lennutranspordiga vaktsineerituna + muud erisused. Meil veel hetkel ei anta välja tõendit selle kohta, et oled vakstineeritud. Saad välja printida eestikeelse paberi pdf-s, aga mis sellega peale hakata.
https://reisitargalt.vm.ee/riigid/gruusia/

Just uurisin perearstilt, et ehk saaks paberi selle kohta. Õeldi, et võta netist. Ütlesin, et ma võin ise ka selle wordis ju valmis teha? Kuidas seda kontrollitakse? Sellepeale õeldi, et see roheline paber on ka käsitsi kirjutatav ja seega ei tõesta midagi. Netist saab kontrollida... NIiet jah, oled vaktsineeritud või mitte, vahet pole. (Ma olen vaktsineeritud btw)

Ma ka ja printisin selle Vaktsiinipassi nimelise pdf-i välja ka, aga sügavalt kahtlen, et see midagi tõestab.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas Krl »

See näitab ainult seda, et süsteem on korrupeerunud. Või miks muidu sulle seda vaktsiini jätkus, kui veel pooled poliitikud ja pensionärid on vaktsineerimata?


morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas morse »

Ma saan aru, et see dok, mille ma välja prindin, on kontrollitav ja reaalselt piiril ka kontrollitakse.

Näiteks negatiivse testitulemuse dokumendi peale ma vaatasin ka, et ma oskaks ise ka selle valmis vorpida, kuid perearst väitis (seekord küll vaktsiini kohta), et piiridel on kontroll ja väidetavalt seerianumber vmt dokumendil siiski annab mingi vaste, mille alusel toll oskab hinnata sinu dokumendi ehtsust.

Kuidas muidu saavad olla vennad, kes on võltsitud dokkidega vahele jäänud. Selle pärast jäid, et dokument on kontrollitav.

Edit: reaalselt on mul piiril pabereid ainult vaadatud (mitte kontrollitud).

Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Spoiler
morse kirjutas: 19 Mär 2021, 14:40

Ma saan aru, et see dok, mille ma välja prindin, on kontrollitav ja reaalselt piiril ka kontrollitakse.

Näiteks negatiivse testitulemuse dokumendi peale ma vaatasin ka, et ma oskaks ise ka selle valmis vorpida, kuid perearst väitis (seekord küll vaktsiini kohta), et piiridel on kontroll ja väidetavalt seerianumber vmt dokumendil siiski annab mingi vaste, mille alusel toll oskab hinnata sinu dokumendi ehtsust.

Kuidas muidu saavad olla vennad, kes on võltsitud dokkidega vahele jäänud. Selle pärast jäid, et dokument on kontrollitav.

Edit: reaalselt on mul piiril pabereid ainult vaadatud (mitte kontrollitud).

Sellel vaktsineerimistõendil ei ole mitte mingisugust seerianumbrit ega dokumendi numbrit. Tõsiselt.

passs.png

Tarms
Postitusi: 9
Liitunud: 20 Okt 2016, 21:48
Tsikkel: Honda Varadero XL 1000

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas Tarms »

Stev küsis infi Gruusia kohta,aga enamus inf vaktsineerimisest. Üks variant on Piiterist rongiga(ratas kaubavagunisse ja ise restoranvagunis) Adlerisse.Sealt siis edasi seiklema. Aasta taguse infi põhjal kahjuks Abhaasia kaudu Gruusiasse ei pääsenud,nii et vaja kimada Verkhny Larsi kaudu.
Kindlasti peaks külastama Omalot, Promotheuse koobast ja Vardzia Koobaslinna. Sinna teele jäävad veel Gergeti klooster, Ananuri loss, Mtshetha linn, Rabati kindlus. Svaneti piirkond tasub ka vaatamist. Mulle endale suurlinnad ei meeldi,aga Tbilissis ja Bathumis on vaatamist kindlasti.


morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas morse »

Spoiler
iSlanderEST kirjutas: 19 Mär 2021, 15:24
morse kirjutas: 19 Mär 2021, 14:40

Ma saan aru, et see dok, mille ma välja prindin, on kontrollitav ja reaalselt piiril ka kontrollitakse.

Näiteks negatiivse testitulemuse dokumendi peale ma vaatasin ka, et ma oskaks ise ka selle valmis vorpida, kuid perearst väitis (seekord küll vaktsiini kohta), et piiridel on kontroll ja väidetavalt seerianumber vmt dokumendil siiski annab mingi vaste, mille alusel toll oskab hinnata sinu dokumendi ehtsust.

Kuidas muidu saavad olla vennad, kes on võltsitud dokkidega vahele jäänud. Selle pärast jäid, et dokument on kontrollitav.

Edit: reaalselt on mul piiril pabereid ainult vaadatud (mitte kontrollitud).

Sellel vaktsineerimistõendil ei ole mitte mingisugust seerianumbrit ega dokumendi numbrit. Tõsiselt.

passs.png

Ohoo! Ma ei ole jõudnud seda alla laadida. Arst ütles, et on kontrollitav dok. Ei ole ju! imelik.

Aga testid on küll numbritega. Neid pole mul kontrollitud aga printsiibis saab kontrollida ja on kuulda olnud, et võltsingutega on vahele jäädud.


Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas Prets »

Isikukoodi järgi TEHIKust kontrollitakse, see ei ole võimalik variant?

(togi)
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Spoiler
Tarms kirjutas: 19 Mär 2021, 17:18

Stev küsis infi Gruusia kohta,aga enamus inf vaktsineerimisest. Üks variant on Piiterist rongiga(ratas kaubavagunisse ja ise restoranvagunis) Adlerisse.Sealt siis edasi seiklema. Aasta taguse infi põhjal kahjuks Abhaasia kaudu Gruusiasse ei pääsenud,nii et vaja kimada Verkhny Larsi kaudu.
Kindlasti peaks külastama Omalot, Promotheuse koobast ja Vardzia Koobaslinna. Sinna teele jäävad veel Gergeti klooster, Ananuri loss, Mtshetha linn, Rabati kindlus. Svaneti piirkond tasub ka vaatamist. Mulle endale suurlinnad ei meeldi,aga Tbilissis ja Bathumis on vaatamist kindlasti.

Kõik Gruusia maismaa ja mere piiripunktid suletud teadmata ajani. Eespool ju kirjutasin. Pääseb lennukiga ja vaktsineeritud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Prets kirjutas: 19 Mär 2021, 19:34

Isikukoodi järgi TEHIKust kontrollitakse, see ei ole võimalik variant?

Kuidas Tansaania või Malaisia või miks mitte ka Saksa piirivalvur sinna sinu andmete juurde sisse pääseb?

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas Prets »

Ma mõtlesin siin selle peale, et kuda Eesti piiril neid feik vaktsineerimistõendeid või asju vahele võeti riigist lahkuda üritajate seast.

(togi)
Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Prets kirjutas: 20 Mär 2021, 15:47

Ma mõtlesin siin selle peale, et kuda Eesti piiril neid feik vaktsineerimistõendeid või asju vahele võeti riigist lahkuda üritajate seast.

Synlab vaatas oma süsteemist. PPA ei saa digiloole jne ligi...

Kasutaja avatar

Stinger
Postitusi: 205
Liitunud: 12 Juul 2010, 23:38
Tsikkel: Yamaha T7
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas Stinger »

Spoiler
urmas66 kirjutas: 18 Mär 2021, 21:18
Stinger kirjutas: 18 Mär 2021, 18:36

Millele ise loodan on see et vaktsiinide levides hinnatakse olukord ümber ja lubatakse vaktsineerimispassi alusel Venemaale ilma täiendavate nõueteta sisse. Poleks ju põhjust sisenemist keelata kui sellega riskid kellegi jaoks ei muutu.

Esialagu pole seda vaktsiinipassi veel olemas ja vaidlus käib, et kas seda peaks üldse tegema.Vastu on eelkõige Saksamaa ja Prantsusmaa. Sellega pidavat ahistatama vaktiinivastaseid :wack:

Kuni mingit rahvusvahelist covidi passi ei ole ajab ehk asja ära juba kasutusel olev immuniseerimispass. See on kakskeelne ja näeb oma kleepsude ja templitega rohkem legit välja kui netist prinditud seerianumbrita a4. Hakkan varsti viisataotlusi tegema, siis on näha kas see on mingi argument või mitte.

Yamaha Tenere 700 2021; Honda Dominator NX650 1994 - poolik projekt
Ajalugu:
Honda Transalp XL650V 2001 - 7a; Bmw GS1150A 2002 - 2a; Honda CB500X Rally-Raid L3 2018 - 5a; Honda CB650R 2020 - 3a; BMW R1100GS 1995 - 1a.

Rasmusk
Postitusi: 214
Liitunud: 16 Apr 2015, 22:35
Tsikkel: Honda VFR1200x DCT Crosstourer
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas Rasmusk »

iSlanderEST kirjutas: 20 Mär 2021, 17:16
Prets kirjutas: 20 Mär 2021, 15:47

Ma mõtlesin siin selle peale, et kuda Eesti piiril neid feik vaktsineerimistõendeid või asju vahele võeti riigist lahkuda üritajate seast.

Synlab vaatas oma süsteemist. PPA ei saa digiloole jne ligi...

Käisin just hiljuti Leedus. Kõik nõuetekohane. Peeti kinni ja paluti esitada negatiivne testitulemus. Näitasin neile QR-koodi. Loeti kood ja näidati mulle inglisekeelset raportit, kus oli kirjas, et test negatiivne jms info. Seega tõenäoliselt on olemas mingi infosüstreem ja infot liigutatakse küll.

Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Kuhu 2021 hooajal matkatakse

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Stinger kirjutas: 20 Mär 2021, 20:11

Kuni mingit rahvusvahelist covidi passi ei ole ajab ehk asja ära juba kasutusel olev immuniseerimispass. See on kakskeelne ja näeb oma kleepsude ja templitega rohkem legit välja kui netist prinditud seerianumbrita a4. Hakkan varsti viisataotlusi tegema, siis on näha kas see on mingi argument või mitte.

Kust selle saab? Mu perearst ütles, et seda ei väljastata enam, kuna sinna võib kirjutada mida iganes ja templeid asju seal peal ei käi.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”