Kui palju saaks kokku reisikirju...?!

Motomatk on see, kui laed mootorrtta varustust täis ja lähed ümbermaailmareisile. Või siis Võrusse. Kui plaanid motomatka ja otsid infot või kaaslast. Just tulid pikemalt tripilt ja soovid oma ägedast matkast mootorratta sadulas muljeid jagada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Andyvana

Kui palju saaks kokku reisikirju...?!

Lugemata postitus Postitas Andyvana »

Kuna endal huvi edaspidi ka pikemaid matku hakata tegema, siis suurima heameelega loeks teiste tsiklimeeste reisikirju. Kohalikust netist võib üht-teist leida ja raamatupoest kah midagi juurde aga kindlasti on foorumis ka rahvast kel resimärmed lihtsalt enda teada jäänud... ...avaldamine võrguprobleemide vms. taha topanud. Mul ettepanek, et kui kogunekd piisavalt jutte kokku, siis võiks eraldi alateema teha. Sealt oleks hea vaadata ja mujaltki infi koguda, kui autorid vastu pole. Muidu aja mööda netti taga ja otsi ennast pildidtuks.
...see siis nagu väike maakuulamine... :wink:

Andyvana (omakasu peal väljas) 8)
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Väga hea idee 8)

Teema algataja
ay

Lugemata postitus Postitas ay »


Teema algataja
Andyvana

Lugemata postitus Postitas Andyvana »

Need on nähtud ja loetud. Kuid kindlasti on neid kogemusi-reisimärkmeid rohkemgi... ehk siis asi publitseerimises või lihtsalt võrku toimetamises...
Pole hetkel enam puhkust ega aega võtta, et mõna pikemat matka teha ning siin eeskuju anda... :)

Andyvana.... reisihuviline :wink:
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

kuna ma see suvi puhkust ei saanud :( siis ei Eestist välja ei õnnestunudki minna.. no tegelt saare&hiiumaa sai ikka ära käidud :)
Järgmine hooaeg on kindel plaan pikem ots kodumaalt välja teha :bsmile:
Kuna juhuslikult jäi praegu kaart ette, siis mis rahvas arvab läbi soome kuni nordkappi välja sõitmisest..? kas on väga rumal/naiivne mõte?

Teema algataja
Andyvana

Lugemata postitus Postitas Andyvana »

Minu arvates see väga huvitav teekond. Oleneb kui kiiret kohalesõitu plaanid ja kas teel ka kõrvalepõikeid teed. Minu arvates on Põhja-Soome ja Skandinaavia ülemine ots vägagi vaatamist väärt.
Endal veel natukene vara järgmise aasta plaane teha, kuid kui sõiduks läheb, siis Taanist ja UK-st on külla tellitud... Suurbritanniast huvitaks eelkõige muidugi Shotimaa ja muud äärealad.

Andyvana :wink:
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

no mõned kõrvalepõiked kah ikka, ega ainult sõit siis pole kah mõnu ju.. päevas mingi ~500 km läbi lasta maybe..

minuarust on just paras aeg hakata vaikselt lähikuudel järgmise suve reisiplaane mõtlema.. :!:

vaata et seal UK-s lammastest üle ei põruta, need pidid seal vahel täiesti tee peal magama... :mrgreen: :wack:
Kasutaja avatar

Alv15
Postitusi: 374
Liitunud: 05 Aug 2003, 00:28
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Alv15 »

ma käisin seal eelmine suvi... nätex linnades pole üldse mõtet midagi teha... ned suht mõtetud.A kui lähete norra siis pole vaja sinna ülesse ronida ... seal oni isegi keset suve sama külm kui praegu siin(külmemgi veel)... aga ka norra keskel kuskil on kuskil paari kildi kõrgused mäed ja värgid ja vaatamis väärsused... ülimalt huvitav oli ...soovitan minna... a võtke kindlalt mingi jope kaasa kui tahate liustikke vaatama minna ...ma näit tegin keset suve lumesõda;)
Kasutaja avatar

Alv15
Postitusi: 374
Liitunud: 05 Aug 2003, 00:28
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Alv15 »

nujaa aga me käisime oma autoga ja turnisime igal pool;)
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

selle lammaste jutule veel viidates siis v6ix nii palju öelda et Soome lapis on lambaid ehk sama palju kui UKs aj kusjuures need pole yldse s6bralikud olevused siin lapis.
aga kes plaanib lapi reisi siis edu teile, koht mis t6esti tasub nägemist, eelk6ige kyll sygisel aga pole sääl muudel aastaaegadelgi viga. ja väike reisikiri on lapi s6idust ka www.mc39.ee ehk siis see natuke aitab....
igatahes soojad soovitused minu poolt ja nael kummi kui otsustate s6itma hakata.
Loud pipes save lives!!!
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

cb500... mina plaanisin ka minna pikemale otsale aga soomet mööda üles välja aja rootsi kaudu tagasi. Aga... sinu mõte tundub veelgi huvitavam. Peaks äkki mingi aeg kuskil rahvaga kokku saama ja nats asja arutama.

Motopaks :D
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

piret
Postitusi: 703
Liitunud: 16 Juul 2003, 18:46
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas piret »

mina ka järgmisel suvel tahan kindlasti kuskil kaugemal ära käia. soome-rootsi-norra on iseenesest hea mõte, aga ise olen mõelnud pigem horvaatia-sloveenia-tshehhi jms piirkonda. odav elu, odav õlu, aga euroopatasemel teed ja teenindus ning muidugi hingemattev loodus. (vt http://www.motolist.ee/gallery/hrvatska ) aga kui enamus nordkapi poolt, siis annab mõelda...seltskond ju maksab kah palju...
Vahest sõidan ja teen asju.

Teema algataja
Vagabond

Lugemata postitus Postitas Vagabond »

Käisin ka ise (küll autoga) läbi Soome Põhja-Norras ja soovitan kindlasti kõigile. Loodus on vinge ja nii hirmus külm nüüd ka ei ole. Käisin augusti keskel, siis oli sooja kuskil 15 kraadi ringis, nädal varem aga oli veel üle 20 kraadi (põhjapoolseim koht, kus käisime, oli Hammerfest).
Omaette kogemus oli polaarpäev - ei lähe pimedaks, tee mis tahad :shock: päike läks ainult mägede taha, aga looja ei läinud. Nii leidsingi ennast mitmel (polaar)ööl mõtlemast, et kell ei saa ju veel eriti palju olla, kuigi oli juba 2 öösel :wink:
Üldiselt tore kogemus ja mõte tsikliga sinna minekust mõlgub ajusopis...

VB
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

tegin reisi jaoks eraldi topicu. http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=3131#3131

Motopaks :!:
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

puhh
Postitusi: 543
Liitunud: 27 Okt 2003, 11:51
Tsikkel: 90º V2
Asukoht: lapikese keskpaik
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas puhh »

Norras viibisin juuli keskpaigast augusti alguseni. Ilm sama nagu siin, palav, lõõskav päike. Muidugi olin ma ka Oslost sadakond kilomeetrit lõunas. Lõuna-Norra keskosas on piisavalt ilusat maastiku, mäed, kurvilised teed, head kiirteed, naispolitseinikud, kes kimavad sust tsikliga mööda pats selja peal hüplemas.
Olen seal tsikliga sõitnud (tõsi siis küll tagaistmel), aga mulje maastikust on võrratu. Tagasi tahaks minna ja ainult tsikliga. :D
Sain tuttavaks ka mingi kohaliku tsikliklubi liikmetega.
Soovitan soojalt. :D
Inglismaad soovitan samuti ja mitte ainult Shotimaad. Lõuna-Inglismaa on samuti võrratu. Lauged künkad, kitsad teed. Iga nurga peal mõni mõis või loss. Wales peaks samuti kaunis paik olema, aga võib juhtuda, et mingis pisikeses külas võib kohalike kõmri keelest arusaamiseks vaja minna paar pinti vedel leiba. :D :D
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”