päeva trip ,riiga ja tagasi

Motomatk on see, kui laed mootorrtta varustust täis ja lähed ümbermaailmareisile. Või siis Võrusse. Kui plaanid motomatka ja otsid infot või kaaslast. Just tulid pikemalt tripilt ja soovid oma ägedast matkast mootorratta sadulas muljeid jagada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

päeva trip ,riiga ja tagasi

Lugemata postitus Postitas speedvana »

hommikul minek, 300+ km. mõne peatusega sööming LIDO`s (mina pole veel käinud) paar tiiru linnapeal, õhtul kl. 22 - 23 kodus. veel ehk kedagi huvitab Sergise "putiik"




harimal
Postitusi: 1071
Liitunud: 30 Mai 2007, 12:57
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas harimal »

Atraktsioonidena soovitan LIDO'st kesklinna poole jäävat vanalinna. Väike ja meeletult ilus.
Kui jällegi kesklinna poole jäävast sillast üle jõe põrutada, siis jõuab otse sõites umbes 2 km pärast põnevate nõukaaegsete suurte muruväljadeni, kus suured kangelaste kujud peal. Päris lahe seal jalutada ;)

CarbTune karburaatorite sünkronisaator: http://nagi.ee/photos/harimal/7766255/in-set/125775/
ColorTune küttesegu kontrollija: http://nagi.ee/photos/harimal/7776475/in-set/125775/
Kaupo Toom kaupo.toom@gmail.com 50 90 643, 52 20 897
Kasutaja avatar

r0ss
Postitusi: 18
Liitunud: 14 Nov 2006, 06:20
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas r0ss »

kas päev on juba paigas?

Andrus
Kasutaja avatar

Teema algataja
speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas speedvana »

ikepaana kirjutas:

kas päev on juba paigas?

tekkis siuke mõte, ennegi korraga 500-600 km. sõidetud, et riia oleks paras edasi- tagasi ots, pealegi lido kus on paljud käinud minul käimata, ja kuskilt jäi silma, et lätis bena odavam.
kui siis planeeriks, näiteks enne jaani 25 nädal?

Kasutaja avatar

3m
Postitusi: 408
Liitunud: 25 Juul 2005, 16:24
Asukoht: Keila
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas 3m »

speedvana kirjutas:
ikepaana kirjutas:

kas päev on juba paigas?

tekkis siuke mõte, ennegi korraga 500-600 km. sõidetud, et riia oleks paras edasi- tagasi ots, pealegi lido kus on paljud käinud minul käimata, ja kuskilt jäi silma, et lätis bena odavam.
kui siis planeeriks, näiteks enne jaani 25 nädal?

Bena hinna vahe oli 2 nädalat tagasi 40s statoilides(lätis odavam), nüüd on meil juba jälle tõstetud aga tõenäoliselt ka seal.

Aprilia Rs 125 '01-> Aprilia Rs 125 '04-> Z750-> FZ1S-> Tiger 800XC
Kasutaja avatar

Habib
Postitusi: 303
Liitunud: 05 Jaan 2006, 09:35
Tsikkel: Suzuki V-Strom
Asukoht: Tallinn/Tartu

Lugemata postitus Postitas Habib »

Mõte päris huvitav, 25 nädal võib-olla isegi liituks. Aga teemaalgataja võiks esimesse posti vähe rohkem inffi panna, näiteks: kas plaan minna näd. vahetus või tööpäev, kui suur punt võiks olla, milline keskmine kiirus ja kust plaanis startida(vaevalt et keegi ennast selleks tallinnast võrru veab või vastupidi)?
Ise täitsa mõtleks kui:
-minek tööpäeval
-punt mitte rohkem kui 10 ratast(pole paraaditüüp..)
-keskmine kiirus püsib enam-vähem väikese rikkumise piires(lõpetasin just eelmise trahvi maksmise ja karta on et järgmine tuleks viiekohaline..)
-rahvas saaks korra ennem kokku, mitte väljasõiduhommikul

Viimati muutis Habib, 23 Mai 2008, 14:43, muudetud 1 kord kokku.
Lambad on siin ja... lambad on sääl...
Kasutaja avatar

Teema algataja
speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas speedvana »

Habib kirjutas:

Mõte päris huvitav, 25 nädal võib-olla isegi liituks. Aga teemaalgataja võiks esimesse posti vähe rohkem inffi panna, näiteks: kas plaan minna näd. vahetus või tööpäev, kui suur punt võiks olla, milline keskmine kiirus ja kust plaanis startida(vaevalt et keegi ennast selleks tallinnast võrru veab või vastupidi)?
Ise täitsa mõtleks kui:
-minek tööpäeval
-punt mitte rohkem kui 10 ratast(pole paraaditüüp..)
-keskmine kiirus püsib enam-vähem väikese rikkumise piires(lõpetasin just eelmise trahvi maksimse ja karta on et järgmine tuleks viiekohaline..)
-rahvas saaks korra ennem kokku, mitte väljasõiduhommikul

Tänud panid just minu mõtted kirja, liiga suur punt segaks teisi ja rattureid,
näiteks 20 jun. või on see paha kõik sõidavad "maale" trass sõidukeid täis?

Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

Plaan igati hea. Paar aastat tagasi, sai samasugune Lido lõuna tehtud. Helistasin sõbrale, et kas lõunal käidud? Ta vastas, et ei veel. Poole tunni pärast saime linnas kokku ja minek.
Kuna väljasõidu aeg ei olnud just varajane hommikutund, siis pidime vastavalt sellele oma sõidutempot korrigeerima. Sama päeva hilistel tundidel laekusime tagasi. Kalendris ilutses juba juulikuu, seega vesi oli soe. Käisime ujumas ja vaatasime niisama ringi. Mõnus sõit.
Tervitused Saulkrasti herilasele, kes mulle visiiri avades otsaette laksu ära pani ja kiivrit peast kiskudes irvitades veel minemagi lendas, raisk!

Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

Habib
Postitusi: 303
Liitunud: 05 Jaan 2006, 09:35
Tsikkel: Suzuki V-Strom
Asukoht: Tallinn/Tartu

Lugemata postitus Postitas Habib »

speedvana kirjutas:

näiteks 20 jun. või on see paha kõik sõidavad "maale" trass sõidukeid täis?

Krt, reede on suurlinnades paras hullumaja, seda enam et pühade-eelne päev. Trassil polegi nii hull, seal probleemiks pigem rekkad kes nädalapäevast ja kellaajast niikuinii ei küsi. Mina läheks pigem E-N.

Lambad on siin ja... lambad on sääl...

alambe
Postitusi: 222
Liitunud: 11 Mai 2005, 19:31
Tsikkel: Kawasaki Z750
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas alambe »

Krt nagu telepaatia, just mõtlesin et teeks sellise kiirtrippi riiga , kuna oleks vaja poes käia seal ja niikui Biker.ee avasin säras selline teema vastu.

Mina pooldaks tööpäeva ja hommikul u. 10 paiku minekut, siis 14 hiljemalt seal ,kui pikalt ei pausita kuskil, samas siuke iga 100km tagant oleks ikka hea paus teha küll. Ja mingi tagasi tuleks nii ,et 21 paiku oleks kodus, enne kui päike täitsa ära kaob, et ilm ikka soe oleks ja putukaid ka veel ilgelt ringi ei lendaks.

Kasutaja avatar

maiasmokk
Postitusi: 111
Liitunud: 04 Mär 2008, 18:20
Tsikkel: K1200GT
Asukoht: Rakvere- Lemmküla

Lugemata postitus Postitas maiasmokk »

Habib kirjutas:
speedvana kirjutas:

näiteks 20 jun. või on see paha kõik sõidavad "maale" trass sõidukeid täis?

Krt, reede on suurlinnades paras hullumaja, seda enam et pühade-eelne päev. Trassil polegi nii hull, seal probleemiks pigem rekkad kes nädalapäevast ja kellaajast niikuinii ei küsi. Mina läheks pigem E-N.

jäingi just lugema et suurepärane idee.
ainult ühest asjast ma aru ei saanud, töölisraffas teeb e-r tööd??


alambe
Postitusi: 222
Liitunud: 11 Mai 2005, 19:31
Tsikkel: Kawasaki Z750
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas alambe »

maiasmokk kirjutas:

jäingi just lugema et suurepärane idee.
ainult ühest asjast ma aru ei saanud, töölisraffas teeb e-r tööd??

See ju asja juures just ongi kõige magusam tööpäeval mineku juures , et krt tööandja ju maksab selle kinni ka veel ja kui eriti osav mees oled siis teed veel komandeeringuks asja ja kirjutad päevarahad ka välja:P


kopu
Postitusi: 293
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:04
Tsikkel: KTM 250 EXC-F
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas kopu »

Mis tüüpi ratastega minek on(baik, kroom)?
Iseenesest hea mõte, otsingi just põhjuseid sõitmiseks sellel ajal.

Kasutaja avatar

Habib
Postitusi: 303
Liitunud: 05 Jaan 2006, 09:35
Tsikkel: Suzuki V-Strom
Asukoht: Tallinn/Tartu

Lugemata postitus Postitas Habib »

kopu kirjutas:

Mis tüüpi ratastega minek on(baik, kroom)?

Mina ei näe vahet. Endal TDM, mis pole ei baik ega kroom :?

Lambad on siin ja... lambad on sääl...

Matuwello

Lugemata postitus Postitas Matuwello »

alambe kirjutas:
maiasmokk kirjutas:

jäingi just lugema et suurepärane idee.
ainult ühest asjast ma aru ei saanud, töölisraffas teeb e-r tööd??

See ju asja juures just ongi kõige magusam tööpäeval mineku juures , et krt tööandja ju maksab selle kinni ka veel ja kui eriti osav mees oled siis teed veel komandeeringuks asja ja kirjutad päevarahad ka välja:P

Et komanderinguna kirja läheks võiks siiski natuke asine olla ja korra läti kolleegidelegi "Labdien" öelda. :) Kui minek teeks ettepaneku varem startida nii 8-9 ja päevaks sobiks kolmapäev ideaalselt.

Pikka sutsanud herilastega Saulkrastis ilmselt kohtuma ei pea, kuna lõpuks ometi läheb sealt ilus tee ümber herilaste.

harimal kirjutas:

2 km pärast põnevate nõukaaegsete suurte muruväljadeni, kus suured kangelaste kujud peal. Päris lahe seal jalutada

Need on ikka röögatult suured ja koledad, meie pronkssõdur on poisike nende kõrval :D Võin teid nendeni juhatada kuna jäävad kontorisse viiva teepeale.

Kasutaja avatar

Teema algataja
speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas speedvana »

rahvas saaks korra ennem kokku, mitte väljasõiduhommikul

ja lepiks aja kokku

Mis tüüpi ratastega minek on(baik, kroom)?

vahet pole, kui kohati kiirust 110-130 lubab ok.

Mina pooldaks tööpäeva ja hommikul u. 10 paiku minekut, siis 14 hiljemalt seal ,kui pikalt ei pausita kuskil,

sama siin

Kasutaja avatar

Habib
Postitusi: 303
Liitunud: 05 Jaan 2006, 09:35
Tsikkel: Suzuki V-Strom
Asukoht: Tallinn/Tartu

Lugemata postitus Postitas Habib »

Minu matemaatika ütleb et kui startida 10-st jääb päev kole lühikeseks, ise pooldaks ka pigem 8-paiku minema panna, oleks enne lõunat kohal, saaks koha peal vabalt võtta. Muidu jääbki aega ainult hiliseks lõunasöögiks.

Lambad on siin ja... lambad on sääl...

kopu
Postitusi: 293
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:04
Tsikkel: KTM 250 EXC-F
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas kopu »

Hmm, kui asi 25ndasse nädalasse jääb siis hüppaks ise hea meelega ka punti. Kahjuks jõuan alles 24ndal nädalal Eestisse nii et varasemas kokkusaamises ja nõupidamises osaleda ei saa.
Hea oleks siis kui sellest nõupidamisest kokku pandud info siis siia ka laekuks, teaks asjaoludega arvestada.


alambe
Postitusi: 222
Liitunud: 11 Mai 2005, 19:31
Tsikkel: Kawasaki Z750
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas alambe »

kui mingi 13-14 jõuda riiga ja 17-18 hakata tagasi tulema, siis ju piisavalt aega seal olla liiga pikalt töllerdada võib tüütuks muutuda. Krt 8 oleks mulle jälle jube vara, ma ei lähe isegi tööle nii vara. Samas tsiklisõit on muiudgi palju meeldivama ka kui tööleminek :)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”