Telk motomatkaks

Motomatk on see, kui laed mootorrtta varustust täis ja lähed ümbermaailmareisile. Või siis Võrusse. Kui plaanid motomatka ja otsid infot või kaaslast. Just tulid pikemalt tripilt ja soovid oma ägedast matkast mootorratta sadulas muljeid jagada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 970
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas KIBU »

Internetiavaruses on paar lugu tsikli telki parkimise vajadusest silma jäänud. matkajad kes kõrbe- ja stepirahvaste juures rändavad räägivad et suur matkaratas tekitab kohalikes vastupandamatut uudishimu ja lihtsale inimesele omaselt ei hinda nad reisimehe privaatsust piisavalt et uudishimu vaos hoida. suur läikiv matkaratas paistab väga kaugelt silma ja tõmbab kohalikke vastupandamatu jõuga enda poole. telk seevastu olgugi suur ja silmapaistev on aga kõigest telk. Nomaadidel olla laagriplatsi privaatsus veidi nagu püha ja võõrast telgist hoitakse instinktiivselt eemale. ei tea kas see päriselt ka nii on.

Viimati muutis KIBU, 06 Veebr 2017, 22:14, muudetud 1 kord kokku.


5248653
Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas Bandit »

odvam on siis kilekatet tsikli jaoks kaasas kanda, siis on kaks telki püsti.

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Käesoleva teema peale sobrasin jälle netis telke ja avastasin, et minu soov püsti seistes riietuda polegi ulmeline. Vango nimeline tootja on aru saanud, et püsti on tore seista ja lahendanud küsimuse enam-vähem elegantselt: magamisosa on traditsiooniliselt madal (120cm) ja eeskoda kõrge (175cm) ning lai (2m). Sellise telgi puhul saaks kahe inimese jaoks võttagi kahekohalise telgi, sest pole vaja varustust enam magamisruumi tarida. Mõõdud-kaalud mahuvad ka enam-vähem talutavtesse piiridesse.

Vango Galaxy 2 / Galaxy 3
Paki mõõdud: 55x21cm Kaal: 4.4kg
http://www.vango.co.uk/gb/tents/1136-galaxy-300.html
http://www.vango.co.uk/gb/tents/1136-galaxy-300.html

Vango_galaxy_2_mootorratturile.JPG
galaxy-300.jpg


🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas ats30 »

  • punkt 3 täiendatud

Tundub, et motomatkaja nõudmised telgile on sellised:

  1. Piisavalt suure eeskojaga
  2. Vettpidav min 4000mm
  3. Ilma maasse rammitavate vaiadeta vaiadeta püsti püsiv (Nöörid nagunii lisaks vajadusel)
  4. Pakituna max 40x18cm
  5. Kaal alla 4kg.
  6. Iga matkaja individuaalne kiiks (Kes tahab püsti riietuda, kes tahab võimalikult väikse vaevaga telgi püsti saada, mõne jaoks on oluline trikkel kaissu võtta, mõni tahab tsikliga Everestile matkata jne)

Kui see viimane kiiks välja jätta (sest tundub, et saatan peitub jälle detailides :bsmile: ) , siis kas Coleman Tatra 2/3 -le (mis vastab peale viimase punkti kõigile kriteeriumitele) on 1=1 alternatiive ka?

Viimati muutis ats30, 18 Dets 2016, 22:20, muudetud 1 kord kokku.
Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

Raki
Postitusi: 662
Liitunud: 04 Mär 2013, 15:37
Tsikkel: 1200gs LC Rallye, CRF300 Rally
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas Raki »

ats30 kirjutas:

Tundub, et motomatkaja nõudmised telgile on sellised:

  1. Piisavalt suure eeskojaga
  2. Vettpidav min 4000mm
  3. Ilma vaiadeta püsti püsiv (Nöörid nagunii lisaks vajadusel)
  4. Pakituna max 40x18cm
  5. Kaal alla 4kg.
  6. Iga matkaja individuaalne kiiks (Kes tahab püsti riietuda, kes tahab võimalikult väikse vaevaga telgi püsti saada, mõne jaoks on oluline trikkel kaissu võtta, mõni tahab tsikliga Everestile matkata jne)

Kui see viimane kiiks välja jätta (sest tundub, et saatan peitub jälle detailides :bsmile: ) , siis kas Coleman Tatra 2/3 -le (mis vastab peale viimase punkti kõigile kriteeriumitele) on 1=1 alternatiive ka?

Nendele tingimustele vastab Coleman Caucasus 3. Ma eelmine aasta ostsin. Ühe korra olen kasutanud, oli hea :) Hetkel hind ka suht soodne:
http://matkasport.ee/msweb.nsf/pages/Co ... &f1=Telgid

Coleman-Caucasus3-1.jpg

https://ragnarnakus.blogspot.com/

TDM850-->1150GS-->HD Road King-->Honda Transalp 700XL-->BMW 1200GS LC Rallye


ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Sel ju vaiu vaja maasse torgata. Muidu jah ok.

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

Raki
Postitusi: 662
Liitunud: 04 Mär 2013, 15:37
Tsikkel: 1200gs LC Rallye, CRF300 Rally
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas Raki »

Ma arvan et saaks ka ilma vaiadeta. võtsin telgi peale ostmist toas lahti jja kui nööre saaks kuhugi kinnitada siis isegi toimiks vist.

PS seda sisu ei pea enam peale esimest paigaldamist lahti võtma. Nüüd on telk ikka ühes tükis ja paigaldamine natukene kiirem :)

https://ragnarnakus.blogspot.com/

TDM850-->1150GS-->HD Road King-->Honda Transalp 700XL-->BMW 1200GS LC Rallye


ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Ühest otsast saaks muidugi tsikli külge kinnitada. Aga siiski, teiste tootjate mudeleid mis vastavad eeltoodud tingimustele?

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

Kasutan sellist: http://www.coleman.eu/uk/p-26093-darwin-2.aspx
(Coleman Darwin 2)

coleman-darwin-2-plus-man-person-camping-tent_1_2_1.jpg

Matkaspordist sai mõistliku hinnaga, praegu pmst rahul.

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner

Kasutaja avatar

Stinger
Postitusi: 205
Liitunud: 12 Juul 2010, 23:38
Tsikkel: Yamaha T7
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas Stinger »

ats30 kirjutas:

Väga mõistlikud põhjendused. Mul kisub ka sinnapoole (Tatra 3). Räägi kuidas alumiiniumvardad ennast üleval peavad?

Kui mõtled kaari, siis 4 ülessepaneku pealt veel kaugeleulatuvaid järeldusi teha ei saa aga tundusid igati korralikud ja ei näe et sealt oleks probleeme oodata. Esimesel kasutuskorral oli päris koomiline vaadata kuidas kaared klõbinal ise kokku hüppasid, kuna seal sees olev kumm on pingul. Painutamist talusid ka hästi. Kui mõtled vaiu, siis need on kõige robustsemad mida kunagi telgikomplektis näinud olen, jämedad ja neljakandilised, neid võib taguda päris suure kiviga ja mitte muretseda nende paindumise pärast.

Yamaha Tenere 700 2021; Honda Dominator NX650 1994 - poolik projekt
Ajalugu:
Honda Transalp XL650V 2001 - 7a; Bmw GS1150A 2002 - 2a; Honda CB500X Rally-Raid L3 2018 - 5a; Honda CB650R 2020 - 3a; BMW R1100GS 1995 - 1a.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

ats30 kirjutas:

Tundub, et motomatkaja nõudmised telgile on sellised:

  1. Piisavalt suure eeskojaga
  2. Vettpidav min 4000mm
  3. Ilma maasse rammitavate vaiadeta vaiadeta püsti püsiv (Nöörid nagunii lisaks vajadusel)
  4. Pakituna max 40x18cm
  5. Kaal alla 4kg.

Punkti 4 mõõdud võiksid olla suuremad: max 50x18cm. See 40 on napp: võtsin oma telgi (Ferrino Galahari 3) ja mõõtsin üle - 43x13. See mahub lõdvalt Givi V35 kohvri alumisse otsa, mis on ühtlasi kohvri kõige kitsam koht. Teine, mida täpsustada tuleb on: kas tegu on ühe, kahe või kolmekohalise telgiga? Enam-vähem kõik ühele reisimehele mõeldud telgid mahuvad nõutud tingimuste alla. Ühene üldjuhul ratturit ja tema varustust ära ei mahuta. Vaadata tuleks kaheseid ja kolmeseid. Coleman Tatra on enam-vähem ainus telk (lisaks Pinguin Summit-ile) mille eeskoda ka ilma vaiadeta püsti püsib. Muudel telkidele vajab eeskoda püstipüsimiseks vaiastamist. Ühtlasi välistab nõue ise püsti püsida koheselt kõik tunneltelgid.

Pinguin Summit
https://www.matkamaailm.ee/est/products/item/4090/122

4092-stan_pinguin_summit_3_cid4.jpg

Kaal: 4.1 kg
Pakitult: 50x16cm

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Tegelikult saab telgi pakendit väga suures mahus muuta,kui kaared eraldi panna.Muu osa on ju pehme ja kergesti igale poole pakitav.Mul oli kunagi üks telk,mille kaared just napilt kohvrisse ei mahtunud ja ma vedasin neid eraldi.Kinnitasin need nipukaga tagakohvri alusplaadi esiserva külge,plaadi ja sadula vahele.Olid tegelikult kohvrist isegi veits kitsamad,aga sisse hästi ei mahtunud.Ehk küll napilt mahtusid,aga ainult ühes asendis ja segasid muude asjade paigutust.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Macintosh kirjutas:
ats30 kirjutas:

Tundub, et motomatkaja nõudmised telgile on sellised:

  1. Piisavalt suure eeskojaga
  2. Vettpidav min 4000mm
  3. Ilma maasse rammitavate vaiadeta vaiadeta püsti püsiv (Nöörid nagunii lisaks vajadusel)
  4. Pakituna max 40x18cm
  5. Kaal alla 4kg.

Punkti 4 mõõdud võiksid olla suuremad: max 50x18cm. See 40 on napp: võtsin oma telgi (Ferrino Galahari 3) ja mõõtsin üle - 43x13. See mahub lõdvalt Givi V35 kohvri alumisse otsa, mis on ühtlasi kohvri kõige kitsam koht. Teine, mida täpsustada tuleb on: kas tegu on ühe, kahe või kolmekohalise telgiga? Enam-vähem kõik ühele reisimehele mõeldud telgid mahuvad nõutud tingimuste alla. Ühene üldjuhul ratturit ja tema varustust ära ei mahuta. Vaadata tuleks kaheseid ja kolmeseid. Coleman Tatra on enam-vähem ainus telk (lisaks Pinguin Summit-ile) mille eeskoda ka ilma vaiadeta püsti püsib. Muudel telkidele vajab eeskoda püstipüsimiseks vaiastamist. Ühtlasi välistab nõue ise püsti püsida koheselt kõik tunneltelgid.

Kohvrid on erinevad. Gobi küljekohvrid on seest napilt 38cm pikad kõrgus on 33cm. NR Team`i alukohvrite pikkus 45 ja kõrgus erinevatel 37-48cm. Muidugi on võimalik Urmase nõuannet kuulata ja vardad eraldi pakkida. See on suht mõistlik kuna neile leiab koha ikka.
Eks ta nii ongi, et üksi reisides kahene telk ja kahekesi kolmene.
Ma tahan hirmsasti kogu kaasasoleva santlaagri kohvrites hoida. Madrats nagunii jääb välja, aga see mahub minu esteetilise valuläve sisse/alla. Kui näiteks üksi sõites telk taga sadula peal, vastu kohvrit, siis polegi pikkusel suurt tähtsust.

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Natuke ehk teemast mööda, kuid kandilised ja pealtavatavad kohvrid, millel peal on aasad rihmade jaoks, on sisuliselt, vähemalt minu jaoks, vähemalt 2x suuremad, kui ümmargused ja külje pealt avatavad. Mitte ükski asi ei jää maha, kui nii öelda võib. Kõik ülemõõduline läheb torukotti ja kohvri peale ja probleem ongi lahendatud. Lebomatid, telgid, toolid ja õnged käivad mul alati sinna.

telk.PNG

Teemasse aga tagasi - telgi originaalkotid olen alati kohe minema visanud, ei ole ma mingi tehasepakkija, et viitsin või tahan selle iga kord nii ideaalselt kokku pakkida, et telk sinna hästi tagasi läheks. Eriti, kui on vaja kiiruga toppida. Tugevamast materjalist torukott, peab paremini ka rihmadele vastu ning on samas ka täielikult veekindel. Muidugi on ka erandeid, mõned tootjad ei tee oma kotte selliseid, et telk hirmus tuugalt sisse läheb.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kohvri peal saab telki kanda ja ka mina kannan,aga seda ikkagi sellises pigem turvalises keskkonnas ehk euroopas.kallim telk võiks ikka natuke sima alt ära olla.Üks variant on ka nii teha,et tagakohvri asemel on suur torukott,nagu oli Tsiklonaudil ümber maamuna tiiru tehes.Sinna saab siis kogu magamis varustuse ära mahutada ja muud mudru veel peale selle ka.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas AzA »

Kas keegi on kokku puutunud täispuhutavate kaartega telkidega?

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 970
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas KIBU »

tere

Tellitud Lone Rider Mototent V2 jõudis kohale.
https://lonerider-motorcycle.com/collec ... ototent-v2
Esmamulje: ikka päris suur on. nii pakk kui ka telk ülespanduna. materjal on märgatavalt paksem kui "tavalistel" kergetel telkidel. üldine mulje on hea. kaalu kokkuhoiu huvides materjaliga koonerdatud ei ole, pigem vastupidi.
esmalt pakki nähes ehmatas selle pikkus. märgatavalt üle 60cm.
pildil 60x60 põrandaplaat

20170206_173527.jpg

tõmbasin paki laiali. selgus et pikkust andis peamiselt liialt võimas telgi kaarte kott, millel mõlemad otsad pehmendusega ja üldse 10cm liiga pikk. kaarte lülid tegelikult 52cm pikad. lisaks on pakis ka telgi aluskate, kah eraldi kotikeses. telk oli pakitult võimalikult peenikeseks ja sellest ka liigne paki pikkus.
kaarte lülid on kergelt kaardus mitte sirged. paigaldamine ka toas oluliselt lihtsam kui arvasin. siiani kaaretunnelitega telke pole sallinud.
Sidusin telgi ühe otsa suvalise nööriga ukse külge kinni ja tõmbasin telgi püsti. Teise otsa nöörid sidusin pingi külge. oli tõesti nii lihtne kui reklaamis väidetakse. sisetelk on juba küljes. seega kokkuvõttes tundub selle suure telgi paigaldamine lihtsam kui nii mõnegi väikse kahekihilise üles panek.

20170206_180214.jpg
20170206_180358.jpg

üleval püsib see tunnel väga kergelt, olles kummastki otsast nö moepärast kinnitatud ja ilma ühegi vaiata libedal põrandal. kuigi kanga sirgeks ja pingule saamine on ilmselt keeruline.
kokku pakkisin telgi nii nagu mulle meeldib: kaared küljest, võtad telgi otsast kinni ja topid järjest kotti kuni kõik sees. jalaga surusin vähe takka kuna plaan nägi ette võimalikult lihtsat ja kiiret pakkimist proovi mõttes. kaared panin eraldi kotti nagu ette nähtud ja toppisin telgi kõrvale. sama ka põhjakattega. mahavõtmis kiirus ja lihtsus oli üllatav. lihtsam kui minu 3 kohaline kuppel Kalahari 3. Pakk sai tunduvalt lühem ja kui oleks telgikaarte jaoks mõistliku/täpse suurusega kott või pakkida nad ilma lisakotita, saaks paki mõõdu omajagu lühemaks.
Telgi pakkekott võiks olla parem. koti kohta leiab netist omajagu kasutajate nurinat. kompressiooni rihmade pingutusmaa võiks olla pikem ja rihmad peaks olema ka pikkisuunas. lisaks võiks kotisuu ka laiem olla hõlbustamaks toppimist.
kuigi esmaemotsioon oli, et türr see raha läks nüüd vähe valesti, et paremal juhul jääb see telk vaid mitmepäevaste festarite tarvis. kuid uuesti pakitult ja vähe mõtteid kogunult tundub siiski täitsa ok ja matkakõlbulik. tsiklile hakkab ta kinnituma nagu pildil või tagakohvri asemele. kui kaared välja võtta mahub telk ka pildil olevasse Givi E52 topboxi . Täpsema pildi saab muidugi peale õues ülespanekut ja proovimist.

20170206_183733.jpg
5248653

ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Minu telgiost jäi peaaegu katki. Peale siinset väikest võistlust mõtlesin võitjale järgi minna, aga selgus et Coleman Tatra 3 on Eestis välja müüdud. Tuli tiba vanu visiitkaarte tuhlata ja hetkel on lootus et veebruari jooksul vast ikka saab kätte.

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas AzA »

ats30 kirjutas:

Minu telgiost jäi peaaegu katki. Peale siinset väikest võistlust mõtlesin võitjale järgi minna, aga selgus et Coleman Tatra 3 on Eestis välja müüdud. Tuli tiba vanu visiitkaarte tuhlata ja hetkel on lootus et veebruari jooksul vast ikka saab kätte.

Ma sebisin UK-st 195€ ... küll kohvris toon ära, aga hinnavahe 100€ ikkagi on üsna suur.
http://www.ebay.co.uk/itm/Coleman-Tatra ... SwFdtX0XKc

coleman_tatra.jpg
Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Yamakaki
Postitusi: 86
Liitunud: 30 Juul 2008, 20:31
Tsikkel: Kawasaki 1000 Versys
Asukoht: Rockvere-Essu-Porvoo

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas Yamakaki »

Ise ostsin sellise ja kiidan. Ostsin siit: https://kauppa.mimoto.fi/product/172172 ... stytettava

Rohkem sõitmist, vähem mölinat.

Yaki +358403678393
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Yamakaki kirjutas:

Ise ostsin sellise ja kiidan. Ostsin siit: https://kauppa.mimoto.fi/category/11067 ... -muut-held

Sellel lehel on neli erinevat telki. Millise neist ?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Yamakaki
Postitusi: 86
Liitunud: 30 Juul 2008, 20:31
Tsikkel: Kawasaki 1000 Versys
Asukoht: Rockvere-Essu-Porvoo

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas Yamakaki »

Oh sa telginärija, meelega sai jäetud valikuvõimalus. Kuid sellegipoolest on vastus: kahe kohaline, mida näeb lehekülje all osas.
Hinna ja kvaliteedi suhe on minu meelest üks parimatest.
Kõik nad on ikka väga kiiresti püstitavad. Nii öelda võtad keskelt kinni ja tõstad üles ja ongi enam-vähem valmis.

Rohkem sõitmist, vähem mölinat.

Yaki +358403678393

ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Yamakaki kirjutas:

Ise ostsin sellise ja kiidan. Ostsin siit: https://kauppa.mimoto.fi/category/11067 ... -muut-held

Telk telgiks, aga seal muudki huvitavat, huvitavate hindadega... :bsmile:

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kas kellegi meist sellist hiinlaste valmisatud telki pole? https://goo.gl/qpDxaX
Paberi peal näeb üsna muljetavaldav välja: kerge, kõrge, suure eeskojaga, pakib väikeseks kokku ja on alumiinimutorudega.

Naturehike-Hiby-Family-Tent-20D-Silicone-Fabric-Waterproof-Double-Layer-2-Person-3-Season-camping-tent.jpg
HTB1vhk3PVXXXXXFapXXq6xXFXXXO.jpg
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas mx77 »


Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas Erci »

Ostsin Eesti kaubandusest Husky Beast 3. Siiani ei kahetse. Hinna kohta hea telk ja kolmene telk kahele motomatkamiseks on just paras, mahuvad asjad ka sisse.
http://www.huskyeu.eu/extreme-lite-tent ... -green-727

___________________________
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Vango Galaxy 200 telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ega kellegi siit kogemata sellist telki nagu Vango Galaxy 200 pole? (https://goo.gl/jE7VdU) Pakitud mõõdud ja kaal tunduvad suurepärased ning tõsine boonus on 175cm kõrge eeskoda. Võiks minu silmis olla ideaalne motomatk telk aga ilma oma käega katsumata ei soovi 250€ telki tellida (mul juba mõned on).
Või äkki keegi soovib endale osta? Ma otsin välja, tellin ära ja korraldan, vastutasuks soovin vaid näha telgi ülespanekut ja kokkupakkimist.

Alumiiniumist torud
Kaal: 4.24kg
Paki suurus: 55.0 x ø21.0cm

galaxy-200-tent_DAEF24F6_large.jpg
galaxy-200.jpg

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Vango Galaxy 200 telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas piiks »

Macintosh kirjutas:

Ega kellegi siit kogemata sellist telki nagu Vango Galaxy 200 pole? ..

Sellist, aga kolme kohalist on? Meil iseenesest telki vaja, aga kahesest jääb väheks :)

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Vango Galaxy 200 telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

piiks kirjutas:

Sellist, aga kolme kohalist on? Meil iseenesest telki vaja, aga kahesest jääb väheks :)

On küll, Vango Galaxy 300. Hind koos transpordiga 300€
Paki kaal 4.79kg
Mõõdud: 55.0 x ø22.0cm

vango-galaxy-300-tent-cactus.jpg
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Hea leid :) Kui mu enda telk kunagi otsad annab, siis mind huvitab see Galaxy 300 küll :)
Nende mõõtude kohta uskumatult kerge.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”