Kurland Bike Meet 2016 - 15-17.07.2016

Motomatk on see, kui laed mootorrtta varustust täis ja lähed ümbermaailmareisile. Või siis Võrusse. Kui plaanid motomatka ja otsid infot või kaaslast. Just tulid pikemalt tripilt ja soovid oma ägedast matkast mootorratta sadulas muljeid jagada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
thunder1
Postitusi: 5
Liitunud: 01 Okt 2011, 21:30
Tsikkel: CB600F
Asukoht: Võru-Tartu-Võru
Tänanud: 1 kord

Kurland Bike Meet 2016 - 15-17.07.2016

Lugemata postitus Postitas thunder1 »

Tervitus,

Kas keegi siit on sel nädalavahetusel minemas ka sellisele üritusele nagu "Kurland Bike Meet 2016"?

Lisan info mõttes ka paar linki antud üritusest. Sõber Google annab ka omajagu vasteid eelmistest aastatest ja ka siit foorumist on varasemalt mõned teemad läbi käinud. :)

http://www.mca.lv/calendar.php?l=3&show=361
http://www.visitventspils.com/ee/ueritu ... der/20040/



Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Kurland Bike Meet 2016 - 15-17.07.2016

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Käisin ka üks aasta seal, täitsa okei üritus. Saaremaa mehed olid ka mugavalt praamiga kohal, hetkel kahjuks seda liini enam pole :(

Kohalik politsei oli aga hirmus äksi täis. Ma parkisin tsikli tänaval vales kohas ja selleks läks neil kahte patrullautot ja kaubikutäis mehi vaja, et mulle 10 kohalikku raha trahvi teha. Aga eks seegi oli elamus. Ju nad ootasid, et saab möllu aga oli ainult üks loll kiilakas, kes märki ei näinud.

Aga soovitan minna igal juhul, kui vähegi aega on, üsna palju rahvast, igasugu võistluseid ja üks parimaid paraade, mis ma elus sõitnud olen (ei olnud uimane tiksumine, väga palju rahvast tänava ääres lehvitamas ja üsnagi pikk sõit).

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”