Lavassaare Vanavaralaadale appi liiklust korraldama!

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Lavassaare Vanavaralaadale appi liiklust korraldama!

Lugemata postitus Postitas tali »

Hei, kõikse raffas!
Teen siia copy-paste mulle ühe tuttava poolt saadetud sõnumist:

Vanavaralaat Lavassaares 21.mail kella 8-16.
Parkimise korraldamisel oleks abi vaja. Pakume 10 € transporditasu, lisaks supp. Esialgsetel andmetel vaja kümmekond inimest.
Vajalike inimeste arvu täitumisel võimalus korraldada vahetustega korrapidamine.

Niisiis minu enda plaan on kuidagi selline, et kaugemalt ja lähemalt põristajad, kes oleks käpad, võiksid ju näiteks plaani võtta endale sellise sõidupäevaplaani ja kui me saame kokku mingid vähemasti 20 inimest, siis saaks teha vahetustega pool ja pool päeva. Need, kes parasjagu parkimist ei korralda, saavad vahvat vanavarapäeva naudelda. Omalt poolt lisan veel, et parkimiskorraldajal peab olema piisavalt mune või munasarju, et mitte lasta ennast väärparkijatel/hämajatel ära suruda (eelmiste aastate kogemus). Piirid paika ja nendest pole mingit möödahiilimist!

Noh kuidas on, kas tundub plaan? Kui jah, siis teeme asja ära ja aitame oma kogukonnaga korraldajaid!
PS! Mina ei saa sellest üritusest mitte mingit isiklikku kasu, lihtsalt minu poole pöörduti palvega, et kas äkki...
No ja pärast laata võib ju vurada koos Sassi pubisse ning võtta väike snäkk ja niisama juttu puhuda.

Tagasisidet ootama jäädes ja tervitustega
Tambet
:bsmile:



18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!
Kasutaja avatar

Teema algataja
tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Lavassaare Vanavaralaadale appi liiklust korraldama!

Lugemata postitus Postitas tali »

Up! :bsmile:
PS! Korraldaja kohendas "päevaraha"- 20 rutsi näkku pluss tasuta supp 8)

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!
Kasutaja avatar

pea
Postitusi: 256
Liitunud: 30 Aug 2005, 12:22
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Lavassaare Vanavaralaadale appi liiklust korraldama!

Lugemata postitus Postitas pea »

See on tore üritus, ise kahjuks see aasta ei saa osaleda ei üht ega teistpidi. Kas eelmine või üleelmine olid ühed parkimiskorraldajad seal mingid cabrioga juua täis vennad :mrgreen: , ei tea kas jäid seal purju või olid juba enne või ongi sellised :D

Kasutaja avatar

Teema algataja
tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Lavassaare Vanavaralaadale appi liiklust korraldama!

Lugemata postitus Postitas tali »

Noh eks selle sama pärast ongi vaja selge pilguga ja sirge seljaga parkimisabilisi, kes ei laseks ennast sodiks rääkida a´la mul on vaja seal poes ära käia ja ma tulen kohe tagasi. Asulakeskusesse kedagi laada ajal ei lasta, laadaliste jaoks on eraldi parkla ja kohalik saab jala poes käidud- väike küla.

Jätkuvalt kambajõmme oodates...
Tambet :bsmile:

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”