nii kevad käes ja ennast liigutama ;)

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

andriano
Postitusi: 258
Liitunud: 21 Mai 2003, 05:18
Asukoht: Estonia

Lugemata postitus Postitas andriano »

Käbi tahab meid ka metsa ajada vä.Kui veidi veel soojemaks läheb tuleks ka punti,kändu otsima.


Kasutaja avatar

karujänes
Postitusi: 79
Liitunud: 05 Veebr 2004, 19:31
Asukoht: Täna siin, homme seal... ;-)

Lugemata postitus Postitas karujänes »

VÄGA progressiivne ettepanek isand käbi poolt !!!
seda vaatamata asjaolule, et liikumine toimub motoriseerimata ratastel ;)

Mina igastahes allun provokatsioonile ja kutsun üles kõiki teisigi, kel himu talveroidumust kontidest välja ajada, sama tegema!

:D :D :D :D

= = =
karu ärkas talveunest ja
jänes siblib ka ringi, omal kevad südames :wink:
Kasutaja avatar

Karupoeg puhh
Postitusi: 603
Liitunud: 19 Okt 2003, 18:37
Asukoht: Laagri

Lugemata postitus Postitas Karupoeg puhh »

ma olen kaks aastat käinud juba. Raudselt lähen veel sihukest kino saab seal:P Osad on käinud seal ka rolleritega, minuarust on see jummala mõtetu. seda pikka teekonda ei tule üldse karta, sõitmine toimub enam-vähem nii: sõidad 5km kuni tuleb vastu pood, ostad õlut või mida iganes...passid pool tundi, sõidad edasi kuni järgmise poeni. Nendele kes enam ei jõua või on ratas katki on olemas laibakad kes sind laagripaika viivad. Soovitan kõigile tulla!

ets
Postitusi: 241
Liitunud: 29 Okt 2003, 17:35
Asukoht: Tln-Johvi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ets »

Njah peaks ka vist minema-päris huvitav marsruut-soovitan soojalt. :wink:

uitaja

Lugemata postitus Postitas uitaja »

Eh, ega kellelgi pole jagada ilma mootorita ratast? Endal vaid see mootori variant :(

Enzo

Lugemata postitus Postitas Enzo »

Kuulge härrased!Kas see õlle ja hundijalavee tarbimine seal mitte keelatud polnud....eksinut ootab seltskonnast väljaheitmine.Tuleks isegi aga need sõnad reklaamil kõlavad hirmutavalt.......ilma õlleta küll ei liiguks kuhugi.Kuulsin,et sellistel rattamatkadel käib öösiti telkides kõva nahistamine.....kas sellel jutul on ka tõepõhi all,või on see mõne jalgratturi fantaasia vili?

CB500 tagaistuja

Lugemata postitus Postitas CB500 tagaistuja »

Olen minagi seal käinud. Üleeelmisel aastal istusid esimesed "toredad" õllejoojad-ratturid 5km peale starti keset teed (muidugi pudelid olid ka tee peal risti ees), no ei meeldi seline asi. Enamus on seal ikka korralikud (visuaalsel vaatlusel) :)
Telkides öösel sahistamist ei kuulnud, aga ei käinud ka kondamas ja kuulatamas, heheee. Arvan, et need, kes jõudsalt õllele panustavad algusest peale, need lõpuni välja ei jõua ka.
Igastahes sel aastal plaan minna, küll ilma CB500-ta, ta eelistab motoriseeritud liikumist.

gangsta
Postitusi: 767
Liitunud: 10 Nov 2003, 17:30
Asukoht: Tallinn/Gsx-750R K1

Lugemata postitus Postitas gangsta »

samas keegi ütles et tuldi ka rolleritega kuidas nendesse suhtuti???
Kasutaja avatar

justhmike
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Okt 2003, 00:16

Lugemata postitus Postitas justhmike »

gangsta kirjutas:
samas keegi ütles et tuldi ka rolleritega kuidas nendesse suhtuti???
irff... No tegemist roheliste jalgratta matkaga... Roller ple justh kuigi roheline, kuid eks teadjamad räägivad :)
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Enzo kirjutas:
Kuulsin,et sellistel rattamatkadel käib öösiti telkides kõva nahistamine.....kas sellel jutul on ka tõepõhi all,või on see mõne jalgratturi fantaasia vili?
ja kui on tõepõhi all?

selleks, et nahistada ei pea just rattamatka läbima :D
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

kes nagu mida hindab, kas ööd telgis (ei saa küll tõesti pihta miks peab sellisel juhul rattamatka läbima) või tervislike eluviise, ma kujutan ette et kui vähegi rohkem pingutada rattaga sõittes siis ei tule mingist nahistamisest küll hiljem midagi välja
Loud pipes save lives!!!

Geio15

Lugemata postitus Postitas Geio15 »

Kõik kes on roheliste rattamatkal käinud teavad ka punast helibussi,sellega olen iga aasta isaga koos tööd käinud tegemas.Muidu on väga lahe üritus.Soovitan kõigile :D
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”