Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded


Teema algataja
kalleu
Postitusi: 480
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Loadära kirjutas:

aga kambaga rajal olles kõik ei sõltu ainult iseendast paraku

Täpselt nii ongi. Minu kukkumise põhjus oli, et üks kiirem leedukas pidurdas kurvis ette, ehmatasin ja vajutasin natuke palju pidurit ning esiots läks alt. Pärast videos vaadates oli näha, et tegelikult jäi ilusti ruumi, lihtsalt endal oli valearvestus.
Kahjuks on rinkavarustus nagu kuluosad. Soodsamad saapad saab 100€ piires ja kasutatud nahka ka ikka liigub. Seljakaitset saad vast kuskilt laenata.



Kasutaja avatar

srx
Postitusi: 202
Liitunud: 18 Aug 2015, 13:55
Tsikkel: VX800, CB600F, R6, GS500
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas srx »

Nõudeid on tegelikult väga vähe. Kombet otseselt ei nõuta.
https://msport.ee/wp-content/uploads/20 ... d-2018.pdf

Nõutud on, et riietuse ülemine ja alumine osa peavad olema omavahel ühendatavad ja seda terve võistluse vältel.
Ehk siis suvaline tagi ja püksid ei sobi. Aga kui neid on võimalik omavahel ühendada (ja see ühendus ei ütle üles võistluse käigus), siis sobib. Nahk pole nõutud - aga tungivalt soovituslik.
Samuti on nõutud eraldi seljakaitse (ei sobi tagi seljataskusse paigaldatav kaitse - aga see võib lisaks olla)

Kiiver peab olema kinnine. Rohkem nõudeid kiivrile pole.

Ratas peab olema stock, seal hulgas ka gondlid, kui neid on. Peab omama ülevaatust.
Peeglid tuleb eemaldada, tuled tuleb tepida. Kogu lugu.

Pole just palju nõutud.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas franz125 »

et tegelikult pole mul ju normaalseid sõiduriideidki

Suur sa oled? Mul üks kasvule 175-180cm ca.70-75kg kodanikule pakkuda üheosaline kombe.Kukkumatta ja vähe kasutatud.Ise olen 182 ja 79 jäi rajal kangutamiseks natuke liiga täpseks.Ülearune seljakaitse on ka.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas Loadära »

franz125 kirjutas:

et tegelikult pole mul ju normaalseid sõiduriideidki

Suur sa oled? Mul üks kasvule 175-180cm ca.70-75kg kodanikule pakkuda üheosaline kombe.Kukkumatta ja vähe kasutatud.Ise olen 182 ja 79 jäi rajal kangutamiseks natuke liiga täpseks.Ülearune seljakaitse on ka.

Tänud aidata üritamast, aga mulle on see siis kardetavasti lausa väike- mul gabariidid siis 183 ja 83kg. Ning kahjuks on mul veel ka nö "ahvi käed", ehk kui tavainimesel laiali aetud käte näpuotste vahe peaks enamvähem oma pikkusega võrduma, siis mul see veel +10cm ja teeb riiete leidmise pahatihti eriti keeruliseks: alatasa pean võtma number hoopis suurema ürbi lihtsalt selle pärast, et varrukad lühikeseks ei jääks.

Kuid kas see "autonoomne seljakaitse" võiks olla ka see, mis nn.võrk-kaitsmevesti osa? Mul muidu enduro sõitmiseks laadne Acerbise toode, koos nn "neeruvööga" ja puha...ja see ntks Smashi kiirendusel küll sobis:

acerbis.jpg
acerbis.jpg (97.75 KiB) Vaadatud 3827 korda

...et kui selline sobib, ning sobivad ka tekstiiljope ja -püksid, tingimusel vaid, et peab saama omavahel lukuga ühendada...siis tegelikult tavalise motojope koos mingite motopükstega vist isegi leiaks ning kui kaitsmevest all, siis nii söendaks isegi juba ka kambas sõita. Tekstiilpüksid koos tavaliste põlve- ja puusakaitsmetega muidugi jääks ainult natuke kahtlasemaks pooleks, kui pikemaks "kelgutamiseks" peaks minema... :D

No ja kui nii võtta, siis muidugi võiks hädaga saapad ka juba enduro omad jalga panna, mul ühed vanemad Sidid on, mis kõige jäigemad ei ole veel ja äga robotiks ei tee...kuigi ega see käiguvahetus tänavarattal ka nendega kõige mugavam ei pruugi olla, aga muidugi veel ebamugavamaks võivad osutuda hoopis kaasvõistlejate kaasatundlikult muigavad pilgud vms :mrgreen:

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

kuidas võistlus läks? Ajad olid head vist tuttav rääkis.


kiirekas
Postitusi: 47
Liitunud: 13 Jaan 2013, 11:31
Tsikkel: z1000sx
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 1 kord

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas kiirekas »

Ardilla kirjutas:

kuidas võistlus läks? Ajad olid head vist tuttav rääkis.

Oli ka palju kukkumisi olnud, eriti C klassis.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Stardis selgasõitmist päris lihtlabaseks kukkumiseks nimetada ei saa.Sinutorus oli juba eile üleval teine stardikatsetus,see lõppes esimeses kurvis 3-e känaga.Esimeses stardis jäi lääbakile 4.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


Teema algataja
kalleu
Postitusi: 480
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Vaadates ringrajasõitu siis edaspidi võiks vist tõmmata võrdluse leedukas=idioot :wack: See ei ole enam rinkasõit kui lihtsalt tuimalt igas kurvis sirgeks pidurdatakse ja absoluutselt teistega ei arvestata. Sama võtet nägin korduvalt ka 7. juuli Navas Racing (leedukad) rajapäeval kui kurvides 0,5m vahega nina eest läbi sirgeks lasti samal ajal kui ise juba kurvi sisse kallutasid. Sellises olukorras pole enam võimalust ega aega reageerida.


Aceman
Postitusi: 34
Liitunud: 26 Mai 2013, 14:31
Tsikkel: Kawasaki Z1000 '08
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas Aceman »

Ise seekord jälle raja kõrval, plaan järgmiseks hooajaks rasva koguda. Sarnaselt leedukate sõidustiilile on see korralduse pool umbes sama kaootiline, loodame et asi uueks hooajaks paraneb. Siin üks stiilinäide stardist ka https://www.facebook.com/mikk.mottus/vi ... 625692326/

Suzuki SV650 '00 -> Kawasaki Ninja ZX6-R '04 -> Kawasaki Z1000 '08

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas sepp »

Aceman kirjutas:

Ise seekord jälle raja kõrval, plaan järgmiseks hooajaks rasva koguda. Sarnaselt leedukate sõidustiilile on see korralduse pool umbes sama kaootiline, loodame et asi uueks hooajaks paraneb. Siin üks stiilinäide stardist ka https://www.facebook.com/mikk.mottus/vi ... 625692326/

Kuidas Sa korraldajat selles laksus syydistad?
Kyll aga teeks etteheiteid ikka ja jätkuvalt lipumeestele. t*** kyll,kui raske on siis leida normaalsed inimesed kes jagaks matsu ja ei puterdaks nende lippudega...
ikka selliseid kalasid nägin raja ääres,et paha hakkas.
Kõige valusam näide... baigi sõidus hakkasid saama viimased ringiga,oli vaja näidata sinist lippu,aga yx idikas lehvitas hoopis kollasega kuigi mingit ohtu polnud,poolelt lehvitamiselt sai ise ka aru,et vale lipp käes ja vahetas selle kiirelt sinise vastu :wack:


Teema algataja
kalleu
Postitusi: 480
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Viimase etapi tulemused on üleval http://balticrr.eu/en/results-and-standings
Ringiaegu vaadates tundub, et hooaja lõpuks on kõik pilli häälde saanud :bsmile:

Kasutaja avatar

Mait.V
Postitusi: 552
Liitunud: 30 Dets 2006, 12:56
Tsikkel: KTM 530 EXC-R
Asukoht: Kose
Tänatud: 5 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas Mait.V »

Sõitjana, ei saanud mina küll midagi nuriseda. Soojendusringi start oleks võinud kiiremini olla, kuid muidu oskavad nad seda asja küll. Info tuli lällarist igas keeles õigel ajal ja kõik oli tore. See et palju kukkumisi oli, mis siis ikka. Vahest on neid vähem, vahest rohkem. Vähem möla ja rohkem tegusid.


Teema algataja
kalleu
Postitusi: 480
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Selleks aastaks Rahvaliiga läbi, lõpptulemuse leiab siit: EMV-EKV Punktiarvestus (lõplik)
Loodetavasti järgisel aastal Rahvaliiga jätkub. Jõudu EMF-ile ja Markole eestvedamisel :bsmile:

Enda sõiduhooaeg jäi kukkumise tõttu poolikuks aga see vähene oli lahe. Järgmisel aastal rajal näeme juba C-klassis 8)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”