Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas will111 »

mian saan nii aru, et 50+40 maksad ikka kokku ja mõlema asja eest eraldi. see 40 peaks siis olema see 24 litsents + kindlustus, ja 50 on stardimaks sellele lisaks. ma ei tea ainult kas lisaks tuleks veel 60 euri rajamaks ka. üks start oli igatahes kokku minumeelest kuskil 150 euri + siis kütus ja rehvid mida läheb x summa eest nii kuidas ise sõidad. kui terve hooaja sõidad siis vist sai kuidagi midagi soodsamalt natuke




Teema algataja
kalleu
Postitusi: 477
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Ardilla kirjutas:

Kas 50 sisse käib n.ö. ühekordne stardimaks, kindlustusega? Või peab need ikka enne kõik korda ajama?
4.1.3. Vihur Rahvaliiga stardimaks EUR 50,-
4.1.5. Eestis toimuvatel võistlustel kohapeal väljastatav ühekordne sõitjalitsents EUR 40,-

Need on ikka eraldi asjad.
Puust ja punaseks 3 võistluse miinimumpakett:
Algaja litsents: 24€ (kui oled kuskil klubi liige, kui ei ole räägi enne Markoga)
Kindlustus: 60€ (Variant 2 - ainult ametlikud võistlused)
Stardimaks: 50€
Kokku: 24+60+3*50=234€ ehk ühe võistlus peale 78€
Tasub võtta kui kõigil võistlustel osaled

Ühekordse litsentsiga on ühe võistluse kulu 50+40=90€
Ühekordse litsentsi saad osta samale võistlusele registreerimisel ja kehtib sel võistlusel.
Kui ei saa kõigil võistlustel osaleda siis nt. 2 võistlust tuleb ühekordse litsentsiga juba soodsam kui hooaja litsents+kindlustus (180 vs 184)

Lisandub kütus rajal ja kohale/tagasi sõitmiseks, süüa/juua ka tahaks päeva jooksul jms.

Viimati muutis kalleu, 25 Apr 2018, 23:00, muudetud 1 kord kokku.

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Hoidsid mul 1-2h ja hulga kõnesid kokku :D

PS: söök, jook, kütus, rehvirõhk on obvious :P


Teema algataja
kalleu
Postitusi: 477
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Ardilla kirjutas:

PS: söök, jook, kütus, rehvirõhk on obvious :P

See "obvious" on ohtlik teema rinkal ja võib ruttu muutuda :lol:
Terve eelmine aasta parkisin võistlustel soome pere Nurmi (isa Ville, poeg Janne sõitis 125cc-ga C-klassi, ema ja tütar) kõrval.
Neil oli spets suur haagissuvila kus perega elati sees ja sisaldas ka 2 motikaboksi + suur 6x3m telk seal kõrval garaaživarustusega.
Aasta lõpuks leidsin end kaubikute müügipakkumisi võrdlemas selle pilguga, et kas mahuvad ikka korralikud riiulid ka sisse ära ja kuhu magamisase panna kui nt. Poola või Slovakkiasse rinkale tahta minna.

Ja Korke juurde poodi minnes ole väga ettevaatlik rahakotiga kui lähed omast arust ainult piduriklotse ostma (lol) (w)


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

nüüd on vaja kindlustusseltsid ka ritta seada kui keegi plaanib plaan B järgi ise kindlustuse valida.

See bussi teema on minu jaoks ka väga valus. Talv läbi olen silma turul peal hiidnud. Head odavat ikka ei saa. Ja seda mis sobiks ideaalselt ka väga palju ei liigu.

Ideaalis oleks 5 kohta + 2m tsikli jaoks. Hetkel ise kaalun käru, mis väikeseks treilaks ehitada. Lisaks korteri inimesena tekib kohe mure kus hoida... Ühesõnaga nagu ikka võtan päeva lõpuks renti :mrgreen:

Kusjuures see ka point, et rajale tasub tulla siiski käru ja saatjaga. Ning vett kaasa võtta ohtralt. :bsmile:. Vihur küll vist kuskil kirjutas, et ratas transatakse koju kui see sõidukõlbmatu, kuid siiski. Kaasa vaja võtta nii mõndagi. Kõike seda kottidega kaasa ei too vist paraku.

Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Eelmise aasta esimest korda rahvaliiga sõitjana ei näe mina küll mõtet kaubiku soetamisel. Kui plaanis ainult Eestis sõita, siis ajab järelkäru ka asja ära. Pigem vaata, ega keegi veel ei ole samast kandist minemas ning lükka oma ratas ka käru peale. Asju pole vaja ka väga palju kaasa võtta, kindlasti tuleks kaasa võtta: varustus, rehvipump, söök/jook. Kui plaanis kukkuda ja edasi sõita või rehve kavatsed rajal vahetada, siis: tööriistakohver (just in case), tagavararehvid (just in case), tõstmise pukk (2x just in case kui rehve hakkad vahetama), õli (just in case), jahutusvedelikku (just in case), nipukaid. Number meisterda kodus valmis, kütust saad raja pealt soetada. Minu meelest kõige tähtsam asi on hooldatud ja töökindel ratas ning rehvid.


Aceman
Postitusi: 33
Liitunud: 26 Mai 2013, 14:31
Tsikkel: Kawasaki Z1000 '08
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas Aceman »

Boobush kirjutas:

Eelmise aasta esimest korda rahvaliiga sõitjana ei näe mina küll mõtet kaubiku soetamisel. Kui plaanis ainult Eestis sõita, siis ajab järelkäru ka asja ära. Pigem vaata, ega keegi veel ei ole samast kandist minemas ning lükka oma ratas ka käru peale. Asju pole vaja ka väga palju kaasa võtta, kindlasti tuleks kaasa võtta: varustus, rehvipump, söök/jook. Kui plaanis kukkuda ja edasi sõita või rehve kavatsed rajal vahetada, siis: tööriistakohver (just in case), tagavararehvid (just in case), tõstmise pukk (2x just in case kui rehve hakkad vahetama), õli (just in case), jahutusvedelikku (just in case), nipukaid. Number meisterda kodus valmis, kütust saad raja pealt soetada. Minu meelest kõige tähtsam asi on hooldatud ja töökindel ratas ning rehvid.

Sekundeerin, põhiline korras ratas. Eelmisel hooajal esimesele etapile sõitsin Tallinnast rattaga, millega võistlesin ja õhtul tagasi, kogu elu mahtus seljakotti. Rõhk sõnal "rahva" liiga. Hullu panemiseks teised klassid.

Andry #444

Suzuki SV650 '00 -> Kawasaki Ninja ZX6-R '04 -> Kawasaki Z1000 '08


Teema algataja
kalleu
Postitusi: 477
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas kalleu »

See käru ja kaubiku teema on täpselt nii, et kui on olemas siis mugav aga kui pole siis ei ole ka midagi lahti. Kuna peres oli parasjagu teist sõidukit vaja siis oli mõte mitu kärbest korraga tabada. Tänaseks on peres hoopis käru.
Esimesele võistlusele sõitsin ise rattaga seljakott seljas. Seljakotis oli pudel vett, banaan, kommid ja teine paar sokke ja varukindad.
Järgmised käisime sõbraga 2 ratast 1 käru peal, muu kola (pump, söök, varustus ja tööriistakohver) autos. Autoga on pärast mõnusam tagasi sõita kui on pikem ots. Rattaga tasub pärast võistlust puhkepaus teha ja kindlasti teisi sõite vaadata siis kosub kojusõiduks ära.
Rehve pole mina teist paari kaasa võtnud kuna ongi ainult 1 paar - need mis parasjagu all :lol:
Kui ära kuluvad siis kohapeal on mitu müüjat ja Pärnus veel mitu. Aga pigem võiks juba kodus vaadata selle pilguga, et kas kestab 20-25 ringi ära. Tavaline tänava sportrehv kestab üsna hästi rahvaliiga tempoga.
Samuti kui mingi tehniline teema tekib siis astu julgelt ligi ja küsi, keegi ära ei söö ja mina olen alati abi saanud. Matsu paneku järel aidati õligi vahetada.

Esimesel korral on põhiline kohale tulla, tähelepanelikult ajakava jälgida ja kindlasti sõitjate koosolekul osaleda. Ja mitte hullu panna. Järgmisel võistlusel oled juba kõvasti kiirem :bsmile:


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Ma lähen ikka käruga, sõps tahab ka kaasa tulla võibolla nainegi. Kindlasti saab hakkama ka seljakotiga aga endal mõnusam kui ei pea muretsema. Pealegi kõik võimalused on selleks olemas.

Olen võtnud plaani mingi hetk rajale minna proovima. Mingi pühapäev või laupäev. See nädal vast ei jõua, kui siis tabasalusse. Aga järgmine nädal on suht kindel.


Teema algataja
kalleu
Postitusi: 477
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Sellest aastast on auto24ringil nädalavahetusel päeva hind kallim ehk 100€
Mina olen võimalusel käinud esmaspäeviti - vahel on pool päeva nagu privaat rajapäev 60€ eest. :D Eelmisel aastal ühel esmaspäeval nt. harjutasime sõbraga paar setti järjest stardisirgel starte - tegevus, mis tavalisel rajapäeval on täielikult mõeldamatu ja keelatud. Aga kuna ennelõunal olimegi ainult kahekesi rajal siis saime nii teha.
Ja kui varem ei jõua siis kindlasti tasuks võistluse eelne reede vabaks teha - see on tavaliselt samuti ainult motole planeeritud ehk ametlik vabatreeningupäev. Ja seal on ka juba sõitjad vastavalt tempole gruppides ehk samas setis ainult rahvaliiga ja c-klass korraga rajal.

Kasutaja avatar

srx
Postitusi: 202
Liitunud: 18 Aug 2015, 13:55
Tsikkel: VX800, CB600F, R6, GS500
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas srx »

Millal tuleb ajakava? Või kust seda leida võib?
Natuke imelik, et umbes kaks nädalat on jäänud, aga seda infot ei õnnestu endiselt leida. Võibolla olen ka ise pime.


Teema algataja
kalleu
Postitusi: 477
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas kalleu »

msport.ee avalehel vasakul on ürituste nimekiri, klõpsa seal Motoringraja EMV I etapp 2018
Hetkel ei ole veel midagi, küll tuleb.


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

ma olen veits piilunud auto24ring veebikaamerat. Ma ei saa nüüd aru, miks hinnad nii kõrged on, tänagi terve päev üritus märgitud, aga vist bronnisid selle varesed :D Hommiku poole vaid mõned autod sõitsid. Ja nii juba paar nädalat.

Samas :D 100euri päev rada jagada varestega ei ole ka paha. :roll: :lol:

Huvitav kas mingit klubide soodust ei saa välja kaubelda. Kui 2-3 nädalavahetust tahad trenni teha siis amatöörile see suht kallis lõbu. :(

Aga vähemalt on kolmapeviti rajaõhtu.


Teema algataja
kalleu
Postitusi: 477
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas kalleu »

I etapi registreerimine on avatud http://balticrr.eu/en/registration-to-the-race
Tasub enne 15.05 ära registreerida, siis on hind soodsam (http://balticrr.eu/en/starting-fees)
Registreerimiseks tuleb eelnevalt teha endale http://balticrr.eu/en/users/register lehel kasutaja. Siis logi sisse, vali võistlus ja täida andmed.

NB! Minu andmetel on motoringraja EMV/EKV täiesti avalik rahvaspordiüritus (kõik võivad osaleda) ja osavõtutasule kehtib tervise- ja spordikulude maksusoodustus
Kui sinu tööandja võimaldab oma töötajatele spordisoodustust siis enne registreerimist räägi tööandjaga (mõni iseendaga (lol) ) läbi, võistlusele registreerimisel pane linnuke "Invoice needed" väljale ning märgi arve saaja ettevõtte atribuudid. Maksuamet nõuab kindlasti arvet spordikulude alusdokumendina!

Esialgset ajakava näeb http://balticrr.eu/en/articles/index/3/ ... nformation
NB! Võistlejate kohustuslik koosolek algab laupäeval kell 11.45 - kohustuslik tähendab, et kui võistelda tahad siis oled kohal igal juhul!

Võimalusel soojalt soovitan osaleda reedesel 18.05 vabatreeningul - isegi kui laupäeval mingil põhjusel võistelda ei saa/taha/julge annab see natuke võistlustunnetust.


STaavi
Postitusi: 31
Liitunud: 30 Apr 2016, 08:27
Tsikkel: Honda VFR800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas STaavi »

Kuidas need hinnad nüüd muutunud on?
balticrr lehel on street class(Rahvaliiga) hind 60 enne 15.05 ja 90 peale seda.
Samas lugedes "EESTI MEISTRIVÕISTLUSTE JA KARIKAVÕISTLUSTE ÜLDJUHEND MOOTORRATASTE RINGRAJASÕIDUS" , siis punkt: "4.1.3. Vihur Rahvaliiga stardimaks EUR 50,-" ning ei ole täpsustatud, et hind muutuks kohapeal.
See ei ole ka mitte ainus klass, kus hinnad üldjuhendis ja balticrr lehel erinevad.

Seega siit ka küsimus, kummad hinnad siis ikkagi pädavad?
Mina ütleks, et pädema peaksid üldjuhendi hinnad ning endal pole isegi mitte plaanis eelnevalt regada. Vaatan kuidas võistluspäeval ilm on ja selle järgi otsustan.

Kasutaja avatar

srx
Postitusi: 202
Liitunud: 18 Aug 2015, 13:55
Tsikkel: VX800, CB600F, R6, GS500
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas srx »

Minu loogika ütleb, et Üldjuhend on ülemuslik ja kui seal on hind fikseeritud, siis seda tõsta ei tohiks olla võimalik ilma üldjuhendit muutmata (mida täna ilmselt ka enam teha ei tohiks saada).
Alati läheb ju alt üles, kui tekib vaidlus. Kui ürituse juhend on üldjuhendiga vastuolus, kehib üldjuhend. Kui üldjuhend on mingi kõrgema katuseorganisatasiooni (FIM?) juhenditega vastuolus, kehtib kõrgema taseme juhend. Igal pool on alati nii olnud.

Seega mulle tundub, et rohkem kui 50€ küsida ei ole võimalik, sest see läheks hooaja üldjuhendiga vastuollu.


Teema algataja
kalleu
Postitusi: 477
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Loeme üldjuhendi punkti
4.1.5.Väljaspool Eestit toimuvate etappide ja Eestis toimuvate etappide, mis on samal ajal ka mõne teise riigi ringrajasõidu võistluste etapiks, osalustasud võivad erineda ülaltoodust ja need esitatakse vastavate võistluste dokumentides.

19.05 toimub Eesti, Läti ja Leedu ühine motoringraja etapp


STaavi
Postitusi: 31
Liitunud: 30 Apr 2016, 08:27
Tsikkel: Honda VFR800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas STaavi »

Asi selge... Antud info(hinnad) oleksid võinud varem olemas olla.
Hetkel on see hind minu jaoks suure tõenäolsusega juba liiast.. 130€(90+40) 45 minuti sõidu eest(kusjuures võistlus on 10 ringi asemel 8 ringi)
Kui sellele lisada veel miteametlik vabatreening ja majutus, tuleb kogu ürituse hinnaks juba 300€.
Rahvaliiga eesmärk peaks siiski olema, et tekib tuju, tulen võistlema(soodsa hinnaga)..
5 päeva varem regada ei tundu mulle mõistlik, sest asja point peaks olema fun... Vihmaga(Mille tõenäolsus Eestis on üpris suur) ei ole kindlasti mulle enam fun ning 5 päevaga võib ilmateade drastiliselt muutuda.

Kuidas rahvuvaheline võistlus teeb Eesti karikavõistluse kallimaks, jääb mulle natukene arusaamatuks...
Hõisata saavad muidugi kõik kes sõidavad üle C-klassi, sest neile on osalustasu madalam kui Eesti enda võistluse puhul(Kuigi neil on osalustasu tõenäoliselt üks väiksemaid kulusid).

Kergelt petetud tunne on...


Teema algataja
kalleu
Postitusi: 477
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Mis ma oskan öelda - kõik on suhteline. Rahvaliiga on ülejäänud motoklassidega võrreldes oluliselt soodsam harrastada - ei mingeid erirehve ja rehvisoojendajad, racing gondleid ega hyper-super tuuningut.
Eelregistreerimisest loobumine on isiklik valik - samal päeval regamine on praktiliselt kõigil võistlustel kallim. Vihma pole mõtet karta, kõigil on samad tingimused ja kõik sõidavad aeglasemalt ja ettevaatlikumalt. Eelmise aasta viimast vihmast etappi tagantjärgi meenutades oli vägagi fun ja emotsioon laes.

otseselt võistlusnädalavahetusega seotud kulud:
reede 60 + 10 (kui transponderi ka võtad, mina kasutan Racechrono äppi) = tavaline treeningpäev auto24ringil, soovituslik aga mitte kohustuslik
laupäev 60 + 40 (kui ühekordne litsents) = 100€ võistluspäeva hind
Ülejäänud kulud (söök, koju/tagasi, vajadusel majutus jne.) on sarnased ja kaasnevad iga spordialaga ükskõik kas sõidad moto, süsta, või rulluiskudega

Selge on, et EMV/EKV tasemel võistluse korraldamisega kaasnevad (mitte väikesed) kulud - rajatasud, kohtunikud + tehniline kontroll, 1 Pärnu kiirabibrigaad täielikult ainult rinka jaoks jms. Korraldajad oma taskust seda kinni ei maksa (miks peakski) ja kindlasti pole see rikkaks saamise koht.
Alternatiiv on, et algaja tasemel ei tehta midagi ja esimene võistlustase on tänane C-klass ringiaegadega 1:20-1:27

Mina eelistan tänast lahendust ja tänan ringrajakomisjoni, Vihurmotot ja Marko Rohtlaant, et selline võimalus on olemas.
Sinule soovitan, et võta aega, mõtle rahulikult ja kui hetkel otsustad mitte osaleda siis tule laupäeval võistlust vaatama.


STaavi
Postitusi: 31
Liitunud: 30 Apr 2016, 08:27
Tsikkel: Honda VFR800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas STaavi »

Hetkel oli häirivaks pooleks pigem üpris viimasel hetkel hinnatõus, sest arvestanud olin alates algusest veidi teisiti.
Just see oli asja juures võlu, et võin lihtsalt kogale tulla ja hind on jätkuvalt sama...
Rahvaliiga mõte on igati hea ja loodan, et see liiga kestab veel pikalt.
Seega mu põhiline etteheide on ääretult hiline info nii hindade kui ka ajakava suhtes. Olen võistluse jaoks ettevalmistusi teinud, hankinud varustust ja ka Tabasalus veidi harjutamas käinud, seega viimase hetke muudatused ei ole just kuigi teretulnud.
Eks vaatame kui esimene emotsioon üle läheb, mõtlen ehk veel ümber, sest huvi on iseenesest suur.

Aga kindlasti soovitus tulevikuks, jagage infot märgatavalt varasemalt, sest kindlasti pole ma ainuke, kes püüab eelarve ja plaanid paika saada mitu kuud enne võistlust.


Teema algataja
kalleu
Postitusi: 477
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas kalleu »

STaavi kirjutas:

Aga kindlasti soovitus tulevikuks, jagage infot märgatavalt varasemalt, sest kindlasti pole ma ainuke, kes püüab eelarve ja plaanid paika saada mitu kuud enne võistlust.

Ma olen samasugune huviline ja asjaarmastaja nagu sina ja teised siin teemas :D - pole mitte kuidagi seotud ringrajakomisjoni, auto24ringi, Vihurmoto või motoringraja võistluste korraldamisega. Kuna omal on asja vastu huvi siis proovin ka teiste huviliste elu lihtsamaks teha leitud infot jagades.
Samamoodi võib igaüks siia Rahvaliigat puudutavat infot postitada - avaliku foorumi avalik teema.


STaavi
Postitusi: 31
Liitunud: 30 Apr 2016, 08:27
Tsikkel: Honda VFR800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas STaavi »

Okei, eeldasin, et oled kuidagi otsapidi seotud.. Reaalsuses nägin antud regamise lehte laupäeval või pühapäeval.. Jälginud olen samas mspordi lehte aktiivselt, mis tähendab, et info tuli üles sellegi poolest üsna viimasel hetkel.
Võimalik, et balticrr lehel oli info juba varem kuid puudus mspordi lehel viide sinna(sellisel juhul kivi emf'i kapsaaeda).


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Kas keegi teab mis seis on meil ilmaga nädalavahetusel???


Teema algataja
kalleu
Postitusi: 477
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Ardilla kirjutas:

Kas keegi teab mis seis on meil ilmaga nädalavahetusel???

Tavaline sõiduilm aga alati võib kaasa aidata paremaks juua 8)

https://www.yr.no/place/Estonia/P%C3%A4 ... /long.html
https://www.gismeteo.ru/weather-audru-67934/10-days/
https://www.accuweather.com/et/ee/audru ... her/129866


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Nu jahhh... krt!


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas will111 »

kolmapäeval paistab olema päris lootustandev ilm, on harjutama minejaid ka? :D ega see suvi ilmselt rohkem võimalusi ei tule nagunii

peab proovima, kas töötab..


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Eks näis. Homme kui vähegi võimalik, siis vast tripiks korra Pärnusse. Vähemalt tunniks kahekski.

Isenesest võiks rajaõhtud olla veit shilisema ajani näiteks 17-21 siis jõuaks Tallinnast peale tööd ka sõitma...

Täna oli mõte poistega Tabsi minna 1800 alates kui seal rada vaba.


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas will111 »

Oo jaa, olen seda isegi mõelnud, et rada võiks kauem avatud olla pärnus. pimedaks minemise üle ka nagu muretsema ei pea vähemalt kuskil sinna juuli lõpuni. aga ma kahtlen, et nad seda mõtet väga positiivselt vastu võtaksid. võiks muidugi küsida, välja pakkuda..


Aceman
Postitusi: 33
Liitunud: 26 Mai 2013, 14:31
Tsikkel: Kawasaki Z1000 '08
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas Aceman »

will111 kirjutas:

Oo jaa, olen seda isegi mõelnud, et rada võiks kauem avatud olla pärnus. pimedaks minemise üle ka nagu muretsema ei pea vähemalt kuskil sinna juuli lõpuni. aga ma kahtlen, et nad seda mõtet väga positiivselt vastu võtaksid. võiks muidugi küsida, välja pakkuda..

Arvatavasti raja haldajal poleks raha teenimise vastu midagi, kohalike elanike pärast on seal piirangud. Nii et kes ei tea, siis olge valmis võistluspäeval tehnilises pilli müra mõõtma.

Andry, #444

Suzuki SV650 '00 -> Kawasaki Ninja ZX6-R '04 -> Kawasaki Z1000 '08


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas will111 »

seda poolt ei oska kommenteerida jah...kuigi millest selline piirang täpsemalt tuleneda saab, et 16-20 võib müra olla, aga 17-21 ei või? pealegi on seal siiski ju suured müratõkked kõik minumeelest nõuetele vastavalt ehitatud raja ümber ja eks kohalikud elanikudki on ilmselt olnud alati kursis sellega, et seal on selline ringrada ja ringrajal ikka ka sõidetakse.

ise arvan, et vastu oleks ehk rajatöölised, kes ei viitsi 21ni passida. ka selle 20ni rajaõhtu puhul minumeelest kiputakse vahel rajalt miski pool tundi varem maha ajama, mis tundub väheke imelik. eriti kui oled spets tallinnast kohale sõitnud oma kamaga.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”