Ugalas esietendub motokrossi teemaline tragikomöödia

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8315
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: DL1000 V-Strom
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 100 korda
Tänatud: 229 korda
Kontakt:

Re: Ugalas esietendub motokrossi teemaline tragikomöödia

Lugemata postitus Postitas Piipz » 20 Mär 2019, 16:40

Tõstan teemat :)


Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8315
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: DL1000 V-Strom
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 100 korda
Tänatud: 229 korda
Kontakt:

Ugalas esietendub motokrossi teemaline tragikomöödia

Lugemata postitus Postitas Piipz » 20 Mär 2019, 22:30

Hea motohuviline!

Kutsume sind Ugala teatrisse! Sel reedel (22.03.2019) esietendub meie suurel laval motokrossisuitsune tragikomöödia. Usume, et see lavastus tekitab äratundmist, toob naeru ja pakub mõnusa teatrielamuse lähenevaks kevadõhtuks.

Ugala teatri laval hakkavad möirgama mootorrattad ja publiku silme ees rullub lahti eestlastele nii omasest tagasihoidlikkusest lahti päästetud inimtunnetekross, kui esietendub Ott Aardami tragikoomiline autorilavastus „Toru. Krossides läbi elu“.

On üks Eesti perekond, kelle elu on keerelnud suuresti selle ümber, kuidas mootorratastega keerulist ja künklikku rada mööda võimalikult kiiresti sõita. Neil on oma krossirada, päris korralik rada, mille pereisa on oma käte ja traktoriga ehitanud. Ent ühel päeval seisavad nad silmitsi tõsiasjaga, et pere krossirajale tahetakse ehitada toru, mis toob palju hüvesid siinsesse piirkonda.

Aardamile omase sooja huumoriga laetud algupärand kõneleb kirest, armastusest, süüst, vassimisest, andeksandmisest ja vaatab, kuidas, kus ja millal need on. Millal need üldse võimalikud on? Autor ja lavastaja Ott Aardam: „See on eelkõige ühe perekonna naljakas ja traagiline lugu. Üks motokrossist läbi imbunud Eesti pere, kes käitub kohati üpris Itaalia pere moodi, eriti siis, kui neile varvastele astutakse. Alguses ütlevad nad rahulikult: „Ärge tehke nii.“ Aga siis ütlevad nad juba valjemini: „Hei, kuulge, lõpetage ära!“ Ja kui neid ikka kuulda ei võeta, siis astuvad nad vastu, krossisaapad jalas.“

„Toru. Krossides läbi elu“ etendub sel kevadel lisaks Viljandile ka Tartus, 15. aprillil Vanemuise suurel laval ja Rakvere teatri suurel laval 24. aprillil. Suurematele seltskondadele pakume hinnasoodustust! Küsi infot ja pakkumist Ugala teatri kassast.

Vaata lähemalt lavastuse kohta: https://www.ugala.ee/lavastus/toru-krossides-labi-elu/

Ootame teid väga teatrisse!

Ugala teater
kassa@ugala.ee
4330777
SNAG-0001.jpg
SNAG-0001.jpg (44.17 KiB) Vaadatud 1113 korda
Vasta

Mine “Üritused”