helsingi motomess

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

hannes
Postitusi: 682
Liitunud: 11 Mär 2004, 08:28
Tsikkel: Ducati Multistrada 1200S
Asukoht: Niinsaare
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas hannes »

Ida-Virumaa – lähemal kui tundub, lahedam kui arvad!
Ducati Multistrada 1200S
Honda NC 750X DCT (müüdud, teenis mind truult täpselt 3 aastat ja 21000km)
Honda XRV 750 MooramaaPaar (müüdud, teenis mind truult 10 aastat ja 68000km)
Iga tsikli jaoks on oma tee!


karin

Lugemata postitus Postitas karin »

ja kus kõik pildid on? :shock: ma juba valmistasin end ette, et nüüd saab uudistada, mida te kõik seal nägite, kuid vaid hennes on omad pildid üles pannud...

palun veel pilte ja võimalikult palju, et saaksin kiruda ja vanduda, miks ometi end kohale ei vedanud :evil:

K.
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Tea.. eks see oli rohkem niisama hea seltskonnaga väljasõit ja läbu :D

Tehnika poolest ei mitte midagi põnevat ega uut va. too elektri aparaat.
Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

Kes mett teeb, see mett sööb!

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

madone kirjutas:
Tea.. eks see oli rohkem niisama hea seltskonnaga väljasõit ja läbu :D

Tehnika poolest ei mitte midagi põnevat ega uut va. too elektri aparaat.
Viinamarjad on hapud või? ;)
Kasutaja avatar

Tihver
Postitusi: 368
Liitunud: 07 Juun 2005, 18:56
Asukoht: Tiskre/Haapsalu
Tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Tihver »

Pildid

Originaalsuuruses pilte võin saata pakituna kui kellegi huvi

Husqvarna 701 Enduro

Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud...


MaxPower

Lugemata postitus Postitas MaxPower »

mina jäin päris rahule, sest polnud enne näinud nii palju uusi kaherattalisi ühe korraga :D
Kasutaja avatar

tfr
Postitusi: 560
Liitunud: 07 Okt 2003, 12:12
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas tfr »

TransAlp '02
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

noh, krt, terve rekkakoormatäis hapusid viinamarjasid. aga no pikemas perspektiivis ehk läheb mõni magusamaks ka.

mina jäin igatahes kogu üritusega rahule. eriti tore oli ürituse lõpp laevas ;)
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

Eip... Selle suure ja aeglase laevaga ma enam tagasi ei tule. No way. Mess ise oli jah vahva. Sai rattaid näpida ja selga ronida, mitte nagu kohalikes salongides, et ära katsu jne.
Kasutaja avatar

Pinchu
Postitusi: 372
Liitunud: 01 Veebr 2005, 18:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pinchu »

sys oli jah laevareisi lõpuks ülikurja näoga :) (ausaltöeldes tundsin ma kah lõpuks, et kõrvatroppe oleks vaja olnud)

napalm
Postitusi: 237
Liitunud: 07 Dets 2004, 12:55

Lugemata postitus Postitas napalm »

Nüüd võiks keegi kirjtutada nagu iga aasta ühe "põneva" artikli sellest kõigest, mis motomaailmas tegelikult huvitavat on ja mida Helsinki messil kõike huvitavat ka näitas see aasta - ja seda kõike pool aastat kuni aasta vanadest uudistest oma legendaarses kontekstis :twisted:

Aspelund
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Aug 2005, 14:16
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Aspelund »

Napalm.. Sul eksisteerib legendaarne ja ainulaande võimalus näiteks siin foorumis kirjutada üks tõeliselt hea messiülevaade...või siis teha oma uudismudelite rubriik, kus on ikka värsked uudised, mitte "pool ja terve aasta vanad".

Vastasel juhul oleks nagu virisemine virisemise pärast.

No offence.

A.
käis, vaatas, kirjutab

QNN

Lugemata postitus Postitas QNN »

Kuna ei olnud varem kunagi nii suurel motomessil käinud, siis suurem asi võrdusmoment puudub...ahhetama, jah, just palju ei võtnud, aga olulisem on vast seik, et sain selgeks kaks asja: kui keegi mu neeru ää ostab, soetan endale silmapilk MotoGuzzi Griso...ja et üksainus õlu teeb mu jummala juua täis...eee...see kuueteiskümnes siis :lol:

Anyway...väga norm üritus ja sigahea seltskond. Viimase kiituseks veel niipalju, et me olevat seal, jah, sõitnud 3H sinna ja sama palju ka tagasi, a mulle tundus küll, et olime laevas vaevu 15 min...

Kasutan ka juhust ja tänan karaoke-baari beibesid, kes lahkelt plastiktopse eraldasid, et laevas ka pärast resto sulgemist keel mitte kuivaks ei jääks... :wink:
Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

Karsklased pidid igavuse kätte ära surema :D:D Ise oleks küll nõus olnud tagasitee kord veel ette võtma. Kui nad vaid lauas, kus sööki kuhjas ja jooki ojadena voolas, lõpuni istuda oleksid lasknud. Mulle tundus küll reisiseltskond oma sisutiheda jutu ja hirmnaljaka huumoriga igati meelepärane :D :bsmile:

Respect mehele, kes resto ukse taga ei pidanud paljuks oma viskit teistega jagada...
Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

Jannes
Postitusi: 246
Liitunud: 25 Veebr 2004, 16:09
Tsikkel: R1200R -17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda

Lugemata postitus Postitas Jannes »

Bick kirjutas:
Respect mehele, kes resto ukse taga ei pidanud paljuks oma viskit teistega jagada...
QNN, vana iiveko, see oligi, kelle Red Labeli sa nii andunult tühjaks kummutasid :twisted:
Ja Sys'i nägu ütles nii mõndagi...

Jannes@palju toredaid mälestusi
Kasutaja avatar

hannes
Postitusi: 682
Liitunud: 11 Mär 2004, 08:28
Tsikkel: Ducati Multistrada 1200S
Asukoht: Niinsaare
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas hannes »

Bick kirjutas:
Karsklased pidid igavuse kätte ära surema :D:D
Ma siis olin nii koomas, et seda momenti küll ei mäleta... :twisted:

Ida-Virumaa – lähemal kui tundub, lahedam kui arvad!
Ducati Multistrada 1200S
Honda NC 750X DCT (müüdud, teenis mind truult täpselt 3 aastat ja 21000km)
Honda XRV 750 MooramaaPaar (müüdud, teenis mind truult 10 aastat ja 68000km)
Iga tsikli jaoks on oma tee!


napalm
Postitusi: 237
Liitunud: 07 Dets 2004, 12:55

Lugemata postitus Postitas napalm »

Aspelund kirjutas:
Napalm.. Sul eksisteerib legendaarne ja ainulaande võimalus näiteks siin foorumis kirjutada üks tõeliselt hea messiülevaade...või siis teha oma uudismudelite rubriik, kus on ikka värsked uudised, mitte "pool ja terve aasta vanad".

Vastasel juhul oleks nagu virisemine virisemise pärast.

No offence.

A.
käis, vaatas, kirjutab
Ma tegin seda 2,5 aastat maksin peale aastas ~ 100 000 - sain sõimata ainult. Isegi MxMM'del tulid raja äärest pildtega pea live komentaarid raginal. Aga usun, et vast aitab sellest ilmarahata tegemisest. Täna küll üks pealemakstud saade odavama motika hinnas on
võimalik tasuta saada MM'ilt Kanal 2'es. Eks ta on nagu ta on
seal kanalis poel neid varem tehtud ja tehnilsed võimalused see tõttu hoopealt kohandatud ja kiiruga tehtud aga pilt on korralik igal juhul.

Olen kõik meedia vormid ära proovinud moto hüvanguks ja täna enam ei suuda ennast sundida ilma rahata töötama EU ühes kallimas riigis kus selline tasuta tegemine ei too isegi kautselt midagi tagasi pigem vastupidi lisab veel kulusid. Seega eks ahffide planeedi on ikka omad seadused.

K2bi
Postitusi: 649
Liitunud: 01 Apr 2005, 16:51

Lugemata postitus Postitas K2bi »

tervist

ma ei saa aru miks inimesed tahavad alati teistelt selle röömu ja heaolu ära vötta.
köik ei saa, jöua köige uuemaga kaasas käia ja kaugetel maadel messidel söita.

kui mul tekkis vöimalus helsingisse messile minna ja üldse midagi näha siis alati on keegi, kes selle maa sisse trambib ja kiitleb, et see aasta vana juba.
mul on siiralt kahju sellest.


jah ma teadsin juba interneti kaudu et ktm on oma uue 990 iga väljas .
aga katsuda sain alles nüüd.


mess oli tore. ja kui vöimalust lähen jälle
Kasutaja avatar

Mari Öö
Postitusi: 479
Liitunud: 01 Veebr 2004, 22:16
Asukoht: Tallinn-Tartu
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Mari Öö »

napalm kirjutas:
Ma tegin seda 2,5 aastat maksin peale aastas ~ 100 000 - sain sõimata ainult. Aga usun, et vast aitab sellest ilmarahata tegemisest.
Olen kõik meedia vormid ära proovinud moto hüvanguks ja täna enam ei suuda ennast sundida ilma rahata töötama EU ühes kallimas riigis kus selline tasuta tegemine ei too isegi kautselt midagi tagasi pigem vastupidi lisab veel kulusid. Seega eks ahffide planeedi on ikka omad seadused.
ja sellegipoolest leiad, et tänaseid tegijaid võiks rämedalt sõimata selle eest, mida nad üritavad? veel enne asjade ilmumistki? selle eest, et nad käivad neilgi messidel, kus rahakott lubab, ja toovad midagigi motohuvilisele koju kätte?

anna andeks, armas sõber. püüame sulle vastu tulla ja piirduda motoexotika kajastamisega edaspidi. lihtsalt selleks, et su arvamus maailmast veelgi paremini paika peaks.
If it wasn't for last minute, nothing would ever get done.
Kasutaja avatar

rix125
Postitusi: 182
Liitunud: 01 Sept 2004, 15:11
Asukoht: Saue

Lugemata postitus Postitas rix125 »

Mina polnud varem sellisel üritusel käinud ja nüüd nägi ära, mis seal oli. Mulle isiklikult oli see esmakordne ja huvitav kogemus näha kõiki võimalikke rattaid oma silmaga ning ka peal istuda. Rahvast oli küll natuke liiga palju aga sai täitsa hakkama ja võimalusel tahaks ka järgnevatel aastatel sinna minna.
Kasutaja avatar

Freaksmart
Postitusi: 774
Liitunud: 07 Apr 2004, 14:15
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas Freaksmart »

Mina käisin ka esimest korda mootorrataste näitustel ning oli väga tore kõiki neid rattaid näha, käppida, peale istuda jne. Mis siis, et kõiki oli juba moto ajakirjas mitu kuud tagasi näidatud ja pikalt nendest kirjutatud. Ütleks, et nii on isegi parem, sest istudes peale tead selle ratta pisidetaile ja omadusi ning saad lähedalt vaadata ja katsuda ratta mõnda osa millest ajakirjas oli mõni kümmend sõna kirjutatud (näiteks väga tahtsin näha kuidas BMW K1200S esiharki. Kui poleks ennem kuskil selle eripärast lugenud, siis võib olla poleks ki tähel pannud, et see nii eriline on).

Laeva sõit meeldis ka. Eriti tagasisõit ning nagu mõnigi siin juba mainis, tundus, et see tagasi sõit oli mingi 15min mitte 3 tundi.
Jawa 634 (15kw); Jawa 638 (17kw); Suzuki GS500E (34kw); Hyosung GT650 (60kw); BMW F800S (63kw)
Kasutaja avatar

mufista
Postitusi: 439
Liitunud: 07 Apr 2005, 16:00
Tsikkel: Honda CBR
Asukoht: Turku

Lugemata postitus Postitas mufista »

Ma juba kujutan ette, kuidas mind tuleriidal põletatakse, aga mulle meeldis see seltskond isegi rohkem, kui mess... tähendab, mess oli kasulik ja uudne... ja sai soetatud kindad ja kaitsmed hea hinnaga...

AGA SELTSKOND OLI SIGALAHE!!!!!

uuhhh.... ma lähen järgmine aasta uuesti...

Vabandan Piipzu ees, et ta mu kisa pidi taluma ja Sysi ees, et ta mu rämedaid peeretamise nalju pidi taluma... :lol:

PILDID!!!!

http://pics-by-liisi.fotopic.net/c853518.html
Viimati muutis mufista, 07 Veebr 2006, 16:42, muudetud 1 kord kokku.
Koduperenaine. Bitchsläpin moosilusikaga.

kitu

Lugemata postitus Postitas kitu »

Rattad rattad rattad.. :wack: nuh võbin on siiani sees ikkagi väga-mega lahe oli mess.. sai miski ülevaate pakutavast varustusest, rattad võtsid lihtsalt silme eest kirjuks, lemmikuid sai katsuda ja sadulat proovida ja oehh.. mega..
ja show ruumis sai jälle imestada kui haige on kunst (customeid vaadates :lol: faiterid olid väga nurr seal ja show iseenesest ka, täiesti omast klassist kuigi väga lühike. Iseenesest ei kujutanud alguses ettegi, mis moodi sisehallis sellist rada sõita saab, päris karm. Vabastiili trikihüpped (vaieldamatu respect neile, kes sellist asja teha suudavad) (w) olid ka igati MM tasemel, ainult vaatajad olid kuidagi tuimad, ei elanud eriti kaasa.. sellest oli kahju. Laevareisid ja taksoreisid ja seltskond nendel oli muidugi mega, paremat ei anna tahta :wink: Muidugi soometyttode ja meie poiste lauluvõistlus oli omaette lahe elamus, tänan superkloune Pikk ja Efendi :lol:
Täis klaasidega täidetud alkolaud oli ka omaette elamus ja see, et miski hetk seda alkot enam polnud (ära haihtus vist).. no lahe :twisted:

Kui saan siis kindlasti veel ja loodetavalt siis suurema rahakotiga

Massi

Lugemata postitus Postitas Massi »

Minu jaoks oli kah esimene nii suur üritus, sain kah paljude uute inimestega tutavaks, ja nüüd kujutan kah ette milline see biker.ee rahvas on. Utlen ausalt, vaga toredad, sqbralikud inimesed olid kokku.

Tahaks öelda suur AITAH, inimestele kes organiseerisid reisi minekut.

PILDID
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

mufista kirjutas:
Ma juba kujutan ette, kuidas mind tuleriidal põletatakse, aga mulle meeldis see seltskond isegi rohkem, kui mess... tähendab, mess oli kasulik ja uudne... ja sai soetatud kindad ja kaitsmed hea hinnaga...

AGA SELTSKOND OLI SIGALAHE!!!!!

uuhhh.... ma lähen järgmine aasta uuesti...

Vabandan Piipzu ees, et ta mu kisa pidi taluma ja Sysi ees, et ta mu rämedaid peeretamise nalju pidi taluma... :lol:

PILDID!!!!

http://pics-by-liisi.fotopic.net/c853518.html
näh, mis sa vabandad - pahandasin ma vä :P ei :P
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Mari Öö
Postitusi: 479
Liitunud: 01 Veebr 2004, 22:16
Asukoht: Tallinn-Tartu
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Mari Öö »

If it wasn't for last minute, nothing would ever get done.
Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!

COUPR

Lugemata postitus Postitas COUPR »


max76

Lugemata postitus Postitas max76 »

keegi oksab öelda millal järgmine motomess helsingis toimub ?
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”