Biker.ee suvepäevad

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Vasta
Kasutaja avatar

tintsu
Postitusi: 45
Liitunud: 28 Nov 2005, 11:28
Tsikkel: Suzuki Intruder 800
Asukoht: jõhvi
Kontakt:

Biker.ee suvepäevad

Lugemata postitus Postitas tintsu »

pidu läbi, tore oli :lol:
mõned pildid www.album.ee/blondiin32
Väints kas sa panid posti juba teele :)

avastasin et pooled pildid pole üles läinud...õhtul üritan viga parandada :shock:


panin nüüd pildid http://pilt.delfi.ee/my_album/3654/
Viimati muutis tintsu, 15 Aug 2006, 20:13, muudetud 2 korda kokku.


blondiin :)
Kasutaja avatar

Tsikelman
Postitusi: 27
Liitunud: 13 Juun 2006, 14:53
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Tsikelman »

Tänud Efendi väga lahe üritus oli. Muud nagu ei oskagi öelda. Seekord jäi isegi tsikkel tervex :lol:
Kõike kõige paremat jalgadega käiku vahetatavatele:D
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Ma mängin siiani mängu nimega arva-arva-palju-sa-laupäeval-ära-jõud...
Efents, sulle absoluutne respekt (w) ja liitun sepaga - 150 eeki pilet ja siuke unustamatu trall.Parim seltskond, kui mõned asjad välja arvata :)

samas tuli välja roppuste ülivõrre...edasi mõelge ise :mrgreen:
Challenge the Adventure.Ride The World

vip666

Lugemata postitus Postitas vip666 »

kurat asi oli ikka nii hea et kaine peaga kannatab uuesti kommenteerida. esites neetud suured tänud efendi kullakallile naisele, ta teab ise miks.

teiseks oli see asi ikkagi mega. nii söögi hindade, kvaliteedi jms poolest. üritus ise oli 5+.
väintsi äratamise ma ei kuulnud :( selle lisan miinuste alla :((( ja see m**n*/m**n* kes sepa auto kallal nikitses ja peldikus näitas kui tugev ta on võiks ära kolida. eelistatavalt brasiiliassse.

aga muidu i: tenn points gõus tuu efka , sigasuper üritusloodetavasti (mida ma ei usu) võtavad ka teiste ürituste korraldajad midagi õppida.

samas on ka super see, et avastati kaks uut toodet:
1 magamiskott koos rohelise trikooga. nagu ma aru saan on väintsi pahamaeel sellest, et see talle selga ei läinud?
2 isesüttiv telk. see oli minu isiklik lemmik ja nagu näha oli pakiti see telik sitaks kiiremini kokku, kui teiste nn vana kooli telgid.
Kasutaja avatar

toim
Postitusi: 382
Liitunud: 16 Dets 2003, 15:44
Asukoht: Saue

Lugemata postitus Postitas toim »

lahe oli jah, jube hea, et pühapäeval väheke vihma tuli - koju jõudes polnudki väga tolmune (tervitused reedeõhtusele tolmunägudele :P )

habanero pipar oli endiselt terav - nii keelel kui mujal :P

tase
CRF250R
Kasutaja avatar

biohazard
Postitusi: 241
Liitunud: 07 Jaan 2004, 12:43
Asukoht: tln, Honda X11
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas biohazard »

Mulle see üritus sobis:) Krt leidsin end laupäeva päeval telgiga teiselpool laagripiire, toimus vist äge plahvatus:) Orgunn hää ja tradistsiooni tuleb jätkata ka järgneval aastal. Supertänud korraldajatele.
AA, Marko, mis krdi vihmaussist Sa seal telgis hommikul vara rääkisid :twisted:
Pikk, Sa klõpsisid ka üsna palju, pane kuhugile üles, seal oli kindlasti väärt kraami.

Bajokas :
ansambel X - 11

tiger

Lugemata postitus Postitas tiger »

Üritus oli lihtsalt suppeerr ja inimesed samuti!!!Tänud korraldajatele minu poolt kah! :D Muidugi isiklik turva oli tasemel :wink:

c
Postitusi: 88
Liitunud: 13 Aug 2006, 14:05
Asukoht: keila-tln
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas c »

alles noor ja roheline bikerlane. aga oli plaanis kah suvepäevadele tulla seltskonda kaema. kuid algse plaani järgi ei pidanud jõudma sinna kuna pidin tööl olema.
pärast selgus et töökohaks oligi bikeri suvepäevad.
ehk siis mina olin see mees kes seisis lavakõrval ja kisas et lavale šampust mitte pritsida.
ja hiljem sai läpakast musa kah veel lastud.
lahe oli.
nii lahe lausa et läpakas jättis oma hinge lausa bikeri suvepäevadele.
niiet kui keegi leidis ühe ibm-i hinge kusagilt siis oleksin tänulik kui tagasi saaks - samas vahet pole homseks peaks saama remondist koos uue hingega tagasi.
Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

c :bsmile: password: orelipoisid (lol)
Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

Torpedo
Postitusi: 348
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:24
Tsikkel: Ural Solo '06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Torpedo »

c kirjutas:
alles noor ja roheline bikerlane. aga oli plaanis kah suvepäevadele tulla seltskonda kaema. kuid algse plaani järgi ei pidanud jõudma sinna kuna pidin tööl olema.
pärast selgus et töökohaks oligi bikeri suvepäevad.
ehk siis mina olin see mees kes seisis lavakõrval ja kisas et lavale šampust mitte pritsida.
ja hiljem sai läpakast musa kah veel lastud.
lahe oli.
nii lahe lausa et läpakas jättis oma hinge lausa bikeri suvepäevadele.
niiet kui keegi leidis ühe ibm-i hinge kusagilt siis oleksin tänulik kui tagasi saaks - samas vahet pole homseks peaks saama remondist koos uue hingega tagasi.
Ui tursk, ma kujutan ette et sa karjusid seda vist mulle ka, kuigi mul mälupilt sellest täiega puudub. Aga ma tean, et ma pidin olema siis seal, sest vähemalt mingil hetkel pidi see shampa jõudma minu valdusesse, kuhu ta jäi kuni järgmise päeva kella 16:25-ni.
I'm not a gynecologist, but I'll take a look.

Rõngas

Lugemata postitus Postitas Rõngas »

jou-jou. minu poolt ka kiidu sõnu koraldajale. ööseks eijäänud ja suurest peos me osa ei saanud aga enduuro rada oli super lux,sai isegi väike (crash) ootan järgmist üritust rõõmuga.
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

Rõngas-mis rattaga sa seal liikusid? (enduro rajal?) Kas sina olid see vennike, kes tänavarattaga tuli?
Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.

davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Kuzmitz kirjutas:
Rõngas-mis rattaga sa seal liikusid? (enduro rajal?) Kas sina olid see vennike, kes tänavarattaga tuli?
Mina olin see ull kes tänavarattaga metsas käis :D Niikaua kui endurodega tempos püsida üritasin käisin kaks korda käna:) Pärast liikusin omas tempos vaikselt vaikselt. Enam ei saa uhkustada et pole elus kukkunud õieti... Nüüd olen ja lausa kaks korda. Ühe peegli jätsin ka metsale.

Aga suvepäevadest: Väga-väga vaffad olid. Inimesed olid toredad, laagriplatsil öisel ajal jalutades pakuti kohe poolvägisi jooki:) Korraldus oli hea, kes tahtis võis kogu aja pidu panna ja kes tahtis võis koguaeg sporti teha.

Endurorada oli tõesti väga super, 240kg ja peaaegu siledate tänavarehvidega oli sinna ikka paras hullumeelsus minna. Mella ennustus, et peaksid läbi sõitma küll... No ei sõitnud. Leidsin üles neli punkti, sain ennast ka korralikult higiseks. Kaardilugemiskogemus on mul väga nigel, alguses oskasin lausa valepidi peos hoida :wack: Aga vaikselt vaikselt hakkas tulema ka midagi. Otsitud elamuse sain igatahes kätte. Hoopis teistmoodi elamus kui asfaldil sõita. Pärast seda paari tundi metsas mõistsin miks endurorattad head on. Tänavad ja teed on kuidagi igavaks muutunud ja praeguseks mõtlengi, et peaks enduroratta endale hoopis soetama.

Ja enduromehed jätsid ka kõige meeldivama mulje millegipärast... Mitte, et teiste kohta midagi halba öelda oleks. Täiesti isiklik arvamus.
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

davidsoniharald kirjutas:
Endurorada oli tõesti väga super, 240kg ja peaaegu siledate tänavarehvidega oli sinna ikka paras hullumeelsus minna. Mella ennustus, et peaksid läbi sõitma küll... No ei sõitnud.
Ma unustasin tookord lisamata, et sõidab läbi, kuid mitte endurokate tempos ;)

Üllatuse valmistasid Rõngas ja Tabi, kes sõitsid koos kaassõitjaga ja võtsid kõik punktid ning naasesid rajalt 10 min ENNE võitjat. Ehk siis punktide leidmise kiiruselt tegid Jänksile ära.

Credo

pildid

Lugemata postitus Postitas Credo »

EDIT: pildid võtsin maha, sest IT geenius ksenofobov hakkas suu kaudu sitale galerii formaadi üle. eks ise teab mis teeb ja kuidas saab asju üles. vabandust, et üldse proovisin millegagi aidata ja midagi teha.
Kasutaja avatar

ksenofobov
Postitusi: 72
Liitunud: 04 Mär 2006, 10:12
Asukoht: Tartu, vahel Tallinn - honda vfr800`98
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ksenofobov »

http://www.zone.ee/bikerid/

OT credo onu, kas sa iga selise asja sedasi sydamesse v6tad? probleemiks oli lihtsalt liigne fläss mida k6igil bikerlastel raalis by default olla ei pruugi. \OT

suuremad pildid viskan zipina sinnasamma http://www.zone.ee/bikerid/bikereesuvepaevad.zip <- kui keegi tahab trykikotta minna nendega.
Õlu ei teki ega kao vaid muutub ühest olekust teise.

PriitK

Lugemata postitus Postitas PriitK »

Tänud heale seltskonnale! Panen siia ka lingi mõnedele fotodele.
http://www.vigala.ee/blogger/Vigala_2006/index.html

Priit,
vallavanem
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”