Rajale sõitma

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

MrR
Postitusi: 331
Liitunud: 04 Okt 2006, 08:25
Tsikkel: Bayerische Motor Werke
Tänatud: 1 kord

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas MrR »

Ega keegi ei tea, mis seal koolitusel õpetatakse? Kallutamist, trajektoori valikut või...?




Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

No alguses harjutatakse, siis on kak kvalifikatsiooni ja siis vōistlus 2+2+2. Nagu ma varem kirjutasin, siis nakedid, biked, supermotod lüüakse eraldi. Bikededes olid kohal ka profid ja ma siiralt loodan, et nad on ka sel korral kohal, sest nende järgi on super hea tempot hoida. Rattad saavad külge transponderid ja mõõdetakse raja aega. Iga ratas saab endale raja numbri. Sessiooni lõpus Marko kutsub enda juurde ja räägib sulle murekohad lahti, joonistab jne. Tegemist on rajapäevaga. Ta ei käi selles setupis üle nagu Hanno Velt aga saab palju uut teada. Lisaks saab esitada lolle küsimusi ja saad targad vastused. Marko on väga rahulik ja rõõmsameelne inimene kes annab väga asjalikku nõu. Eelmine kord oli kohal ka Anastasja. Temalt sain palju uut. Lisaks kogud kibedamate poiste kontakte, ning nende kogemust. Isegi kui pole varem käinud rajal siis soovitan igal juhul. Avastad enda jaoks nii mõndagi. Päev võiks pikem olla. Ei saa pead järgmise päeva eest anda, eelmine jättis kuhjaga emotsioone. Sain ka ratta seadistuse osas infot ja rehvirõhk pandi õigeks, pisiasjad loevad!

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas puna »

See ei ole koolituspäev vaid siiski rajapäev kus kõik saavad looma endast ja rattast välja lasta
samas marko näeb ja juhendab jõudumööda
Eraldi koolituspäevade kohta saab Markolt ka infot, et millal ta neid teeb siis on maas trajektoorid ja infot tuleb rohkem peale
Ise ei saa seekord osaleda kuna vähe kaugemal ära, aga eelmisekordade kukkumistest peaaegu paranenud ja saan juba enamvähem käija (crash)
Marko oli küll maininud, et peaksin ikka tulema kuid kohustuste tõttu ei õnnestu siiski


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas will111 »

Kusjuures mina vaatasin ka, et huvitav...fb kuulutuses on nagu selgesõnaliselt kirjas, et tegu on koolitusega. Nii et väike segadus sealt vist tekib.

Ardilla, kahjuks workaroundi ei ole jah...või noh, ma arvasin, et on ja proovisin üht asja aga see ilmselgelt ei toiminud. Kui sul on mul mulle siduripumpa/peasilindrit laenata siis võibolla annaks workaroundida ka :D Sa ise lähed muidu osa võtma jah? Et rattaga kohale ja rajale ka?


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

puna kirjutas:

See ei ole koolituspäev vaid siiski rajapäev kus kõik saavad looma endast ja rattast välja lasta
samas marko näeb ja juhendab jõudumööda
Eraldi koolituspäevade kohta saab Markolt ka infot, et millal ta neid teeb siis on maas trajektoorid ja infot tuleb rohkem peale
Ise ei saa seekord osaleda kuna vähe kaugemal ära, aga eelmisekordade kukkumistest peaaegu paranenud ja saan juba enamvähem käija (crash)
Marko oli küll maininud, et peaksin ikka tulema kuid kohustuste tõttu ei õnnestu siiski

Sa olid see supermotoga? :bsmile:


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

will111 kirjutas:

Kusjuures mina vaatasin ka, et huvitav...fb kuulutuses on nagu selgesõnaliselt kirjas, et tegu on koolitusega. Nii et väike segadus sealt vist tekib.

Ardilla, kahjuks workaroundi ei ole jah...või noh, ma arvasin, et on ja proovisin üht asja aga see ilmselgelt ei toiminud. Kui sul on mul mulle siduripumpa/peasilindrit laenata siis võibolla annaks workaroundida ka :D Sa ise lähed muidu osa võtma jah? Et rattaga kohale ja rajale ka?

Kahjuks silindrit pole. Kohale lähen ja ikka rajale ka :bsmile: ma sai palju uut. Nagu mainiti siis ta rohkem rajapäev ole. Aga põnev igal juhul.


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Btw, viskan oma vana TShuli kombe ka auto peale, kes noor algaja ja rahapuuduses kuid ei ole kasutatud varustuse osas prits, astugu läbi äkki läheb selga ja saad selle endale toetuseks. Kaheosaline. Ma ise olen 179 ja siis kui kaalusin 86 siis läks ta täpselt selga. Nüüd kui olen suuremaks paisunud jäi ta mul üle...

Kombe läheb kellegi kätte kes reaalselt seda vajab ja kellel finants ei võimalda. Mitte ei taha, et see omakasu eesmärgil järgmine päev kuskile müüki ilmub.

(Lännu headesse kätesse)


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Heip!

Tänud kõigile kes kohal käisite! Äge üritus oli, ilm pidas kaa viimase sõiduni vastu.

Väike videomeenutus superbikede võidusõidust 12+2

Kes tunneb ennast ära näpud püsti!

Punase Honda omanikule tervitused väga äge ratas!

Jään ootama augusti kuu üritust :)

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3183
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 191 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Kas tuleb Vol.3?

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

Käisin ka kohal.

Pilt

Ja ülejäänud pildid telefonist. GoProst saab ka midagi, ma arvan.

Viimati muutis AnTyx, 10 Juul 2018, 16:23, muudetud 1 kord kokku.

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

AnTyx kirjutas:

Käisin ka kohal.

Muljeid, mõtteid, arvamusi?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

Macintosh kirjutas:
AnTyx kirjutas:

Käisin ka kohal.

Muljeid, mõtteid, arvamusi?

Üldiselt väga hea üritus. Organisatoorselt paar mõtet:

1) Korraldajate poolt võiks olla vähemalt vesi kohapeal. Sai küll kohvikust osta, aga ikkagi ebamugav oli käia. Ma arvan, et kui 60 euri asemel oleks 70, aga lõuna/vesi/kohv hinna sees, siis inimesed oleksid ikka rahul. Saab säästa karikate arvelt - ei kujuta ette, kuidas kohvrita baigimehed need karikad koju viisid. :D
2) Ideaalne üritus kuhu tuua drooni ja lennult teha pilte-videot ka. Korraldajate poolt oli vähemalt üks noormees pika toruga kohapeal, vaatame kas ja millal pildid tulevad.
3) Mainisin Markole ka - võiks nalja pärast ka chopperite klassi teha. :D

Kardirada on küll lühike (mina näiteks ei pidanud seal üldse käike vahetama, aga mul on ongi nö cheater bike, esimene lõpeb 119ga), aga õpetab just tehnilist poolt hästi. Ei lase liiga ülbeks minna. Samas ruumi kõigile enam-vähem jagus. Mõtlesin kunagi Põltsamaa kardirajal käies, kas seal oleks hea tsikliga sõita, ja vist siiski mitte.

Marko võttis rahulikult, rõhutas põhitõdesid, ei käinud kellelgi pinda - pmst lasi igaühel oma sõitu sõita. Mina sinna läksin just nö väljaelamise eesmärgil, ei kavatse rinkahulluks hakata, niiet oli täpselt see, mida soovisin. Sõitjad olid kõik väga hea suhtumisega (endast kiiremate ja endast aeglasemate suhtes). Niiet kindlasti soovitan.

EDIT: Kellel on pilte punasest Fazerist eriti kõrge esiklaasiga, nr 12, andke teada! :D

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas will111 »

Hmm, minule jäi mulje (ei käinud seekord ise kohal, sõitsin samal teises kohas, teistsuguse tsikliga) ürituse nö. plakatist, et siiski tegu on justkui õpetuspäevaga ja selge eesmärk on nö. rajasõidu koolitamisel. Ning seda õpetamist praktiseeritakse siis mitte lihtsalt ringi sõites vaid nagu võidu või aja peale ringi sõites, et osalejatel oleks lõbusam. Ei taha kõlada kuidagi negatiivselt aga minumeelest igaüks oma sõitu sõita saab ju alati ka suvalisel ajal, suvalises kohas (kardiradasid eestis natuke ikka on) ja ausalt öeldes ka tükkmaad vähem kukrut kergendades. Aga nojah, teisest küljest see on siis justkui nagu rahvaliiga etapi minivariant, odavam, aeglasem ja rahvast on rohkem kohal...vist :D

Kui pikalt üldse kogu üritus kestis?


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

franz125 kirjutas:

Kas tuleb Vol.3?

Minu info kohaselt tuleb. Augustis. Eks kui on täpselt ja ametlikult siis viskan infi ka siia. Jälgige Vihuri fesari lehte :bsmile:

Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

will111 kirjutas:

minumeelest igaüks oma sõitu sõita saab ju alati ka suvalisel ajal, suvalises kohas (kardiradasid eestis natuke ikka on) ja ausalt öeldes ka tükkmaad vähem kukrut kergendades.

Emm, mis kardirada sa suvalisel ajal 60 euri eest päevaks välja rendid? Niimodi et saad käia sõitmas nii palju kui korraga jaksad, siis puhad tunnikese ja sõidad jälle. Audrus kolmapäeviti 30eur ja ainult 3 tundi - mõistan kui keegi seda eelistab, ise hea meelega ka käiks prooviks ära kunagi, aga ei ütle et see Vihurmoto asi nii kallis oleks. Kui võrdlen näiteks Nürburgringiga, siis seal sai 120 euriga teha 4 ringi ehk umbes sama palju rajaaega, kiirused palju kõrgemad, teised sõidukid rajal palju närvilisemad, aluspesu lõpus palju pruunim.

Kui pikalt üldse kogu üritus kestis?

10 esimesed tsiklid rajale, 18 kojuminek.

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Muljed on väga head. Panin ennast kirja ka eraldi Marko koolitusele. Sain võrreldes eelmise korraga aja paremaks.

Vee ja söögi osas, ma võtan alati endaga 3 x 1,5 l vett kaasa ilma mullita. Lisaks siis mingi shokolaad. Söömisega on nii, et ma võtsin prae aga sõin vaid ühe vinku ära ja seegi tundus suht palju, sest tempo oli ikkagi taga. :)

Üritus kestis hommikul kella 09.00-18.00 koju jõudsin 21.00 aga sellel muud põhjused.

Ma tahtsin drooni kaasa võtta aga minu droon paneb segast peale Hispaanias käiku... On vaja enne selgeks saada mis tal peale ülelendu ajud krussi keeras.

Üleüldse oli selline mõnus üritus. Kohal oli rahvast palju rahvast. Aegu näete siin: https://speedhive.mylaps.com/Events/1556357

Mulle meeldis, see, et seltskond oli väga ladna. Üleolevust ei olnud. Sai suhelda kogenud meestega ja nende rattaid uurida.

Soovitus siiski tulla rajapäevale käruga või kellegiga käru või auto koht kokku leppida siis on ruumi karika jaoks. Karikas ja autasustamine on selline väike boonus :) siis kääb ka midagi meelde.

Igaljuhul pöidlad püsti, et keegi viitsib sellist asja üldse vedada, lisaks veel on kohal ikka Eesti üks parimaid tegelasi kes soovitusi jagab.


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas will111 »

Väga lahe on see, et on tehtud selline korralik, väga hästi sorditud aegade võrdlustabel. pull on ka vaadata kuidas näiteks nakedi klassis päeva kiireim vend parandus oma aega põhimõtteliselt 4 sekundit. See on ikka suhteliselt korralik areng, eriti arvestades, et juba alustati päris hea tempoga :D

Antyx, suvalised kardirajad maksavad enamjaolt 10 euri. mõnes kohas on see tund (mida muidugi päris stopperiga vist kuskil ei mõõdeta samas ka), mõnes kohas minuteada aga ka "sõida kaua sõidad" hind. Sa ei saa võrrelda ühest rahvarohkest üritusest osavõtmist raja broneerimisega ainult iseendale. Kas sa aravetel siis sõitsid üksi selle 60 eest? Üldiselt ega rohkem kui k umbes see 3 tundi ei jaksagi kuskil sõita järjest. Ma ei öelnud ka, et asi kallis oleks. Ma ütlen, et tasub siis enda jaoks läbi mõelda, mis põhjusel minnakse. Kui on soov lihtsalt sõita ja harjutada omal käel, saab sama raha eest käia mitu korda. Kui on soov sõita teistega võidu ja end proovile panna siis kindlasti väga kiiduväärt üritus. Järgmisel korral hea meelega tahaks isegi osa võtta, loodame, et siis tõesti tuleb korra veel suve jooksul ja loodame, et siis veel ikka on suvi :lol:

Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

will111 kirjutas:

Antyx, suvalised kardirajad maksavad enamjaolt 10 euri. mõnes kohas on see tund (mida muidugi päris stopperiga vist kuskil ei mõõdeta samas ka), mõnes kohas minuteada aga ka "sõida kaua sõidad" hind.

Huvitav. Saad sellisele pakkumisele viidet anda ka kuskil? Ma nüüd mõtlen et kardiradadel on tavaliselt kardiga sõit iseenesest >10eur mingi 10 minuti eest, ja rada endale ei saa.

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

AnTyx kirjutas:
will111 kirjutas:

Antyx, suvalised kardirajad maksavad enamjaolt 10 euri. mõnes kohas on see tund (mida muidugi päris stopperiga vist kuskil ei mõõdeta samas ka), mõnes kohas minuteada aga ka "sõida kaua sõidad" hind.

Huvitav. Saad sellisele pakkumisele viidet anda ka kuskil? Ma nüüd mõtlen et kardiradadel on tavaliselt kardiga sõit iseenesest >10eur mingi 10 minuti eest, ja rada endale ei saa.

Tabasalu kardirada 1h 10 € 2h 15 € päev 25€ aga seal vaja veits ettevaatlik olla rada vahest libe. Teda vaja tunnetada.

Aravete on ka vist sinna hinna kanti.

Aga ma siin ei puudutaks Vihuri hinna kujundust.

Seal hinna sees on transponderid, raja parameedikud, elekter rehvide soojendamiseks jne. Lisaks kes see ikka viitsib sellist üritust korraldada koos kohtunikega jne. Minuarust meie mastaapides on hind isegi veidi odav. No ja lihtsalt rajale minnes ei näe kogu seda kirjut ägedat seltskonda!


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas will111 »

ei saa täpselt aru, millest sa nüüd räägid või mis viiteid sa tahad. mine kohale, tabasallu, raplasse näiteks. maksa ja sõida. numbrid on seal väljas. (üle) mõelda pole vaja :) rada loomulikult kuskil "endale" sellise raha eest ei saa, kuigi enamasti on samal ajal sinuga rajal võibolla 1-2 inimest. ma ei ole kindel, et see endale saamine nii hirmus vajalik on..

aga Ardilla tõi jah kenasti välja võrdluse, et mis on mis. üks asi on võistlus, teine asi on trenni tegemine.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas puna »

Nende summadega seal mingit kasumit just ei teenita see on suht selge
Kes teab kasvõi palju maksab see meedikute auto raja ääres jne... kulusi on seal ju küll
Tore vaadata, et ajad on palju kiiremaks läinud seal
Äkki järgmine sõit saan taas ka ise kohal olla

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3183
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 191 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Ardilla kirjutas:
franz125 kirjutas:

Kas tuleb Vol.3?

Minu info kohaselt tuleb. Augustis. Eks kui on täpselt ja ametlikult siis viskan infi ka siia. Jälgige Vihuri fesari lehte :bsmile:

S..t lugu ma pole fesari mees,visake siia ka inffi.Ega ma sellest esimesest üritusest ka midagi teadnud.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

franz125 kirjutas:
Ardilla kirjutas:
franz125 kirjutas:

Kas tuleb Vol.3?

Minu info kohaselt tuleb. Augustis. Eks kui on täpselt ja ametlikult siis viskan infi ka siia. Jälgige Vihuri fesari lehte :bsmile:

S..t lugu ma pole fesari mees,visake siia ka inffi.Ega ma sellest esimesest üritusest ka midagi teadnud.

Vihuri kodukale peaks ka inf tulema. Aga ma üritan meeles pidada. Mingi spekull oli vist 19.august aga see peab saama ametliku kinnituse.


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Pildid on väljas!

Kasutaja avatar

Margus
Postitusi: 317
Liitunud: 15 Dets 2009, 09:46
Tsikkel: CBR600RR
Asukoht: Harjumaa

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas Margus »

Tere,
Täna 22.07.18 alates kell 12.00 saab Rapla Kardirajal tsiklitega sõita.
Rajatasu on 10.- eur

Tel. 56566665 Margus

tanel63
Postitusi: 14
Liitunud: 18 Mai 2015, 21:31
Tsikkel: Honda CBR1000RR

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas tanel63 »

Hei,

Kas keegi on Lange Motokeskuses ka asfaldirattaga kallutamas käinud? Kuidas emotsioon?
Saatsin neile ennist kirja. Vastuseks sain, et sõita saab E-R kell 9.00-14.00. 25€ per mootorrattas.

Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Ootan ka kommentaare Lange kohta.

Ise pole veel kohale jõudnud, kuid tuttavad on karti sõitnud ja öelnud, et rada on nii väike ja aeglane, et mootorrattaga on sisuliselt esimese käigu teema.

Pilt
http://langemotokeskus.com/kardirada/

Pilte vaadates, siis mulle isiklikult tundub, et suure baigilisega pole seal suurt midagi teha. Ise hakkasin aastaid tagasi 125-st 2-taktilist baigilist putitama lootuses, et sellega on seal midagi teha. Raja pilti vaadates oletan, et mingi pitbike/supermoto laadse aparaadiga võib seal vahva olla.

Viimati muutis Boobush, 01 Aug 2018, 23:21, muudetud 2 korda kokku.

will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas will111 »

pildi järgi ütleks, et 1 käik ja "nalja pärast" võib korra 2 ka panna. aga rada paistab tõepoolest nii kitsas pildi pealt (just see, et kurvid on tehtud vaat et veel kitsamadki kui sirged lõigud), et seal pole vist isegi supermotoga kuigi tore. põhirõhk on pandud järskudele, väikse raadiusega või suisa u-kurvidele. ja rajatasu on pehmelt öeldes absurd sellise raja kohta...aga see on muidugi minu arvamus

Kasutaja avatar

Margus
Postitusi: 317
Liitunud: 15 Dets 2009, 09:46
Tsikkel: CBR600RR
Asukoht: Harjumaa

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas Margus »

Täna 17.08.18 Rapla Kardirajale sõitma.
Oleme kohal kell 15.30
Rajatasu on endiselt 10.- eurot sularahas.
Tulge kallutama.

Tel. 56566665 Margus

kalleu
Postitusi: 477
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Üle nädala kolmapäeviti saab nüüd Audrus moto rajaõhtu hinnaga ka natuke võidu sõita :bsmile:
auto24ringi Igaühe Karikasari 2018
"Eraldi osavõtutasu osalemiseks maksta pole vaja, piisab sellest kui oled lunastanud rajaõhtu pileti hinnaga €30"

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”