Motokrossi MMM võistlused 29.septembril Viljandis

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded


härra Ruubel
Postitusi: 96
Liitunud: 23 Mär 2006, 14:19

Lugemata postitus Postitas härra Ruubel »

Infoks kõigile trennihuntidele:

Laupäeval 15.septembril on Holstre krossirada SULETUD!


Serengeti
Postitusi: 253
Liitunud: 26 Sept 2006, 20:22
Tsikkel: Z750 ; KX250F
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Serengeti »

Võistlen numbri 78 all.

Viimati muutis Serengeti, 26 Sept 2007, 21:51, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

fotek
Postitusi: 637
Liitunud: 26 Mai 2005, 09:42

Lugemata postitus Postitas fotek »

nr 31

Siim
#609

howard30

Lugemata postitus Postitas howard30 »

nr71


bikefan
Postitusi: 585
Liitunud: 09 Juul 2004, 17:38
Tsikkel: VN1500 Nomad
Asukoht: Karksi-Nuia

Lugemata postitus Postitas bikefan »

Salvo Kelk kirjutas:

võibolla saab keegi selle teema pealkirja kaasajastada ja 30-ne asemele kirjutada 29. Muidu võib juhtuda, et mõned vennad ajavad end alles 30-ndal kohale

Moded - võtke siis inimesi kuulda - pärast tõesti segadust palju... :roll:


howard30

Lugemata postitus Postitas howard30 »

kas keegi oskab aidata vilj.krossikaga (suzuki 250 RM)96aasta.On mõningad asjad mida tahaks täsustada aga seda saab koos oskajaga kohapeal .Anke siis teada postkasti.

Kasutaja avatar

madka
Postitusi: 23
Liitunud: 28 Juun 2004, 14:25
Tsikkel: kx250f
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas madka »

nr 94


andrusl
Postitusi: 292
Liitunud: 03 Sept 2006, 21:25
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas andrusl »

No nii,nimekiri on jälle täienenud. :lol:
Kui keegi vastu pole ,siis teen siia väikse listi eesnimede ja numbritega.
Kes ennast puudutatuna tunneb ,andke teada.

nr 2. paul ehk Taivo
nr 3. andrusl ehk Andrus
nr 19. kristjan ehk Kristjan-Danel
nr 26. jalku ehk Jalmar
nr 31. fotek ehk Siim
nr 35. xr3 ehk Rando
nr 71. howard30 ehk Gunnar
nr 81. gw ehk Magnus
nr 82. krismx ehk Kristjan
nr 87. Serengeti ehk Viljar
nr 90. reinuvader ehk Rein
nr 94. madka ehk Madis

Eks siis vastavalt vajadusele täiendan nimekirja.

Viimati muutis andrusl, 17 Sept 2007, 14:25, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar

-erx-
Postitusi: 130
Liitunud: 14 Okt 2004, 16:34
Asukoht: metsas puu otsas

Lugemata postitus Postitas -erx- »

eile sai proovimas käidud, polnudki kunagi seal rajal sõitnud...rada iseenesest on huvitav, aga nii jubedas korras et hirmus, preagu võib seal ainult jõutrenni teha.


Zidimees

Lugemata postitus Postitas Zidimees »

kle kas see rada on väga pehme ? ja mis materjalist? kas liiv või kruus või savine?

Kasutaja avatar

xr3
Postitusi: 28
Liitunud: 03 Apr 2007, 07:18
Tsikkel: Kawasaki kx250f
Asukoht: otepää krossiraja lähistel

Lugemata postitus Postitas xr3 »

Zidimees kirjutas:

kle kas see rada on väga pehme ? ja mis materjalist? kas liiv või kruus või savine?

seal rajal kõiki erinevaid katteid, on nii pehmet liiva, kui ka kivist ning kõvat pinda....

ja ma nr. 35

Yamaha YZ250F

Pilte otepää rajast:
http://fotoalbum.ee/photos/MaarjaLiisy/sets/190280

Zidimees

Lugemata postitus Postitas Zidimees »

seda ma nüüd tean aga kui palju on pehmet osa , et kui on palju siis on lahjema masinaga seal väga raske sõita.


krismx

Lugemata postitus Postitas krismx »

#82
Karksi Racing Team

Kasutaja avatar

reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Tere!paar tähelepanekut(eelmine aasta sai käidud-sõidetud-võisteldud).Kes on päris esimest korda ja on igasuguste küsimuste ees,siis otsige üles kas raamatukogust,mõne sõbra käest või vb on ka netis TM ajakirja artikkel antud ürituse kohta nii kirja kui piltide näol...kahjuks ei mäleta kuud ega nr,i(aga kas oli aasta lõppu ajakiri või isegi selle aasta esimesi numbreid)2:see jutt,et väiksem pill jääb hätta...pill ei jää,pigem pilli taltsutaja...ma mõtlen al 80-125cm3(asi ju nii,et on üsna vähe nn algajaid kes korras 125cm3 krossirajal lõpuni peeneks keeravad...tihti on jutt kõvem kui jutu mees!)kuna ise olin just rajal nn võrriga ning sugugi mitte viimaste seas...kuigi võistlus jäi katki,sest kukkumine lõhkus nii minu kui rohkem masina.3:võistlustel on nii MED-teenistus kui nn kollase lipu mehed e kohtunikud...mis peaks välistama,et keegi, teist mitte nähes,hädalisest üle sõidab.4:saan aru,et tegemist on võistlusega ja adrenaliin on kõigil kõrgel....aga sõita tuleb oma sõitu,mis siis,et vb mitte nii kiirelt kui mõned ja mitte nii lennukalt kui teised,sest rada on algajale sõna otseses mõttes raske(seega kindlasti peaks käima vähemalt korra enne võistlust rajal vaatamas...pigem trennis),rajal on kõrged hüpped...nii,et näed vaid hüppe harja...mis selle taga...midagi,on nn kaameli küürud...ja mitte 1-2 vaid u 5-7 järjest,on suht kivine ja kohati väga pehme(liiv).seega iga-üks vastavalt oma oskustele e võimetele.
loodan minagi vaid head ilma,mõnusat motopäeva,palju publikut ja JÄÄGE TERVEKS!(kahjuks ise vist äkki ei jõuagi osalema...kuna masin puru ja remont kulukas ning häda tõsine)...aa ja kui jõuan siis olen nr:90edu!


Zidimees

Lugemata postitus Postitas Zidimees »

ma sõidan ka 85ccm aga kivid ja kruus ei tee midagi sest see on mu koduraja põhitunnus (savi ja kruus) aga ma kardan rohkem seda liiva sest kui ma käisin ühes teises kohas sõitmas ja ainult liivase raja kääs siis üle neljanda käigu ei saa sest mäest alla on ju ka julmad rõõpad sees :?

Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

Zidimees kirjutas:

ma kardan rohkem seda liiva sest kui ma käisin ühes teises kohas sõitmas ja ainult liivase raja kääs siis üle neljanda käigu ei saa sest mäest alla on ju ka julmad rõõpad sees :?

Siis järelikult sõidadki kolmanda ja neljanda käiguga vastavalt enda ja enda masina võimetele selleasemel, et foorumis halada.

Ise käisin eelmine aasta MMM'il spetsiaalselt just 125cc masinaga, et oma olematute sõiduoskuste ja vastupidavuse puudumise juures suudaksin masinat ka võistluse lõpus ohjes hoida ja et see mu liiga pehmeteks sõidetud käte vahel liiga äkiliselt ei käituks ja saaskin ikkagi kindla peale lõpuni. Suurekubatuuriline 4t pisikest väsinud mehe gaasijõnksu eriti ei andsta.

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

Zidimees kirjutas:

ma sõidan ka 85ccm aga kivid ja kruus ei tee midagi sest see on mu koduraja põhitunnus (savi ja kruus) aga ma kardan rohkem seda liiva sest kui ma käisin ühes teises kohas sõitmas ja ainult liivase raja kääs siis üle neljanda käigu ei saa sest mäest alla on ju ka julmad rõõpad sees :?

lõpeta juba see halamine. Kui sõita ei julge, ära mine!


hirm

Lugemata postitus Postitas hirm »

Zidimees kirjutas:
ma sõidan ka 85ccm aga kivid ja kruus ei tee midagi sest see on mu koduraja põhitunnus (savi ja kruus) aga ma kardan rohkem seda liiva sest kui ma käisin ühes teises kohas sõitmas ja ainult liivase raja kääs siis üle neljanda käigu ei saa sest mäest alla on ju ka julmad rõõpad sees

kuule Zidimees, holstre-nömmes on täitsa pesuehtne krossirada ikka, kui sa nii köva mees oled ja oma 85se suudaksid seal viimase käiguga tühjaks keerata,- oleksid vöidumees kindlalt. kas ka lood nönda on....??

Kasutaja avatar

xr3
Postitusi: 28
Liitunud: 03 Apr 2007, 07:18
Tsikkel: Kawasaki kx250f
Asukoht: otepää krossiraja lähistel

Lugemata postitus Postitas xr3 »

täna sai kahh siis holstres trennis käidud, sõitjaid oli ikka meeletult palju, ja tasegi vendadel suht kõva....sai vähemalt natukenegi pingutada ning möödasõite harjutada..

:twisted:
paar ülelenksu kukkumist oli kahh sõitjate seas...mis kuulubki selle asja juurde... :roll:

Yamaha YZ250F

Pilte otepää rajast:
http://fotoalbum.ee/photos/MaarjaLiisy/sets/190280

härra Ruubel
Postitusi: 96
Liitunud: 23 Mär 2006, 14:19

Lugemata postitus Postitas härra Ruubel »

Uudised:
Rada lükatud ja VÄGA heas korras,mõned hüppe tipud VÄGA teravaks lihvitud(endal üks hüpe oleks lõppenud üle nipli käimisega :shock: )
Enne suurt hüpet on S kujuline jõnks sisse tehtud,et hoogu natuke maha saada.Metsa tõusu viimane lõpp on lahe-viskab ikka päris kaugele isegi vaikse hooga tulles :wink:

Ja info korraldajatelt:nüüdsest on raja kasutamine TASULINE!
Kuna rada korras siis üks trennipäev 100.- tsikkel
Rada avatud 26.septembrini(26 kaasa arvatud)
27 tehakse rajale viimane lihv ja siis 29 tuld!

Lisaks:värsked startijad arvestage,et Holstre raja start on betoonilt.
Täna nii mõnigi mees suutis külje stardis ette lasta(ise kaasa arvatud)
Arvan et võistluse ajal oleks see start võinud kurvalt lõppeda.Nii et pigem stardipuu tagant rahulikult minema ja siis kui pidamine tekib siis kuuma.


kõrtsmikumolu
Postitusi: 928
Liitunud: 12 Dets 2004, 19:32
Tsikkel: HusaBerg
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kõrtsmikumolu »

Hoiatus teistele paksudele, see on SPORT! Mul igatahes on üleöö tekkinud lihased, mis minu suureks pettumuseks mitte ei ole liikumisel abiks, vaid otse vastupidi lausa takistavad. Siit küsimus neile, kel lihased on kogu aeg olnud, kas see jääbki nüüd nii?
Rajameistrile 10 punkti!


hirm

Lugemata postitus Postitas hirm »

härra Ruubel kirjutas:

Uudised:
Rada lükatud ja VÄGA heas korras,mõned hüppe tipud VÄGA teravaks lihvitud(endal üks hüpe oleks lõppenud üle nipli käimisega :shock: )
Enne suurt hüpet on S kujuline jõnks sisse tehtud,et hoogu natuke maha saada.Metsa tõusu viimane lõpp on lahe-viskab ikka päris kaugele isegi vaikse hooga tulles :wink:

Ja info korraldajatelt:nüüdsest on raja kasutamine TASULINE!
Kuna rada korras siis üks trennipäev 100.- tsikkel
Rada avatud 26.septembrini(26 kaasa arvatud)
27 tehakse rajale viimane lihv ja siis 29 tuld!

Lisaks:värsked startijad arvestage,et Holstre raja start on betoonilt.
Täna nii mõnigi mees suutis külje stardis ette lasta(ise kaasa arvatud)
Arvan et võistluse ajal oleks see start võinud kurvalt lõppeda.Nii et pigem stardipuu tagant rahulikult minema ja siis kui pidamine tekib siis kuuma.

kuidas seal muidu see raja tasuline kasutamine korraldatud on? vaevalt et keegi raja ääres istub pidevalt ja pappi kasseerib, v tuleb möni tegelane helistamise peale , v vaja linnast enne läbi minna ja ära maksta?


härra Ruubel
Postitusi: 96
Liitunud: 23 Mär 2006, 14:19

Lugemata postitus Postitas härra Ruubel »

Raja kasutamise eest tuleb tasuda ilmselt kellelegi korraldajatest,kes päris tihti sealkandis liiguvad(rajal siis)
Eile tegeles raha kogumisega Marko Heinmäe(lühem kutt pruuni tagi,päikeseprillide ja mütsiga)sõitis vist tsikliga nr.7(minu juurde vähemalt)
Kui rajal oled,eks siis keegi korraldajatest ikka ligi astub ja sult selle soti küsib.

Kasutaja avatar

reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Tere!lisaks veel hr:Ruubel,i jutule stardist ,või,et tuleb betoonilt startida....et kui mõelda eelmisele aastale siis stardis võib olla nii palju masinaid,et kõik esiritta ehk kohe stardipuu taha e betoonile ei mahu...seega teine rida stardib ikka kruusalt või no mis iganes see raja kate ka seal pole.stardi sirge on küll lai,kuid jookseb nagu pudeli kael kokku ja kohe seejärel järgneb terav kurv paremale....mis võib tekitada nn külakuhja(piisab 1-2 kukkujast).
küsimus"eelmine aasta olid ka bit-biked e väikesed krossarid rajal,kas see aasta ka"?ja veel,et kui tulla trenni nädala sees,et kellele siis raha maksta...ja vb on mingi kl isegi paikka pandud,et mis kell võiks nädala sees rada proovida?


härra Ruubel
Postitusi: 96
Liitunud: 23 Mär 2006, 14:19

Lugemata postitus Postitas härra Ruubel »

Info Motomaania lehelt selle krossi kohta korraldajatelt endilt:
http://www.motomaania.ee/?p=755

PS!reinuvader:artikli lõpus ka enam-vähem kellaajad mis kell treenida.

Kasutaja avatar

sipsik
Postitusi: 190
Liitunud: 03 Aug 2005, 10:44
Asukoht: harjumaa
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sipsik »

Sain Toomas Triisalt raja kohta järgmist infot: "Minuteada on raja kasutamine veel tasuta, kui raja hooldaja ei ole määranud teisiti. Ja kui on tasuline, siis 100 EEK ja kohapeal!"

Kasutaja avatar

MotoCR
Postitusi: 43
Liitunud: 25 Sept 2006, 09:57

Kuupäev

Lugemata postitus Postitas MotoCR »

Täielik pudru ja kapsad, nyyd on motosport.ee kodukal kalendris ka 30.sept Mulgi krossikakerdused korraldajad võiksid asjd kiiresti igal pool õigeks panna, muidu tõesti jama, et osad tulevad 29. sept ja osad 30.sept

Tugevat lammutamist seniks.


andrusl
Postitusi: 292
Liitunud: 03 Sept 2006, 21:25
Tänatud: 1 kord

Re: Kuupäev

Lugemata postitus Postitas andrusl »

MotoCR kirjutas:

Täielik pudru ja kapsad, nyyd on motosport.ee kodukal kalendris ka 30.sept Mulgi krossikakerdused korraldajad võiksid asjd kiiresti igal pool õigeks panna, muidu tõesti jama, et osad tulevad 29. sept ja osad 30.sept

Tugevat lammutamist seniks.

sa ära seda motorspordi kalendrit seal väga usu.Kahtlustan,et see seal automaatselt jookseb.
mspordi kalendris ka ju 30 sept.ja seda aasta algusest saadik juba.
Kui mingit ametliku teadet ei ole,siis ikka 29.sept. on üritus.
Ärge paanitsege ilma asjata. :D


Zidimees

Lugemata postitus Postitas Zidimees »

ära muretse ma olen kindlalt kohal (kas vaatamas või sõitmas ) ! ja pealegi mis kell see algam ma pole seda kohta veel ülesse leidnut , see kes sõita tahab peaks 4-2 tundi ikka ennem kohal olema .

Kasutaja avatar

Jumbu
Postitusi: 245
Liitunud: 12 Nov 2004, 20:52
Tsikkel: Gas Gas, HD rott
Asukoht: Harjumaa, Habaja
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas Jumbu »

Zidimees kirjutas:

ja pealegi mis kell see algam ma pole seda kohta veel ülesse leidnut , see kes sõita tahab peaks 4-2 tundi ikka ennem kohal olema .

Juhendis ajakava olemas http://www.msport.ee/admodule/uploads/d ... UBMGsh2OUq

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”