Motosügis 2003!

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Motosügis 2003!

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

Tere,
kõigun siin kahe-vahel... kas minna või mitte. Hing nagu tahaks aga -5-ga ei viitsiks nagu telgis ka magada... aga nii karastus teras jne. Ehk siis kokkuvõteks sellele segastele tunnetele põimitud jutule... kas keegi läheb?

kiusatustele alluv

Motopaks :lol:
Viimati muutis Laisaar, 09 Sept 2003, 13:54, muudetud 1 kord kokku.
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rein »

See on see Võrumaal?Ämma sünnipäev lükatakse ilmselt vist edasi, siis jääb otepää usakad, termikas Mustlas ja siis oleks vaja ämma äia poole seda tuba remontida milles me seal olles elame :? . Eks vaatab, kuhu, kuidas mida jõuab.

Punapats
Postitusi: 65
Liitunud: 06 Aug 2003, 15:32
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Punapats »

mis üritusega üldse tegu...mis seal toimuma hakkab? Palju korraldajad paberit tahavad? Kukohas asi toimuma hakkab jne...


Punapats ja Ints kaalauvad....
Kas surnuks külmumine Võrumaal või surnuks joomine Kihnus:)
Yamaha XJ600S aka Nublu
Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

NB! eelistan mandril külmumist

Motopaks

Toimub:


KOHT: Kiidi puhkemaja, Nursi, eriti loodukaunis koht Võru lähistel AEG: 5. - 7. september 2003 OSAVÕTUMAKS: 250 EEK sisaldab 4 söögikorda, sauna, programmi, kleepsu. Tasumine kohapeal. PROGRAMM: Bussiekskursioon, võistlused, auhinnad. Live muusika. TEADMISEKS: Kaasa oma telk. Sisemajutuse võimalus lisaraha eest. INFO: Raido tel. 055 71 000; e-mail raido@emmk.ee Gena tel. 055 22 650; e-mail gena@emmk.ee Kalle tel. 051 35 346; e-mail kalle@emmk.ee klubist Nurme 40 teisipäeviti 18.00 - 20.00 e-mail info@emmk.ee WWW: http://www.emmk.ee/kokkutulekud.html
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Vut ei tea.. vaatab kuidas kooliga on aga kahtlaselt selline tunne, et jääb ära :cry:
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Ma mõtlen, et kui Võru ots siiski ära jääb võiks seltsis Linnaringi vaatama minna :roll:
Kasutaja avatar

andriano
Postitusi: 258
Liitunud: 21 Mai 2003, 05:18
Asukoht: Estonia

Lugemata postitus Postitas andriano »

Õige vastus on kokkutulek MotoSügis! Ja ilm pidavat tsuti soojem olema nädalavahetusel.Noh kui külmakartus nii suur on,siis võib lubada ju üledoosi mõne kangema alkoga näiteks. :D

nos
Postitusi: 205
Liitunud: 25 Mai 2003, 12:36
Tsikkel: mamas pride
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas nos »

jajaa jaa
jägermeister kuulub ju kevadiste ja sügigeste sõitude juurde lausa hädavajalikult... punnsuutäiest jätkub soojust +100 km :D

ja veel et toimus väike muudatus jälle plaanides... minek on reedel keset pääva... :shock:

kui miskit täpsemat on sis kohe kirjutan :)

nos 8)
Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

yo Piret,

millal sa minema hakkad? On äkki selgunud. Siis tuleks järgi sõitma :D
Andriano...kus asud ja millal sa plaanid startida?

Motopaks :?:
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

andriano
Postitusi: 258
Liitunud: 21 Mai 2003, 05:18
Asukoht: Estonia

Lugemata postitus Postitas andriano »

Üldjuhul on mul lihtsam,sest olen Tartus.Aga krdi töö pärast lähen alles laupäeval.Oleks vaid ilma!
Kasutaja avatar

piret
Postitusi: 703
Liitunud: 16 Juul 2003, 18:46
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas piret »

Motopaks!

Laupäeval lähen mina kell 1700 lennujaamast, oleks tore, kui seltsiks oled :)
Vahest sõidan ja teen asju.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

no sellel juhul võtan pakkumise vastu ja ühinen sinuga matkale sinna võru taha. Kas keegi tuleb veel?

Motopaks 8)
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

Paluks siis ülal esinenud tegelastest kompromiteerivaid pilte (mis tehtud sellel konkreetsel ürituse), mida saaks kõigile vaatamiseks üles riputada :lol: :lol: :lol:
Kasutaja avatar

piret
Postitusi: 703
Liitunud: 16 Juul 2003, 18:46
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas piret »

/me kavatseb käituda seekord :P
Vahest sõidan ja teen asju.
Kasutaja avatar

andriano
Postitusi: 258
Liitunud: 21 Mai 2003, 05:18
Asukoht: Estonia

Lugemata postitus Postitas andriano »

Oled sa selles kindel :twisted:
Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

Käidud!!! Oli minuarust parem üritus kui treff. Minek...Hakkasime Piretiga laupäeva õhtul kell 6 minema ja ohh üllatust... kell 9 juba kohal. Tegime ainult 2 peatust. Ühe vereringe taastuse ja teise tartus tankimise oma. Piret andis vahepeal sellise hooga minna, et mu ratas vihkab mind vist elu lõpuni aga õnneks sai väljakutsega ilusti hakkama ja midagi ei juhtunud. Kohapeal... Bänd mängis praktiliselt vahet pidamata ja kui ära väsisid siis aitas väike õlu jälle jõudu taastada ja nii see pidu edasi läks. Hakkasin kohe alguses õlut timmima ja siis anti veel süüa kaa :D . Nos ja Rennes küpsetasid vorstikesi ja pärast oli veel mingi soolaliha möll ka ja siis kui mulle õlle sisse jäägermeistrit valati hakkas asi vaikselt ära kiskuma. Sai hulgal uusi tuttavaid juurde, tantsu vihutud, juttu räägitud, nalja tehtud jne.
Hommik... kell 8 hakkas mingi ännitamine. Ärkasin üles... ootasin 15 minti hambapesu järjekorras ja siis mõtlesin, et viskan veel veidikeseks pikali aga selgus, et oli meeltesegaduses telgi ja muu kama juba kokku pakkind :?: . Käsitlematu. Väike hommikusöök( 2 juustusaia sest keha rohkem ei tahtnud). Teised läksid Piusasse mingeid koopaid vaatama aga mina panin Reinu juurde Mustla poole ajama.
Mustlas Reinu ämmal sünnipäev ja mind aeti kohe soku sassakat sööma. Oli parim sassaks mida eales söönd. Kuna kurnatud keha palju ei mahutanud siis hakkasin mingi poole tunni pärast tallinnasse edasi sõitma. Kussjuures... Reinu äi ehk " Vana Rein" ( kelle pükstest mu sumps oma osa võttis) oli treffil see punases kleidis mees kes ka paraadist osa võttis. Ühesõnaga lahe kaader ja ära minnes üteldi veel, et kui tallinnas midagi teha pole- tule tagasi! :D Seejuures tänan kogu Reinude pere külalislahkuse eest.

Sellised muljed siis sellest üritusest ja mustlast.
Tänan korraladajaid ja järgmine aasta olen esimesest päevast platsis.
NB! Kompromiteerivaid pilte ei õnnestunud teha. Muid aga küll ja paneme need peadselt üles.

terv.

Motopaks :D
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rein »

Väga tore, et Mustlas meeldis, Mina sain sellest sünnipäevast alles täna hommikuks tervise korda :lol: , nüüd küll mõte karsklaseks hakata.Ja sedasi saab ka mugavama tsikli jaoks raha koguma hakata, tahaks üha tõsisemalt mööda eestimaad ringi liikuma hakata.Aga ürituste jaoks jätaks korviga pillid ikka alles.Mugav kola vedada.:)

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

Motopaks: NB! Kompromiteerivaid pilte ei õnnestunud teha. Muid aga küll ja paneme need peadselt üles.
Kui kompromiteerivaid pole, siis pole ju mõtet neid üles pannagi :lol:
Kasutaja avatar

andriano
Postitusi: 258
Liitunud: 21 Mai 2003, 05:18
Asukoht: Estonia

Lugemata postitus Postitas andriano »

Ma jõudsin siis täpselt enne Motopaksu minema sõita!Pisut lahja tundus,ning panime Otepääle jugama.Lõpp-peatus oli Põlvas,kus kohalike tsiklihulludega sai hea jõldak maha pandud.Tänagi veel õõnes olla...
Kasutaja avatar

piret
Postitusi: 703
Liitunud: 16 Juul 2003, 18:46
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas piret »

Sry, Motopaks, et sinu ja su kallima proovile panin lõigul Mäo-Trt :P Tundsin, et tahaks teravamaid elamusi ja siis motopaks lubaski mind meeltesegadusehoos ette sõitma :oops: Ma arvan, et seda viga ta enam edaspidi ei tee :lol: ja üks (poseeritud) kompromiteeriv pilt vist ikka tuli ära :P
Vahest sõidan ja teen asju.

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rein »

Tahan ka pilti näha :lol:
Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

jah... Piret, üks pilt siiski on! Aga üritan SYS-i täna kuskilt kätte saada ja talle pildid "üle" anda. Siis paneme pildid välja ja vaatame kas ma suutsin seekord selliseid pilte teha kus näod ka näha on :D
Pireti lasen teinekord ka ette sõitma. Saab vähemasti kiirelt kohale, muidu oleks vist ära külmunud :wink: .


Motopaks
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

Pildid on siis nüüd nähtavad <a href="http://www.biker.ee/pics/motos2003/" name="motosygis03" target="_blank">siit</a>.

PS. Ma loodan, et kunagi hakkab keegi ka korralikke pilte tegema ja saatma (st. selliseid, kust midagi näha ka on...). Järeldus: telefon on ikka helistamiseks, mitte pildistamiseks... või tuleb neid pilte vaadata telefoni ekraanil... :roll:
Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

jah.... öösel kõik kassid on hallid :lol: . Sellege kuulutan oma telefoniga pildistamise lõppenuks ja lähen poodi korralikku digikat ostma. Sorry kes ennast mu piltitelt ära ei tunne.

Udu-piltnik
Motopaks :roll:
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

piret
Postitusi: 703
Liitunud: 16 Juul 2003, 18:46
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas piret »

irwww@pildid :)))))))))) ma sain ikka tükk aega südamest naerda, kui neid vaatasin...niiii hulle pilte sinu galeriis vist polegi veel olnud :P isegi minu kolme alkoholiga pilt pole näha :wink: (mul oli väga austav ülesanne valvata kõige tähtsamaid asju - pudelit jäägermeistrit, toopi õlut ja pätsi leiba :lol: ) järgmine kord üritame ennast juba paremasse aparaati kompromiteerivalt poseerida 8)
Vahest sõidan ja teen asju.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”