Paneme tsiklimehed proovile! 05.10 kell 15.00

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Torpedo
Postitusi: 348
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:24
Tsikkel: Ural Solo '06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Torpedo »

Ahah, arvasin jah, et küllap oli vist Mossemees...

Kuule pärast kõik panid ajama, aga ma avastasin, et aku jälle tühjaks läinud ja ei saanud käima... Jukerdasin vist oma 15 minutit kuni käima sain, aga siis ei leidnud teid enam kuskilt. Ei olnud mul ühtki telefoninumbrit ka peale Andyvana oma, aga nemad sõitsid koju ära. :(

Ma pean tõsisemalt süvenema geneka hingeellu - harjad uued, kommutaator justkui korras, aga kui ikka tuledega sõites aku tühjaks läheb, siis ei ole kõik normaalne... Testriga olen ka mõõtnud, laeb küll, aga nagu mitte piisavalt. Kuskil on kala sees.
Kasutaja avatar

Rennes
Postitusi: 894
Liitunud: 07 Juul 2003, 10:44
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rennes »

Motopaks kirjutas:
No Rennese KTM tegi nende siristajate vahel ikka mõnusat häält.... ikka uuuu ja uuuu ja liiva lendas. Päästis Limitsi veel liivakuhja otsast alla. Lisaks sellele ajas mulle ka sellise imeliku metsas sõitmise tunde peale, et mine ja osta või endale krossikas. Kurat. :twisted:

Motopaks :D
Hehe!! Motokas, muidugi osta krossikas endale, siis hea mudaaugus mulistada koos :lol: Lahe oli sõita seal rajal, aga kardimeestel oli vist lõbu rohkem, rattaga oli neid kurve natuke liiga palju ja ligistikku. Tekkis mõte, et nüüd peab koju kangi tõstma minema, käed tappis nii ropult ära see paar ringi :P

Rennes aka Mülka :)
KTM LC4 640 Adventure

Katarina

Lugemata postitus Postitas Katarina »

Minu poolt samuti tänusõnad ürituse korraldajatele. Tore oli Teiega.
Eile veel andsid küll värisevad käed endast pool päeva märku aga täna saab juba kohvirkuusi ühe käega tõsta. :)
Torpeedo pärast jäi meil küll süda valutama :oops: aga lootsime, et ehk ikka tuleb keegi sealt oma abistavate kätega appi.

-Teeb veel korra tänuliku kniksu-

Katarina
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

nii.. uskuge või mitte aga pildid hakkavad üles saama.

palun: http://www.hot.ee/intruder/kart/

terv,

Motopaks :D
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”