Biker.ee I aastapäev. Arutamine...

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Biker.ee I aastapäev. Arutamine...

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Foorumist selgub, et esimesed sisseregamised (Sys ja Motopaks) leidsid aset 14 novembril 2002. Kiire pilk kalendrisse näitab, et sama kuupäev hakkab uuesti kätte jõudma :idea: Seoses sellega ootakski Motopaksu kirjalikku etteastet, et ka üldsus saaks informeeritud mismoodi see kõik algas, täpselt millal jne. Kui nüüd teemat veel EDASI arendada :D siis oli meil Intruderiga täna juttu mingi tõsise off-road safari korraldamisest ATVdega koos õhtuse bussisauna ja ööbimisega metsas (köetav sõjaväetelk). Novembri keskpaik oles väga paras aeg selle korraldamiseks, et aastapäeva tähistada. Sinna on aga veits aega ja annan täpsemat infot võimalustest edaspidi. Seniks aga Motopaks - palun :)


Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Biker.ee I aastapäev!

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

Tere,

selle biker.ee aastapäevaga on tegelt nii, et see leht sai avatud avalikkusele 05.12.2002 nelja sõbra( Motopaks, Sys, Mossemees, J30) mõttetegevuse koostöös ja Sys-i teostusel. Selleks aastapäevaks plaanisin küll mingi istumise ja kokkusaamise korraldada. Istuks kuskil pubis või saunas, teeks pulli, jooks õlut või midagi muud ja räägiks juttu. See päev on ilusti reede ka. Sellega seoses on palve, et kui keegi teab mingit head kohta kus mõnusalt saab olla siis andke teada. Sama teretulnud on ka kõik head mõtted ürituse kohta.

ATV ürituse peaks ka kindlasti ära korraldama aga Paneme selle ATV värgi eraldi teema alla ja hakkame orgunnima.

terv.

Motopaks :D
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

piret
Postitusi: 703
Liitunud: 16 Juul 2003, 18:46
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas piret »

aktiivne puhkus ruulib :D ja heameelega näeks ka edaspidi selliseid pool-sportlikke pühapäevi sõprade seltsis (ATV-d, sisekardid, you name it!) Aga aastapäevast teeme aasta parima ürituse 8)
Vahest sõidan ja teen asju.

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rein »

eega ma ei virise, aga lihtsalt ei virise, aga mitte ei saa kuigi nädalavahetusel Lõunast Põhjapoole liikuma :wink:
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

Ise tegelt mõtlesin, et võiks teha kuskil keset eestit. Siis saavad need ka tulla kes ei viitsi/saa Tallinnasse sõita. Meil ju liikmeid üle eesti ja paljud neist veel nägemata. Välja pakkuda 1 koht Viljandi maakonnas ( minu maakodu ligidal). Kohapeal suur saun ja suured peoruumid. Magama mahub ka kuigi võiks lebod ja magamiskotid kaasa võtta.
Link ja koht ise selline: http://www.zone.ee/venevere/

Selle kohaga on aga selline lugu, et see on remondis ja ei pruugi selleks ajaks valmis saada. Nii, et ikka pakkumistele avatud.
Rein kuule... kas seal sinu kandis ei asu mingit kohta?


Motopaks :D
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rein »

http://www.kopra.ee/ Selline koht on minu lähedal, aga ma pole omasilmaga seda ülevaatamas käinud.
http://www.taageperaloss.ee/ , ega see koht ka just eriliselt kaugemale ei jää. Pimedal ööl on seal olek ikka omaette elamus. :wink:
http://www.taageperaloss.ee/et/galerii.html mõelda kui on pime ööö ja raagus puud ja padu vihm ja tuul ulub korstendes. Istud seal selle üüratusuure kamina ees ja libistad õllet. 8)

Külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

ma usun, et äkki see venevere ikka saab selleks ajaks korda
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Lööks ka kohe hea meelega kampa, ei oska sel teemal eriti kaasa rääkida ja ideid välja käia aga käsi olen ma kindlasti... võibolla võtab plika ka kaasa :)
Kasutaja avatar

Teema algataja
Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Pakun välja oma baasi:

http://www.nelijarve.ee/

mõndadele kindlasti tuttav koht. Peoruumiks on uus saunamaja, kus on kaminaga söögisaal 25-30le inimesele. Sama ruumi teisel korrusel magamiskohad, kes korralikult linade vahele tahab saab võtta hotellitoa kõrvalmajja. Saunamaja üür ca. 4500.- ööpäev, lisanduksid söögid-jöögid. Üldiselt arvan niikuinii sellise ürituse hinnaks umbes 500.- per/koon :? . Selle hinna sisse saaks Nelkal ka erinevaid päevaseid meelelahutusi õues :idea:

Vaata ka:

www.veematkad.ee

voolik
Postitusi: 54
Liitunud: 10 Okt 2003, 20:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

pakun kah kohta

Lugemata postitus Postitas voolik »

me käisime eelmine talv väga toredas kohas mille nimi oli piusa ürgoru puhkemaja....vaatasin tookord webi ja olin ettevaatlik, aga magada ju oli kuskil vaja...üllatus oli nii paganama positiivne...koht on imeilus...maja on super saun on hea...j6gi jookseb sauna alt ja puha...pererahavas võtab inimesed vastu ja ise tõmbavad minema....VÄGA vinge koht...meile anti nelja peale kogu elamine k2tte ja tehti alet kah...hoolimata sellest, et me ainsad kylalised olime...oleks ju pigem meid rohkem koorida võinud:)....kõik on seal olemas...suur kaminatuba....köök...magamistoad jne....pluss oli seal yhes toas lisamadratseid pea laeni...aga vaadake ise....ja uskumatu oli see usaldus:)
http://www.puhkemaja.ee nagu ütlesin webi on kole ja pildid on kehvad, aga minu sõna...koht on IMEKAUNIS ja väga hea suhtumine ja SUPERHYPER ühesõnaga....see on küll jah, et asi on kaugel teises eesti otsas.....aga noh ma vähemalt pakkusin! käige või niisama seal vahel....ei kahetse kindlasti:)
väga lugupeetav ja keigi lemmik
Voolik the Greatest!:P

kawasaki en500 aka Kapsauss (hellitlevalt roheline kurat:)
Kasutaja avatar

Teema algataja
Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Ma pidasin pulmi seal ülemöödund aasta suvel, koht on muidugi super. Miinuseks praegusel juhul pean seda, et majas sees pole piisavalt suurt ruumi, kus 20 inimest koos laua taga istuda saaks, väljas pikalt siis ei passi. Aga kindlasti võime võtta järgmise aasta väljasõitude plaani - mõistan Voolik'ut, sõnadega pole seda ilu ja lahedust võimalik edasi anda :)
Kasutaja avatar

Tim
Postitusi: 373
Liitunud: 12 Mai 2003, 20:13
Tsikkel: KX250F
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Tim »

Kas keegi sel päeval ratast välja ei aja? Natuke kahtlane idee aga siiski, ise oleks nõus tsiliga tiirutama natuke.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Naahui nuužna, kui jää maas on siis tiirutad horisontaalselt :wink: Aga äkki Rennes paneb piigid alla, vatijope selga ja tuletab mootorratta häält meelde :D Kui Nelijärvel teeme on põhimõtteline võimalus ATVdega sõita, Villistega krossirajal muidugi kaa 8)

Külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

ma olen venevere ligidalt pärit ja olen kuulnud, et 6.12.2003 on seal yks seltskond sees siis 05.12.2003 peab remont läbi olema juba

voolik
Postitusi: 54
Liitunud: 10 Okt 2003, 20:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas voolik »

hmzzz...aga palju siis härrased plaanivad inimesi sinna? noh sest mu meelest selline pika laua taga sylditamine ei toimi just.....niikuinii on alati seltskondade teatav jagunemine jne.....a see on pelgalt minu arvamus...ja mida mina ka asjadest tean..irff:D :P :P :wack: :wack: :wack:
väga lugupeetav ja keigi lemmik
Voolik the Greatest!:P

kawasaki en500 aka Kapsauss (hellitlevalt roheline kurat:)
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

sellepärast see teema siis pandud saigi, et saaks teada tulejate arvust ja headest mõtestest nii koha kui ka muude toimingute osas. Peaks korra maha istuma ja asja arutama isand no limitsiga.

motopaks :D
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

Teema algataja
Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Kui Venevere tõesti lahti tehakse sobiks see vist kõige paremini hinna ja asukoha poolest. Suurt ruumi, kus kõik ühise laua taga saavad istuda on kindlasti vaja - eelnevad kokkusaamised on seda näidand :wink: Ainult elektriradikas tuleb vist endal kaasa võtta muidu ei ela ööd kämpingus üle :twisted: P.S saatsin sinna meili, et saada lisainfi. Tulijad võiksid hakata end tasapisi registreerima. Kuna 05 detsember on reede siis tuleks end aegsasti ka töölt lahti küsida :D
Viimati muutis Pihelgas, 14 Okt 2003, 15:25, muudetud 1 kord kokku.

Kuldar

Lugemata postitus Postitas Kuldar »

Veneveres ei pea magama kämpingus, väikeses kaminasaalis saab edukalt ööbida- ainult lebod kaasa!

Külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

mega kaugel on see nats.. ei kujta ette juda sunan peaks kohale end ajama..
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”