Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Iceman
Postitusi: 138
Liitunud: 07 Mai 2006, 12:11
Tsikkel: Buell xb12xt
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas Iceman »

http://www.facebook.com/events/106342962880908/

Pilt

Ürituse ametlik öömaja - Hotell Euroopa
Erihind 30.04.-1.05.2013 majutusele 60 EUR, nii ühe- kui kaheinimese tuba koos buffet hommikusöögiga.
Parkimine kinnises hotelli parklas mootorrattale 5 EUR/ööpäev.
Broneerimisel erihinna saamisesk palume mainida parool "Kochi aidad"

Viimati muutis Iceman, 19 Mär 2013, 15:16, muudetud 1 kord kokku.


http://moto.iceman.ee
IZ Planeta Sport, IZ Jupiter4, Kawasaki AR125, Kawasaki KZ400, Kawasaki KZ500, Yamaha FZR600, Honda SLR650, Yamaha TT600, Suzuki Bandit 400 ,KTM Duke II, BMW F650GS, BMW R1150GS, Buell xb12xt.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Iceman
Postitusi: 138
Liitunud: 07 Mai 2006, 12:11
Tsikkel: Buell xb12xt
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas Iceman »

ÕHTUL SIIS JUBA :bsmile:

http://moto.iceman.ee
IZ Planeta Sport, IZ Jupiter4, Kawasaki AR125, Kawasaki KZ400, Kawasaki KZ500, Yamaha FZR600, Honda SLR650, Yamaha TT600, Suzuki Bandit 400 ,KTM Duke II, BMW F650GS, BMW R1150GS, Buell xb12xt.
Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas Säga »

Kes see t*** oma plastmassist kärakat keset tänavat ja keset sõidurida parkis.õnneks mahtusid autoga vahelt läbi, muidu oleks külili lükanud. 01... ja mingid tähed olid ka.

SYLB
Kasutaja avatar

janata
Postitusi: 35
Liitunud: 26 Apr 2008, 21:58
Tsikkel: HD FXDL; KMZ

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas janata »

Viimati muutis janata, 01 Mai 2013, 12:05, muudetud 1 kord kokku.
Four wheels move the body. Two wheels move the soul.
Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas mmz »

Ei tea kas tipptund ja Tallinna kesklinn ikka on õige aeg ja koht sellise paraadi korraldamiseks. Olin paraadi lõpuosas ja korraldus jättis seal üsna halva mulje. Kui Pärnus hooaja avamisel on teed korralikult kinni pandud ning paraadi ees ja järel on politseipatrull turvamas, siis antud paraadil valitses vähemalt lõpus totaalne kaos, kus tsiklid ja autod olid segamini ning kaasliiklejad toimuvast ilmselgelt häiritud. Viru hotelli juures ütles minu närv üles peale seda kui üks tsiklimees minu ees oma Yamaha FZ6 S-ga peaaegu ühe jalakäija alla oleks ajanud. Selle peale keerasin pettunult paraadist välja suunaga kodu poole. Tore mainekujundus küll... Sündmusest ka video, aga seda vast ei hakka siia panema ning õli veel lisaks tulle loopima. Ootan aga huviga Pärnu paraadi ning üritust, kuna varasemalt on selle korraldus olnud kõigiga arvestav ning positiivne ning õhkkond on palju rahulikum ja sõbralikum. Edaspidi olen targem ja Tallinna paraadile enda ja teiste närve rikkuma ei tule.

Sellisel üritusel peaks siiski olema kaasatud ka politsei, samuti tuleks leppida koheselt kokku, mis sõiduradadel ja kuidas sõita, et ei võetaks enda alla kogu ulatuses mitmerealist teed. Mitme rea kasutamine vaid suurendab niigi paratamatult tekkivat lõõtsa efekti ning tekitab paraadisiseselt segadust, kuna varem või hiljem liigutakse niikuinii taaskord ainult ühel sõidurajal. See ei ole muidugi täielikult korraldaja teha, vaid ka osalejad peaksid säilitama kainet mõistust

Kasutaja avatar

sada sirgel
Postitusi: 99
Liitunud: 23 Aug 2011, 16:48
Tsikkel: honda st 1100
Asukoht: tallinn

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas sada sirgel »

mmz kirjutas:

Ei tea kas tipptund ja Tallinna kesklinn ikka on õige aeg ja koht sellise paraadi korraldamiseks. Olin paraadi lõpuosas ja korraldus jättis seal üsna halva mulje. Kui Pärnus hooaja avamisel on teed korralikult kinni pandud ning paraadi ees ja järel on politseipatrull turvamas, siis antud paraadil valitses vähemalt lõpus totaalne kaos, kus tsiklid ja autod olid segamini ning kaasliiklejad toimuvast ilmselgelt häiritud. Viru hotelli juures ütles minu närv üles peale seda kui üks tsiklimees minu ees oma Yamaha FZ6 S-ga peaaegu ühe jalakäija alla oleks ajanud. Selle peale keerasin pettunult paraadist välja suunaga kodu poole. Tore mainekujundus küll... Sündmusest ka video, aga seda vast ei hakka siia panema ning õli veel lisaks tulle loopima. Ootan aga huviga Pärnu paraadi ning üritust, kuna varasemalt on selle korraldus olnud kõigiga arvestav ning positiivne ning õhkkond on palju rahulikum ja sõbralikum. Edaspidi olen targem ja Tallinna paraadile enda ja teiste närve rikkuma ei tule.

Sellisel üritusel peaks siiski olema kaasatud ka politsei, samuti tuleks leppida koheselt kokku, mis sõiduradadel ja kuidas sõita, et ei võetaks enda alla kogu ulatuses mitmerealist teed. Mitme rea kasutamine vaid suurendab niigi paratamatult tekkivat lõõtsa efekti ning tekitab paraadisiseselt segadust, kuna varem või hiljem liigutakse niikuinii taaskord ainult ühel sõidurajal. See ei ole muidugi täielikult korraldaja teha, vaid ka osalejad peaksid säilitama kainet mõistust

nagu eelnevatel aastatel on välja öeldud ,ei soovi võimuolev linnavalitsus liikluse sulgemise osas koostööd teha ja nii tulebki end toore massiga läbi pressida ja nagunäha tsikliste polegi niivähe . teistes linnades on lihtsalt normaalsemad linnapead . :wack:

sada sirgel kuuskümmend kurvel

reimps

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas reimps »

Üritusel käimata võtan sõna. Pigem selles mõttes, et korraldajadele öelda, mille peale järgmine kord mõelda:

Pange paraadi marsruut paika kõigepealt paberil, seejärel mõelge välja orienteeruv paradeerujate arv (see oli ilmselt tehtud).
Sõite marsruut läbi (tipptunnil) sellise pilguga vaadates, et kuidas see tsiklimass sealt äbi juhatada.
Kitsaskohad vajavad teeblokeerijaid või suunajaid (ristmikud, mahapööramised, suuremad sebrad jms).
Sellest saate abipersonali (ehk siis kollase vestiga "teesulgurite") koguse.
Paraadi ajal peab toimima "voolav" teesulgemine - kuhu paraad jõuab, seal peal olema tee kinni ca 1-2 minutit enne ja viimase sõitja tagant avatud kah (paraadi lõppu keegi "oma", kes märku annab, et nüüd on põhikolonn läbi).
Sulgejad peavad suht naglad olema, sest kui paraad on eemaletõukava paksmao, vabandust, linnapea poolt sanktsioneerimata, siis see tähendab, et tegu on siiski omaalgatusliku liikluse sulgemisega, mis pole kõige seaduslikum.
Sõidusuundade sulgemine peaks käima füüsiliselt - ratas risti ette ja helkurvestiga tegelane julmalt tõkestajaks ette.
Korraldus- ja saatetiimil on omavaheline raadosiode suht oluline lisa.

Aitab ka lühike briif osalejatele enne väljasõitu - mis reas sõita, vahed, kiirused ja kitsaskohad marsruudil ja no-no-tegevused.

Lihtsalt mõtted, aga elu on näidanud, et mida rohkem näha vaeva planeerimisega, seda sujuvamalt tuleb ka sooritus välja :bsmile:

Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas mmz »

Reimpsil väga õige jutt. Kolonni teekond ja liikumiskiirus on ju teada. Väga täpselt saab minut-paar enne kolonni tulekut ristmikel liikluse kinni panna ja lasta läbi vaid marsruudil ees olevad sõidukid. Kui pole nii palju regulleerijaid võtta, tuleks ka paraad lühem teha ja/või marsruut paremini läbi planeerida, et vältida näiteks tipptundi ning väga suuri ristmike, kus üks-kaks inimest tee sulgemisega niikuinii hakkama ei saaks. Helkurvestid peaksid sulgejatel olema kindlasti kohustuslikud, mina küll mingi suvalise karvase kolli pärast seisma ei kavatse jääda ja oleksin ka pahane. Kindlasti peaks tähelepanu pöörama ka pisikestele teedele, sest sageli kiputakse just nendest paraadile vahele pressima. Samuti fooriga regulleeritud ülekäigurajad, kus samuti peaks regulleerijad olema ning vajadusel ka lindi ette tõmbama.

Boonuseks võiks asjale läheneda viisakamalt ka autojuhtide suhtes. Näiteks võiks üks korraldusauto paraadimarsruudi tunnike enne algust läbi sõita ning suurtematele ristmikele viia regulleerijatele plakatid tekstiga "Motoparaad, palun oodake" mis siis tee sulgemise hetkel autojuhtide jaoks nähtavale kohale paigutada. Kui paraad läbi, korjaks korraldusauto plakatid taas kokku ja neid saaks kasutada järgmistel üritustel. Aga noh, see oleks lihtsalt minu ettekujutus ideaalsest ja kõigiga arvestavast motoparaadist, ega pruugi sobida korraldajatele. Muidugi on keeruline ka juhul, kui linnavalitsus koostööd ei tee.


Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas Julge »

Kuulge mida te ohite siin iga aasta samamoodi?
Kui on nii paha ja ohtlik seda paraadi kaasa teha, no istuge siis kodus teleka ees.
Oleme igal aastal üritanud politseid paraadi turvamisel kaasta. No ei ole nad nõus seda tegema.
Eelmisel aastal panime ise helkurvestidega ristmikud kinni.
Sel aastal KEELAS politsei selle ära.

Jah on meil selline tore linnapea siin. Riias näiteks on paraad täielikult politsei poolt turvatud ja väga hea seetõttu.

Ja no see jutt mainekujundusest... Müüge tsiklid maha, kui see maine nii väga muret tekitab.

Sai kuri post, aga no viskab kopsu üle maksa see iga aastane targutamine siin.
Tehke enne ise ka midagi ja siis kukkuge targutama.

Julge


Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas Julge »

mmz kirjutas:

Reimpsil väga õige jutt. Kolonni teekond ja liikumiskiirus on ju teada. Väga täpselt saab minut-paar enne kolonni tulekut ristmikel liikluse kinni panna ja lasta läbi vaid marsruudil ees olevad sõidukid. Kui pole nii palju regulleerijaid võtta, tuleks ka paraad lühem teha ja/või marsruut paremini läbi planeerida, et vältida näiteks tipptundi ning väga suuri ristmike, kus üks-kaks inimest tee sulgemisega niikuinii hakkama ei saaks. Helkurvestid peaksid sulgejatel olema kindlasti kohustuslikud, mina küll mingi suvalise karvase kolli pärast seisma ei kavatse jääda ja oleksin ka pahane. Kindlasti peaks tähelepanu pöörama ka pisikestele teedele, sest sageli kiputakse just nendest paraadile vahele pressima. Samuti fooriga regulleeritud ülekäigurajad, kus samuti peaks regulleerijad olema ning vajadusel ka lindi ette tõmbama.

Boonuseks võiks asjale läheneda viisakamalt ka autojuhtide suhtes. Näiteks võiks üks korraldusauto paraadimarsruudi tunnike enne algust läbi sõita ning suurtematele ristmikele viia regulleerijatele plakatid tekstiga "Motoparaad, palun oodake" mis siis tee sulgemise hetkel autojuhtide jaoks nähtavale kohale paigutada. Kui paraad läbi, korjaks korraldusauto plakatid taas kokku ja neid saaks kasutada järgmistel üritustel. Aga noh, see oleks lihtsalt minu ettekujutus ideaalsest ja kõigiga arvestavast motoparaadist, ega pruugi sobida korraldajatele. Muidugi on keeruline ka juhul, kui linnavalitsus koostööd ei tee.

Sa pane oma number siia, siis järgmine aasta helistame sulle ja palume sul selle plakatite atraktsiooniga äkki abistada?
Ja siis võiks paraadi teha ka näiteks pühapäeva öösel kell 2. Siis on kindlasti vähem probleeme ja valgusfoorid ka kõik sõbralikult kollast vilgutamas...
:wack:


reimps

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas reimps »

Piira erutust :)
Nii monigi teab mu eriala ja mu numbrit, pole kunagi keelanud endalt nou kysimast. Aitan hea meelega organiseerimisel, muide. Raha ei taha. Nou kysimine pole habiasi, ma kusin ka enda jaoks keeruliste asjade puhul nou :)
(Vahemalt Ice peaks teadma kindlasti. Kui ta muidugi orgkomitees oli..)

Kasutaja avatar

Nõmmik
Postitusi: 249
Liitunud: 01 Veebr 2013, 22:10
Tsikkel: Yamaha V-Star
Asukoht: Tallinn , Nõmme
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas Nõmmik »

Ei maksa seda teemat eriti põdeda ! Tõesti iga aasta langeb viimaste V-Villemitele osaks raev ja mõnitus , aga see tuleneb rohkem psühholoogiast , sest tänapäeva inimene vaimustub kergesti ja kui erutav teema kestab üle 5 min. , siis see muutub tüütuks ja hiljem tülgastavaks . Olen ka ise paaril aastal viimaste seas olnud tänu oma tagasihoidlikusele , mille põhjuseks oli lubade puudumine . Siis märkasin , et viimased olidki tagasihoidlikult uimased , otsustus võimetumad või siis lihtsalt ei julgenud püsida kokkulepitud grupis , sest ka autojuhtide poolt oli surve märkimisväärne . Viimased pressisid vahele ja tegid erinevaid käe märke - tolerantsusest oli asi ikka kaugel . Korraldusega on asi alati nii , et kui keegi seda juba teeb , siis tehku seda paremini kui eelmisel aastal . Enesele meeldis ikka väga see melu ja rataste paabel ja ometi hoian ennast väljaspool igasugust klubindust ning ülerahvastatud kohti .

Argipäevas on vähe värvi - ole vähemalt ise nähtav !
Motoratturi diagonaalse helkur tähelepanu rihmade tootmine ja müük ...
Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas mmz »

Julge kirjutas:

Sa pane oma number siia, siis järgmine aasta helistame sulle ja palume sul selle plakatite atraktsiooniga äkki abistada?
Ja siis võiks paraadi teha ka näiteks pühapäeva öösel kell 2. Siis on kindlasti vähem probleeme ja valgusfoorid ka kõik sõbralikult kollast vilgutamas...
:wack:

Ei tasu ka laskuda äärmustesse, minu plakati mõte ei tähenda, et seda reaalselt teostama peaks. Lihtsalt elementaarne, et kui inimese poole pöörduda viisakalt ja seletusega, on ta ka palju vastutulelikum ning mõistvam. Kui tee pannakse toore jõuga ja ilma seletuseta mingi suvalise tüübi poolt kinni, siis tekib tahtmine sealt ka sama toore jõuga läbi pressida.

Julge kirjutas:

Kuulge mida te ohite siin iga aasta samamoodi?
Kui on nii paha ja ohtlik seda paraadi kaasa teha, no istuge siis kodus teleka ees....

Ma avaldasin lihtsalt veidi konstruktiivset kriitikat, mille peale normaalne inimene emotsionaalseks ei tohiks muutuda. Kuna antud üritust varasemalt meedias palju reklaamitud oli, jäi sealt mulle mulje, et korraldajate näol on tegu seadusekuulekate ning liiklusohutust propageerivate inimestega ning paraad ametlik ja korralikult läbimõeldud. Vabandust, kui ma oleksin pidanud seda teisiti mõistma ja kuskilt välja lugema, et see nii ei ole ning ehk oleksin siis tulemata jätnud ning oleks ka antud kriitika olemata. Toonitan taaskord, et pärnakad on paraadi organiseerimisega eelmistel aastatel suurepäraselt hakkama saanud. On selleks põhjuseks siis parem ja läbimõeldum organiseerimine, sõbralikum koostöö linnavalitsuse, politsei ja teiste asutustega, ei ole mulle, kui lihtsale paraadil osalejale üldse oluline. Lõpetuseks võib öelda, et kui mind kellegi juurde külla ei lasta, siis ma ei murra sinna omavoliliselt jõuga sisse, sama kehtib ka sääraste ürituste korraldamise kohta.

Viimati muutis mmz, 01 Mai 2013, 16:51, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas sepp »

mmz kirjutas:

Ma avaldasin lihtsalt veidi konstruktiivset kriitikat, mille peale normaalne inimene emotsionaalseks ei tohiks muutuda. Kuna antud üritust varasemalt meedias palju reklaamitud oli, jäi sealt mulle mulje, et korraldajate näol on tegu seadusekuulekate ning liiklusohutust propageerivate inimestega

mis ajast on mootorratturid seadusekuulekad???

Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas mmz »

Kaasliiklejatega arvestamine saab olla elementaarne isegi seadust rikkudes. Võibolla ma lihtsalt ei ole õige mootorrattur kui ma enda ümber ka teisi näen. Väga vabandan. :)

Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 901
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Tõsiselt pole võimalik väää
Mu meelest on olnud Rock Ride nimelise ürituse raames toimuv paraadi igati eeskujulik. Seda nii organiseerijate, kui osavõtjate poolest. Ristmikud kinni, sinise vilkuriga eskort ees. Ma arvan, et Rock Ride korraldustiim annab lahkelt nõu, kui ilusti küsida. Need üritused kõik täpselt sama linnapea võimuloleku ajal toimunud.
Mis selle Volbriparaadi puudutab, siis aastat ei mäleta, aga kõige jõhkram oli siis, kui Volbrikas sattus veel reedesele päevale, rataste kogunemine oli kella viieks Raekoja Platsis ja siis kella kuuest läbi Viru tänava uhkelt tipptundi. See oli tõesti jõhker, mis siis toimus...
Kõige sujuvam sõit oli mu meelest siis, kui kogunine oli Laagri Maksimarteki parklas ja paraad läbi Saue, ning maandumisega toonase nimega Peoleo kämpades (või hotell, või mis iganes ta oli). Samas ma ei saa aru, mis takistaks Volbrika paraadikogunemist näikeks 19.00 ja paraadialgust 20.00 ? Tipptund maha rahunenud, väljas nüüd juba kaua valge ja ei jää ükski murumäng selle pärast pidamata, kuid paraadis osaleiajd, ning kaasliiklejate närve säästetaks tunduvalt.

Aga jah, neid paraade stiilis "pohui ülejäänud liiklusest" nähtud kahjuks küll. Eredamad olid omaaegse Bikers Pub hooaja ava ja lõpuüritused, kus paraadi lõpuks oli 2-3 "kolksu" täiesti tavaline. Ristmikute sulgemine piirdus enne paraadialgust ruuporisse öeldud teatega "keegi autosi vahele ei lase, ning fooritulesi ei vaata". Vahel aga mõni kõrgema stangega auto kasutas oma rohelise fooritulega kaasnevat eesõigust ja nii need kolksud tulid. Üks hea foorumlane sai sedasi Kadriorus trammiga kokku, kuna oli ju korraldus fooritulesi eirata...

Mainiti, et sel aastal keelati see paraad üldse ära. Huvitav miks? Selle aasta keeluvastaselt tekitatud liiklusanarhia tõenäoliselt tagab selle, et järgmiseks aastaks tuleb politsei paluma, et ikka korraldatakse selline asi uuesti :wack:

Jeebus küll, saage aru - ratta ostuga ei saada kaasa privileege ja eesõigusi liikluses. Kinnisel alal - palun väga, mida iganes (positiivne näide SMASH), aga pühadeeelsel õhtul keset tipptundi massiline liiklushuligaansus orgunnida...

Tunnistage et paraadi ajaline ja olemuslik orgunn on puus, või teatage ametlikult, et kes LE peale suure kaarega ei lase, pole õige tsiklimees.

No ma ei tea, viga äkki minus. Olen arg ja lähen müün kohe ratta maha, ning hakkan telekat vaatama.

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Kasutaja avatar

toomer
Postitusi: 65
Liitunud: 01 Aug 2008, 22:42
Tsikkel: Zephyr 1100
Asukoht: Vääna-Jõesuu, Jokela

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas toomer »

Kuulge pojad lõpetage see ingumine palun. Kas oli ka midagi positiivset :bsmile:

Riga-> Jawa-> Kawa
Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 901
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Kohapeal polnud viga :) :bsmile:

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas sepp »

Ma ei suuda leida kusagilt seda punkti,et paraadil osalemine on kohustuslik kõigile kellel on ratas olemas

Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 901
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Et ise olid lollid need, kes kohale ronisid ? Mina oma rikutud mõttemaailimas näen asja sedapidi, et paraadil osaleja oli nö. heauskne klient/külaline, kuna tegu oli siiski meelelahutust pakkuva üritusega. Nagu eelpool öeldi, siis laialtreklaamitud ürituse puhul eeldati legaalset orgunni.

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Kasutaja avatar

Sepp1
Postitusi: 117
Liitunud: 25 Sept 2011, 20:28
Tsikkel: Harley-Davidson
Asukoht: Võrumaa
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 24 korda
Kontakt:

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas Sepp1 »

sada sirgel kirjutas:
mmz kirjutas:

Ei tea kas tipptund ja Tallinna kesklinn ikka on õige aeg ja koht sellise paraadi korraldamiseks. Olin paraadi lõpuosas ja korraldus jättis seal üsna halva mulje. Kui Pärnus hooaja avamisel on teed korralikult kinni pandud ning paraadi ees ja järel on politseipatrull turvamas, siis antud paraadil valitses vähemalt lõpus totaalne kaos, kus tsiklid ja autod olid segamini ning kaasliiklejad toimuvast ilmselgelt häiritud. Viru hotelli juures ütles minu närv üles peale seda kui üks tsiklimees minu ees oma Yamaha FZ6 S-ga peaaegu ühe jalakäija alla oleks ajanud. Selle peale keerasin pettunult paraadist välja suunaga kodu poole. Tore mainekujundus küll... Sündmusest ka video, aga seda vast ei hakka siia panema ning õli veel lisaks tulle loopima. Ootan aga huviga Pärnu paraadi ning üritust, kuna varasemalt on selle korraldus olnud kõigiga arvestav ning positiivne ning õhkkond on palju rahulikum ja sõbralikum. Edaspidi olen targem ja Tallinna paraadile enda ja teiste närve rikkuma ei tule.

Sellisel üritusel peaks siiski olema kaasatud ka politsei, samuti tuleks leppida koheselt kokku, mis sõiduradadel ja kuidas sõita, et ei võetaks enda alla kogu ulatuses mitmerealist teed. Mitme rea kasutamine vaid suurendab niigi paratamatult tekkivat lõõtsa efekti ning tekitab paraadisiseselt segadust, kuna varem või hiljem liigutakse niikuinii taaskord ainult ühel sõidurajal. See ei ole muidugi täielikult korraldaja teha, vaid ka osalejad peaksid säilitama kainet mõistust

nagu eelnevatel aastatel on välja öeldud ,ei soovi võimuolev linnavalitsus liikluse sulgemise osas koostööd teha ja nii tulebki end toore massiga läbi pressida ja nagunäha tsikliste polegi niivähe . teistes linnades on lihtsalt normaalsemad linnapead . :wack:

Sügisel on valimised teil on võimalik saada endale normaalne linnapea kui valima lähete :roll:

Kui on vaja sepa abi... siis sõida minu juurest läbi :)
http://www.sepp.ee
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas sepp »

Priit_IZ kirjutas:

Et ise olid lollid need, kes kohale ronisid ? Mina oma rikutud mõttemaailimas näen asja sedapidi, et paraadil osaleja oli nö. heauskne klient/külaline, kuna tegu oli siiski meelelahutust pakkuva üritusega. Nagu eelpool öeldi, siis laialtreklaamitud ürituse puhul eeldati legaalset orgunni.

Ei,mitte seda ma ei mõelnud!
Lihtsalt kui oli paraadis arusaada,et see pole see mida oodati ja on täielik kaos nagu siin kirjeldatakse,siis oli olemas ju ka võimalus sõita paraadist välja ja minna mööda oma teed sihtkohta.


reimps

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas reimps »

Isversusver, vabandust, et ma oma mõtteid sõbralike ja konstruktiivete ettepanekute näol siia teemasse puistasin :oops:

igastahes, kui keegi tahab paraadi korraldada, siis nagu lugeda võis, RockRide meeskond jagab biiti ja on valmis aitama, samamoodi võin ma nõu anda (enesele pai tehes tunnistan, et midagi ma ikka tean, kuidas mõningaid asju läbi viia).

Kordamise mõttes - mina kohapeal ei käinud, aga internet-hero'na lugesin kahest-kolmest eri allikast nurinat paraadi kohta, sellest ka mu esimene post. Ma, tänan pakkumast, ei ole talu (inim)masse ja kulgen omaette.


aNNokas88
Postitusi: 17
Liitunud: 19 Sept 2008, 15:09
Tsikkel: HD
Asukoht: Tallinn

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas aNNokas88 »

Tore üritus oli igaljuhul!!!Tänud korraldajatele!!! (w)

Kasutaja avatar

T-Bone
Postitusi: 301
Liitunud: 15 Sept 2008, 19:18
Tsikkel: Midnight Star 1900 Stratoliner
Asukoht: Harku - Halliste

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas T-Bone »

Naised saunas rääkisid, et....blablablaaa...Käisin kohal, ei olnud hullu midagi ja tänud korraldajatele kes ikka veel vastu voolu jaksavad ujuda ja kõigest hoolimata meid ikka kokku kutsuvad. Kevadet ja muretuid kilomeetreid! :bsmile:

T-Bone
SREU Nr. 0288
Pilt
Kasutaja avatar

jaanipoiss
Postitusi: 65
Liitunud: 25 Nov 2008, 12:55
Tsikkel: Buell CityX
Asukoht: Tallinn, Tondi

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas jaanipoiss »

reimps kirjutas:

..igastahes, kui keegi tahab paraadi korraldada, siis nagu lugeda võis, RockRide meeskond jagab biiti ja on valmis aitama, samamoodi võin ma nõu anda (enesele pai tehes tunnistan, et midagi ma ikka tean, kuidas mõningaid asju läbi viia)..

...aastaid on üritatud ja ikka nad ei tea kelle poole pöörduma peab :-)

Kasutaja avatar

miilits
Postitusi: 763
Liitunud: 14 Juun 2005, 07:24
Tsikkel: Kawasaki KZ1000P, Iž
Asukoht: Viljandi

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas miilits »

Tallinnas paraadi korraltada ei ole naljaasi arvestades sealset liiklus- ja tänavate tihedust.
Mõni mees on ka maanteel punti vedades arvanud, et kui tema esimesena ca 100km/h kulgeb, siis peab ka kolonni saba talle järgi jõudma, ei ole see nii ühti, tekib kindlasti "lõõtsaefekt", rääkimata vaheletrügijatest, möödasõitudest jne. ning punt valgubki laiali. Isegi kui teeotsad kinni "topid" leidub kindlasti mõni tarkmees, kes end kolonni sisse surub. :bsmile:

Kasutaja avatar

KamikazeSuicide
Postitusi: 134
Liitunud: 07 Nov 2006, 12:05
Tsikkel: HD FLHRCI
Asukoht: Pärnu

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas KamikazeSuicide »

Väike valik jäädvustusi Volbrimöllu "kaosest" :D

https://www.facebook.com/media/set/?set ... ploaded=67
:bsmile:

Kasutaja avatar

cool200
Postitusi: 657
Liitunud: 15 Okt 2005, 13:19
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas cool200 »

reimps kirjutas:

Isversusver, vabandust, et ma oma mõtteid sõbralike ja konstruktiivete ettepanekute näol siia teemasse puistasin :oops:

igastahes, kui keegi tahab paraadi korraldada, siis nagu lugeda võis, RockRide meeskond jagab biiti ja on valmis aitama, samamoodi võin ma nõu anda (enesele pai tehes tunnistan, et midagi ma ikka tean, kuidas mõningaid asju läbi viia).

Kordamise mõttes - mina kohapeal ei käinud, aga internet-hero'na lugesin kahest-kolmest eri allikast nurinat paraadi kohta, sellest ka mu esimene post. Ma, tänan pakkumast, ei ole talu (inim)masse ja kulgen omaette.

kas tõesti peab igal teemal sõna võtma, eriti kui kohal ei käinud.
päris kindlasti, su abi ei olnud seal vaja 8)

jawad,dnepr soolo,suzukiT500 2 takti,suzuGSXR750F,honda CBR900RR,yamuR1,suzuGSXR1000 K4 :)

reimps

Re: Harley Davidson Club Estonia volbrimöll 2013

Lugemata postitus Postitas reimps »

cool200 kirjutas:

kas tõesti peab igal teemal sõna võtma, eriti kui kohal ei käinud.
päris kindlasti, su abi ei olnud seal vaja 8)

Soe soovitus, ma tänan ja võtan arvesse.

Aga siiski soovitaks mu poste lugeda ka peaga, mitte ainult silmadega - ma kipun ära põhjendama, miks ma mingi seisukoha võtan või miks ma midagi teen/kirjutan (kui ma postitan mitte-läbu). Pealegi, tegu on siiski avaliku foorumiga ja absoluutselt kõigil on õigus avaldada oma arvamust, ka sinul ja minul.

Rahu 8)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”