Lahe motoõhtu Haapsalus 15.11

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Tenno
Postitusi: 10
Liitunud: 21 Sept 2013, 15:18

Lahe motoõhtu Haapsalus 15.11

Lugemata postitus Postitas Tenno »

Tulemas on väga põnev motoõhtu Haapsalus. Kohal on Sverre Lasn isiklikult.
Toimumisaeg on 15. novembril
Kõik külalised on väga oodatud.
Võib-olla võiks rühmaga Tallinnast minna? On huvilisi?
http://www.hru.ee/?page_id=7082
https://www.facebook.com/events/2502807 ... 1/?fref=ts

Viimati muutis Tenno, 03 Nov 2013, 14:53, muudetud 1 kord kokku.


Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: Lahe motoõhtu Haapsalus 15.11 (Sverre Lasn)

Lugemata postitus Postitas Säga »

kes see veel on, et eraldi mainimist vajab?

SYLB
Kasutaja avatar

veikemees
Postitusi: 184
Liitunud: 19 Jaan 2007, 18:25
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänatud: 9 korda

Re: Lahe motoõhtu Haapsalus 15.11 (Sverre Lasn)

Lugemata postitus Postitas veikemees »

Ma olen küll kohal ja küsimusi palju? (Flirt Budaga) Tegelikult võiks teha talve jooksul mitmeid kohtumisõhtuid, Väintsiga, Neemega, Reimsiga, Sepaga ja vastu talve ka Geiu-Liisiga. Saaka enne lund palju uusi mõtteid ja siin olevad mehed silmailu ka.( Leib laual ja Pontus laua all jäävad koju)

Kawasaki zx 10
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Lahe motoõhtu Haapsalus 15.11 (Sverre Lasn)

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Säga kirjutas:

kes see veel on, et eraldi mainimist vajab?

Ta vist mingi (motot sõitev) kirjanik või ehk nagu klassikud on öelnud - luuletaja :D (Pisuhänd, vana Vestman)

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

jackson

Re: Lahe motoõhtu Haapsalus 15.11 (Sverre Lasn)

Lugemata postitus Postitas jackson »

veikemees kirjutas:

(Flirt Budaga)

Flirt Budaga on Peeter Sauteri kirjutatud.


Sverre
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär 2004, 11:49
Tänatud: 15 korda

Re: Lahe motoõhtu Haapsalus 15.11 (Sverre Lasn)

Lugemata postitus Postitas Sverre »

Korraldajatel Haapsalu rahvaülikoolist tuli tore mõte tutvustada inimestele erinevaid hobitegevusi.
Kuna minu üheks hobiks on tsiklisõit, paluti mind sellest lobisema, et ka seni mootorratastega mitte kokku puutunud inimeste peas panna mõte liikuma, miks mitte tsiklisõiduga algust teha. Sellepärast arvan, et ehk pole siiski mõtet hakata bussidega üle Eesti Haapsallu vedama inimesi, kes juba sõidavad mootorrattaga, et minu suust kuulda, et mootorrattasõit on tore tegevus ja miks tasub sõitma minnes spetsiaalselt tsiklisõiduks mõeldud riided selga panna.
Päris spetsiifilisi küsimusi tasub siiski esitada näiteks ringrajasõidus Hanno Veldile, tehnilise osa poole pealt näiteks Neeme Ervinile ja Fredyle, varustuse ja rehvide kohta näiteks Mati Põllustele jne.
Ma loodan küll, et mul õnnestub järgmisel aastal Haapsalus mitmed kõhklejad mootorrattasõitu õppima ärgitada.
Kirjutamise kohapealt niipalju, et mitu aastat aitasin teha Eesti mootorrattaajakirja "MOTOMAANIA", koos abilistega panin kokku motoõpiku "Mootorrattasõidu ABC. Tee täiusliku sõiduoskuseni" I ja II ning hetkel olen lõpetamas tööd raamatu kallal "Euroopa tsiklisadulast. Mototeede reisijuht", kus umbes 500 leheküljel üritan kirjutada Euroopa parimatest mototeedest.

Kui on otse mulle küsimusi, siis vastan hea meelega ja mootorratturid saavad seda teha kas biker.ee keskkonnas või siis saates küsimused meilile sverre.lasn@gmail.com.
Nii et klassiku sõnadega: "Küsida võib kõike..."

Sverre

Kasutaja avatar

veikemees
Postitusi: 184
Liitunud: 19 Jaan 2007, 18:25
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänatud: 9 korda

Re: Lahe motoõhtu Haapsalus 15.11 (Sverre Lasn)

Lugemata postitus Postitas veikemees »

Sauter kirjutas, aga Sverre nimi jookseb selles raamatus mitu korda läbi! Mina küsiks siis otse, kui Sverre ei taha kohapeale inimesi, kuidas on võimalik sõita pimedas, vihmaga ja tundmatul teel 200+ iga. Seda nimelt Sauter oma raamatus väidab??

Kawasaki zx 10

Sverre
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär 2004, 11:49
Tänatud: 15 korda

Re: Lahe motoõhtu Haapsalus 15.11 (Sverre Lasn)

Lugemata postitus Postitas Sverre »

Tegemist on selle raamatu kirjapanija väitega, millel tegelikkusega suuremat ühist pole.
Vähemalt mina võin kinnitada, et olen vaid paar korda pimedas, vihmaga ja tundmatul teel sõitnud 200+ kiirusega ja kõik need korrad olen olnud sõitmas üksinda, lisaks on tegemist Saksamaa kiirteedega.

Sverre

Kasutaja avatar

GeiuLiisi
Postitusi: 501
Liitunud: 31 Aug 2012, 19:43
Tsikkel: Hayabusa aka Triinu :)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Re: Lahe motoõhtu Haapsalus 15.11 (Sverre Lasn)

Lugemata postitus Postitas GeiuLiisi »

veikemees kirjutas:

Ma olen küll kohal ja küsimusi palju? (Flirt Budaga) Tegelikult võiks teha talve jooksul mitmeid kohtumisõhtuid, Väintsiga, Neemega, Reimsiga, Sepaga ja vastu talve ka Geiu-Liisiga. Saaka enne lund palju uusi mõtteid ja siin olevad mehed silmailu ka.( Leib laual ja Pontus laua all jäävad koju)

Mitmed kohtumisõhtud, nii et kõik mainitud oleks korraga ühes ruumis ja palju teisi ägedaid ja toredaid Bikerlasi kaa veel. That would be awesome! (w)
Kahjuks aga see Haapsalu motoõhtu jääb minul nägemata... Jään ootama sündmuse kokkuvõtet :)

Boobs of steel, Stainless :twisted:

reimps

Re: Lahe motoõhtu Haapsalus 15.11 (Sverre Lasn)

Lugemata postitus Postitas reimps »

GeiuLiisi kirjutas:
veikemees kirjutas:

Tegelikult võiks teha talve jooksul mitmeid kohtumisõhtuid, Väintsiga, Neemega, Reimsiga, Sepaga ja vastu talve ka Geiu-Liisiga. Saaka enne lund palju uusi mõtteid ja siin olevad mehed silmailu ka.( Leib laual ja Pontus laua all jäävad koju)

Mitmed kohtumisõhtud, nii et kõik mainitud oleks korraga ühes ruumis ja palju teisi ägedaid ja toredaid Bikerlasi kaa veel. That would be awesome! (w)

(lol) Ole veel paar nädalat vait ja kohe hakkab rahvas mu staarhumoristi trooni noolima.
Aga grupiüritustele mind nii naljalt ei saa, pigem võivad soovijad mulle lihtsalt külla tulla, max paarikaupa. (Siis olen üpris-üpris kindel, et saan igasugused soovid rahuldatud - kes tahab kohvi, kes keppi, kes kakelda.) :mrgreen:

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Lahe motoõhtu Haapsalus 15.11 (Sverre Lasn)

Lugemata postitus Postitas Yerba »

reimps kirjutas:
GeiuLiisi kirjutas:
veikemees kirjutas:

Tegelikult võiks teha talve jooksul mitmeid kohtumisõhtuid, Väintsiga, Neemega, Reimsiga, Sepaga ja vastu talve ka Geiu-Liisiga. Saaka enne lund palju uusi mõtteid ja siin olevad mehed silmailu ka.( Leib laual ja Pontus laua all jäävad koju)

Mitmed kohtumisõhtud, nii et kõik mainitud oleks korraga ühes ruumis ja palju teisi ägedaid ja toredaid Bikerlasi kaa veel. That would be awesome! (w)

(lol) Ole veel paar nädalat vait ja kohe hakkab rahvas mu staarhumoristi trooni noolima.
Aga grupiüritustele mind nii naljalt ei saa, pigem võivad soovijad mulle lihtsalt külla tulla, max paarikaupa. (Siis olen üpris-üpris kindel, et saan igasugused soovid rahuldatud - kes tahab kohvi, kes keppi, kes kakelda.) :mrgreen:

Astun õhtul siis läbi - tegevuste järjekord pole ju oluline, eks? 8)

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2453
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 191 korda
Kontakt:

Re: Lahe motoõhtu Haapsalus 15.11 (Sverre Lasn)

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

veikemees kirjutas:

Tegelikult võiks teha talve jooksul mitmeid kohtumisõhtuid, Väintsiga, Neemega, Reimsiga, Sepaga ja vastu talve ka Geiu-Liisiga. Saaka enne lund palju uusi mõtteid ja siin olevad mehed silmailu ka.( Leib laual ja Pontus laua all jäävad koju)

No mina olen oma kohtumised "valijatega" täitsa ette planeerinud ja kõikidel on võimalus sellest osa võtta koolitusel osalemise näol. Kes Sverrega 15-ndal kohtunud võib koha 16-ndal mulle külla tulla (eelnevalt vaja kindlasti registreeruda). See on täpselt õige aega ja koht kõiksugu küsimusi esitada. Info on teeninduse kodulehe avalehel ja ajakohane http://www.skymoto.ee

Püüan jätkuvalt ka kvaliteetset õppematerjali järgi aidata. Igal aastal tuleb teenindusse juurde kõiksugu huvitavaid tehnoeksemplare ja kogu täieneb jooksvalt.

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee

Teema algataja
Tenno
Postitusi: 10
Liitunud: 21 Sept 2013, 15:18

Re: Lahe motoõhtu Haapsalus 15.11

Lugemata postitus Postitas Tenno »

Annan veel teada, et kindlasti katsuge ka registreeruda! Kõik on väga oodatud!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”