Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
stass15
Postitusi: 142
Liitunud: 08 Juul 2014, 07:57
Tsikkel: KTM 690SMC-R

Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas stass15 »

Tervist, kas keegi Harjumaal krossikatega-endurodega liigub kuskil Vasalemmas näiteks ?
Andke teada :bsmile:




will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas will111 »

jah, härra ment liigub seal päris tihedalt :lol: eriti krossikaga aiast välja ronida ei saagi...või siis ei saa hästi tagasi!

Kasutaja avatar

Teema algataja
stass15
Postitusi: 142
Liitunud: 08 Juul 2014, 07:57
Tsikkel: KTM 690SMC-R

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas stass15 »

Ei tea midagi, metsasi siin ju palju peaasi, et välja sõita, edasi ei leia sind enam keegi :D
Iseenesest oleneb muidugi mis krossikas jalgevahel on :D

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Üldiselt krossikaomanikud sellise jamaga ei tegele. Sõidetakse kas rajal või äärmisel juhul Männikul.

Kasutaja avatar

Cado
Postitusi: 873
Liitunud: 08 Mai 2004, 08:43
Tsikkel: R1_450EXC_VTX1800_Scrambler4X4
Asukoht: Keila lähistel.
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas Cado »

Mina tegelen sellise jamaga Klooga/ Paldiski ja selle ümbruse kandis.
Porgandi ja Quadiga
Teinekord käru kastis ka kaugemal.
Leiab ägedaid legaalseid enduuro radu ja ja igaüks ei pea just krossirada nühkima alati!
Aga minul ratas arvel ka ja paberid ja ratas korras. :bsmile:

--R1-- / Polaris Scrambler 500 4*4 / KTM 450 EXC & VTX 1800 ja nende vahel natuke USA rauda
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Cado kirjutas:

Leiab ägedaid legaalseid enduuro radu ja ja igaüks ei pea just krossirada nühkima alati!
Aga minul ratas arvel ka ja paberid ja ratas korras. :bsmile:

Vot just see lõik ja teema pealkiri ei klapi kokku, endukaga sõida pea kus tahad, aga krossikaga...

Kasutaja avatar

Cado
Postitusi: 873
Liitunud: 08 Mai 2004, 08:43
Tsikkel: R1_450EXC_VTX1800_Scrambler4X4
Asukoht: Keila lähistel.
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas Cado »

No mul ikka käivad sõbrad krossikatega ka mis pole arvel
Kohti on .
Klooga poligonil. Harku karjäär muidugi kaugemal aga eri ägedad on Võerdla enduuro rajad
Vasalemma karjäär jne.
Neid kohti ikka jätkub kus saab ka krossikaga sõita mis pole arvel.

Tehniliselt näiteks minu ratas KTM 450 EXC on ja ka krossikas kui arvele võtan siis enduurokas? :D

--R1-- / Polaris Scrambler 500 4*4 / KTM 450 EXC & VTX 1800 ja nende vahel natuke USA rauda
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Cado kirjutas:

Neid kohti ikka jätkub kus saab ka krossikaga sõita mis pole arvel.

Tehniliselt näiteks minu ratas KTM 450 EXC on ja ka krossikas kui arvele võtan siis enduurokas? :D

Vot näita mulle ka neid Liikusseaduse punkte, mis lubavad krossikaga sõita ja mis pole krossirada?

Küsimus ei ole mitte ratta tehnilistes omadustes vaid arvele võtmine on see magic word.


mario658
Postitusi: 3
Liitunud: 10 Okt 2006, 16:31
Tsikkel: Yamaha wr 450f

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas mario658 »

Liigun kuusalu kandis enduroga .Kui kellegil huvi koos sõitma minna siis .telefon 56951361

Suzuki PV 50->Aprilia ETX 125->Yamaha WR 450f->KTM 520 EXC

will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas will111 »

mx77, jah ametlikult peab olema "kinnine territoorium" ja niiöelda eramaa. aga reaalselt - kui sa sõidad kuskil konkreetsel metsateel, kus põhimõtteliselt viimati sõitis sõiduauto või traktor 10 aastat tagasi bubg kunagi ühtegi inimhinge ei liigu siis justnagu võiks arvata, et kellegile väga halba ei tee kui see krossikas seal sõites arvel ei ole? ja ega sinna ei tule seda ka keegi kontrollima, või siis tõesti kui üritabki tulla, ei ole ju võimalik kätte saada. probleem on aga selles, et kuidas sellisesse kohta jõuda. minul näiteks on vaja selleks nagu öeldakse küla vahelt läbi sõita umbes pool kilomeetrit ja tundub, et siin on juba piisavalt palju p***, kes peavad seda hirmsaks huligaanitsemiseks - üsna loll olukord, et peab sellise asja pärast oma ratast arvele võtma, ülevaatusel käima ja kindlustust tegema hakkama!

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas Bandit »

Kas mitte uue seadusega saab ka kinniselt ja eramaalt rikkumisel kinni votta. Kõik vastavalt vajadusele.

Lapsele ei saa ka rooli selgeks õpetada kui vaid ettenähtud kohas e. õppeplatsil.

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

jbob kirjutas:

Kas mitte uue seadusega saab ka kinniselt ja eramaalt rikkumisel kinni votta. Kõik vastavalt vajadusele.

Lapsele ei saa ka rooli selgeks õpetada kui vaid ettenähtud kohas e. õppeplatsil.

ALKO on see märgusõna, millega võib ka kinnisel terr. ja eramaal, metsas "hõlma" hakata.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Cado
Postitusi: 873
Liitunud: 08 Mai 2004, 08:43
Tsikkel: R1_450EXC_VTX1800_Scrambler4X4
Asukoht: Keila lähistel.
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas Cado »

yeekim kirjutas:
jbob kirjutas:

Kas mitte uue seadusega saab ka kinniselt ja eramaalt rikkumisel kinni votta. Kõik vastavalt vajadusele.

Lapsele ei saa ka rooli selgeks õpetada kui vaid ettenähtud kohas e. õppeplatsil.

ALKO on see märgusõna, millega võib ka kinnisel terr. ja eramaal, metsas "hõlma" hakata.

edu

Trefil osadel meestel pidu läbi :twisted:

--R1-- / Polaris Scrambler 500 4*4 / KTM 450 EXC & VTX 1800 ja nende vahel natuke USA rauda
Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas Bandit »

Ahistati ju ka noori traktoriste oma põllul, kellel puudus vastav kat ja lisaks traktori muud paberid, aga see lõpetati ära kui meedia taha tuli.

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.

will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas will111 »

jbob, kui siin hiljuti onu ment mulle paberit kirjutamas käis siis uurisin, et mis värk siis on...nii nad ise mulle rääkisid, et kui mets oleks eramaa siis võiks seal sõita ka sellise krossikaga. kui on riigi maa siis ei tohi.

Kasutaja avatar

Teema algataja
stass15
Postitusi: 142
Liitunud: 08 Juul 2014, 07:57
Tsikkel: KTM 690SMC-R

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas stass15 »

Ma tean, et ei tohi, selles see asi ongi. Isiklikult käin seal kus tahan, enda masin suudab nii mõndagi :twisted:

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

stass15 kirjutas:

Ma tean, et ei tohi, selles see asi ongi. Isiklikult käin seal kus tahan, enda masin suudab nii mõndagi :twisted:

See kui palju masin suudab näita krossirajal välja.
Ausalt öeldes mulle ei meeldi need krossiratastega igal pool sõitjad - pole vaja, et krossiratastel sõitjatele s**t maine tekiks. Niikuinii on ka legaalsete radade lahtihoidmisega raskusi. Ajapiirangud on juba pea igal pool.

Kasutaja avatar

Teema algataja
stass15
Postitusi: 142
Liitunud: 08 Juul 2014, 07:57
Tsikkel: KTM 690SMC-R

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas stass15 »

Pole mul siin mingit normaalset krossi rada...
Tahan krossikaga sõita siis kui tuju on, mitte oodata päevi.


sandman1111
Postitusi: 279
Liitunud: 01 Juun 2006, 17:22
Tsikkel: CRF450R13

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas sandman1111 »

See on ka mingi trolli konto (lol) . Kõik teemad on omamoodi huumor :lol:

Kasutaja avatar

Teema algataja
stass15
Postitusi: 142
Liitunud: 08 Juul 2014, 07:57
Tsikkel: KTM 690SMC-R

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas stass15 »

Spioonid minu järgi ?
Ei ole mingi trolli konto...

Kasutaja avatar

Teema algataja
stass15
Postitusi: 142
Liitunud: 08 Juul 2014, 07:57
Tsikkel: KTM 690SMC-R

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas stass15 »

Saab ju ka vaikselt tänavatevahelt töristada, kuni metsani või kohani kuhu vaja, ise nii teengi. Külavahel keegi õiendama ei tule. Paarist korrast piisas kui liiga palju kiirendasin, vaikselt sõites masin eriti ei karju.

Kasutaja avatar

2stroketaliban
Postitusi: 809
Liitunud: 25 Jaan 2008, 21:50
Tsikkel: Suzuki RM250K8
Kontakt:

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas 2stroketaliban »

Krossiratas on 100% rajale mõeldud ja igasugused lambi kohtades sõelumised ja kellegi metsas kihutamised toovad esile rohkem negatiivseid emotsioone antud ala kohta. Reeglina rada pole peaaegu kellegil kodus akna all, selleks on käru või buss ,et viia ratas rajale või kui endal pole siis saab alati mõne aktiivse treeningkaaslase otsida kes sind äkki saba peale korjab ja kohale viib väikse kütuse toetuse eest 8)

http://www.ehkk.ee
CZ500.. Cagiva wmx250.. KTM sx250.. Yamaha yz250.. Yamaha yz125.. Suzuki rmz450.. Suzuki rm250.. Suzuki rmz450.. 450.. 450..jne
Kasutaja avatar

Teema algataja
stass15
Postitusi: 142
Liitunud: 08 Juul 2014, 07:57
Tsikkel: KTM 690SMC-R

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas stass15 »

Võimalik ka nii, mulle aga tundub, et ühte ja sama rada ja mägemööda on natuke lamp tiirutada.


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas will111 »

see "krossiratas ainult rajale" on üks paras demagoogia! muidugi on kohad, kus krossariga sõita ei ole mõistlik ja seda peaks igaüks ise suutma tajuda, kuid selline üleüldine käe ette panemine on paras jama. isikud, kes sellist teemat ajavad võiksid korra mõelda sellele, et paljud legaalsed krossikad ehk numbri ja tuledega krossirattad ei erine nendest ainult rajale masinatest mitte millegi muu poolest kui number ja tuled. aga nüüd järsku on kõik ilus ja ametlik eksole...võib metsas sõita küll.

igaühe jaoks ei ole elu unistus sõita just seal liivaaugus. igaüks ei soovi sõita võidu ja/või mingi hunniku teiste tegelaste vahel. ja kõigil ei ole ka äkki aega ja/või vahendeid selleks, et muudkui kärudega ringi kärutada ja kuskil spets kohtades oma tunnikest sõitu tegemas käia. et nüüd nagu ei tohikski krossika poole vaadata? bullshit - ja ei huvita ühegi võistlusässa arvamus asjast ausalt öeldes, kuna tundub, et ei osata näha maailma muud moodi kui oma väikse mätta otsast, peaasi, et seal mätta otsas hästi kugav olla on. minge äkki proovige ka rääkida noortele, et jäigad vedrustused, sportroolid, laiad rehvid ja võimsad mootorid on mõeldud ringrajal sõitvatele autodele...neid tänavale tuues kahjustate "autode mainet", või on see rong ammu läinud? :lol:

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

will111 kirjutas:

see "krossiratas ainult rajale" on üks paras demagoogia! muidugi on kohad, kus krossariga sõita ei ole mõistlik ja seda peaks igaüks ise suutma tajuda, kuid selline üleüldine käe ette panemine on paras jama. isikud, kes sellist teemat ajavad võiksid korra mõelda sellele, et paljud legaalsed krossikad ehk numbri ja tuledega krossirattad ei erine nendest ainult rajale masinatest mitte millegi muu poolest kui number ja tuled. aga nüüd järsku on kõik ilus ja ametlik eksole...võib metsas sõita küll.

igaühe jaoks ei ole elu unistus sõita just seal liivaaugus. igaüks ei soovi sõita võidu ja/või mingi hunniku teiste tegelaste vahel. ja kõigil ei ole ka äkki aega ja/või vahendeid selleks, et muudkui kärudega ringi kärutada ja kuskil spets kohtades oma tunnikest sõitu tegemas käia. et nüüd nagu ei tohikski krossika poole vaadata? bullshit - ja ei huvita ühegi võistlusässa arvamus asjast ausalt öeldes, kuna tundub, et ei osata näha maailma muud moodi kui oma väikse mätta otsast, peaasi, et seal mätta otsas hästi kugav olla on. minge äkki proovige ka rääkida noortele, et jäigad vedrustused, sportroolid, laiad rehvid ja võimsad mootorid on mõeldud ringrajal sõitvatele autodele...neid tänavale tuues kahjustate "autode mainet", või on see rong ammu läinud? :lol:

Ise ka said aru, mida nagu öelda tahad?
See et sisuliselt sama ratas, aga tulede ja viledega, aga KA REGISTRIS ja KINDLUSTATUD, lubab sul igal pool sõita, kus LS seda lubab, on elementaarne. See et sa sellest aru ei saa, tekitab hämmeldust, tark nagu sa oled. Nagu siin varemgi juba sai mainitud, et ei ole vaja tekitada negatiivset mainet nii tavaliste elanike, kui ka seadusesilmade seas. Mul on piisavalt juhuseid olnud, kus peab politseinikega õiendama ja olles rääkinud ka nii mõnegi KOV inimesega tean ka milline nende suhtumine asjasse on. Capische?


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas will111 »

tundub, et pigem ei saanud sina aru, mida mina öelda tahtsin. ma ei teagi nüüd kuidas ma seda veel paremini seletama peaksin.
ratas 1 = ratas 2 + tuli ja paber. kas sa muidu sellest saad aru, mis on üleüldiselt selle nö. registris olemise ja paberi omamise üks peamisi pointe? mõte on selles, et sõiduk millega siis nö. liikluses osaletakse oleks turvaline, sõidukorras, vastaks mingile teatud standardile ja poleks ohtlik sõitjale endale ja teistele. kas päisel päeval metsas ringi tuhistades see tule olemasolu muudab identse ratta sinumeelest oluliselt paremaks selle koha pealt?
ma ei rääkinud bürokraatiast või seaduses näpuga järje ajamisest. ma rääkisin sellest, et REAALSELT ei ole eriti vahet, millega üks mees sinna küla kõrvale metsa ringi tegema läheb, on see paberiga krossikas või paberita krossikas. ainuke vahe ongi see, et ühel juhul saab mutike kurja näoga kraaksuda ja ment trahvi kirjutada ning teisel juhul ei saa. kokkuvõttes suht mõttetu värk.

mulle ka ei meeldi löriseva sumpsiga harley'd linnavahel, eriti minu akna taga kiirendamas. ja veel paljud muud asjad, aga noh...tuleb üle elada. see, et mingi asi kellegile ei meeldi just because on pigem tema enda probleem. mootorrattad ja nendega sõitmine on oma olemuselt juba selline asi, et kellegile teisele kui sõitjatele endile see üldjuhul ei meeldi. küll on ohtlik, küll on palju lärmi, küll saavad raisad ummikutest kiiremini läbi jne.
ja mis sinul sellest mainest? sa sõidad ju ainult rajal, ettenähtud kohas ja ettenähtud ajal...kõik peaks olema bueno ja keegi sind kottima tulla ei saa. või arvad, et kui kuskil x küla vahel sõitis x mees krossikaga siis pannakse sinu lemmik rada sellepärast kinni? oled ikka päris eksinud kui peaksid tõsimeeli sellist asja uskuma. võibolla peaksite hoopis oma võistlusratastele supersilencerid külge toppima, et ümberkaudsed elada saaksid kui teie seal rajal müttate. äkki mõjub mainele hästi?


krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas krõps »

kui on tuju krossikaga sõitma minna siis tuleb minna, kui polku sind kinni võtab ja sa eest ära ei püüa sõita siis saad töen2oliselt esimest korda hoiatuse, selle pika teema jooksul oleks sa juba mitu korda sõitmas käinud, vähem mögensit rohkem tegensit

kröps

Kasutaja avatar

2stroketaliban
Postitusi: 809
Liitunud: 25 Jaan 2008, 21:50
Tsikkel: Suzuki RM250K8
Kontakt:

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas 2stroketaliban »

või arvad, et kui kuskil x küla vahel sõitis x mees krossikaga siis pannakse sinu lemmik rada sellepärast kinni?

On ka nii juhtunud reaalses elus 8)

http://www.ehkk.ee
CZ500.. Cagiva wmx250.. KTM sx250.. Yamaha yz250.. Yamaha yz125.. Suzuki rmz450.. Suzuki rm250.. Suzuki rmz450.. 450.. 450..jne
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Et nagu krossikaga kodu kandis tiirutamine on paha,aga samas ATV-ga ja talvel saanidega uhamine on normaalne,sest see pole nagu keelatud?Ma plaanin omale ka mingi krossika laadse(endu või hoopis ATV, pole veel selgusele jõudnud)soetada,et just kodukandi metsades ringi liikuda,samas rajale ma ilmselt kunagi sellega ei satu.Ei huvita mind tõesti see asi.Pigem kasutaks seda krossikat sinna minekuks,kuhu muu asjaga ei pääse.
Pigem peaks ikka asi nii olema,et sa ei tee teise mehe maale mingit raja laadset ja ei plärista tema maja taga.Minul selle vastu küll midagi pole,kui keegi üle minu maa,kuskilt sõidab.Kui seda tehakse valgel ajal ja ilma midagi lõhkumatta,siis kus on probleem?On muidugi ka lihtsalt loomult kiuslikke inimesi,aga mul sellistest suht poogen.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

fotek
Postitusi: 637
Liitunud: 26 Mai 2005, 09:42

Re: Keegi Harjumaal krossikatega liiklema ?

Lugemata postitus Postitas fotek »

will111 kirjutas:

või arvad, et kui kuskil x küla vahel sõitis x mees krossikaga siis pannakse sinu lemmik rada sellepärast kinni? oled ikka päris eksinud kui peaksid tõsimeeli sellist asja uskuma.

Näiteks seal külas X on juhuslikult ka krossirada, kus on suure vaevaga välja võideldud, et see seal üldse saaks eksisteerida ja lisaks veel nädalas paar päeva, kus üldse kokku lepitud sõiduaeg.
Nüüd kodanikud liiklejad käivad oma metsaringe tegemas ja künnavad kellegi peenraid üles.

Arva kas minnakse raja omaniku jutule või mitte???

Siim
#609
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”