Tartu Trial 2015 - pildid

Kõik mis puudutab traielit.

Moderaator: Moded


Teema algataja
degreestudio
Postitusi: 77
Liitunud: 03 Okt 2010, 11:51

Tartu Trial 2015 - pildid

Lugemata postitus Postitas degreestudio » 24 Okt 2015, 18:22

[kahandapilt]https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=56D00FD0[/kahandapilt]

[kahandapilt]https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=56BBE1C2[/kahandapilt]

Mototriali sõitjad kogunesid 10. oktoobril Tartusse, et pidada maha selle hooaja viimane jõukatsumine ning jagada parimatele karikaid ja tunnustada abilisi.

Päev algas MC Pantri korraldatud klubivõistlusega,mis ei läinud enam Eesti meistri- ja karikavõistluste arvestusse, mistõttu oli võistlemine pingevaba ning pigem nauditi ilusat ilma ja elati kaasa teistele sõitjatele. Arvestades võistlusformaati, olid rajad pisut lihtsamad ning proovima olid tulnud ka need, kes Eesti meistri- ja karikavõistlustel kaasa ei teinud. Kokku käis rajal 44 võistlejat Eestist, Lätist ja Soomest.
Päev lõppes aga piduliku autasustamistseremooniaga Eesti Üliõpilaste Seltis majas, kus triali komisjoni esimees Ilmar Kald alustas õhtut lühikese kokkuvõttega mototriali viimase kümne aasta tegemistest. Kuigi esimene võistlus peale paarikümne aasta pikkust pausi toimus Eestis 2006. aasta augustis, alustati triali taaselustamist juba aasta varem. Seega võis õhtut tinglikult nimetada ka 10 aastaseks sünnipäevaks. Kui toona esimesel võistlusel Vasalemmas oli kokku 17 võistlejat, kellest vaid üks, Jaak Burk oli eestlane, siis täna on Eestis kokku juba pisut üle 50 harrastaja, kellest umbes 45 käib regulaarselt võistlemas.

Õhtu jätkus autasutamisega ning Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni poolt oli tulnud tervitussõnu ütlema ja auhindasid üle andma nõukogu president Andre Sepp.
...
Loe artiklit edasi: http://www.msport.ee/2015/10/trialisoit ... lt-hooaja/

Fotod Tartu Trialist by Ingmar Eriste: http://motorsport.ee/2015/10/tartu-trial-galerii/
Fotosid leiab veel Estonian Mototriali fb lehel: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 135&type=3


Vasta

Mine “Traiel”