Kes siin on Honda shadow kasutajad?

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded


Teema algataja
cretzky
Postitusi: 20
Liitunud: 14 Juul 2005, 14:50
Tsikkel: HONDA VFR 800 VTEC V4
Asukoht: Viimsi /Tallinn

Kes siin on Honda shadow kasutajad?

Lugemata postitus Postitas cretzky »

Hei olen isegi suht värkse shadowi omanik. Oleks ha kui ka teised shadowi mehed siin endast märku annaks. Usun et oleks ühteist infot jagada kasvõi näiteks jubinaid pudinaid, mida keegi on tellinud.
Mul näiteks mõned ilujubinad olemas mida võibolla kellekagi vahetada.

salamahti

Lugemata postitus Postitas salamahti »

Mul VT750DC Black Widow, mis USA's kannab nime Shadow Spirit. Tehnika on sama, väljanägemine teine.

Faustinna

Lugemata postitus Postitas Faustinna »

Aprilli keskel sai ka soetatud Honda Shadow VT600 aastast '94.
Olen väga rahul - sõita on mugav, tehnilisi probleeme pole siiani esinenud (ptüi, ptüi, ptüi üle vasema õla....). Sügisest plaanin suuremat ehitustööd tema kallal, et enda maitsele vastavamaks saada (suvel ei raatsi ju garaaźis hoida/olla....)
Kasutaja avatar

Oldbear
Postitusi: 155
Liitunud: 16 Sept 2004, 15:33
Tsikkel: Honda Magna VF 1100
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Oldbear »

Oman veel sellist ratast nagu Honda Shadow VT500 . Mind on ta küll paar aastakest nii,et olen vahetanud ainult filtreid ja õli. Miinuseks on ainult see,et on mulle veidi pisike :( Seega vahetasin veidi suurema ratta vastu välja, aga mitte kahjuks Honda.
Tasa sõuad,kaugele jõuad! ;)
http://backyard.pri.ee
Magna VF1100
Kasutaja avatar

Bladyhell
Postitusi: 1024
Liitunud: 12 Apr 2006, 19:25
Tsikkel: K1200S

...

Lugemata postitus Postitas Bladyhell »

Mul on nö esimese lääne rattana Shadow VT500 (87). Head ja vead pole veel täielikult välja tulnud. Hetkel olen jõudnud vaid vedelike vahetuseni. :D

Igal juhul plaanin suve ära sõita ja samuti talvel garaažis juppideks lammutada, et endale sobilikumal moel/väljanägemisel järgmiseks hooajaks kokku panna. Eks suhtleb ja jagab infi siis, võib ka koos sõita kui juhtud tallinnas olema.

Pisut infi saab ka www.hondashadow.org
K1200S
Kasutaja avatar

ronrix
Postitusi: 106
Liitunud: 19 Apr 2005, 13:40
Tsikkel: Honda VTX 1800 C
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Lugemata postitus Postitas ronrix »

tervist
mul ka shadow vt600c ´97 üle-eelmine aasta saksamaalt toodud. ja juppe põhiliselt ebays saand.

ronrix
Shadow VT 600C, VTX 1800C

motolammutus

Lugemata postitus Postitas motolammutus »

on olemas VT600 teist aastat sõidan,väga rahul sellega.
on müüja seljatugi(tibitugi pakiraamiga koos)

pilot747

Lugemata postitus Postitas pilot747 »

Kas on kellegil VT600-le esiklaasi pakkuda?

Distortion
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Apr 2007, 23:10
Asukoht: Tartu, Pärnu

Lugemata postitus Postitas Distortion »

Mul Honda Shadow VT 600 C (1994.a) ja oleks ka üks küsimus. Kas mudelil Shadow VT 600 C on mootor aastate lõikes sama, käikude arv sama? No mul on nii, et 1 käik alla ja kolm ülesse. Aga müügikuulutustel loen, et 5 käiku olgu siis aastaks 92 või 97.
Kasutaja avatar

ronrix
Postitusi: 106
Liitunud: 19 Apr 2005, 13:40
Tsikkel: Honda VTX 1800 C
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Lugemata postitus Postitas ronrix »

Hei. Nu minu 97a shadowl on kindlasti 5 käiku :) ja kui nüüd seda http://www.bikez.com/brand/honda_motorc ... hp?page=12 uskuda siis 5-e käigulised mootorid tulid 96-st aasast
terv
ronrix
Shadow VT 600C, VTX 1800C

Faustinna

Lugemata postitus Postitas Faustinna »

Distortion kirjutas:
Mul Honda Shadow VT 600 C (1994.a) ja oleks ka üks küsimus. Kas mudelil Shadow VT 600 C on mootor aastate lõikes sama, käikude arv sama? No mul on nii, et 1 käik alla ja kolm ülesse. Aga müügikuulutustel loen, et 5 käiku olgu siis aastaks 92 või 97.

Minul on ka `94 aasta Shadow ja 4 käiku, seega pole põhjust muretsemiseks...
Kas sul manuaali pole? Sealt saad kindlasti vajalikku infot.

evekas

Lugemata postitus Postitas evekas »

mul 86. a VT500 ja 5 käiku
Kasutaja avatar

Bladyhell
Postitusi: 1024
Liitunud: 12 Apr 2006, 19:25
Tsikkel: K1200S

Endiselt shadow

Lugemata postitus Postitas Bladyhell »

Minu rattal (87 VT 500) on kokku 6 käiku. Vähemasti olen selliselt nad kokku lugenud.

Muide, mul on VT750 manuaal kuskilt netist tõmmatud kui keegi peaks huvituma, see kehtib enamjaolt ka vt 500 kohta.
K1200S

Distortion
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Apr 2007, 23:10
Asukoht: Tartu, Pärnu

Lugemata postitus Postitas Distortion »

Honda Shadow VT 600 C manuaali mul kahjuks pole. Ehk on kellegil pakkuda paljundamiseks või soovitab kuskohast ma seda muretseda võiksin? Võõrkeeled mul just eriti hästi käpas pole, kuid näiteks ingliskeelsest manuaalist saaks midagi ikka juurde õppida. Elan Pärnus - Tartus. Tänud.

Criffin
Postitusi: 62
Liitunud: 10 Apr 2007, 08:54
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Criffin »

Oman Shadow VT1100C aastast 94. Olemas ka Haynes remondiülevaade. Ise on saanud masinat juba vaadatud nii seest kui väljast ja peale käigukasti sisemuse on vast kõik jupid korra oma käega üle katsutud.

VT600C manuaali leiab:
http://www.diff.ru:8000/Honda_VT600C_'9 ... dendum.zip

rok

Lugemata postitus Postitas rok »

no mul ka vt 600 :) punane:)

TAIKA

Lugemata postitus Postitas TAIKA »

ISE OMAN HONDA SHADOW AASTA OLEN OMANIK OLNUD JA VÄGA RAHUL.600 29KW 94 AASTA

Ryndor

Lugemata postitus Postitas Ryndor »

sai ka siin jõulukingiks 600-ne 93 a. Shadow muretsetud. olen väegade rahul, kuna mul pikad koivad, tuli jalarauad koos pedaalidega 20 cm ettepoole nihutada, nii sai ka sõiduasend mugav.
Kasutaja avatar

Suhkur
Postitusi: 196
Liitunud: 20 Dets 2003, 00:54
Tsikkel: XVS650H
Asukoht: TLN

Lugemata postitus Postitas Suhkur »

ShadowVT600oranz omanik.super rattas.rohkem sona pole.

rok

Lugemata postitus Postitas rok »

kle Ryndor kus või kuida sa neid jala raudasid nihutasid? Omal ka nagu pikemad koivad, nihutaks ka või nii.
Kasutaja avatar

elbid_
Postitusi: 189
Liitunud: 29 Mai 2007, 13:37
Tsikkel: Ducati Monster 696
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas elbid_ »

Soetasin endale ka Shadow 600. '94 aasta Lihtne ja ilus, olen rahul.
Some kind of Monster.

H418 ov 21.C

Lugemata postitus Postitas H418 ov 21.C »

Kuu juba VT 600 c omanik,esimeseks ideaalne

Aleksis

Lugemata postitus Postitas Aleksis »

Pange mind ja veel kaks sõpra ka kirja - poolteist kuud tagasi ostsime ka kolm ühesugust Honda Shadow VT 600 C . Ainult värv ja väljalaskeaasta natuke erinevad. 1989, 1990, 1992. Mõnus rattas jah!!!!

Metsanotsu
Postitusi: 126
Liitunud: 27 Dets 2003, 16:15
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas Metsanotsu »

Sai ka endale honda shadow vt750dc 2002 a ostetud. Kui nüüd paprid saaks korda ja ratta liikuma, siis ole super :wink:
Viimati muutis Metsanotsu, 16 Aug 2007, 18:01, muudetud 1 kord kokku.

Juula

Lugemata postitus Postitas Juula »

Meie pereski Honda Shadow (VT600), aastaks 1994. Ehh, normaalne pill :wink:

Distortion
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Apr 2007, 23:10
Asukoht: Tartu, Pärnu

Lugemata postitus Postitas Distortion »

Oleks huvitav teada, milliseid kulutusi olete oma rattale teinud (varuosad, tuuningjupid) ja palju on kütusekulu jne.

Aleksis

Lugemata postitus Postitas Aleksis »

Rattas ostetud juuli alguses Motodepoos. Minu läbisõit - 1900 km.
Õlivahetust ja ketiõlitust olen teinud. Kütusepaak oli värvi all aukudes nägu sõel - andsin ninnikeevitusele ja pärast veel natuke pahteldasin ja värvisin. (kaua seisnud vist oli veega sees - läbi roostetanud). Sõpradel aga kaks rattast sellist probleemi ei omanud, mul lihtsalt "vedas".
Suunatuled ei olnud originaalid - ostsin 99% sarnased Tondi motopoest (originaalidest kolm korda odavamad 4 tk - 900 eek ).
Ostetud ka veel esiklaas - 1300eek
Kolmel rattal sarnane kulu: linnas - 6 l; maanteel - 4 l.
Lähitulevikus plaanime Sissybar-id tegema - ühel rattal on näidis paigas ja roostevabad torud kogutud. ( ei viitsi 3500 - 4000 eek selle peale kuulutada)

Distortion
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Apr 2007, 23:10
Asukoht: Tartu, Pärnu

Lugemata postitus Postitas Distortion »

Tervist jällegi shadowmehed ja shadownaised. Kas oskab keegi ehk soovitada häid internetilehekülgi , kus olemas ilusad vidinad Shadowle, mida ikka tellida ka saab + siis ilusad pildid, kus näha kuhu kellegi fantaasia on oma ratta tuunimisel jõudnud. Aitäh.

Kasutaja avatar

kornholio
Postitusi: 149
Liitunud: 11 Sept 2006, 21:22
Tsikkel: Custom-Honda Shadow VT 1100c
Asukoht: Gasoline Alley-Muraste
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas kornholio »

Mina oman 85 aasta Shadowit-VT 1100 c
Masinaga olen igati rahul, aint kurb, et praegu ei saa sõita, sest üks amorditoru on varastatud:(
Ootan pingsalt millal Depoosse mu torukene ükskord jõuab ja et saaks veel natukene enne lund sõita:D


Zidist
Postitusi: 878
Liitunud: 15 Aug 2004, 09:47
Asukoht: Viimsi

Re: Kes siin on Honda shadow kasutajad?

Lugemata postitus Postitas Zidist »

Ostsin eile omale uhke ja ilusa Honda Shadow VT 600C 1997 aasta oma. Seisab teine hetkel nukralt garaažis ja ootab, millal Motodepoosse piirajad kohale jõuavad, et siis seal need peale lasta panna. Sügiseks peaks saama ratta selga.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”