Kasutajanimede sünnilood

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded


Teema algataja
moemees

Lugemata postitus Postitas moemees »

Moemees on tegelane Nossovi kirjutatud raamatust "Totu kuul". Selline päris paheline mees, keda politseil ei õnnestunud püüda. Samas tegi ta pätti väga stiilselt ja oli lihtraffa seas hinnatud. Niisiis ei mingit seost moeloominguga. Kuigi olen paar aastat olnud õmbleja :) ( Ise pätti ei tee!)
Kasutaja avatar

mumm
Postitusi: 627
Liitunud: 12 Nov 2003, 15:34
Tsikkel: horney Helga
Asukoht: Kohatu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mumm »

jukutom - õnne 8)

mumm
väike kuri mootorrattur
Kasutaja avatar

jukutom
Postitusi: 395
Liitunud: 05 Aug 2004, 15:28
Asukoht: Kose Vabariik Harjumaal/Nike, Adidas ja Salamander
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas jukutom »

Tänan väga!
Soovige ikka edu ja raha kah!
Ja loteriiõnne, ma ostsin Vikingloto pileti!
Veneveresse minu poolt väike vinku õunaõlle ehk ankrusiidriga :wink:
P.S. See sünnipäevade väljanokkimine ei ole kerge töö.....
Ei ole olemas tigedaid inimesi, on hoopis vähe huumorit!
Kasutaja avatar

airbrusha
Postitusi: 88
Liitunud: 26 Jaan 2004, 15:14
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas airbrusha »

Minu nmi aga on võetud ühest mu lemmikust tööriistast ...airbrush -airbrusha ...eestikeeli siis vast aerograaf ... aerograafik :D
Kõik tsikli ,auto ja kiivri maalingutest ja kleebistest...
http://www.lauks.com
http://www.airbrushartists.org/Gal2109_ ... allery.asp
Kasutaja avatar

nm5
Postitusi: 468
Liitunud: 27 Sept 2004, 16:21
Asukoht: Räpina

Lugemata postitus Postitas nm5 »

minu nick name on sündinud sellest ,et kord üritasin hot.ee-sse kasutajat teha ja siis mingi 15nime proovisin järgi kuni lambist panin nm5. Ja sellest ajas saati on minu nick name igal pool nm5 (isegi online mängudes)
Aprilia RST 1000 Futura
Kasutaja avatar

m6mmik
Postitusi: 87
Liitunud: 27 Dets 2004, 18:00
Tsikkel: Honda XRV 750 Africa Twin
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas m6mmik »

õde kinkis kunagi umbes 18 aastat tagasi pruuni sametdressi. looulikult oli see vaja kohe selga kiskuda ja õue minna hullama :) sealt see nimi külge jäänd ongi. isegi vanemad kutsuvad vahest nii :)
Twinnipoeg Puhh :)
Kasutaja avatar

kmx
Postitusi: 568
Liitunud: 31 Mär 2004, 14:51
Asukoht: Harku/Yamaha R7

Lugemata postitus Postitas kmx »

kmx=kawasaki kmx :) simple as that

Teema algataja
zid50

Lugemata postitus Postitas zid50 »

ratta järgi.. ikka ratta järgi :D loogish
Kasutaja avatar

GReddy
Postitusi: 481
Liitunud: 17 Aug 2004, 17:29
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas GReddy »

velje firma :lol:
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

MOMO kirjutas:
velje firma :lol:
Ma mõtlesin et rooli hoopis.. võibolla siis mõlemi.
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

Kuna teema uuesti aktiivne, siis lisan ka enda oma seletuse...

Kunagi, kui sai hakatud biker.ee foorumit katsetama, siis oli vaja ennast kasutajaks registreerida ja ühtlasi oli vaja ka maili. Sys tuli siis sisuliselt süsteemi administraatorist - see selle lühem varjant, mida oli hea mugav katsetamise ajal kirjutada ja nii see jäi ka edasi.

Eelnevatest postitustest - jah, ma reageerin nüüd juba ka IRL... kui keegi ikka süss ütleb, siis vaatan üle õla igaks juhuks (ma arvan, et enamus rattureid ei teagi mu päris nime). :P

Cowboy
Postitusi: 232
Liitunud: 30 Jaan 2005, 00:24

Lugemata postitus Postitas Cowboy »

Cowboy - hyydnimi teepealt. :mrgreen:
Viimati muutis Cowboy, 13 Veebr 2005, 03:01, muudetud 2 korda kokku.

Teema algataja
Silwer

Lugemata postitus Postitas Silwer »

Esimene interneti foorum mida kasutasin ei andnud Silver-i (see siis passis kah kirjas) nime all regada - keegi kurivaim oli selle juba ära võtnud.

Kasutusele läks variant: Silwer

Põhimõtteliselt võib mind enamikest foorumitest (Audi / VW / BMW / Turboclub / SR jne) selle nime alt leidagi. Erandiks TQHQ, kus kasutajanimeks Silwer666.

saarlane
Postitusi: 213
Liitunud: 08 Dets 2003, 18:24
Tänatud: 30 korda

Lugemata postitus Postitas saarlane »

Terv!

Minu esimesel tsiklisöiduhooajal 2002 tuli jutuka teema üles suht hooaja algul ja paljudele tuntud ekskolleeg urmas regas siis nime ära ja pandigi siuke nimi, arvatagi kustkohast pärit.
Teine kolleeg sai esialgu suvalise nickname, sealt tuli SuVa, autor ikke seesama urmas.

Saarlane
Kasutaja avatar

Zombiegirl
Postitusi: 112
Liitunud: 20 Apr 2004, 13:03
Asukoht: Tallinn

nimi

Lugemata postitus Postitas Zombiegirl »

nu aasta võis olla miljon tagasi...97 või nii..kui jutukas sai hakatud käima ja karmi muusikat sai kuulatud... igatahes oli nickname tarvis panna endale ja kuna "granberry"´sel (oli vist niuke asi) oli päris kena lugu- zombie + oli olemas kuri onu Rob Zombie jms...siis sealt ta tuli. Nu ja iseloomustab/iseloomustas mind ka natukene- elasin ja hingasin, aga maailmaasjadest ja inimestest enda ümber oli ükspuha.
Välimusega ei maksa väga seostada- parem kole nimi ja kena sisu kui ilus nimi ja kolepaks seal taga:)

Viimasel ajal olen vapralt vastu pidanud ka nime all Muinasjutuneiu, mille kunagi üks noormees pani, aga selle tähendus on minu jaoks see, et iga üks elab ise oma muinasjutus ja mina oma loo peategelane.

Hüüda võib Zompsiks, Tsombikuks, Sompsuks. Kaireks ka...vahel harva...kui ma midagi paha olen teinud:)
Vastik, aga armas...
Kasutaja avatar

jukutom
Postitusi: 395
Liitunud: 05 Aug 2004, 15:28
Asukoht: Kose Vabariik Harjumaal/Nike, Adidas ja Salamander
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas jukutom »

Silwer kirjutas:
kasutajanimeks Silwer666.
Olen tähele pannud,et väga paljudel on see 666 kasutajanimede juurde liidetud. Kuna olen vana kooli mees,siis ei saa aru,mida see tähendab. Kas see on: mood,perekond,lastekodu viitenumber,kulla- või hõbeda proov kaelaketis,kasutaja pikkus (6 jalga ja 6 tolli ja 6 millimeetrit igaks juhuks), vöö ümbermõõt või suurim saavutatud kiirus :shock: ? Eeldan,et viimane variant- mõni kannab natuke teistsugust numbrikombinatsiooni, nt 665;668;667.
Äkitselt keegi seletab!?
Taipamatu :oops: Jukutom
Ei ole olemas tigedaid inimesi, on hoopis vähe huumorit!

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

666 on ju saatana number ;) nagu ka on 777 õnnenumber.Sama lugu on mu e-maili adrega kuna raigo oli ära võetud,võtsin raigo777@hotmail.com
Ei mingit seost lastekoduga ega kulla/hõbeda prooviga
Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

Juku vaata siin on väljavõte ühest teisest foorumist, autoriks Altaria
http://mvo.saadanas.org/foorum/phpBB2/v ... hlight=666


Satanism, must värv, küünlad ja black metal on ju elupopp!!!
Terve linn on täis wannabe-musti tegelasi oma mustade seppäla kampsikute ja Cartini mustade (!) teksadega, kes soiuvad Saatanast ja kurjadest vaimudest, kellel on tavaliselt hüüdnimedeks Tipzzu või Kiisukesekene, millele nüüd sujuvalt kas Dark ette või 666 taha liidetakse.
Viimati muutis Pikk, 09 Veebr 2005, 12:02, muudetud 1 kord kokku.
Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

puhh
Postitusi: 543
Liitunud: 27 Okt 2003, 11:51
Tsikkel: 90º V2
Asukoht: lapikese keskpaik
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas puhh »

Jukutomile vastuseks, vähemalt niipalju kui mina tean selle 666 päris algupära. Muidugi eks igaüks oskab ise rääkida, mida just konkreetselt see 666 seal tema nime taga tähendab, kuid algselt on 666 suht religioosse tähendusega. Nimelt Ilmutusraamatus on märgitud 666 metsalise märgiks, mis näitab ebatäiust ja maist päritolu.
Noh, see on üks võimalik vastusevariant. :D :D
oh jah eelnevad juba pooldeldi ära vastanud :oops:
Kasutaja avatar

Mari Öö
Postitusi: 479
Liitunud: 01 Veebr 2004, 22:16
Asukoht: Tallinn-Tartu
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Mari Öö »

jukutom kirjutas:
Kordan veel kord: ei midagi isiklikku, tahaks vaid enam-vähem teada, kuidas teid väljaspool kirjapilti suuliselt nimetada. :wink:
mina pole lihtsalt viitsinud siia teemasse kopida öö-nimelist lehte oma koduleheküljelt. aga seal on kõik kirjas.

kirjapildi ja suulise vahekorra kohta ainult: püüdke suuliselt ikka öö juurde jääda, see oeoe on üks internetinuhtlus.
If it wasn't for last minute, nothing would ever get done.

Teema algataja
Silwer

Lugemata postitus Postitas Silwer »

Lisaks kõigele eeltoodule lisaks selgituseks, et mob. nr. on mul: 5 666 666 0... :)
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Silwer kirjutas:
Lisaks kõigele eeltoodule lisaks selgituseks, et mob. nr. on mul: 5 666 666 0... :)

ja mis siis sind kõige ülalmainituga seob?

lihtsalt oleks huvitav teada..

Cowboy
Postitusi: 232
Liitunud: 30 Jaan 2005, 00:24

Lugemata postitus Postitas Cowboy »

Silwer kirjutas:
kasutajanimeks Silwer666.
jukutom kirjutas:
Olen tähele pannud,et väga paljudel on see 666 ...
Vaata jukutom, minule see ei tahenda mitte midagi, arvan et
mees soidab, mitte number... plekitykk ju..
Vaata kasutaja pilte, veidi suuremalt http://www.profid.ee/phpBB2/viewtopic.php?t=129
Viimati muutis Cowboy, 13 Veebr 2005, 02:51, muudetud 1 kord kokku.

Teema algataja
Silwer

Lugemata postitus Postitas Silwer »

Limits kirjutas:
Silwer kirjutas:
Lisaks kõigele eeltoodule lisaks selgituseks, et mob. nr. on mul: 5 666 666 0... :)

ja mis siis sind kõige ülalmainituga seob?

lihtsalt oleks huvitav teada..
Lihtsalt oli võimalus valida endale numbrit kõigi RLE vabade numbrite hulgast ja rohkem selliseid "kõlavaid" numbreid seal hetkel võtta ei olnud. Oleks 6-te asemel saanud näiteks kõik 0-id oleks selle võtnud... :)

Satanismist ja muust jurast on asi kaugel - usun vaid iseendasse...
Kasutaja avatar

jorh
Postitusi: 65
Liitunud: 08 Veebr 2005, 13:57
Asukoht: TLN

Lugemata postitus Postitas jorh »

tundub et võib tagasi teema juurde minna, muidu juba tunndus et peale moto siin valitseb ka mingi muu suund.
mu nimi algab J tähega, sain tutavaks kena tydrukuga ja tema papsile kuidagi ei jäänud mu nimi pähe ja ta kutsus mind Jorh.
iz56, Victory vegas.Suzuki GS 125. Yamaha XT 600.
Kasutaja avatar

jukutom
Postitusi: 395
Liitunud: 05 Aug 2004, 15:28
Asukoht: Kose Vabariik Harjumaal/Nike, Adidas ja Salamander
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas jukutom »

Väljavõtted postitustest

Postitatud: N mär 24, 2005 1:06 Teema:

--------------------------------------------------------------------------------

aga mida te arvate kasutajanimest - - - - ?
_________________
ärge tehke üksteisele liiga, eks!

onu credo@UK
http://maailmadirektor.blogspot.com


Postitatud: N mär 24, 2005 8:21 Teema:

--------------------------------------------------------------------------------

ma ise leian et kasutajanimi on OK ja kui kellegile ei meeldi siis pole minu mure.


Vähe OT, kuid tahtsin kah midagi öelda. Kasutajanime valik on igaühe enda asi seni, kuni sellega roppust, vägivalda ja muud taolist ei propageerita, aga sellegipoolest tasuks kasutajanime valikul olla vähe ettenägelikum. Biker.ee foorum ei ole niisama laat ja kui juhtud kunagi mõnega siinsetest kohtuma, siis on sul küll päris keeruline selgitada, kes sa selline oled. Tere minu nimi on sidekriips,vahe, sidekriips, vahe, sidekriips, vahe, sidekriips jne. Endal ebamugav ja teistele ka mitte just eriti suupärane.


Postitatud: P mär 27, 2005 19:19 Teema:

--------------------------------------------------------------------------------

Credo kirjutas:
aga mida te arvate kasutajanimest - - - - ?

Onu Credo,kas sa siis sõjaväes pole olnud, et morset ära ei tunne
Seda tähte, mis morses on "sh" või "ch", tuleb vilistada; neli pikka vilet lühikeste pausidega.

Loo moraal

Noh,mõtleme nüüd pisut nende nimede üle järele... Võibolla paljudele on see poogen, kuidas ja KAS üldse neid kuidagi kutsutakse, võibolla paljud tahavad suhelda vaid virtuaalselt ja üldse mitte näost näkku kohtuda. Siis on ju tõesti savi,mis on su kasutajanimeks. Kuid teine liik bikerlasi on sellised, kes käivad koos aega veetmas ja kokkutulekutel ja nemad kannavad oma kasutajanimesid uhkusega, kuna selle järgi neid tuntakse ja kutsutakse ja üleüldse on see nimi nagu kaubamärk.
Vilistatakse mõningaid koduloomi ja numbreid pannakse vangidele. Inimesel on nimi.

nisuunn
Postitusi: 130
Liitunud: 29 Mär 2005, 13:31
Tsikkel: zx-6r
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas nisuunn »

minu nimi on tulnud vremja ajast. Paar aastat tagasi oli sõpradega väike olemine ja sai ka veic pulii tehtud. Ma sain ühe lollusega hakkama ja öeldi, et sa oled ikka üks krdi uuno küll. Aga samala ajal jooksis vremja.....

Teema algataja
drusbaguy

Lugemata postitus Postitas drusbaguy »

see nimi tuli sõiduriistalt.. selle pildi panen ka varsti ylesse..aga nohh see ma olen

Teema algataja
mad_dog

Lugemata postitus Postitas mad_dog »

Njah minu nimi tuli filmist mad dog- marukoer. Maru film :D
Kasutaja avatar

mufista
Postitusi: 439
Liitunud: 07 Apr 2005, 16:00
Tsikkel: Honda CBR
Asukoht: Turku

Lugemata postitus Postitas mufista »

Mufista

Multfilm "Lõvikuningas". Seal oli hea kuningas Mufasa. Naersime stseeni, kus hüaanid irvitasid Mufasa üle ja nii hakkasime naeruhoos seda nime kergelt väänama... Mufasa-Mustafa-Mufista...
Esimest meili tehes tuli see nimi ainukesena pähe... Nii ta jäi.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”