Kasutajanimede sünnilood

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded


nos
Postitusi: 205
Liitunud: 25 Mai 2003, 12:36
Tsikkel: mamas pride
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas nos »

nitrous oxide systems- naerugaas, teeb müstilisi asju... mulle meeldivad müstilised asjad ja kiired ja ilusad autod ja tsiklid. hea lihtne ja lühike nimi. nii ma selle endale võtsingi :)

http://www.mountainbosshoss.com/IMAGES/ ... 0mount.jpg
Kasutaja avatar

kuuuljusss
Postitusi: 217
Liitunud: 17 Mai 2004, 22:06
Asukoht: Paide / Aprilia SR50 Racing

Lugemata postitus Postitas kuuuljusss »

ega tegelt mul alguses oli cooljoss (tulenevalt oma hüüdnimest joss panid cool ette) siis tegin veidi eestipärasemaks kuuljuss ja vahest mõni on naljatand kuna mul on pikad juuksed siis on mõni üteld mulle kuuljuus :)) ja hetkel on mu kasutajanimi kuuuljusss kuna kuuljuss 'iga mul ei tulnud e-mail ja siis panid "tagavara varjandi"
Paberitega hull.

Teema algataja
-Ats-

Lugemata postitus Postitas -Ats- »

kasutajanimi klapib 100% eesnimega :)

gangsta
Postitusi: 767
Liitunud: 10 Nov 2003, 17:30
Asukoht: Tallinn/Gsx-750R K1

Lugemata postitus Postitas gangsta »

sai kunagi sõpradele reegitud et tahan endale seda musta bwsi osta mis mul etkel on akkas üks sõber naerma ja teatas et sa siis ull gangsta ju pisike vend musta rattaga. Nii et nimi seotud rattaga ja selle pärast ka valisin selle.
Kasutaja avatar

karujänes
Postitusi: 79
Liitunud: 05 Veebr 2004, 19:31
Asukoht: Täna siin, homme seal... ;-)

Lugemata postitus Postitas karujänes »

Selline lugu, et kunagi ühe kolleegi naine ikka tuli õhtuti talle tööjuurde vastu, noh et mees jälle õhtul pikemalt ei jääks nagu tavaliselt... ;-)

Siis vahest tuli tal seal ikka oodata oma mehe järgi ja tublisti aega parajaks teha. Käis siis ikka ühes toas ja teises... noh kõik omavahel sõbrad ju. Sattus ka minu töölaua juurde, vaatas et mees krt (mina siis) sööb porgandit kõikseaeg... eile ja... täna ja... Krt mis mees sa oled siuke, ise suur nigu karu ja sööd kogu aeg porgandit...? Sealt see nimi tuligi.

See oli juba rohkem kui 10 aastat tagasi.

Noh sealt arenes siis muidugi tookord ka kõikvõimalikke alternatiive stiilis "mesiporgand" ja muud sellised eksootilised elukad. Aga põhitegelased on ikka olnud karu ja jänes :twisted:

PS mesi maitseb ka väga njamm!! :D
Kasutaja avatar

Equ
Postitusi: 408
Liitunud: 17 Juul 2003, 13:55
Tsikkel: KTM 790 Adventure
Asukoht: Ei mäleta
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Equ »

Tre,

The Sun is at its lowest path in the sky on the Winter Solstice. After that day the Sun follows a higher and higher path through the sky each day until it is in the sky for exactly 12 hours. On the Spring Equinox the Sun rises exactly in the east travels through the sky for 12 hours and sets exactly in the west. On the Equinox this is the motion of the Sun through the sky for everyone on earth. Every place on earth experiences a 12 hours day twice a year on the Spring and Fall Equinox.
After the Spring Equinox, the Sun still continues to follow a higher and higher path through the sky, with the days growing longer and longer, until it reaches it highest point in the sky on the Summer Solstice.

See on väga pikk jutt mis on täis õudust, lisaks karm, igivana, igav, lõputu, täis sürrealistliku õhkkonda, sisaldab palju kaas- ja täishäälikuid, muistseid igandeid, koomilisi seikasi, seksikaid unenägusid ja palju palju palju muudki.

Teie, Equ aka Equinox

Live long and prosper!
MINI 50 '8x->Jawa 250 '61->Honda MBX125F '84->Honda CM400T '83->Yamaha XJ600 '90->Kawasaki ZX10 '88->Honda CBR1000F '91->BMW R1200GS '05->KTM 790 Adventure '20

Kasutaja avatar

Hotrod
Postitusi: 405
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:49
Tsikkel: vs750 chopper
Asukoht: Ääsmäe

Lugemata postitus Postitas Hotrod »

..kuskil autofoorumis sai kunagi käidud sellise nime all, ja olin eriline usa raua fänn, seda ka praegu, sealt nimi jäi, las ta siis olla :)
Real Hot Rods don't leak oil.
They mark their territory.
Kasutaja avatar

Merka87
Postitusi: 76
Liitunud: 13 Dets 2003, 23:07
Asukoht: Tallinn

:D

Lugemata postitus Postitas Merka87 »

Pärisnimi Merilin, aga kuna see miskipärast kellelgi kuidagi meeles ei püsi, kutsutakse Merkaks-inimmälu on laisk. 87 taga, et kõik ike aru saaksid kui noore ja lolli tegelasega tegelikult tegemist on :D Oli ammu kasutusel juba rate'is ja modell.ee's

Nitrous
Postitusi: 102
Liitunud: 01 Mai 2004, 15:15

Lugemata postitus Postitas Nitrous »

mul on see nimi sellest ajast saadik kui ma hakkasin counter strike-i mängima.
Parem hilja kui mitte kedagi!
Mini > Jawa638 > Mini > Cz125 > Cz125 > Pocket Bike > yamaha 125

panic
Postitusi: 253
Liitunud: 29 Mär 2004, 19:54
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas panic »

ise kyll paanitseja pole aga nuh ma selline hyper supper aktiivne ja alati inimesi hirmutanud :twisted: ja paanikasse :twisted: ajanud seega nimeks panic. ka jutukasse minekuks sai kunagi pandud. inglise keeles sellepärast, et paanika oli juba olemas (kellegil jaanikal- kelle järgi panin ma oma kassile nimeks jaanika). vahel kasutan ka nime paanits (kuna 1 paljud lugesid mu nime eestipäraselt ja siis kõlas nii samas aga on see ka nagu sõna paanitsema nimi sõnana :wink: )
Honda CBR 600F; Honda CBR 900RR
Ära karda surma, vaid karda elu

Punapats
Postitusi: 65
Liitunud: 06 Aug 2003, 15:32
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Punapats »

Minu nimi on meie firma nimegeeniuse üks tagasihoidlikumaid etteasteid, nimelt oli mul vahepeal mingi kummaline periood kus olin erkpunaste salkudega ning vaja mu arvutile uus parool panna. Nii saigi Punapats....kuid et täit pilti anda siis paar näidet meie kasutajanimede ja serverite nimedest: Serverid - vann, puuk, gena, mutukas, postikana jne. Kasutajanimed - trellihammas, kasevesi, varbavalu, keedukaalikas, vesinekivi, kuldmuna, aukudegaleht, matsuopel,kuradijuhan jne.

Kõige õudsam on kliendile minna ütlema mis ta uus kasutajanimi on 8)
Yamaha XJ600S aka Nublu
Kasutaja avatar

biohazard
Postitusi: 241
Liitunud: 07 Jaan 2004, 12:43
Asukoht: tln, Honda X11
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas biohazard »

No pigem ei ole see mu hüüdnimi, vaid rohkem kasutajanimi :wink: Pärineb välismaalt ja puudutab üht sündmust ja nüüd ta mulle meeldib.
Muidu olen lihtsalt Heinz 8)
ansambel X - 11
Kasutaja avatar

Rennes
Postitusi: 894
Liitunud: 07 Juul 2003, 10:44
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rennes »

Ema pani

Lugupidamisega Teie
Rennes aka Pröksuga Mülka
Kasutaja avatar

Erz
Postitusi: 87
Liitunud: 02 Dets 2003, 11:47
Asukoht: Tallinn / XRV750

Lugemata postitus Postitas Erz »

Erti on selline liiga lühike nimi et veel mingeid lühendeid teha ja kuna oligi vaja ühekorra, Colin MC rallys 3 tähelist kombinatsiooni, siis saigi nati nimi lühemaks teha:)
Muidu ikka Erti aga netis Erz 8)
Erti aka Erz
Honda AT RD07

Teema algataja
Mark

Lugemata postitus Postitas Mark »

Oli see ema või isa, aga keegi pani sellise nime. :D

Vahest on mark täis :shock: aga pole hullu !!!!


Alati Teie,

Teema algataja
andre

Lugemata postitus Postitas andre »

kunagi kui vanemad hakkasid nime panema, siis ei leitud kuskil hetkeni, mil sattus kätte mingi voldik, kus tutvustati eesti krossi sõitjaid. sealt oli ühe korvipaari liikme nimi andre (enam ei tea, kas korvimees või siis juht ja see polegi oluline) ning sealt ta mulle külge poogitigi. sama nime all figureerin ka teistes foorumites, vähemalt pole see teiste poolt võetud. tavaliselt.
Kasutaja avatar

eissid
Postitusi: 98
Liitunud: 21 Mär 2004, 15:48
Tsikkel: jälle jala
Asukoht: Laagri

Lugemata postitus Postitas eissid »

Kunagi ammu sai kõvasti mängitud arvutimänge (eriti wolfi) ja kuna seal juba paras "kibe käsi" siis tuli pika peale ka vajadus mingi "ässa" nime peale :P niisiis algul oli mõttes Acid (hape), kuid hiljem see eestistatti ja häälduse järgi akkati kuttsuma, nii see siis ka jäi....
i'm a f***ing alcoholic - Dont drink & drive

Teema algataja
RiFF

Lugemata postitus Postitas RiFF »

yo eissid!Minu nimi on samamoodi wolfist :D Olin XS is ja Visionis.Sind mäletan vist TPL ist kui ma ei exi? :arrow: :?: :arrow:

Teema algataja
Parody

Lugemata postitus Postitas Parody »

Siin eelmisi postitusi lugedes tuleb kohe meelde see tuntud väide, et masinad hakkavad maailma vallutama. Aga noh eks saab ise ka ikka mänge mängitud.

Minu elulugu siis järgmine:
Kunagi mitmeid aastaid tagasi avastasin enda jaoks muusika tegemise (juppidest kokku panemise siis) ja oli nagu vaja mingit artistinime ka (http://mp3.ee/?CatID=3&action=artist&AID=844). Ei mäleta kui vana ma siis olin aga igatahes inglise keelt nii hästi ei osanud ja tuli miskipärast ette sõna "parody". Tollal tundus lihtsalt lahedakõlaline sõna. Noh muidugi oli sinna ette vaja panna DJ. Ajapikku on kirjapilt muutunud -> DJ Parody -> PaRoDy -> väljamaa veebilehtedel on olnud tavaliselt Parody hõivatuse tõttu kas PaRoDyEsT või pdy (:oops: tekkis ka Colin McRae rallist) ja nüüd on lihtsalt Parody.

MSN on juba mõnda aega Jän-Q sest eelmise aasta suvest saati jänestehull olnud.

Ma nüüd lõpetan muidu ei jätku teistele siin ruumi kirjutamiseks. :oops:
Kasutaja avatar

andriano
Postitusi: 258
Liitunud: 21 Mai 2003, 05:18
Asukoht: Estonia

Lugemata postitus Postitas andriano »

Ot kuda ja znaju!Odtai arbuzõ!
Vobchem zvoni 1188!
...Krt teab kuda see nii trehvas.Kuskil lõuna eur.olime siis hakati nii kutsuma.Venemaal ja eesti venkudele olen ainult Andrei.Kodumaal sõpradele Numpsik.

octavio
Postitusi: 120
Liitunud: 29 Veebr 2004, 15:17
Asukoht: raplamaa

Lugemata postitus Postitas octavio »

lihtsalt mõtlesin selle nime välja kuna olen selle nimega igal pool kasutaja.Üks nimi siis ei pea mõtlema et oot oot mis see nick seal nüüd on või oli :D

Hollu
Postitusi: 28
Liitunud: 31 Mai 2004, 18:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Hollu »

Mu kallim hakkas mind niimoodi kutsuma, alguses ei meeldinud aga lõpuks harjusin ära ja hakkas täitsa meeldima.
Kasutaja avatar

Aatomik
Postitusi: 403
Liitunud: 04 Dets 2003, 23:33
Asukoht: Soome / CBR600F
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Aatomik »

Kõik algas sellest, et lõin maa ja taeva. :)

Ja siis pidi ka miski toreda nime endale välja mõtlema. Aatomik tundus sobiv kuna läks pisut kokku ees- ja perekonnanimega.
Pilt

Teema algataja
MotorHead

Lugemata postitus Postitas MotorHead »

oh. motorhead siis tulnud sellest kui ükskord kolasin googleis ringi, otsides omale mõnda mootorlikku gifi (animatsioon) siis leidsin motorhead gifi. sealt panin nime ja kuskilt tuli meelde et ka selle nimeline bänd on olemas 8)

Teema algataja
Nitrobreath

Lugemata postitus Postitas Nitrobreath »

Nitrobreath - tuletatud Metallica laulust Motorbreath :D Osades foorumites olen ka Nitroracer.
Kasutaja avatar

pitbull
Postitusi: 557
Liitunud: 09 Juun 2004, 14:44
Tsikkel: v2
Asukoht: westestonia ....finland
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas pitbull »

koer on selline endal ja see on mulle sobiv nimi. :D
PitBull ,,I Just Don't Give A Fuck...,,

Teema algataja
Vagabond

Lugemata postitus Postitas Vagabond »

Sai selline nimi juba mõned aastad tagasi jutukates jms kolamiseks. Läheb kokku mu rännuhuviga (kuigi jah, eesti keeles peaks olema pigem Vagabund...)

VB
Kasutaja avatar

ivar
Postitusi: 520
Liitunud: 05 Juun 2004, 15:43
Tsikkel: GSXR
Asukoht: Paide

Lugemata postitus Postitas ivar »

mina sain siis selel nime emalt.
muidu kasutan teist nime jutukates,foorumites jne aga miski pärast panin siia oma nime.
55577055

SUZUKI GSX-R 1000 K7

Teema algataja
Hunt

Lugemata postitus Postitas Hunt »

Nimi on suhteliselt ammu juba tulnud.
Armastan nimelt öösiti jalutamas käia, sõbrad panid nimeks "LoneWolf", millest hiljem sai lihtsalt Hunt.

Terv.
Hunt

Teema algataja
RandoM

Lugemata postitus Postitas RandoM »

Rando Mere

simpel as that :)

Samas on paljudes (eriti just välismaa foorumites) probleeme kuna server arvab et tegu mingi automaatselt genereeritud nimega. Sellistel juhtudel olen lihtsalt RandoMere.

Vend ja mõned pikemaajalised tuttavad kutsuvad mind "Luup"'iks. Ärge küsige millest selline nimi. Algul olin äärsmielt vihane kõigi peale kes seda nime kasutasid, aga praegu pole vigagi.

SuvalinE@SmokeFarmRacers
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”