Kasutajanimede sünnilood

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

fotek
Postitusi: 637
Liitunud: 26 Mai 2005, 09:42

Lugemata postitus Postitas fotek »

Äkki neid on mitu.
Julge kirjutas:
Suzumen kirjutas:
Kuidagi ammu nii läinud, et Suzuki peale pidama jäänud (hindan rohkem sõidu omadusi kui välimust). Ja siis võttis veel Ramo ka enda tiiva alla. Sellest ka siis nimi- Suzumen 8)
A miks siis just "SuzumEn", mitte "SuzumAn"? Teietad ennast...? :-)
Siim
#609

Teema algataja
Jorma88

Lugemata postitus Postitas Jorma88 »

Minul siis lihtsalt oma nimi ja siis see võistlusnumber vms. mis krossikal peal. Ja see pole mitte sünniaasta :P

Teema algataja
n2utsu

Lugemata postitus Postitas n2utsu »

Minul on siis kasutajanimi minu kassi auks :D. Ta enam elavate kirjas ei ole:'( Aga kassi nimi ole siis näutsu ja sellest siis kasutajanimi. Hästi hea kiisu oli:D

TLH
Postitusi: 243
Liitunud: 16 Apr 2007, 10:08
Tsikkel: külka M; Kawasaki
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas TLH »

TLH - The Lost Highway - noor rockbänd, mille esimene viiul ma olen :D

Teema algataja
IngoL

Lugemata postitus Postitas IngoL »

Alguses tahtsin panna nime: Inks. Aga kuna see oli võetud pidin võtma oma eesnime muutmata kujul ja perekonnanime esimese tähe sinna lõppu panema. Ja nii ta valmis saigi.
Kasutaja avatar

Regula
Postitusi: 478
Liitunud: 08 Juul 2005, 19:15
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Regula »

Mina panin oma nime teile kõigile kindlasti tuttava praami Regula nime järgi.
Ei tulnud ühtegi nime pähe ja paljud ilusad nimed on võetud ka ja ühtäkki tuli meelde selline praam nagu Regula, mis sõidab Kuivastu ja Virtsu vahelt.
Honda XR 100 -> Honda XR 125 -> Suzuki DR-Z 400 - > ...

Teema algataja
H2O

Lugemata postitus Postitas H2O »

H2O sest keemia oli mul 5 ja vesi on mu lemmik, panin siis ka keemilise elemendi tähise 8)

janis
Postitusi: 729
Liitunud: 17 Dets 2004, 10:11
Tsikkel: Kawasaki GTR1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas janis »

Vanemad panid mulle sama nime mis vanaisalgi ja see ongi lihtsalt minu nimi 8)

Teema algataja
Bombardier

Lugemata postitus Postitas Bombardier »

Tegelen jettide rendiga ja kui nende mootorite plokikaasi vaadata siis vaatab see nimi otse vastu :D
Kasutaja avatar

tollboy
Postitusi: 187
Liitunud: 09 Sept 2006, 22:19
Asukoht: Kullamaa vald

Lugemata postitus Postitas tollboy »

Kunagi purjetasin ühel suurel purjejahil millel kasutati väga harva üht vahepurje mis käis masti ja esimese purje vahele külgtuules ja selle purje nimi oli tollboy sealt ka minu kasutajanimi.

Teema algataja
Mummuke

Lugemata postitus Postitas Mummuke »

Mina sain omale sellise nime siis kui ootasin ema apteegi ees, möödus mingi asotsiaalne mehike ja küsis "kuule Mummuke, ütle mis kell on?"mulle hakkas see Mummuke nii väga meeldima, et hakkasingi end "reklaamima" kui Mummuke.Sest lapsepõlves mul ühtki hüüdnime polnud :cry:
Kasutaja avatar

terall
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mai 2006, 12:40
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas terall »

Minu foorumi nimi "terall" tuleneb minu perekonnanimest ehk siis Teral. Sõbrad, tuttavad ja muidu sulelised kutsuvad mind "terall"-ks siis otsustasin sinna ka veel ühe "l" juude väenata 8)
Kuid kutsutakse ka "väikseks teralliks" kuna olen oma vennast noorem.
Lihtne ja loogiline. :wink:
Kasutaja avatar

Õnnekas
Postitusi: 842
Liitunud: 21 Apr 2007, 11:05
Tsikkel: Suzuki DL650 V Strom
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Õnnekas »

Kuna perekonna nimeks on Õnneleid, siis suht loogiline, et mind on Õnnekaks kutsutud algkoolist saati. Reageerin üsna hästi sellele nimele, võite kutsuda küll mind nii! :lol:
Kasutaja avatar

redhott
Postitusi: 180
Liitunud: 08 Apr 2007, 10:10
Tsikkel: yamaha xj600s
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas redhott »

Kuna juba pikka aeg on red hot chili peppers olnud mu lemmik kergemuusika kolektiiv :lol: , siis sealt se pärit ongi.
Räme pervert ja sekspiltidega hangeldaja.
Yamaha XJ600S

Teema algataja
dieselboy

Lugemata postitus Postitas dieselboy »

Drum'N'Bass alati meeldin,kunagi väga meeldis yks artist DJ Dieselboy.sellest ka kasutaja 8)

rallitaja
Postitusi: 491
Liitunud: 12 Juun 2007, 08:52

Lugemata postitus Postitas rallitaja »

juhe kirjutas:
Siis kui ma veel poiskene olin, kutsusid millegipärast osad mind juhtmeks.Isegi paps kutsus vahel. Nii must saigi siin foorumis JUHE
Juhe on üks minu hüüdnimedest...
Kriza, Juhe, Juuha, Kris...
Esimene konto, mille ma internetti mingile saidile tegin, oli samuti nimega rallitaja. Vahepeal oli ka Kriza, mosseriiga... No ja kuna ma juba masina rooli taga istudes rallin kah, siis see ma siin olengi.
Kasutaja avatar

keevitaja
Postitusi: 22
Liitunud: 06 Dets 2006, 19:55
Tsikkel: Tsiklitu
Asukoht: L-Viru

Lugemata postitus Postitas keevitaja »

Sai kunagi endale selline elukutse valitud :wink:
Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Lugemata postitus Postitas Raiki »

kuna ei ole pidanud vajalikuks hüüdnime kasutada siis ona ka foorumis passijärgne eesnimi
Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.

Teema algataja
Kehvik

Lugemata postitus Postitas Kehvik »

Olen piisavalt vaene et olla kehvik 8)
Kasutaja avatar

Bullet1222
Postitusi: 155
Liitunud: 20 Apr 2007, 12:45
Tsikkel: Jawa 350, Hayabusa, Diavel
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Bullet1222 »

Bullet kuna tegelik nimi sisaldab õ-d ja seda ei ole igalpool hea kasutada ning 1222 kuna Skype´is oli juba 1221 Bulletit. :)

Riga 13 > Riga Delta > Jawa 360/350 (1972) > Honda VTR1000F Firestorm (1998) > Suzuki GSX1300R Hayabusa (2010) > Ducati Diavel (2017)

Kasutaja avatar

might
Postitusi: 14
Liitunud: 21 Okt 2006, 10:44
Tsikkel: Nomad'2014,Vulcan'2003
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas might »

aastaid on mu hüüdnimi vahevõrgus(loe internetis) olnud 'happy' igal pool, aga nüüd mõne viimase jooksul olen püüdnud pärisnime häälduse peale mängida, kuna päriselus hüütakse ikka rohkem selle järgi.

-Mait-Mite-Mate(aussie style)-Might

Teema algataja
MASSÖÖR

Lugemata postitus Postitas MASSÖÖR »

MASSÖÖR??? sest olen MASSÖÖR....nimi sündis peale seda kui õppisin seda ametit...ja ei pea kahetsema...sest igal üritusel on käed (vahest ka jalad) tööd täis :)
Kasutaja avatar

sixkiller
Postitusi: 59
Liitunud: 25 Aug 2007, 21:23
Tsikkel: Suzuki Bandit GSF600N
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas sixkiller »

Kunagi TV1 st jooksis seriaal nimega "Renegade", kus oli üks indiaani verd tegelane Robert "Bobby" Sixkiller. Hakkas nimi meeldima ja kasutan seda nime nii mõneski foorumis/jututoa/mängus..


Teema algataja
Six

Lugemata postitus Postitas Six »

See lühike nimi tuleb mu pikast perekonnanimest.Ei tähenda ta nr kuute ega žiguli`d :) Lihtsalt hüüdnimi,olnud kogu elu.


Teema algataja
Kermik

Lugemata postitus Postitas Kermik »

Kuna minu eesnimi on Kermo, siis kutsutakse mind Kermikuks.


Teema algataja
Larka

Lugemata postitus Postitas Larka »

Krt seda teab, mingi aeg mugandas Luuapikk mu perekonnanime siukeseks ja nüüd siis see nimi külges :D


Teema algataja
Heart

Lugemata postitus Postitas Heart »

Noh, selle sama bändi järgi pandigi. Ja nüüd ta on siis olnud vist peaaegu 10 aastat. Palju õnne. Mõni mind pärisnime järgi ei teagi, lollakad.
Aga üldiselt - heal lapsel mitu nime.


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

Kuzmitz kirjutas:

Hehee, herr lennumasina operaator-

Vot selleks mind ükskord sõimatigi :wink: Kooliaegset hüüdnime Wehrmacht ei soovinud kasutada, mõni vaatab, et mingi natsireziimi austaja. Aga asja juurde tagasi tulles siis oleks pidanud sellest seigast tulenevalt panema kasutajanimeks "kuradi lendur". Nimelt kutseka päevil kulgesin kooli vahet igal võimalusel kahel rattal, ühel hommukul paugutasime ühe teise tüübiga, kooli peaaegu hiljaks jäädes, asulasse põhjagaasiga (tänapäeva ratastel on selle kiiruse juures esimene käiguvahetus :wink: ) sisse ja möödusime ühest meessoost kooliametnikust. Parkisime rattad ühika ette, ei jõudnud veel uksest sissegi saada, kui tegelane oli juba maruvihasena kohal. Nuputasime omale hirmus kahetsevad grimassid ette, see vist hullemast peapesust päästis ja sealt tuli lõõtsutades ainult: "kuradi..., kuradi....,(tükk aega otsiti sobivat väljendit) kuradi... LENDURID!!!"

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

Kuna "kuradi lendur" :wink: tõi ka minu kasutajanime sisse, siis see on pärit ühe teatud Vene filmi tegelaskujult. Samapalju viina ma kohe kindlasti ei joo, kui tema :wink: . Keegi mulle seda nime ei pannud, vaid vägivaldselt omastasin (tõsi, kirjapilt on natuke erinev originaalist).

Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

scryth
Postitusi: 1094
Liitunud: 26 Apr 2006, 09:18
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas scryth »

Kuzmitz kirjutas:

Kuna "kuradi lendur" :wink: tõi ka minu kasutajanime sisse, siis see on pärit ühe teatud Vene filmi tegelaskujult. Samapalju viina ma kohe kindlasti ei joo, kui tema :wink: . Keegi mulle seda nime ei pannud, vaid vägivaldselt omastasin (tõsi, kirjapilt on natuke erinev originaalist).

http://www.100best.ru/Catalogue-English ... ts/258935/

kus viga näed laita, seal mine ja hakka mölisema
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”