Kes kuhu klubisse kuulub??

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded


Nimrod

Lugemata postitus Postitas Nimrod »

MC Ösel. Tervitus omaklubi meestele 8)!
In viribus unites.
Kasutaja avatar

Karupoiss
Postitusi: 301
Liitunud: 12 Apr 2006, 09:30
Tsikkel: Z750
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Karupoiss »

Aga mis arvaks Tallinna klubitud paarutajad, kui koguneks ja tutvuks ning ehk tekib sellise toreda tegevuse tulemusena ühel hetkel üks klubi juurde? :)

...Või kui keegi selle mõtte kohe ruttu-ruttu maha tahab kanda, siis ma ei solvu! :wink:
Kawasaki Z-fighter

Ära sõida kiiremini, kui mõtelda suudad!

JC

Lugemata postitus Postitas JC »

Karupoiss kirjutas:
Aga mis arvaks Tallinna klubitud paarutajad, kui koguneks ja tutvuks ning ehk tekib sellise toreda tegevuse tulemusena ühel hetkel üks klubi juurde? :)

...Või kui keegi selle mõtte kohe ruttu-ruttu maha tahab kanda, siis ma ei solvu! :wink:
Isiklikult oleks käpp mõnel suveõhtul kusagil teiste paarutajatega veits jututama ning väikse tiiru tegema koos... aga hetkel tsikkel suvilas ning lähinädalail ei ole plaanis sellega linnas pikemalt peatuda...
Kunagi juunis liituks isegi Klubitute Paarutajatega :lol:

EDIT: Iseenesest hea nimi mitteklubile :D "Klubitud Paarutajad" :bsmile:
Kasutaja avatar

Karupoiss
Postitusi: 301
Liitunud: 12 Apr 2006, 09:30
Tsikkel: Z750
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Karupoiss »

Mulle idee ja nimi igatahes meeldib! 8)

Eks siis suvepoole võtame initsatiivi uuesti üles! :D
Kawasaki Z-fighter

Ära sõida kiiremini, kui mõtelda suudad!

Hingeotsija

Lugemata postitus Postitas Hingeotsija »

Motokoda Valge Hunt (MKVH) Just moodustasin ;)
Ma selline individualistist rahvusromantik.Hiied,metsad ja muusikaline kollektiiv Metsatoell on need mis hinge kosutavad.

Päikest.
Kasutaja avatar

tige päkapikk
Postitusi: 184
Liitunud: 26 Juul 2005, 19:30
Tsikkel: VN 1500 / tl1000R
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas tige päkapikk »

Ohoo , peab vist ennast Hingeotsija klubis kandidaadiks registreerima :wink: Ugripatriootilisi inimesi paistab siin vähe olema :(
Põleva tsikkliga ei ole tore sõita !
---------------------------------------
www.zoomfoto.ee/
Kasutaja avatar

Oldbear
Postitusi: 155
Liitunud: 16 Sept 2004, 15:33
Tsikkel: Honda Magna VF 1100
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Oldbear »

http://www.backyard.pri.ee/

Aga see pole ka klubi!
Tasa sõuad,kaugele jõuad! ;)
http://backyard.pri.ee
Magna VF1100

Hingeotsija

Lugemata postitus Postitas Hingeotsija »

tige päkapikk kirjutas:
Ohoo , peab vist ennast Hingeotsija klubis kandidaadiks registreerima :wink: Ugripatriootilisi inimesi paistab siin vähe olema :(
Tere tulemast.
Vaatame järgi mis aeg praegu on...väga hea, neljapäevani on Maavalla kalendri järgi kõva aeg ja Sinust peaks hea motokodalane saama ;)
Panen nime kirja.

zid50/cz125
Postitusi: 123
Liitunud: 15 Mai 2005, 15:49
Asukoht: Tallinna lähiümbrus/Otepää/KAWASAKI AR 125A

Lugemata postitus Postitas zid50/cz125 »

Hingeotsija kirjutas:
tige päkapikk kirjutas:
Ohoo , peab vist ennast Hingeotsija klubis kandidaadiks registreerima :wink: Ugripatriootilisi inimesi paistab siin vähe olema :(
Tere tulemast.
Vaatame järgi mis aeg praegu on...väga hea, neljapäevani on Maavalla kalendri järgi kõva aeg ja Sinust peaks hea motokodalane saama ;)
Panen nime kirja.
sooviks ka liituda kui saab teiega
ise samuti suur METSATÖLLI austaja.




parimat.
Sander
58305014
Kawasaki AR125A,1984.
Eelmised rattad:Zid Pilot 50,2003;Delta,1995;Stella,1998.



DRINK BEER SAVE WATER!!!

Hingeotsija

Lugemata postitus Postitas Hingeotsija »

Tundub, et rahvusromantism on tõesti oma tõusuteel, nagu etnograafid ennustavad.
Juba 3 uut liiget mu virtuaalses(esialgu) Valge Hundi motokojas :)
Väga hea

(w) päikesele.

Hingeotsija

Lugemata postitus Postitas Hingeotsija »

Selgitus:

Valge Hundi motokoda on salapärane ja tabmatu vaimse tunnetusega koda. Siia astumiseks pole vaja kellegi käest luba kysida, pole mingisuguseid paberile pandud reegleid ega juhtoinaid.
Igayks, kes tunneb, et on piisavalt rahvusromantik võib ennast Valge Hundi mk esindajaks pidada ja selle kinnituseks enda või oma sõiduki kylge profiilis valge hundi märgi, kleebise, tikandi vms kinnitada. Tätoveerida endale mõne muistse ohutise(symboli) kujutise, värvida oma rattale muistseid märke ja mustreid jne.

Hoiatus: tõeliseks Valgeks Hundiks saamine eeldab omajagu teadmisi ja selle õige tunnetuse tabamine võib võtta palju aega.
Kasutaja avatar

päikesemasin
Postitusi: 162
Liitunud: 11 Aug 2004, 22:27
Tsikkel: KTM 1290SAR
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas päikesemasin »

NQ mc (mitteametlik)
Riga, Delta, Minsk, Jawa 638, Honda CB450, Honda CBR1000F, Kawasaki Ninja ZXR9, Suzuki TL1000R, KTM 950SM, KTM 990 Adventure, KTM 1290 R Adventure
Kasutaja avatar

westel
Postitusi: 559
Liitunud: 02 Juun 2004, 09:49
Asukoht: Kose
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas westel »

Preagu ei ole veel kindlat motoklubi...
aga plaanis teha klubi nimega Hard Rider.
Lipp on juba olemas jne :P
Lisaks kuulun veel Kose RG ujumis ja Kk Kose 2000-de klubisse.
Kasutaja avatar

efendi
Mode
Postitusi: 969
Liitunud: 23 Dets 2004, 17:12
Tsikkel: KTM
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas efendi »

no offence - aga kas peab iga mees tegema oma klubi "mina ja ets saime kokku ja mõtsime klubi teha, lipp on juba olemas ja nimi" mõelge enne milleks ja kuidas klubid tekivad. Klubi ei ole pelgalt lahe embleem selja peal ja lipp ja paar tsikliga sõitvat inimest. Ma ei räägi siin jälle mingitest põrguinglitest jms. külastage paari eestis toimivat klubi ja uurige nende tegemisi ja asju - siis mõelge kas teis on piisavalt sisu et klubi luua - bikeri lehel on juba üle 50 klubi... see paneb mõtlema


segane sisu, aga ehk jõuab mõte kohale...
i am not totally useless, i can be used as a bad example.

Kes mett teeb, see mett sööb!

Intruder
Postitusi: 349
Liitunud: 30 Sept 2003, 14:07
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas Intruder »

You Efendi - Sinu jutul on point sees, kuid eks eestlased oled sajandeid olnud...kummaline ja arusaamatu rahvas :P.
Üldiselt natuke offtopicuks kisub aga tjah mis seal salata olen ka ise mõlgutanud mõtteid, et võiks kuhugi klubisse kuuluda...kuid, kutsutud nagu ei ole, enamus kellega koos sõidan on samasugused klubitud nagu minagi, marssida ise mõne klubi juurde, kust täna tunnen 4-5 inimest (klubis on neid ikke oluliselt rohkem) ja nendega ka rohkem kuskil üritusel hundijala vett joonud sõitmise asemel on ka kuidagi närb ja nüri...
Seega on ju oluliselt lihtsam, iseasi on see kas ka mõttekam luua oma klubi, kellega sa niikuinii koos sõidadm üritustel ühesnurgas telgid jne (õnnelikud on loomulikult need, kes poevad kohe mõne klubi alla ja hiljem nendega liituvad). Klubi on ju eelkõike inimesed, sõitmine ja vabaaja tegevus - mitte uhke logo omamine tagiseljal, kuid kes meist siis ei tahaks uhket logo tagiseljeale :P

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

Tahaks ka kotkapojaks... :bsmile: :mrgreen:
Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

efendi kirjutas:
no offence - aga kas peab iga mees tegema oma klubi "mina ja ets saime kokku ja mõtsime klubi teha, lipp on juba olemas ja nimi" mõelge enne milleks ja kuidas klubid tekivad. Klubi ei ole pelgalt lahe embleem selja peal ja lipp ja paar tsikliga sõitvat inimest. Ma ei räägi siin jälle mingitest põrguinglitest jms. külastage paari eestis toimivat klubi ja uurige nende tegemisi ja asju - siis mõelge kas teis on piisavalt sisu et klubi luua - bikeri lehel on juba üle 50 klubi... see paneb mõtlema
Twelve points!

"Pets ja pojad" tüüpi "klubisid" on tõesti masendavalt palju. Aga teisest küljest, mis see teiste asi on millise nime ja lipu all inimesed koos tina panevad. Kuniks Eestis ei ole midagigi mis sarnaneks motoklubide assotsiatsiooniga, ei ole kogu sellel teemal erilist jumet. Osalt ka katusoragnisatsiooni puudumise tõttu lastakse igasuguste amtekondade poolt mootorratturite ja motonduse peale kõrges kaares ...
Kasvõi selline elementaarne asi nagu suviste ürituste ajaline korrigeerimine on olematu. Ja nii juhtubki, et paljudel meie vähestest suvistest nädalavahetustest (NB! 2006 a ei loe, seekord oli neid palju :lol: ) on ürituste uputus et järgnevatel käppa imeda ja tegevust nuputada.
Nii et on teema, mille üle on palju arutatud aga midagi konkreetset minuteada tekkimas ei ole. Kui on, siis andke teada. Tahaksin kindlasti asjale nõu ja jõuga kaasa aidata.

terv
kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

To Kris.

käisid just selle pointi praegu välja, mille peale ka ise viimasel ajal palju mõtlema olen hakanud. Soomes on ntx selline teema, et konkreetne assotsiatsioon, kes käib aastas paar kolm korda suuremate ürituste raames koos, lisaks ürituste organisatoorse poole kaasa aitamisele otsustab see nn ümarlaud ka selle, milline klubi võetakse vastu klubide nimekirja ja milline mitte, millised värvid võetakse vastu ja millised tagasi lükatakse jne jne. siin saab iga mees omale klubi tekitada ja valida värvid mis pähe kargavad, seal on asi nii organiseeritud, et sa võid leiutada mis iganes, aga kui sa ei ole selle nn ümarlaua nõusolekut ja aktsepteerimist saanud, siis sa ei ole ka klubi. Tahaks isegi teada, kuna tuleb see aeg kuna Eesti nii kaugele jõuab

Soul mõlgutab mõtteid
Loud pipes save lives!!!

Mõuki
Postitusi: 182
Liitunud: 21 Apr 2006, 13:29
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Mõuki »

Sellise assotsiatsiooni saaks ju tekitada, biker.ee ja olemasolevate motoklubide põhjal.

Biker.ee koondab ju paljusid motohuvilisi, kes tahavad, et ühise asja eest seistakse (ja on ise valmis ka seisma). Aga need inimesed ilmtingimata ei kuulu klubisse.
Küsija suu pihta ma ei löö!
________
FJ 1100 -->Kawasaki GPZ 1100

priidik

Lugemata postitus Postitas priidik »

Oli sellise katusorganisatsiooni loomise plaan juba aastat 4-5 tagasi kui sai Kaija Rytköneni (kui nüüd nimi õieti meelde tuli) initsiatiivil laiali saadetud kutse motoklubidele ühineda ühe mütsi alla. Eesmärgiks oli kaasa rääkida seadusloomes, kogu "motomaastiku" korrastamises, võib-olla ka võimalike finantsabide jagamises jmt. Kokku kogunes inimesi ainult neljast klubist: Kaija ise nii Wima Estonia kui ka Jõgeva MC esindajana, siis üks (vist Raido) EMMK-st ja kaks tegelast Ösel MC-st. Et ükski nendest ei võtnud oma õlule asja käimalükkamise protsessi, siis jäigi teema mõtteks ja paremaid aegu ootama. Sellega tahan öelda, et teema ei ole päris uus, aga ju siis aeg ei olnud veel küps. Kui nüüd tõesti on kellelgi tahtmist igapäevatöö kõrvalt hakata tegelema ühiskondliku (ja algul kindlasti üsna tänamatu käimalükkamise tööga ) tegelema, siis usun, et küllap ka kaasalööjaid leidub.
Kasutaja avatar

Torpedo
Postitusi: 348
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:24
Tsikkel: Ural Solo '06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Torpedo »

piloot kirjutas:
Tahaks ka kotkapojaks... :bsmile: :mrgreen:
Piloot krt, sa ei saa enne kotkapojaks, kui oled näidanud, et jood palju ja kannatad ära ka (vanad pojad ei pea kannatama, nemad võivad ka laaberdada ja nilbusi rääkida). :D

Torpedo @ MC Kotkapojad, Eesti suuremad m****d ja joodikud - ja seda üldsegi mitte anatoomia, vaid suhtumise poole pealt. :lol:
I'm not a gynecologist, but I'll take a look.

vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Lugemata postitus Postitas vilosius »

Motopaks kirjutas:
mina olen klubitu kui see virtuaalne XXL välja arvata :D ja kui oleks olemas siis kuuluks heameelaga Eesti Rõõmsameelsete Mootorratturite Ühingusse!!!

motopaks
ma oleks samas klubis motopaksiga, lihtsalt lahe, ootan liitumisankeeti 8)
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

piloot kirjutas:
Tahaks ka kotkapojaks... :bsmile: :mrgreen:
va reetur

pidime ju oma "mulliclabi berwowulfid" ühenduse looma
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

19Martinez79
Postitusi: 332
Liitunud: 05 Apr 2005, 21:22
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas 19Martinez79 »

käisid just selle pointi praegu välja, mille peale ka ise viimasel ajal palju mõtlema olen hakanud. Soomes on ntx selline teema, et konkreetne assotsiatsioon, kes käib aastas paar kolm korda suuremate ürituste raames koos, lisaks ürituste organisatoorse poole kaasa aitamisele otsustab see nn ümarlaud ka selle, milline klubi võetakse vastu klubide nimekirja ja milline mitte, millised värvid võetakse vastu ja millised tagasi lükatakse jne jne. siin saab iga mees omale klubi tekitada ja valida värvid mis pähe kargavad, seal on asi nii organiseeritud, et sa võid leiutada mis iganes, aga kui sa ei ole selle nn ümarlaua nõusolekut ja aktsepteerimist saanud, siis sa ei ole ka klubi. Tahaks isegi teada, kuna tuleb see aeg kuna Eesti nii kaugele jõuab
Soomes (ja mujal) on vist nii, kui tahad kasutada oma klubivärvides põhitoone punamust või kollane-must, siis pead luba küsima esimese variandi puhul inglitelt ja teise variandi puhul bandidostelt. On mul õigus?
Bakuhatsu! Bosozoku!

joosep666

Lugemata postitus Postitas joosep666 »

Mina olen vaba mees ei kuulu kuhugi :D
Viimati muutis joosep666, 15 Okt 2006, 20:13, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

19Martinez79 kirjutas:
käisid just selle pointi praegu välja, mille peale ka ise viimasel ajal palju mõtlema olen hakanud. Soomes on ntx selline teema, et konkreetne assotsiatsioon, kes käib aastas paar kolm korda suuremate ürituste raames koos, lisaks ürituste organisatoorse poole kaasa aitamisele otsustab see nn ümarlaud ka selle, milline klubi võetakse vastu klubide nimekirja ja milline mitte, millised värvid võetakse vastu ja millised tagasi lükatakse jne jne. siin saab iga mees omale klubi tekitada ja valida värvid mis pähe kargavad, seal on asi nii organiseeritud, et sa võid leiutada mis iganes, aga kui sa ei ole selle nn ümarlaua nõusolekut ja aktsepteerimist saanud, siis sa ei ole ka klubi. Tahaks isegi teada, kuna tuleb see aeg kuna Eesti nii kaugele jõuab
Soomes (ja mujal) on vist nii, kui tahad kasutada oma klubivärvides põhitoone punamust või kollane-must, siis pead luba küsima esimese variandi puhul inglitelt ja teise variandi puhul bandidostelt. On mul õigus?
tegelikult on ka Eestis nii, et teatud värvikombinatsioonide kasutamine klubi sümboolikas vajab nn. kooskõlastamist.
Kasutaja avatar

Kiire Putukas
Postitusi: 94
Liitunud: 20 Juun 2006, 22:52

Lugemata postitus Postitas Kiire Putukas »

Olen klubitu ja üksik üritaja.Sõidame küll viiekesi kuid kõik üksik üritajad.
suurematel üritustel käime teistega koos kellega oleme tuttavaks saanud ja nii terve se suvi. :roll:
Kawasaki ZX-9R

zikklimees
Postitusi: 53
Liitunud: 27 Aug 2006, 16:20
Asukoht: L-viru

Lugemata postitus Postitas zikklimees »

ma ka üksik üritaja L-virust.

petz
Postitusi: 1443
Liitunud: 20 Juun 2005, 11:29
Tsikkel: KMZ sidecar, Super Tenere
Asukoht: Lilli-Nuia-Viljandi-Emmaste
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas petz »

vabu tsiklimehi ja üksiküritajaid üsnagi palju... nii,et varsti saaks neist moodustada ühe suure vabade tsiklimeeste klubi, nende, kes kuhugi klubisse ei kuulu.
ma ise ka vaba.

zikklimees
Postitusi: 53
Liitunud: 27 Aug 2006, 16:20
Asukoht: L-viru

Lugemata postitus Postitas zikklimees »

see võiks olla siis klubitute mc :D
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”