Bikeri Date!

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded


krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas krõps »

hästi öeldud maruliis, kaugelt vaadatud. Naiste kohta võib enamasti vast sama öelda kuigi kaugelt vaadates tundud Sina erand olevat



Kasutaja avatar

Maruliis
Postitusi: 321
Liitunud: 28 Apr 2009, 21:36
Tsikkel: Kawasaki kx250f
Asukoht: Tallinn

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Maruliis »

krõps kirjutas:

hästi öeldud maruliis, kaugelt vaadatud. Naiste kohta võib enamasti vast sama öelda kuigi kaugelt vaadates tundud Sina erand olevat

Mil viisil siis?

real agraarbaikerbeib - see on siis maakast mootorratast omav tütarlaps, kellel on suu mmm-i asemel õlut täis

krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas krõps »

Maruliis kirjutas:
krõps kirjutas:

hästi öeldud maruliis, kaugelt vaadatud. Naiste kohta võib enamasti vast sama öelda kuigi kaugelt vaadates tundud Sina erand olevat

Mil viisil siis?

sa jagad huumorit ja sõidad mootorrattaga, oled selline teistmoodi


Sandra
Postitusi: 152
Liitunud: 13 Sept 2013, 19:11
Tsikkel: Honda CBR600F
Asukoht: Muraste
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Sandra »

Tänapäeval käivad asjad ikka puhta imelikusti :D
Mehed ei julge ja naised ei taha-viitsi kedagi välja kutsuda... nii ei jõuagi ju kusagile :D

Tissidega uss
Kasutaja avatar

Maruliis
Postitusi: 321
Liitunud: 28 Apr 2009, 21:36
Tsikkel: Kawasaki kx250f
Asukoht: Tallinn

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Maruliis »

arxxxy kirjutas:

Tänapäeval käivad asjad ikka puhta imelikusti :D
Mehed ei julge ja naised ei taha-viitsi kedagi välja kutsuda... nii ei jõuagi ju kusagile :D

Kuhu siis jõudma peaks? Suur osa tsiklimehi on pere/naisega, või siis nii edevad kepikunni (edevus ja tsikkel käivad käsikäes), mida mul nendega asja on... Pole tore olla ei naisemehe ega ka kepikunni viies naine :oops:
Ma kardan, et kui ma korra veel siia midagi vastan, siis pahandan taas hulga foorumlasi välja oma risustamisega :D And I don't want it :nono:

Ja veel, tsiklinaised on veel suurema tõenäosusega juba kellegi omad (peab olema keegi kes selle lõbu ju kinni on plekkinud)...

Viimati muutis Maruliis, 23 Juul 2014, 16:12, muudetud 1 kord kokku.
real agraarbaikerbeib - see on siis maakast mootorratast omav tütarlaps, kellel on suu mmm-i asemel õlut täis

krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas krõps »

arxxxy kirjutas:

Tänapäeval käivad asjad ikka puhta imelikusti :D
Mehed ei julge ja naised ei taha-viitsi kedagi välja kutsuda... nii ei jõuagi ju kusagile :D

ma ikka aeg-ajalt saadan bikeri naisperele sõnumeid, selle koha pealt on kõik vanaviisi, otseselt välja pole kedagi kutsunud aga vihjeid ja viiteid olen andnud küll


krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas krõps »

Maruliis kirjutas:
arxxxy kirjutas:

Tänapäeval käivad asjad ikka puhta imelikusti :D
Mehed ei julge ja naised ei taha-viitsi kedagi välja kutsuda... nii ei jõuagi ju kusagile :D

Kuhu siis jõudma peaks? Suur osa tsiklimehi on pere/naisega, või siis nii edevad kepikunni (edevus ja tsikkel käivad käsikäes), mida mul nendega asja on... Pole tore olla ei naisemehe ega ka kepikunni viies naine :oops:
Ma kardan, et kui ma korra veel siia midagi vastan, siis pahandan taas hulga foorumlasi välja oma risustamisega :D And I don't want it :nono:

vaidlen vastu, edevad mehepojad sõidavad pigem BMW X5-ga mitte motaga, mootorratturhiired on pigem sellised tehnikamehed kellele meeldib ohuga silmitsi seista


Sandra
Postitusi: 152
Liitunud: 13 Sept 2013, 19:11
Tsikkel: Honda CBR600F
Asukoht: Muraste
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Sandra »

Ma olen omal küll ilusti kõik ise kinni plekkinud :P selleks pole mingit meest vaja :D

Tissidega uss

Tuono

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Tuono »

arxxxy kirjutas:

Ma olen omal küll ilusti kõik ise kinni plekkinud :P selleks pole mingit meest vaja :D

Maru võtab oma seisukohalt, et kõik saavutused tulevad läbi voodi :D


Sandra
Postitusi: 152
Liitunud: 13 Sept 2013, 19:11
Tsikkel: Honda CBR600F
Asukoht: Muraste
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Sandra »

Voodi jaoks tuleb ikka eraldi skoori pidada :D

Tissidega uss
Kasutaja avatar

Maruliis
Postitusi: 321
Liitunud: 28 Apr 2009, 21:36
Tsikkel: Kawasaki kx250f
Asukoht: Tallinn

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Maruliis »

Tuono kirjutas:
arxxxy kirjutas:

Ma olen omal küll ilusti kõik ise kinni plekkinud :P selleks pole mingit meest vaja :D

Maru võtab oma seisukohalt, et kõik saavutused tulevad läbi voodi :D

Nii ja kuidas see minu seisukoht on? (üldjuhul mulle meeldivad istekohad rohkem)
Ma ei saa aru inimestest, kes eeldavad ja väidavad suvalist jama kellegi kohta faktide pähe?
Ma ausalt ei tunne Tuonot ja ma olen üpris kindel, et ta ei ole kursis ka kuidas ja kas ma midagi elus saavutanud olen... Seega jabur väljaütlemine...

arxxxy - ma ju ei öelnud et kõik naised, ma ise ka olen täitsa enda teenitud ja legaalse palga eest endale motolelu soetanud... samas ma tean rohkem vastupidiseid olukordi... oh jah, läheb vist taas vana jama lahti... lihtsalt sõidetakse üle sõnade, loetakse mida tahetakse välja (lol)

real agraarbaikerbeib - see on siis maakast mootorratast omav tütarlaps, kellel on suu mmm-i asemel õlut täis

Tuono

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Maru ära ärritu, võta vabalt ja ega vahest on ka istudes hea :ner:


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas will111 »

ära nüüd liiga ähmi täis mine sellest väiksest asjast, harrastad ju ise enamasti samasugust ülesõitmist ja väljalugemist :wink:


krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas krõps »

ärge materdage maruliisi, tõesti on see märkimisväärne kui naisterahvas teeb valiku ja ostab oma kopika eest mootoorratta, mida muud kõike sama raha eest saab ja eriti veel naistemaailmas


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas will111 »

ei tea et seal midagi nii märkimisväärset oleks...naised ju võrdõiguslikud tänasel päeval, kes neile siis veel neid rattaid ostma peaks kui mitte ise?

Kasutaja avatar

Maruliis
Postitusi: 321
Liitunud: 28 Apr 2009, 21:36
Tsikkel: Kawasaki kx250f
Asukoht: Tallinn

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Maruliis »

[quote="will111"]ära nüüd liiga ähmi täis mine sellest väiksest asjast, harrastad ju ise enamasti samasugust ülesõitmist ja väljalugemist :wink:[/quote
Vaidleks vastu, aga ei viitsi sest tean juba et see on pointless :-D

real agraarbaikerbeib - see on siis maakast mootorratast omav tütarlaps, kellel on suu mmm-i asemel õlut täis
Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1038
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Deidite ka või niisama räägite, kes kellele mida ostis?

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a

krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas krõps »

will111 kirjutas:

ei tea et seal midagi nii märkimisväärset oleks...naised ju võrdõiguslikud tänasel päeval, kes neile siis veel neid rattaid ostma peaks kui mitte ise?

ise ka usud millest räägid


Sandra
Postitusi: 152
Liitunud: 13 Sept 2013, 19:11
Tsikkel: Honda CBR600F
Asukoht: Muraste
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Sandra »

Minu poolt sõbralik lõõp, palun tõsiselt mitte võtta :)

Tissidega uss

reimps

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas reimps »

arxxxy kirjutas:

Minu poolt sõbralik lõõp, palun tõsiselt mitte võtta :)

Oota, sa oled naine ja sul on tsikkel? Ja sa oled vaba vä? Mis su vigastus on? :)

Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

tsikli raha eest naiste maailmas tegelikult nii palju ei saagi, paarsada korda ripsmeid panna või juukseid värvida ja ongi kõik, kui sealt näpistad veel paari kleidi ja šhampooni raha ka, siis jääd puhta miinusesse, küüntest ja silikon rindadest ei maksa unistadagi. Seni kuni ma naise võtsin arvasin mina ka, et lennundus, fotograafia ja mootorrattad on kalleimad hobid...

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

Maruliis
Postitusi: 321
Liitunud: 28 Apr 2009, 21:36
Tsikkel: Kawasaki kx250f
Asukoht: Tallinn

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Maruliis »

Margusxx kirjutas:

tsikli raha eest naiste maailmas tegelikult nii palju ei saagi, paarsada korda ripsmeid panna või juukseid värvida ja ongi kõik, kui sealt näpistad veel paari kleidi ja šhampooni raha ka, siis jääd puhta miinusesse, küüntest ja silikon rindadest ei maksa unistadagi. Seni kuni ma naise võtsin arvasin mina ka, et lennundus, fotograafia ja mootorrattad on kalleimad hobid...

Kas neid ripsmeid ja küüsi ja rindu on vaja nii väga? :oops: Seep see mul puudu ongi ma arvan, miks ma deidile ei saa :roll:

real agraarbaikerbeib - see on siis maakast mootorratast omav tütarlaps, kellel on suu mmm-i asemel õlut täis
Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Point ei olnud selles, ma arvan, et päris ilma sa ka ei jää, siit on ennegi naistel vedanud, aga see, et reimps ette soojendab on juba hea märk. Isegi näritud küüntega ja väikeste rindadega naistel on vahest õnne :)

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

Maruliis
Postitusi: 321
Liitunud: 28 Apr 2009, 21:36
Tsikkel: Kawasaki kx250f
Asukoht: Tallinn

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Maruliis »

will111 kirjutas:

ei tea et seal midagi nii märkimisväärset oleks...naised ju võrdõiguslikud tänasel päeval, kes neile siis veel neid rattaid ostma peaks kui mitte ise?

Mina küll ei ole... Seni kui naine peab midagi nii jubedat läbi tegema kui sünnitus, ei saa midagi võrdõiguslikkusest rääkida... Ja mida see üldse annab, selle et meil on naised kes ei paljune ja mehed kes pigem mustikasse panevad kui naisega tegemist teevad?? Selline maailm ei püsi küll kaua, või vähemalt see osa inimkonnast sureb välja ja murid, kes valimatult paljunevad nagu loodus kutsub,tulevad asemele...
Ainus millest on puudu on lugupidamine ja austus teineteise vastu, mis ongi viinud sellisele nõmeda feministliku liikumise tekkimiseni. Vaata 007 filme 60ndatest ja ehk mõikad kuidas naisi koheldi... Ma tean kui jubedalt mees võib solvuda kui teda kui objekti kohelda ja oi kui teda lolliks pidada :twisted: ... Ma loodan, et ükski naine, kellel on temast lugupidav ja hooliv mees, ei kipu feministina sõna võtma, sest selleks siis ei tohiks tal mingit õigust olla...
Või Äripäevas täna "Naisminister kui kohvimasin", ehk siis tegelikult ei kohelda vaid naisministreid nii, see on igal pool... Mis inimestel viga on :? Naine ja mees peavad olema erinevad ja äärmiselt nõme on soolisi erinevusi kritiseerida ja naeruvääristada...

Ja ta kukkus bläkutama...

real agraarbaikerbeib - see on siis maakast mootorratast omav tütarlaps, kellel on suu mmm-i asemel õlut täis
Kasutaja avatar

Maruliis
Postitusi: 321
Liitunud: 28 Apr 2009, 21:36
Tsikkel: Kawasaki kx250f
Asukoht: Tallinn

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Maruliis »

Margusxx kirjutas:

Point ei olnud selles, ma arvan, et päris ilma sa ka ei jää, siit on ennegi naistel vedanud, aga see, et reimps ette soojendab on juba hea märk. Isegi näritud küüntega ja väikeste rindadega naistel on vahest õnne :)

Ma lihtsalt küsisin, sest arvasin, et sa tead, kuna sa oled naise saand, siis tead ehk mis põhjusel see juhtus (togi)
Reimps annab esimese seljakotisõidu koolituse, et siis teistel lihtsam oleks, aga eks igaüks tea ise mida arvab soojendamise all (lol)

real agraarbaikerbeib - see on siis maakast mootorratast omav tütarlaps, kellel on suu mmm-i asemel õlut täis

Tuono

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Maruliis kirjutas:
Margusxx kirjutas:

tsikli raha eest naiste maailmas tegelikult nii palju ei saagi, paarsada korda ripsmeid panna või juukseid värvida ja ongi kõik, kui sealt näpistad veel paari kleidi ja šhampooni raha ka, siis jääd puhta miinusesse, küüntest ja silikon rindadest ei maksa unistadagi. Seni kuni ma naise võtsin arvasin mina ka, et lennundus, fotograafia ja mootorrattad on kalleimad hobid...

Kas neid ripsmeid ja küüsi ja rindu on vaja nii väga? :oops: Seep see mul puudu ongi ma arvan, miks ma deidile ei saa :roll:

Tegelikult on ikka väga rõve, kui on ees silikoonid ja tagumik on ikka lödi, parem ikka originaal, tahad deidile siis ära tsiklimeeste peale küll väga looda need rohkem jutumehed, muidugi on ka neid, kes sõna peavad :bsmile:

Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Hmm, mina valisin selle järgi, et mul kunagi igav ei hakkaks, ehk siis täieliku vastandi mulle endale. Ja naiseks võtsin äästi kähku, enne kui 1,5 kuud esimesest kohtumisest mööda sai. Et särts ära ei jahtuks enne ;) praegu on edukalt 8. aasta käimas ;)

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...

Sandra
Postitusi: 152
Liitunud: 13 Sept 2013, 19:11
Tsikkel: Honda CBR600F
Asukoht: Muraste
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Sandra »

reimps kirjutas:
arxxxy kirjutas:

Minu poolt sõbralik lõõp, palun tõsiselt mitte võtta :)

Oota, sa oled naine ja sul on tsikkel? Ja sa oled vaba vä? Mis su vigastus on? :)

Naine jah.
Vigastus... peale vaadates ei saa õnneks aru :D ehk siis iseloom.
Ripsmed, küüned ja rinnad on endalgi puudu... normaalsed naised ei istu päev otsa salongis :wink: kunstküüned lõhuks ilmselt paari minutiga ära, kui tööl Trumpfi setupi tehes tööriistu kokku panen vms :D
edit: kuidas nende küüntega omale sobivad kindad leitakse?

Tissidega uss
Kasutaja avatar

Maruliis
Postitusi: 321
Liitunud: 28 Apr 2009, 21:36
Tsikkel: Kawasaki kx250f
Asukoht: Tallinn

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Maruliis »

Tuono kirjutas:
Maruliis kirjutas:

Kas neid ripsmeid ja küüsi ja rindu on vaja nii väga? Seep see mul puudu ongi ma arvan, miks ma deidile ei saa

Tegelikult on ikka väga rõve, kui on ees silikoonid ja tagumik on ikka lödi, parem ikka originaal, tahad deidile siis ära tsiklimeeste peale küll väga looda need rohkem jutumehed, muidugi on ka neid, kes sõna peavad :bsmile:

Jahimeeste, kalameeste, rallimeeste, rinkameeste, abielumeeste, töömeeste, sõjameeste, tsiklimeeste jne seas on alati nii kepimehi, jutumehi kui ka muidu mehi :D vahel ka häid mehi, lihtsalt mina ühte head meest endaga piinama ei hakka... Las ma ikka jään mölakate ja tolguste manu... (lol)

real agraarbaikerbeib - see on siis maakast mootorratast omav tütarlaps, kellel on suu mmm-i asemel õlut täis

Sandra
Postitusi: 152
Liitunud: 13 Sept 2013, 19:11
Tsikkel: Honda CBR600F
Asukoht: Muraste
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Sandra »

Iga mehe sees on natuke mölakat ja tolgust :roll:

Tissidega uss
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”