Bikeri Date!

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1040
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Nüüd tuleb kindlasti sepp rääkima, kuidas ongi kahte inimest vaja, kellest ühel on võti, et saaks selle võtmega siis ikka keerata.

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

hei5
Postitusi: 161
Liitunud: 08 Juul 2005, 12:57
Tsikkel: 3 olnud, unistustes järgmine..
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas hei5 »

Ja mu projekt lõppes sellega, et õlikork ei lähegi tagasi kuna sisemine keere karteris on maas. Küll ma selle korda saan :D

Viimati muutis hei5, 20 Juun 2016, 09:59, muudetud 1 kord kokku.

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Tere tulemast klubisse, ma kevadel sain sama jamaga tuttavaks. Puru tuli ain välja. See kes kinni keeras viimati tervist talle.

On olemas remondi komplektid. Saadan lingi privasse. Mis auguvahe sul on? Nendes komplektides on tavaliselt olemas keermestaja ja järgmise mõõduga kork.


will111
Postitusi: 5262
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas will111 »

Siin teemas see auguvahe küsimine naisterahvalt on ikka suht libe tee :lol: Aga iseenesest garaazis augu keermestamise deit võiks olla küll päris ainulaadne kogemus.

Aga tõsiselt rääkida siis õlikord minuteada mingit jubedat survet kinni hoidma ei pea, seega ajutise või lihtsama lahendusena võib mõeldaka mingisugusele ilma keermeta korgile

Kasutaja avatar

poison
Mode
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Veebr 2004, 12:49
Tsikkel: sporta 1200
Asukoht: Rapla
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas poison »

will111 kirjutas:

Siin teemas see auguvahe küsimine naisterahvalt on ikka suht libe tee :lol: Aga iseenesest garaazis augu keermestamise deit võiks olla küll päris ainulaadne kogemus.
Aga tõsiselt rääkida siis õlikord minuteada mingit jubedat survet kinni hoidma ei pea, seega ajutise või lihtsama lahendusena võib mõeldaka mingisugusele ilma keermeta korgile

no ma ei tea, julgeksid sa ise sellisel viisil "parandatud" tsikliga sõita?


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Pardonne madmoizel!


jaan mmc

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

hei5 kirjutas:

Jaa muidugi :D kahekesi oleks ühe võtmega koos keeramas? Ka idee.. õnneks keegi kolista mulle siia pärapõrgu kohalegi. Saan hakkama.

Tahad sa täpsemalt rääkida, kus see pärapõrgu asub?

Kasutaja avatar

hei5
Postitusi: 161
Liitunud: 08 Juul 2005, 12:57
Tsikkel: 3 olnud, unistustes järgmine..
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas hei5 »

Eh ma selline ise hakkaja, nüüdseks juba teine mure. Eks käin lihtsalt poes ja muretsen vidinaid. Ilma lisatoodeteta ei saa nagunii. Asukoha suhtes pole mul lähimaid teenindusi ega spets poode u 40km Rakverre või Tallinna linna 80 km kaugusel.


reimps

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas reimps »

Preili hei teeb ennast huvitavaks :mrgreen:

Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Heikik »

reimps kirjutas:

Preili hei teeb ennast huvitavaks :mrgreen:

Huvitavaks võib ju teha, aga preili enese huvides on täpsemaid koordinaate enne põhjalikumat taustauuringut mitte avaldada. :D Muidu jooksevad mehed kohe karjas keermestama, keerama või ilma vindita korke kuskile toppima.

Pole tükk aega siia teemasse vaadanud...vahepeal näikse olevat juhtunud nii palju, et kasutaja Voss sõitis ikkagi üksi (mida ilmselt ongi siia teemasse postitades oodata) ja sepp ei saanudki mind juhtida, kuna Catwees saatis mulle siiski lubatud ajal segukruvi (importkaup, alla 1,5 nädala - respekt!) ning sain seetõttu Honda sõitma.

Sellest tulenevalt (võtan südame rindu, kuigi ilmselt tean juba, mis siit tuleb :mrgreen: ) - kui Virumaal leidub mõni arukas naisolevus, kes sõidab tsikliga ja kellega on võimalik meeldivat seltskondlikku vestlust pidada (ei taha kohe keermestada) ja kes oleks aeg-ajalt huvitatud koos mõne tiiru tegemisest, võib ta endast tagasihoidlikult märku anda.

Samahästi võib tegelikult endast märku anda ka mõni normaalne klemm, kellega tsiklitest, arukatest ja vähem arukatest naistest rääkida; aeg-ajalt rehvi põletada ja mõned kiiremad ringid teha. Vot -pretsedent loodud! :D

Ahjaa, igaks juhuks mainin - vältimaks väärkujutelmade teket - et ma reimpsi ja sepa sõnavõttude kontekstis siiski eelistan naisi. :mrgreen:

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC

reimps

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas reimps »

Tsill, ma olen ka hetero, aga kui Tallinna satud, võin oma ratast näidata ja katsuda lasta. Sepp tuleb ka oma rollut demoma.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3138
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas ranel »

reimps kirjutas:

Preili hei teeb ennast huvitavaks :mrgreen:

Kui kahe raadiuse ühise punkti üles leiad, siis leiad ka selle naisterahva üles. Edukat arvutamist :)

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Lippuseonu
Postitusi: 19
Liitunud: 26 Okt 2015, 14:20
Tsikkel: BMW R1200C
Asukoht: Tartu
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Lippuseonu »

Lähme sõidame teeme väikse (d)ringi.
Mulle meeldib see mida minule teed.
Lähme sõidame kogu jaaniöö on veel ees.

Kasutaja avatar

Katzzz
Postitusi: 48
Liitunud: 26 Mai 2008, 23:42
Asukoht: Pealinn
Tänanud: 11 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Katzzz »

Jaaniõhtul süüdatakse tuled, rinnust saadik kiigub kastehein,
ütle, kus ma SEDA teha tohin, igalpool on noor ja õitsev hein :D
Head Jaani, kainet liiklemist! (w) :)

Õige naise tunned kaugelt ära-valel on lühikesed jalad... :wink:

Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1273
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 43 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas isakene »

hei5 kirjutas:
ranel kirjutas:

Kui kahe raadiuse ühise punkti üles leiad, siis leiad ka selle naisterahva üles. Edukat arvutamist :)

u 40km Rakverre või Tallinna linna 80 km kaugusel.

Kae nalja, minu lähiümbruses ja mina ei tea ööd ega mütsi. Lootusetult vanaks ja lohakaks jäänud vist... :D

Kasutaja avatar

hei5
Postitusi: 161
Liitunud: 08 Juul 2005, 12:57
Tsikkel: 3 olnud, unistustes järgmine..
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas hei5 »

Tänaseks asi nii kaugel, et saan õhtul minna ringile- ehk katse sõidule. Kui õli pidama ei jää siis juhtub mis juhtub. Neli õhtut asja kallal jännanud.
Trajektoor liigub mul Käravaete tanklast kuhugi.. (kellaaeg ka lahtine veel). Kui keegi kindlalt liituda soovib siis ES.

Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Heikik »

reimps kirjutas:

Tsill, ma olen ka hetero, aga kui Tallinna satud, võin oma ratast näidata ja katsuda lasta. Sepp tuleb ka oma rollut demoma.

Ei no, väga tore, ikka satun millalgi. Võid siis juba PS mingid operatiivsemat suhtlemist võimaldavad kontaktid ka panna, sest ilmselt satun sinna üsna väikese etteteatamistähtajaga.

hei5 kirjutas:

Tänaseks asi nii kaugel, et saan õhtul minna ringile- ehk katse sõidule. Kui õli pidama ei jää siis juhtub mis juhtub. Neli õhtut asja kallal jännanud.
Trajektoor liigub mul Käravaete tanklast kuhugi.. (kellaaeg ka lahtine veel). Kui keegi kindlalt liituda soovib siis ES.

Kirjutasin sulle eile mingi aeg. Ilmselt plaanin ikkagi täna õhtul minna sõitma (nädal aega ju vaja siiski tsiklist eemal olla).

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas sepp »

Heikik kirjutas:
reimps kirjutas:

Tsill, ma olen ka hetero, aga kui Tallinna satud, võin oma ratast näidata ja katsuda lasta. Sepp tuleb ka oma rollut demoma.

Ei no, väga tore, ikka satun millalgi. Võid siis juba PS mingid operatiivsemat suhtlemist võimaldavad kontaktid ka panna, sest ilmselt satun sinna üsna väikese etteteatamistähtajaga.

hei5 kirjutas:

Tänaseks asi nii kaugel, et saan õhtul minna ringile- ehk katse sõidule. Kui õli pidama ei jää siis juhtub mis juhtub. Neli õhtut asja kallal jännanud.
Trajektoor liigub mul Käravaete tanklast kuhugi.. (kellaaeg ka lahtine veel). Kui keegi kindlalt liituda soovib siis ES.

Kirjutasin sulle eile mingi aeg. Ilmselt plaanin ikkagi täna õhtul minna sõitma (nädal aega ju vaja siiski tsiklist eemal olla).

Poisid,panen Teile sauna sooja? :mrgreen:


reimps

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas reimps »

Seda sa tahaks, mind oma saunas.

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1939
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 137 korda
Tänatud: 179 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Vint »

Võta seda kui komplimenti, Sepalt. :)


reimps

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas reimps »

Sepalt võtan ma vaid ketineetijat laenuks, muid asju ei tihka, mie tea, äkki hakkab meid paariks pidama :mrgreen:

Kasutaja avatar

Eikki
Kaupmees
Postitusi: 337
Liitunud: 27 Juun 2006, 21:33
Tsikkel: Ducati Streetfighter
Asukoht: Florida
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Eikki »

Margit kirjutas:

Homme sõiduilm, võtaks kampa ühe deidi, kes mõistab olla härrasmees, vanust 30-35, pikkus võiks olla 1,8-1,85 kandis, no kids, no cats, no smokers, must love dogs.

Tuleks kohe aga ma vist vähe kaugel. Muidu täitsa sobin ette antud määradesse :D

Õige mees keerab alati juurde.
Aitan USA-st asjade tellimisel. Ebay, Paypal-iga maksmine ja kõik muud kohad.
http://www.estperformance.com
http://www.facebook.com/estperformance
Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Krt jah. Ma löön jälle pikkuse kriteeriumi lõhki.

フーリガン

reimps

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas reimps »

MarekM kirjutas:

Krt jah. Ma löön jälle pikkuse kriteeriumi lõhki.

Ära kujuta ette, täpselt 185 oled ju.

Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Tänks düüd :) lendan Margiti järgmise pakkumise peale laivi.

フーリガン

Martti.S
Postitusi: 22
Liitunud: 25 Juul 2015, 22:48
Tsikkel: Suzuki GSX 600F

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Martti.S »

hei5 kirjutas:

Ja mu projekt lõppes sellega, et õlikork ei lähegi tagasi kuna sisemine keere karteris on maas. Küll ma selle korda saan :D

Sellise probleemi tarbeks on täitsa laiatarbekaubana saadaval keermeliim... Mitte päris tavaline (kuigi ilmselt sobib see ka), vaid mingi veidi "paksem" ja tihendava (silikoonilaadse) omadusega.
Igatahes kunagi olen oma autol sama probleemi niimoodi lahendanud, ei lekkinud ega midagi. Kui oli vaja õli vahetada, siis lihtsalt jõuga lahti (kuna liimikiht on paks, siis tuleb küll) ja pärast uue kihiga punn tagasi.
Korra olen viimases hädas kasutanud sama lahendust ka keerme kaotanud rattapoltide puhul (2tk käisid üle, panin kummalegi tagarattale ühe neist). Igatahes ei ole mõtet karta katsetada, tulemusi tuleb jälgida lihtsalt.

Kui päris näpuga ringi keerad, siis on muidugi juba hilja.

Kasutaja avatar

Raits66
Postitusi: 274
Liitunud: 08 Mai 2009, 19:17
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 14 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Raits66 »

Martti.S kirjutas:
hei5 kirjutas:

Ja mu projekt lõppes sellega, et õlikork ei lähegi tagasi kuna sisemine keere karteris on maas. Küll ma selle korda saan :D

Sellise probleemi tarbeks on täitsa laiatarbekaubana saadaval keermeliim... Mitte päris tavaline (kuigi ilmselt sobib see ka), vaid mingi veidi "paksem" ja tihendava (silikoonilaadse) omadusega.
Igatahes kunagi olen oma autol sama probleemi niimoodi lahendanud, ei lekkinud ega midagi. Kui oli vaja õli vahetada, siis lihtsalt jõuga lahti (kuna liimikiht on paks, siis tuleb küll) ja pärast uue kihiga punn tagasi.
Korra olen viimases hädas kasutanud sama lahendust ka keerme kaotanud rattapoltide puhul (2tk käisid üle, panin kummalegi tagarattale ühe neist). Igatahes ei ole mõtet karta katsetada, tulemusi tuleb jälgida lihtsalt.

Kui päris näpuga ringi keerad, siis on muidugi juba hilja.

Jälgid peeglist, et kui tagarattad hakkavad mööda panema siis vast ei pidanud see huinjaa ?


will111
Postitusi: 5262
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas will111 »

No johhaidii, õige diameetriga plastikust "punn" ette, kummitihend vahele ja ongi problem solved. Inimestele vist meeldib n*ssida mingite mõttetute asjadega ma vaatan :D ma vist juba kuskil siin kommenteerisin sel korgitamise teemal aga ütlen veelkord, SEAL EI OLE SURVET!!! seega korgi ainuke eesmärk on hoida õli karterist välja pritsimast, kogu teadus. Keegi tarkpea siin mingil hetkel veel küsis, kas ma ise ka sõidaksin nii...aga mille kuradi pärast ma ei peaks sõitma? või on parem kükitada suvel garaazis ja üritada välja mõelda mingit ilgelt "provesionaaalset" lahendust selle asemel, et rahulikult ringi sõita? Mis juhtub kui tõepoolest lendabki kork sõidu ajal sealt pealt nahhui? paned taskust kaas võetud riidelapi ette ja sõidad koju ning võid siis kasvõi talv läbi garaazis seda keeret sinna välja mõelda

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1939
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 137 korda
Tänatud: 179 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Vint »

Et kui neljataktilisest mootorist, lendab õli välja, kolb ja pump jäävad kuivale, siis võib veel rahulikult koju löristada? :D
Ära rohkem peale võta, Will.


vanalendur
Postitusi: 498
Liitunud: 10 Juul 2012, 21:17
Tsikkel: D Monster
Asukoht: Tartu/Riia
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas vanalendur »

Üks räägib vist öli sisse valamise korgist ja teine öli välja laskmise korgist.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”