Bikeri Date!

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Mart
Postitusi: 396
Liitunud: 18 Juun 2014, 21:53
Tsikkel: Aprilia Pegaso Trail 650
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Mart »

Bastard kirjutas:
Ardilla kirjutas:
M.T. kirjutas:

http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=753587#p753587
Kiiremad saavad nüüd enda käe all välja koolitada, vanust muidugi ei tea :mrgreen:

Ai see on küll päris ropp kui seda abipalvet siia teemasse peegeldada. Ma palun kohe ette vabandust :D
Kurat nüüd ehmatame noorukese üldse ära :D

Jah, vastikud tsiklimehed, ainult joomisest ja n1kkumisest mõtlevad :D

Ei pea ennazt vastikuks tsiklimeheks, aga siiski mõtlen nendest asjadest tihti :-)



56271134

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Mart kirjutas:
Bastard kirjutas:
Ardilla kirjutas:

Ai see on küll päris ropp kui seda abipalvet siia teemasse peegeldada. Ma palun kohe ette vabandust :D
Kurat nüüd ehmatame noorukese üldse ära :D

Jah, vastikud tsiklimehed, ainult joomisest ja n1kkumisest mõtlevad :D

Ei pea ennazt vastikuks tsiklimeheks, aga siiski mõtlen nendest asjadest tihti :-)

Teha tuleb mitte niisama unistada!

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1485
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Ma ka 9 kuud tagasi tegin ja täna sain paki kätte...

Kasutaja avatar

Mart
Postitusi: 396
Liitunud: 18 Juun 2014, 21:53
Tsikkel: Aprilia Pegaso Trail 650
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Mart »

Palju õnne :-)

56271134

Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Bastard »

Kas tuli tulevane tsiklimees või tsiklinaine?

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1485
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Bastard kirjutas:

Kas tuli tulevane tsiklimees või tsiklinaine?

Patsidega mudel tuli seekord jälle

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3123
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas ranel »

M.T. kirjutas:
Margit kirjutas:

Sellised "... deidi, kes mõistab olla härrasmees, vanust 30-35, pikkus võiks olla 1,8-1,85 kandis, no kids, no cats, no smokers, must love dogs."

Küsin nüüd sapiselt vahele, et mispärast "no kids"? Tahad kohe paljunemisprotsessi või deiti? (togi)
PS! Ma ise ei paku kumbagi

Sest äkki kui deitimiseks asi tõsisemaks läheb, siis äkki ei viitsita eksnaistega jamada ning ei taheta kasuemaks hakata? :roll:

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas indumen »

ehk siis tegusamad deitijad on omad kriteeriumid välja hõiganud, pooled neist on vist ka oma silmaga nähtud, deidivälistel üritustel :P
jääme teemasse, kes avalikult ei julge vb sõna võtta, siis privas on ka variant :roll:

võttes eeskuju eelkõnelejatest.
pikkus: 155-175
kaal: oleneb pikkusest :twisted: pigem siiski saledamas versioonis
suitsetamine: EI
lemmikloomad: loomad üldiselt võiks meeldida.
tattoo: pole kohustuslik, võimalusel/vajadusel peidetavad
vanus: 25-30

põgusalt deidimaterjalist:
30a./182cm/85kg/ei suitseta/omab töökohta, elukohta/ lapsi pole/hullumeelseid ex'e samuti mitte/saadavus Tallinnas.
feissist võib leida indumen@planet.ee kaudu.

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

Mart
Postitusi: 396
Liitunud: 18 Juun 2014, 21:53
Tsikkel: Aprilia Pegaso Trail 650
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Mart »

Kui sa mees poleks, siis minu kriteerimitele vastaks. ÄRA PILTI SAADA :-)

56271134

andu
Postitusi: 316
Liitunud: 11 Juun 2014, 10:05
Tsikkel: sv1000, fjr1300p
Asukoht: tallinn-riia-tartu-põlva
Tänanud: 93 korda
Tänatud: 44 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas andu »

lükkan ennast ka siis exeli tabelisse, minu profiili leiab fb
sugu: mees, vanus: 30, asukoht: septembrist tagasi tallinnas, lapsi: ei ole, segaseid ex-e: mõne ikka leiab õnneks nad kaugel, suitseja: jah, saadavus: alates septembrist :D
kellega soovin date-da: aktiivne inimene (armastan ise palju matkata ning muidu igal võimalusel sõita/seigelda ning rannas vedeleda ei oska), peab olema loomasõber, veidi segane ja julge et teha asju enda moodi, ülejäänud juba ei mängi rolli kui huvitav inimene on :D

dare to dream…
eksarmukesed: thunderace - er6n - k1200rs - gsxf600 - fjr1300(gen2) - r6 - fz6 - dr650 - vtr1000 - f650gs - vfr800 - fjr1300(gen1) - fzs600 - fjr1300p(gen1)- ducu scrambler, f650gs Dakar, rs125
hetkel südant soojendamas: sv1000, fjr1300p(gen3)

Kasutaja avatar

GeiuLiisi
Postitusi: 501
Liitunud: 31 Aug 2012, 19:43
Tsikkel: Hayabusa aka Triinu :)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas GeiuLiisi »

Ma võtan ennast teemast maha.
Pudrukausi ümber tiirutajaid oli mitmeid - kõva jutuga mehi tuli uksest ja aknast, aga ainuke julge, kes näole andis oli Pyta. Pyta on äge! :bsmile: :bsmile: :bsmile:

Küll aga nagu teada tuntud tõde on - nikumees tuleb ikka nurgast - nii läks ka minuga. Nopitud ühe tõupuhta Eesti verd karvini poolt, kellel minu teada siin vist kasutajat polegi :) :)

Deitijatele aga - no kammooooon, olge aktiivsemad. Päriselus. Mitte siin toksides...

Boobs of steel, Stainless :twisted:

Voss
Postitusi: 20
Liitunud: 18 Mai 2016, 21:15
Tsikkel: 07/Z750

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Voss »

GeiuLiisi kirjutas:

Ma võtan ennast teemast maha.
Pudrukausi ümber tiirutajaid oli mitmeid - kõva jutuga mehi tuli uksest ja aknast, aga ainuke julge, kes näole andis oli Pyta. Pyta on äge! :bsmile: :bsmile: :bsmile:

Küll aga nagu teada tuntud tõde on - nikumees tuleb ikka nurgast - nii läks ka minuga. Nopitud ühe tõupuhta Eesti verd karvini poolt, kellel minu teada siin vist kasutajat polegi :) :)

Deitijatele aga - no kammooooon, olge aktiivsemad. Päriselus. Mitte siin toksides...

Ah, et siis juba tegite nikku ka v? Vot kui tore lugemine :D

Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Heikik »

GeiuLiisi kirjutas:

Ma võtan ennast teemast maha.
Pudrukausi ümber tiirutajaid oli mitmeid - kõva jutuga mehi tuli uksest ja aknast, aga ainuke julge, kes näole andis oli Pyta. Pyta on äge! :bsmile: :bsmile: :bsmile:

Küll aga nagu teada tuntud tõde on - nikumees tuleb ikka nurgast - nii läks ka minuga. Nopitud ühe tõupuhta Eesti verd karvini poolt, kellel minu teada siin vist kasutajat polegi :) :)

Deitijatele aga - no kammooooon, olge aktiivsemad. Päriselus. Mitte siin toksides...

Milline kaunisõnaline jutt veetleva daami poolt. Mul ja ilmselt ka ülejäänud biker.ee kogukonnal on rõõm lugeda, et Su vajadused on nüüd rahuldatud. :mrgreen:

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC

reimps

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas reimps »

Asjad on vähe ilusamad, mis te kadetsete :)
Minu noku ei ole mängus, ausalt.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3183
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 191 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Vist liigun vales seltskonnas ja ei tea kes või mis on karvin.Kõiketeadev kristallpall kuugel ei teadnud ka.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas pyta »

Eino ma tänan :-D
Töö jälle segas eraelu võimalused ära ja ei saanud löögile

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)

jaan mmc

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

Heikik kirjutas:
GeiuLiisi kirjutas:

Ma võtan ennast teemast maha.
Pudrukausi ümber tiirutajaid oli mitmeid - kõva jutuga mehi tuli uksest ja aknast, aga ainuke julge, kes näole andis oli Pyta. Pyta on äge! :bsmile: :bsmile: :bsmile:

Küll aga nagu teada tuntud tõde on - nikumees tuleb ikka nurgast - nii läks ka minuga. Nopitud ühe tõupuhta Eesti verd karvini poolt, kellel minu teada siin vist kasutajat polegi :) :)

Deitijatele aga - no kammooooon, olge aktiivsemad. Päriselus. Mitte siin toksides...

Milline kaunisõnaline jutt veetleva daami poolt. Mul ja ilmselt ka ülejäänud biker.ee kogukonnal on rõõm lugeda, et Su vajadused on nüüd rahuldatud. :mrgreen:

Ää ole nii sapine, mõnikord on parem nurgeline "vanasõna", kui imal ninnunännutamine.

Kasutaja avatar

GeiuLiisi
Postitusi: 501
Liitunud: 31 Aug 2012, 19:43
Tsikkel: Hayabusa aka Triinu :)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas GeiuLiisi »

jaan mmc kirjutas:

Ää ole nii sapine, mõnikord on parem nurgeline "vanasõna", kui imal ninnunännutamine.

No siin neid "tegijaid" sapipritsijaid alati lademetes olnud. Üks siin kohe tuututas ka midagi, et "aaaa juba tegite sedasamust", ma teda tsiteerida ei viitsi. Et kui muidu siin foorumi isased ise prõõkavad, et ni*umees tuleb ikka nurgast, on okei. Kui emane selle välja ütleb, siis on häda kui palju.
Pyta - töö pole mingi faktor. Tema nt elab ja töötab 2000km eemal juba viimased viis aastat :D Kui huvi on, siis vahemaad ja vanused ja mõõdud on lõppkokkuvõttes siiski vaid numbrid :wack:

Boobs of steel, Stainless :twisted:

Voss
Postitusi: 20
Liitunud: 18 Mai 2016, 21:15
Tsikkel: 07/Z750

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Voss »

mina ei prõõka siin midagi :D ma räägin nii nagu asjad on... aga aeg on näitand, et naised on tavaliselt need kes kokku ei julge saada... sul siis vastupidi.. huvitav..


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas pyta »

GeiuLiisi kirjutas:

Pyta - töö pole mingi faktor. Tema nt elab ja töötab 2000km eemal juba viimased viis aastat :D Kui huvi on, siis vahemaad ja vanused ja mõõdud on lõppkokkuvõttes siiski vaid numbrid :wack:

Aga siis tuli ni#umees deutschlandist :-)
Lõppkokkuvõttes võib öelda,et sul olid plaanid ja asjad juba ammu paigas, lihtsalt seirasid kohalikku turgu ja andsid kohalikele vorstidele vaid valesid ootusi :D 8) :bsmile:

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3123
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas ranel »

GeiuLiisi kirjutas:

Tema nt elab ja töötab 2000km eemal juba viimased viis aastat :D Kui huvi on, siis vahemaad ja vanused ja mõõdud on lõppkokkuvõttes siiski vaid numbrid :wack:

Tsiteerin selle posti ära, et 365 päeva pärast uuesti lugeda :bsmile:

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Voss
Postitusi: 20
Liitunud: 18 Mai 2016, 21:15
Tsikkel: 07/Z750

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Voss »

Geiuliisi sa oleks pidanud facebookis ühte gruppi kirjutama et lhed sõita. Sekundiga oleks 20 matsi kohe sappa võtnud :D

Kasutaja avatar

Mart
Postitusi: 396
Liitunud: 18 Juun 2014, 21:53
Tsikkel: Aprilia Pegaso Trail 650
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Mart »

Geiut ei pole seal grupis :-)

56271134
Kasutaja avatar

GeiuLiisi
Postitusi: 501
Liitunud: 31 Aug 2012, 19:43
Tsikkel: Hayabusa aka Triinu :)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas GeiuLiisi »

Pyta - polnud mingeid plaane, see tuli mulle endalegi nagu välk selgest taevast. Võid Reimpsilt üle küsida!! Sp sai ka ju siia teemasse nüüd kirjutatud, et rohkem neid kirjutajaid ei oleks :P Kui aga ikkagi arvad, et ma siin lihtsalt mitmel rindel mängisin oma lõbuks, siis on Sul see õigus olemas :)
Ranel - no ja mis siis 365 päeva pärast siit nii lugeda on vaja :D
Voss - mis ma sinna Fb gruppidesse ikka kirjutan, kui siin on selleks koht olemas?

Mäletan, kui ma siit foorumist pea 1,5 aastaks ära kadusin... Siis oldi mu peale pahased, et miks ma teada ei andnud, et isane tekkis ja ma siia enam nägu ei näita... :D Nüüd on kisa lahti, kui andsin teada. Krt, teist on raske aru saada :D :D :D
Enihuu. Ikkagi jään oma senise arvamuse juurde, et siit pundist on tegija Pyta ja suurem enamus ikkagi need, kes arvuti taga toksimises on saavutanud meistriklassi.

Boobs of steel, Stainless :twisted:
Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas boob »

Kui siin teemas silma peal peaks hoidma, siis sõita ei jõuakski. Ehk siis lihtsam on tänavalt seljakotte rabada kui netis nillida :D
Aga kui keegi ikkagi sõitma tahab, siis võib privaatselt teada anda ;)

Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1038
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

GeiuLiisi kirjutas:

Pyta - polnud mingeid plaane, see tuli mulle endalegi nagu välk selgest taevast. Võid Reimpsilt üle küsida!! Sp sai ka ju siia teemasse nüüd kirjutatud, et rohkem neid kirjutajaid ei oleks :P Kui aga ikkagi arvad, et ma siin lihtsalt mitmel rindel mängisin oma lõbuks, siis on Sul see õigus olemas :)
Ranel - no ja mis siis 365 päeva pärast siit nii lugeda on vaja :D
Voss - mis ma sinna Fb gruppidesse ikka kirjutan, kui siin on selleks koht olemas?

Mäletan, kui ma siit foorumist pea 1,5 aastaks ära kadusin... Siis oldi mu peale pahased, et miks ma teada ei andnud, et isane tekkis ja ma siia enam nägu ei näita... :D Nüüd on kisa lahti, kui andsin teada. Krt, teist on raske aru saada :D :D :D
Enihuu. Ikkagi jään oma senise arvamuse juurde, et siit pundist on tegija Pyta ja suurem enamus ikkagi need, kes arvuti taga toksimises on saavutanud meistriklassi.

Ehk siis sa käid siin foorumis ainult n**u pärast? :mrgreen: Nii kui isane tekib, kaob huvi mootorrataste vastu ja siia foorumisse ei satu. Kolmejalgne jalga laseb, oled jälle foorumis tagasi. :ner:

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

GeiuLiisi
Postitusi: 501
Liitunud: 31 Aug 2012, 19:43
Tsikkel: Hayabusa aka Triinu :)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas GeiuLiisi »

sinilind123 kirjutas:

Ehk siis sa käid siin foorumis ainult n**u pärast? :mrgreen: Nii kui isane tekib, kaob huvi mootorrataste vastu ja siia foorumisse ei satu. Kolmejalgne jalga laseb, oled jälle foorumis tagasi. :ner:

Just nii! Busa müüsin ka maha ja nüüd olen ontlik kodukana täpselt seni, kui see isane ka parematele jahimaadele läheb! :ner:

Boobs of steel, Stainless :twisted:

pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas pyta »

Ma küll mõtlesin enda kirjutatud naljana, aga jorsid, kea te siin nüüd heitmeili kirjutate...hüpake pommi ja kasvage suureks kurat :-)

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

GeiuLiisi
Postitusi: 501
Liitunud: 31 Aug 2012, 19:43
Tsikkel: Hayabusa aka Triinu :)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas GeiuLiisi »

pyta kirjutas:

Ma küll mõtlesin enda kirjutatud naljana, aga jorsid, kea te siin nüüd heitmeili kirjutate...hüpake pommi ja kasvage suureks kurat :-)

Ooda, las nad nüüd kirjutavad. Just needsamad võiks ja peaks nüüd ikka täiega avalikult tuld andma, kes "deidile" ei tulnud... :ner:

Boobs of steel, Stainless :twisted:

Voss
Postitusi: 20
Liitunud: 18 Mai 2016, 21:15
Tsikkel: 07/Z750

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Voss »

GeiuLiisi kirjutas:

Pyta - polnud mingeid plaane, see tuli mulle endalegi nagu välk selgest taevast. Võid Reimpsilt üle küsida!! Sp sai ka ju siia teemasse nüüd kirjutatud, et rohkem neid kirjutajaid ei oleks :P Kui aga ikkagi arvad, et ma siin lihtsalt mitmel rindel mängisin oma lõbuks, siis on Sul see õigus olemas :)
Ranel - no ja mis siis 365 päeva pärast siit nii lugeda on vaja :D
Voss - mis ma sinna Fb gruppidesse ikka kirjutan, kui siin on selleks koht olemas?

Mäletan, kui ma siit foorumist pea 1,5 aastaks ära kadusin... Siis oldi mu peale pahased, et miks ma teada ei andnud, et isane tekkis ja ma siia enam nägu ei näita... :D Nüüd on kisa lahti, kui andsin teada. Krt, teist on raske aru saada :D :D :D
Enihuu. Ikkagi jään oma senise arvamuse juurde, et siit pundist on tegija Pyta ja suurem enamus ikkagi need, kes arvuti taga toksimises on saavutanud meistriklassi.

No siin nagu nägid ise ka väga ei toimi see süsteem.. Seal fb grupis on ikka jube naljakas vaadata... mingi mees kirjutab läheb sõitma.. max 5 venda võtab õhtu jooksuks sappa... Naine kirjutab... ei lähe tundigi kui juba on ca 10-20 venda "KÄSI!" platsis :D

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”