Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Tsikelman
Postitusi: 27
Liitunud: 13 Juun 2006, 14:53
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Tsikelmani saabumine.

Lugemata postitus Postitas Tsikelman »

Terekest jah, mina siis eilsest kulgen Suzuki Intruder 800 ja sattusin siia ikka läbi jutuka ja huvi tsikklite vastu! :lol:
Kõike kõige paremat jalgadega käiku vahetatavatele:D

ciim

Lugemata postitus Postitas ciim »

tere,

eilsest alates siis ka tsiklist:)
sõiduvahend siis Suzuki GSX 750F
Päris mõnus on kulgeda :lol:

Kristoferr

Lugemata postitus Postitas Kristoferr »

ohoo jälle üks pärnakas jures 8) Väga meeldiv igatahes... :)

kotermann

Lugemata postitus Postitas kotermann »

ka newbie - küll mitte kaherattalise omanik vaid hoopis kawa 4x4 kuid mis seal vahet- teised mõõdavad maanteid - mina metsasihte ja muud sellist :twisted:

Kasekase

Lugemata postitus Postitas Kasekase »

Hei!

praegu ei ole suurem sõidumees.
aga plaani jälle võetud see asi.
sõitsin toreda Pannooniaga millel ka "rakett" liides oli küljes, mõni aasta tagasi, Pärnu vahel.
Üritan ta veel paremasse korda teha ja ringi põristama hakata.

igatahes maitse suus juba ammu...
Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

Ole sa tervitatud!
Kes mett teeb, see mett sööb!

sakaMAlaka

Lugemata postitus Postitas sakaMAlaka »

Olen ka juba pea nädalakese oma esimese suksuga ringi uhanud :twisted:
:lol:
Kasutaja avatar

AbStra1t
Postitusi: 469
Liitunud: 17 Juun 2005, 15:46
Tsikkel: FC350 ; KX250F
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas AbStra1t »

Mina olen Kristjan aka krossi2ss :D .Elan Pärnumaal Häädemeestel ja sõidan krossi-minsk-iga ja muude 125ccm-idega.Sattusin siia läbi ühe pärnu sõbra ja olen 1kuu pärast 14a vana:D
Viimati muutis AbStra1t, 07 Aug 2006, 10:37, muudetud 2 korda kokku.

rpt.

Lugemata postitus Postitas rpt. »

tere siis kõikidele foorumielukatele
olen rpt. ja sõiduriistaks zid pilot 50cc3
et see mu esimene korralik sõiduriist ja järgmine kevad soov midagi võimsamat soetada.

talvar007

algaja

Lugemata postitus Postitas talvar007 »

Hey ya! biker.ee rahvale :)
Väga pro koht (Y) ja austus motopaksu vastu, kes on selle saidi pea.
Nimi on mul Roland ja vanust 14, praegune võrr on esimene elus ja selleks yamaha dt50r.
Sõitnud sellega ~2000km.
Sattusin siia saidile netis tsikliteema kolades, praegu veedan siin päevas paar head tunnikest :P loodan kunagi kauges tulevikus ka teie sõitudest osa võtta :)

Nael kummi tsiklimeestele/naistele :lol:

digger

Lugemata postitus Postitas digger »

Hei!
Olen Raivo aka Digger. Enne praegust aastat pole sentimeetritki tsikliga sõitnud... kuigi vanust juba tiba üle 40-e :lol: Sõiduriistaks nüüd paar nädalat selline klassikaline- Yamaha XJR1300 (tänud Gretta-Kristiinale valiku eest!). Väga kindlalt veel ei tunne aga kogun kilomeetreid ja kogemusi ehk siis võtan asja rahulikult. Tsikliga olen ülimalt rahul, natuurile sobilik. Igapäevaelus töötan AVISe autoliisingus ja võin aidata talvise sõiduvahendi otsimisel-liisimisel.

cacoya

minu bike

Lugemata postitus Postitas cacoya »

Mina sõidan Dbs Kilimanjaroga.

jesper

Lugemata postitus Postitas jesper »

Tervisi minugi poolt!

Nimeks on Joosep. Tsikkel praeguseks olnud 3 nädalat ja load 1 nädal.
Resideerun Tartus, sõiduvahendiks Honda VFR 750F.

Mõned võivad minus ära tunda Equ naabrimehe 8)

Kristel

Lugemata postitus Postitas Kristel »

Tere,
minu nimi on Kristel. Olen lugenud seda foorumit juba mõnda aega ning avasin kasutajakontogi, kuid alles nüüd teen oma esimese postituse. Lõpetasin äsja Tallinna Tehnikaülikooli ehitusteaduskonna. Igapäevaselt olen hõivatud detailplaneeringutega. Olen nüüdseks moto huviline juba poolteist aastat.

Tervitustega,
Kristel

Medved

Lugemata postitus Postitas Medved »

Hei.
Heigo aka medved. Ise veel kaherattalist ei oma ( Ma loodan, et see siin foorumis suur patt ei ole ), sest vanusest ning finantsist natuke puudu jääb ( Vanuseks siis 16 ). Kunagi plaan kindlasti endale kaherattaline soetada ( Kui finants lubab, siis võibolla ka mõni lahjem ratas, kuid kaugemal silmapiiril, nö unistustemaal on praegu Yamaha FZ6 S ).

H.

Edit: Ma ei suuda vastu panna ning pean tegema märkuse teemaalgatajale: Nimelt ei ole uustulnukate puhul tegu newbiedega vaid näiteks newcomeritega. Newbied on need inimesed, kes millestki ise aru ei saa ning oma küsimustele ise never ever vastust otsida ei viitsi ( kasutades selleks näiteks manuaali ).

april15

Lugemata postitus Postitas april15 »

loen juba mitu aastat foorumit aga vot täna sähvatas, et miks mitte ka liituda saaks ka mõnikord teemadele sõna sekka öelda.
Viimati muutis april15, 04 Juun 2007, 13:47, muudetud 1 kord kokku.

aadu3k

Lugemata postitus Postitas aadu3k »

Tervist kõigile !


Aadu olen, elan Tallinnas, vanust veel 16.
Olen olnud kahe rolleri omanik ja kunagi väiksena sõitsin iseehitatud minimopeediga ringi. Hetkel pole ühtegi sõidukit peale jalgratta aga kindel plaan on talvel/kevadel endale mõni suurem kaherattaline osta ja suvel ka A ja B kategooria load ära teha.

Nael kummi!

electron

Lugemata postitus Postitas electron »

Eks ole loetud seda foorumit nii mõnigi kord, kuid kuna omal tänavapill puudus (ma olin rohkem kinniste radade võistlusmees) siis ei hakanud ka niisama tühja kaagutama. Nüüd aga sai omale huvi pärast üks motikas ostetud ja tekkis juskui arusaam, et mul nüüd ka õigus siin sõna võtta :) . Igatahes päikest kõigile kaaslastele siin!

PS: Minu armuobjektiks sai Yamaha TDM850 2001.
Kasutaja avatar

Erik
Postitusi: 310
Liitunud: 30 Aug 2004, 16:44
Tsikkel: jawaha
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Erik »

Tere,

olen Erik. Ratast veel pole aga kiiver juba on! :lol: Harjutan alles Kawasakiga autokoolis, et järgmine hooaeg teistega legaalselt kaasa sõita. Huvitun lisaks vanatehnikast. Mootorratad mis on vanemad kui 30+ aastat tuksuvad mu südame rütmis! 8)

Kõigile ohutut liiklemist!

sven358

Lugemata postitus Postitas sven358 »

tere minu nimi siis sven.
ja sai siis ka kaherataline soetatud.

loodan et varsiti siis kohtume kusagil.

ette tänades
sven

tullaste

Lugemata postitus Postitas tullaste »

tervist!
nimeks siis tauno ja hetkel ka piiluja rollis :(
nimelt müüsin hiljuti enda imeilusa ja meeldiva kõlaga IŽ Planeta Sport `74 maha ja uut pole jõudnud veel muretseda...
Enne seda omasin ka mõned aastad uuemat IŽ Planetat, mida aga tihemini remontida tuli, kui sõita sai. ja nagu uuelt omanikult kuulsin, olevat mootor jälle kokku jooksnud, kuigi kolvid-rõngad jne sai kõik vahetatud...
ja kuna suur tehnikahuviline ei ole siis otsingi nüüd korralikku custom-cruiserit, millega kahekesi ka kaugemale sõita julgeks kohe käsi õliseks tegemata :wink:
esialgu igasugu foorumeid lugedes on silma jäänud Kawasaki EN500 ja Kawasaki Vulcan VN 750, kuna ilmselt Kawasaki Vulcan 1600 Classicu jaoks ei jagu (veel) finantse ... :wink:

Cheehad

Lugemata postitus Postitas Cheehad »

Karel nimeks. Kuressaarest. Endal veel pilli pole millega sõita. Aga plaanis on koos autojuhilubadega ka mootorratta load ära teha :P
Eks siis vaatab mis ratas osta. Alguses oli plaanis 125 bike osta :P
Igatahes Tere

RKsilver
Postitusi: 454
Liitunud: 16 Mai 2006, 07:55
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas RKsilver »

Cheehad kirjutas:
Karel nimeks. Kuressaarest. Endal veel pilli pole millega sõita. Aga plaanis on koos autojuhilubadega ka mootorratta load ära teha :P
Eks siis vaatab mis ratas osta. Alguses oli plaanis 125 bike osta :P
Igatahes Tere
Welcome to esto.....Biker.ee :bsmile:
Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik :)
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Lugemata postitus Postitas puna »

Puna olen ja saan see kuu load siis vaatab edasi.
Senikaua müün varustust ilmselt
Kasutaja avatar

Peeter31
Postitusi: 4
Liitunud: 24 Apr 2006, 17:06
Asukoht: Tartu

Kulgeja

Lugemata postitus Postitas Peeter31 »

Tere

Siin elu rahulikult võttev ja mitte kiirustav Peeter, kes muretseb rohkem sellepärast, et veerev ratas alati stardikõlbulik oleks. Sellised teemad, nagu "kui kiiresti keegi mingit teejuppi läbib" vms jätavad suht külmaks. Seepärast rohkem üksi kulgev, kuid mis ei tähenda seda, et heast seltskonnast ära ütlen :)
Kaherattalisi on olnud igasuguseid, 150-900 kuubikuni välja. Praegu on suksuks Tenere 660 '97, mis on päris mõnus ja mind vajadusel suurema higistamiseta igasugustesse urgastesse viib.

Vot.
Kasutaja avatar

canis lupus
Postitusi: 105
Liitunud: 03 Aug 2006, 14:45
Tsikkel: Super Blackbird, Minsk 125*2
Asukoht: Brüssel

Tere siis ka minu poolt

Lugemata postitus Postitas canis lupus »

Tere
Nimeks Mikk, töötan tallinnas kuid liigun tihti ka Tallinn-Pärnu-Lihula-Risti-Tallinn ringil, alates 26.maist sõidan Super Blackbird'iga enne sõitsin CBR600F'iga, kodus veel Yamaha TZR 125, söeraja 125 Minsk.

artur223

Lugemata postitus Postitas artur223 »

Hommik

Õnneliku ~kuu aega olen bike omanik.

See on siis esimene post siinses foorumis :P

Minu kaherattaline(Yamaha xj 600S n diversion '92 a):

http://www.artur.ee/web/images/zoom/ZZRRRY/7.jpg
http://www.artur.ee/web/images/zoom/ZZR ... size/5.jpg
http://www.artur.ee/web/images/zoom/ZZR ... size/6.jpg


Elan keilas ja liigun ringi üle eesti, võtan suvest ja siklist niipalju kui võtta annab.

Maal on veel 59 aasta Pannonia - uunikum mis liigub vabalt 8)

c
Postitusi: 88
Liitunud: 13 Aug 2006, 14:05
Asukoht: keila-tln
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas c »

kah keilast ja 600ne naked bandit istumise all. juba 2st nädalat.

rene000

Lugemata postitus Postitas rene000 »

Nimi siis Rene ja istumise all kawasaki zxr400 asukoht järvamaa



(crash)

kri500

Lugemata postitus Postitas kri500 »

Tere. Olen Kristjan. Foorumisse sattusid sellepärast, et tahtsin endale mini mopeedi osta ja vaatasin siin kuulutusi. Lõpuks saingi Mini. Olen Tartust. Väga hea foorum siin. :P
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”