Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded


pliuhkam

Lugemata postitus Postitas pliuhkam »

Tere,
olen Siim, Rapla ligidalt, rattaks on hõbedane Yamaha FZ6 Fazer 2005.a.
Ühegi klubi liige pole (veel), liigun enamjaolt Rapla ja Tallinna vahel.



Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

tro13 kirjutas:

Tere,
minu nimi on Tarmo ja 23 a vana. Sai ka selleks hooajaks endale tsikel muretsetud, Yamaha ThunderCat 600, värvuseks punane/valge. Kaherattalistega sõitmise pisik sai külge kuskil 10-selt kui alustasin võrriga ja siis aastaid kolm neli edasi sai koos onupojaga kuuri all seisvale isa M-72 käima putitatud ja sellega sõidetud (tollal küll külgkorviga) samal ajal saime hääled sisse ka soolo IZ-49-le (mille mahamüümist kahetsen siiani). Vahepeal sõitsin ka Jawa 350, aga nüüd mingi 4-5 aastat pausi olnud. Kõige suurem jama on see et vaja 25kW piirangust lahti saada, aga ARK ei tee veel sõite :( ,aga peab kannatlik olema küll nad tegema hakkavad. Ise elan Põlvamaal Mikitamäel, aga liigun ka Tartus vahel ( suvel loodan rohkem Tartu jõuda ).

Tere tulemast kõuekasside omanikeritta , omasin ka ise eelmine hoaaeg thundercat i ja võin öelda et oled saanud endale väga mõnusa armukese, kui ta eest hoolitsed ja normaalseid vedelikke valad on masin töö ja lollikindel ja minekult ei jää teistele 600 kuubistele sammugi maha vaid pigem ise ees

Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

jup kirjutas:

Tere,
Tänud Dragbike meestele. Tänu neile siis nüüd Tallinna tänavail üks Honda Transalp´96 ja õnnelik motika omanik juures.

Rasmus

Dragbike tootab hondasid v?

Ja TapaAin millest see 600 yamu ees on? Dukest v ?

Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

sepp kirjutas:
jup kirjutas:

Tere,
Tänud Dragbike meestele. Tänu neile siis nüüd Tallinna tänavail üks Honda Transalp´96 ja õnnelik motika omanik juures.

Rasmus

Dragbike tootab hondasid v?

Ja TapaAin millest see 600 yamu ees on? Dukest v ?

to mustikasepp - sinu kawast :lol:
ma ei pidanud rahvasporti silmas muide kui sa seda arvasid vaid ikka tippsporti se on siis moskva ees seismine :twisted:

ja vaata zuzumen teeb sulle Aini :P

Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

Janar55
Postitusi: 276
Liitunud: 28 Mär 2008, 13:05

Lugemata postitus Postitas Janar55 »

hei minagi siis nö uustulnuk...foorumit olen lugenud algusaastatest saati aga kuna puudusid võimalused ratast omada sis ei teind ka kasutajat kuna mis mõttega ikka tühja loba ajada :) niih a aktiivne tgelemine ratastega hakkas eelmine aasta kui sai soetatud cbr 600 ne..sai too maha müüdud ja nüüd seisab (hetkel veel) garaazis 2002 a R1 värvilahendus on tal puna, valge, must ja sõidan peamiselt Tartus ja täpsemalt erinevate EMÜ õppehoonete ees
et siis tuld ;)!

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

417 kirjutas:
sepp kirjutas:
jup kirjutas:

Tere,
Tänud Dragbike meestele. Tänu neile siis nüüd Tallinna tänavail üks Honda Transalp´96 ja õnnelik motika omanik juures.

Rasmus

Dragbike tootab hondasid v?

Ja TapaAin millest see 600 yamu ees on? Dukest v ?

to mustikasepp - sinu kawast :lol:
ma ei pidanud rahvasporti silmas muide kui sa seda arvasid vaid ikka tippsporti se on siis moskva ees seismine :twisted:

ja vaata zuzumen teeb sulle Aini :P

http://itnurk.com/tervitus/VGFwYUFpbg==/S8O8bGFsaW5l :mrgreen:

Kasutaja avatar

scryth
Postitusi: 1094
Liitunud: 26 Apr 2006, 09:18
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas scryth »

Väga siiras ja südamlik.

kus viga näed laita, seal mine ja hakka mölisema
Kasutaja avatar

capten
Postitusi: 220
Liitunud: 04 Mai 2007, 11:14
Asukoht: Viimsi

Lugemata postitus Postitas capten »

dragbike ja streetmoto mehed saavad suurepäraselt läbi nagu näha :lol:

Üksik on nõrk...
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

capten kirjutas:

dragbike ja streetmoto mehed saavad suurepäraselt läbi nagu näha :lol:

mul pole streetmotoga mingit pistmist.
ja dragbike vastu pole midagi.
Asi oli lihtsalt mõne kodaniku lauseehituses.

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

rookie

Lugemata postitus Postitas indumen »

teeks ka siis esimese märke maha siia foorumisse,
see aasta vallutas mindki mingisugune motopisik ja nii see nimi sinna kursustele kirja läkski
ja eks tuleb ka sõiduvahend muretseda muidu pole nagu asjal mõtet :D

natuke jama on selles et pole elu sees korraliku kaherattalisega sõitnud
isegi võrri/rolleri kogemus on nii pisike :S

hea on see et saab täis a-kat kätte ei ole mingeid piiranguid :D vanus 21 ja kolm aastat b-kat juba all :D

Kasutaja avatar

korben
Postitusi: 328
Liitunud: 04 Dets 2006, 15:37
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas korben »

Ise olen täpselt samasugune. Eelmine aasta tuli mingi tuhin peale ja lube tegema, enne polnud motikaga ja rolleriga kordagi sõitnud....
See aasta siis plaanis nagu rohkem kilomeetreid mõõtma hakata,oma kaherattalisega.
Nii, et üks samasuguste kogemustega sõidupartner on sul juba olemas :lol:


romza

Lugemata postitus Postitas romza »

Sai ka alles nüüd Bikeri foorumiga liitutud, kuna hiljuti sain sündmuste kokkulangemisel ühtäkki tsikliomanikuks.
Load sai tehtud juba 2001 aastal ning juba siis oli plaanis oma aparaat osta, kuid vahepeale tuli hunnik asju, mis pidevalt tsiklifondi näpistasid (abielu, lapse saamine, maja ehitus, firma loomine jne.).
Viimasel ajal pesitsen Tallinnas ning hetkel veel ühegi MC liige pole.

Aparaadiks on Honda CBR600F4 2000 aasta mudel, mis siis vist viimane antud sarja karpadega variant. Enne seda on nooremas põlves sõidetud igasugu tüüpi sotsaja aparaatidega ning mopeedidega, mille käigus sai rohkem käsi määritud kui tegelikult reaalselt sõidetud.

Käesoleva aasta kevadel juba mõnedki sõidud tehtud. Praegu üritan mõningaid iluvigu tsiklil parandada, vahetan õli ja filtrid, vahetan aku ning siis vurr-vurr! 8)


rreeiinn

Lugemata postitus Postitas rreeiinn »

Tere kõigile mootoratturitele.
Nüüd Tartus veel üks juures.Masinaks on honda transalp.

Ega midagi tee peal näeme. :D


taux
Postitusi: 282
Liitunud: 06 Veebr 2008, 18:40
Tsikkel: VTX 1800
Asukoht: Tallinn.Randvere
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas taux »

Ei hakka neid vene aja Rigasid kirja panema.Aga niipalju kui ennast mäletan olen pidevalt kaheratalistega tegelenud. Krooniline viirus lõi uuesti välja ca 7 a. tagasi ja sellest ajast saadik olen Honda fänn
2001 alustasin uuesti Honda cb 400 ga
2004 Honda sven fifti 75
2007 Honda VFR 800
Ja nüüd olen V -motori fänn.
Liigun Tln, Randvere,viimsi,Valga.Ühes'naga üle eesti.


siklimees112

Lugemata postitus Postitas siklimees112 »

tere elan tallinna lähedal,kuna ise olen juba pikemat aega söitnud motadega siis sooviks ka sellise liigi mehi või naisi tutvumis ringkonda...kuna ise kärutan aint üksi igal pool ja vahel ka sõbraga.
muidu sõitma õppisin honda ntv650-nega ja nüüd juba suzuki gsx600f-iga.
ja voorumisse sattusin sõbra soovitusel kuna siit pidi head tarka nõu saama ja igast muid asjugi.... :wink:

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1938
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 137 korda
Tänatud: 179 korda
Kontakt:

Uustulnukas

Lugemata postitus Postitas Vint »

Tere! Varemalt niisama "kolanud" siin foorumis...Tänasest liitunud kasutaja.
Mind võib kohata valgamaal, valge Honda nx 650-ga põristamas.
Sõidetud on juba mõned aastad, nagu alguses ikka- venerauaga,
ei hakkaks siin nende ajalugu rääkima...

Loodan siis et mind kohe foorumis rist ei lööda (togi)


Nemo

Lugemata postitus Postitas Nemo »

Tervitus kõigile!

Alates tänasest ametlik biker.ee liige. Varem lihtsalt ringi luuranud ja teemasid lugenud. A kat sai eelmine aasta tehtud. Esimene kukkumine samuti eelmine aasta kogetud (aga sellest õige teema all). Sel aastal siis uue ratta ja uue varustusega mööda Eestimaad ringi sõitmas. Ringi liigun Honda CBR 600 RR iga.

Jõudu ja ohutut liiklemist!


onex

Lugemata postitus Postitas onex »

Tere kõikidele motomeestele/naistele.

Paiknen Harjumaal Tallinna lähistel. Sõitma õppisin Riga-ga ja sealt läxin edasi Jawa 350 peale. Täpselt ei mäleta aga see oli umb 10 aastat tagasi ehk siis kui olin 14. Sellest ajast saati on mulle rattad meeldinud :) Hetkel sõidan Yamaha R1-ga ringi. Sattusin siia kui otsisin foorumeid ja vajalikku infot. On meeldiv koos viibida inimestega kellel on huviks rattad :) Siin loodan saada uusi tuttavaid kellega võiks vahest sõitmas käia ja ka abi on teretulnud :roll: Hetkel sõidame sõbraga kahekesi kuid siinkandis on juurde tulemas rattureid.

Kasutaja avatar

jansu24
Postitusi: 123
Liitunud: 19 Mai 2007, 00:27
Tsikkel: HYOSUNG GT650iR
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas jansu24 »

No nii... nüüd siis saan ise ka otsa lahti teha, kuna endal kah bike (lõpuks) olemas. Enamus liikumine toimub ikkagi Pärnu kandis.
Varasem kokkupuude (motoriseeritud) kaherattalistega on kunagi ammusest ajast Stella'ga, mõned aastad tagasi 250'se rolleriga ja järgmine etapp oli juba õppesõit. Nüüd siis aga juba tõsisema pilliga teesid vallutamas.

Terv,
Jansu

__________________________________________

V-mootor on nagu lõvi taltsutamine ja rida mootor nagu kassi piinamine :)

HYOSUNG GT650Ri

FayKing

Lugemata postitus Postitas FayKing »

Tere bikerlased.

Motoriseeritud kaherattalistega olen tegelenud vahepealsete pausidega ca. 15 aastat. Algul oli igasugu 50 cm3 idabloki tehnika, siis Jawa ja Minsk. Peale üht raskemat õnnetust tekkis pikem vahe sisse - luud ja haavad vajasid parandamist ja enesekindlus oli kah tugevalt pihta saanud...

Kuigi motomaailmal hoidsin pidevalt ikka silma peal, omale uut sõiduriista tükil ajal ei muretsenud, kuni saabus 2007 kevad mil kaks sõpra soetasid endale 600-sed. Sealt sain maitse taas suhu ja hinge peal hakkas kipitama. Mööda läks ca. üks kuu ja juba veeresin oma hoovile punase Honda VFR 750 F turjal. Häbi mulle, kuid A-täht kirjutati juhiloale alles suve keskel :S Kohe hakkas kutsuma ka kaugematele radadele ja nii sai enne suve lõppu tehtud ka esimene "välisreis" naabervabariiki Läti.

Mind võib õhtuti ja nädalavahetustel kohata sõitmas Viimsis ja mujal Harjumaal, vahel ka kaugemates kohtades.


mel323

Lugemata postitus Postitas mel323 »

Tere! Sõitnud olen tegelikult peaaegu terve elu erinevate masinatega alates stellast ja lõpetades praeguse bikega. Eelmisel aastal sai ka A-kat ära tehtud ja sai ostetud kuld-kollane Triumph Daytona 675. Eelnevalt veel liigelnud Iž jupiter 3ga ja Ducati 749ga. :)

Kasutaja avatar

haldjas
Postitusi: 151
Liitunud: 23 Sept 2007, 18:26
Tsikkel: honda/suzuki
Asukoht: Valgamaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas haldjas »

Tere ka minu poolt sellele toredale foorumile, kust saab väga palju huvitavat informatsiooni :) Liitusin ,sest pidasin vajalikuks olla asjadega kursis ja mujalt nagu pädevat foorumit ei leidnudki. esimene mälestus on tsiklist nimega JAWA, mida ma aeg-ajalt 16 aastasena oma tädimehelt "laenasin", uhke tunne oli nõuka ajal Jawa seljas kohaliku kino ette kihutada ja kiiver blondide juuste lehvides peast võtta ja poiste punnis silmi vaadata :P
Täna mind ei vea kaikaga kah enam tsilki selga :P Nüüd on mu "tööks" rahustite söömine raja ääres ja poisi ergutamine. 8 aastasena hakkas ta käima Askold Vaino juures tehnikute majas ,sealt ka vist see tsiklipisik.Ostsime siis mingi aeg talle tänava Enduro,aga kohe tulid probleemid onu politseinikutega kiiruste ületamise eest.Nii läks enduro vahetusse rinka ratta vastu. Poiss siis 15 aastane ja teist hooaega rinkal,viimased ärevad andmed täna Kaunasest panid jälle "rahusteid" sööma, tagaratas tuli kurvis lihtsalt tagant ära-õnneks aeglane kurv ning tsikkel-poiss terve :) ohh...ja mul on neli poega, unistan,et mõni neist nakatuks näiteks korvpallipisikuga :P Tütar õnneks tsikliga ei sõida......veel...ma loodan,et nii jääbki :P

Kasutaja avatar

olll111
Postitusi: 19
Liitunud: 15 Sept 2007, 15:44
Tsikkel: sv650n
Asukoht: Keila/Tallinn

Lugemata postitus Postitas olll111 »

Tere kõigile ratturitele!
Mõtlesin et oleks aeg ennast lõpuks ka tutvustada, kuna olen selle foorumi igapäevane lugeja olnud juba pea terve aasta. Nimeks siis Oll (passis on Olev), rattaks Suzuki SV 650s k3, A-kat õnnestus ära teha 2 päeva tagasi:D (st. 7. mai oli eksam). Pesitsen Keilas ja kohata võib mind siis peamiselt seal kandis. P.S. Ja kui ma teile vastu sõites mingil põhjusel käega ei viipagi, siis ei tähenda see seda, et ma ebaviisakas oleks, olen lihtsalt algaja ja võib-olla on käed tööd täis:D

oll

SV650s; XT600; SV650n
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

tere, uutele tulijatele :)

Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com

ennupoiss

Lugemata postitus Postitas ennupoiss »

Tervisi kõigile ka minu poolt! Olen Enn, pesitsen Rootsis Uppsala regioonis. Rattaks on Wild Star 1600.

Viimati muutis ennupoiss, 21 Juul 2008, 12:18, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Soss-Sepp
Postitusi: 86
Liitunud: 07 Mai 2008, 10:39
Tsikkel: VFR 800, 2002->2009
Asukoht: Tammiste

Lugemata postitus Postitas Soss-Sepp »

Tervisi. Olen siis Taivo sõidan halli Honda VFR 800-ga. Load sain küll juba aasta tagasi aga rohkem sõitma hakkasin alles sel aastal. Elna küll Sindis aga enmause ajast pesitsen Tõrva ja Karksi-Nuia vahel Taageperas. Siin olen tükk aega lugenud ja harinud ennast tänu oma vennale, kes natuke pikemalt tsikliga sõitnud on. Igatahes mõnusat sõitu ja loodan, et ma eriti Hälvikut ei pane.

-Vägivald ei ole lahendus, aga see aitab-

weixstom

mina BMW F 650 GS' iga

Lugemata postitus Postitas weixstom »

Tere Kõigile! Veiko nimeks sellest aastast alates load kulgen BMW F650 GS-iga 2001st aastast. Esimene ratas elus - seni väga rahul. Sõidan põhiliselt Tartu-Põltsamaa kandis. Harvem Tartu-Tallinn.


-PJ-

Lugemata postitus Postitas -PJ- »

Tere ka minu poolt.
Nimeks Kristjan ja alates eelmisest nädalast kulgen Yamaha YZF 750R seljas. Marsruudiks Saue-Tallinn.
Varasemalt "kätt" proovinud selliste tehnika imede seljas nagu Riga, Minsk ja Jawa


siim418

Lugemata postitus Postitas siim418 »

Tere

Pärit: Tallinnast

Ajalugu:
Riga >> Erinevad vene kardid 50ccm, 125ccm >> Minsk 125ccm >> Honda CBR1000 F

Kokkuvõte:
Honda soetasin eelmine sügis. Tegemist on küll vana rattaga 1991 a., aga üldjoontes olen temaga täiesti rahul.
Foorumit olen jälginud juba mõnda aega, aga aktiivselt osalenud ei ole!

Kasutaja avatar

meiekas
Postitusi: 97
Liitunud: 07 Aug 2007, 20:28
Tsikkel: Suzu GSX 400E
Asukoht: Keila, Niitvälja, Harjumaa

Lugemata postitus Postitas meiekas »

võiks siis ka nime kirja panna, milleks Jnek, paljud teavad meiekas nime all... sai siis täna muretsetud Suzuki GSX 400E, kuna alles õpin sõitma, oli see sobivaim hinna ja kvaliteedi suhe minu jaoks ning alustan ka sõite Keila lähedalt mõne päeva pärast siis pikemalt, kui ylevaatus ja pisiremont läbitud ning osalt ka varustus olemas

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”