Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded

Vasta
Kasutaja avatar

henri
Postitusi: 304
Liitunud: 17 Dets 2003, 01:38
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 33 korda

Lugemata postitus Postitas henri »

krt alati unustan ennast sisse logida... :oops:


Honda CBR 1000 -90
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

:oops:
esimene oli tõukeratas, teine oli meestekas, kolmas oli tolmu alt välja kaevatud D5-ga ja kiigevedrustusega vanaisa võrr, kolmas oli jälle tolmu alt välja kaevatud IZ49, neljas oli Jawa 350/??? ( ei mäleta mudelit ja aastat, see kus oli juba lapiklamp ja plastmass-spido aga tahhomeetrit veel ei olnud) ja siis müüsin lolli peaga maha kuna kukkus 18 täis ja tuli zigulii. Kusjuures oli selleks ajaks juba vägagi viilitud/tuunitud masin, jalaraudade otsad olid ilusti nurga alla kulunud :( Nüüd saab sellest 21 aastat ja poisike hinges tõstab pead. Kui asi väga hulluks läheb, ajan aeg-ajalt lapse delta vihaseks ja piristan salaja põõsaste vahel. Selle suve kindel ja tingimusteta plaan on järglane kahele rattale istutada ja normaalne tööriistakomplekt kah talle osta :wink: . Omale on kah target välja valitud aga teoks saab ainult sel juhul kui see perekonda ei laosta. Target on tingimusteta tuliuus asi ja muu on veel vankumatu saladus... Siia sattusin kogemata, vaatan loen ja kadestan. Loomult selline üksinda hulkuja
Kasutaja avatar

rolex
Postitusi: 246
Liitunud: 31 Jaan 2004, 04:05
Tsikkel: Suzuki 1400
Asukoht: Pärnumaa

Lugemata postitus Postitas rolex »

Tre tre mina siis :D rolex :D ja sattusin siia täitsa puht-juhuslikult kui sirvisin läbi koik eesti lingid kus vähegi juttu siklitest... Sõidan veel 2 suve selle 63 aasta vanakooli masinaga mis avatariks on :arrow: ja tere ka Raiz märkasin, et panid ka siia oma märgi maha... (oletan et see oled ikke sina) uus klubi ju tulemas 8)
tasa ja targu
Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Lugemata postitus Postitas wicked »

tre.tln.lõigatud :twisted: suzuki 750f´92
Kasutaja avatar

Tarmo
Postitusi: 148
Liitunud: 17 Veebr 2004, 21:37
Tsikkel: BMW R1100GS 2000
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Tarmo »

Endal on Yamaha TDM 900 '03 ja naisele sai selleks suveks soetatud Honda Rebel 125 ´96.
Vot.
:D
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

Tarmo kirjutas:
Endal on Yamaha TDM 900 '03 ja naisele sai selleks suveks soetatud Honda Rebel 125 ´96.
endal on niipalju motikaid, et kuratsedateab...
ja naisele sai selleks suveks rasedus soetatud ;)
Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Lugemata postitus Postitas piiks »

Kommionu kirjutas:
Tarmo kirjutas:
Endal on Yamaha TDM 900 '03 ja naisele sai selleks suveks soetatud Honda Rebel 125 ´96.
endal on niipalju motikaid, et kuratsedateab...
ja naisele sai selleks suveks rasedus soetatud ;)
Jutu järgi oleks sulle vanuseks 13 pannud, aga noh õnnetusi juhtub.
Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

Teema algataja
madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Ärge nüüd kaklema hakake :D
tehke musi kalli ja leppige ilusti ära :lol: :idea: :lol: :shock: :lol: :twisted:
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

piiks kirjutas:
Jutu järgi oleks sulle vanuseks 13 pannud, aga noh õnnetusi juhtub.
Tore, et kellelegi mu plära-lära sedasi kordaläheb... ;)

Edu ja Päikest...
Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Lugemata postitus Postitas piiks »

madone kirjutas:
Ärge nüüd kaklema hakake :D
tehke musi kalli ja leppige ilusti ära :lol: :idea: :lol: :shock: :lol: :twisted:
panen omale kohe need lukuga nahkpüksid jalga ja lähen kommionule musi-kalli tegema :P :twisted: :P :shock:
Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !

hovard

Lugemata postitus Postitas hovard »

Tere siis ka minu poolt. Siia foorumisse sattusin sügisel peale arvuti soetamist. Uus asi vaja ju kohe uurida , et kus ja mis.Sügisel ju väljas pime ja õhtuti aega rohkem. Tänu siinse foorumi rahvale tunnen ennast ka vähe nooremana. Naine ütleb küll et vanas eas ära pööranud. Aga kui oled ikka 9aastat aktiivselt motokrossiga ja hipodroomi sõiduga tegelenud siis on sellest siklisõidu pisikust vääga raske lahti saada. Aastanumbriteks olid siis 1971-1980 Siis aga tuli abielu,lapsed,jne. Ja autohaige olen ma eluaeg olnud. Ning kui ma siis ühes 99a TM is vana miilitsa tsikli uut elu nägin tundsin et nüüd on viimane aeg tegutsema hakata. Samal suvel läksin jõgeva tee äärde treffi siklimeeste paraadi vaatama. Ja siis nad tulid . Üle tuhande tsikli neljas reas, eemalt tundus nagu kõuemürin ,õhk värises. Pisara võttis silma.JA sai selgeks et juba järgmisel aastal pean ka mina seal, meeste seas olema. Sellest ajast saati on minu sõiduriistaks URAL ja igal aastal ka Jõgeva treffil osaletud.Pilt ka Baiker.ee galeriis. Õnneks näen et siin on urali mehi teisigi.Elutsen Rakveres kuid kahjuks siin veel ühtegi klubi moodi asja ei ole kus siklimehed koos käiksid. :oops:
Kasutaja avatar

eissid
Postitusi: 98
Liitunud: 21 Mär 2004, 15:48
Tsikkel: jälle jala
Asukoht: Laagri

Lugemata postitus Postitas eissid »

nu tervist....polegi end õieti tutvustanud :P elan ma siis laagris ja sõidan hetkel kondi mootoriga, kuni raha ootan :(
foorumit teadsin juba pikka aega, kuid liitusin alles mõni pääv tagasi.Sattusin siia neti otsingu kaudu (midagi sikklitega seoses ma ikka otsisin)
koht ja rahvas siin tundub väga normaalne.
sulle motopaks avaldan kaastunnet kalli kaotamise suhtes. (olex pidand seda juba ammu tglt tegema, 1. pääval :oops: )
i'm a f***ing alcoholic - Dont drink & drive

korgits
Postitusi: 202
Liitunud: 28 Veebr 2004, 13:29

korgits aka korke

Lugemata postitus Postitas korgits »

teadsin seda kohta ammu aga hakkasin siin sigima alles siis kui chopperi ( http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=5387 ) ehitamine läks tõsisemaks ! ;)
Kasutaja avatar

Mix
Postitusi: 1246
Liitunud: 18 Mär 2004, 16:25
Tsikkel: tsiklit netu.
Asukoht: Tartu, Estonia

Mix'ilt

Lugemata postitus Postitas Mix »

Tered Biker.ee rahvale! Uustulnuk Mix siin. Elan-töötan Tartus.
Biker'i leidsin... eee... vaat ei mäletagi enam.. :oops: ju siis kusagil ikka miski link oli mis mind siia juhatas. :) Alustuseks olen mõned korrad sõna võtnud "külalise" staatuses. Noh ja mõned päevad tagasi otsustasin end ka lõpuks ära regada ja registreerununa on need read mu esimeseks postituseks siin.
Sõidan... hmm.. vaat ei saagi end "päris" tsiklimeheks lugeda, sest sõidan veel vanas eas 50cc võrriga. Millisega nimelt? - nuuhh... üks pildike on siin: http://www.motodom.net/php/modules/My_e ... /Mix-3.jpg

Parimat kõigile!
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Tere see lõbus Biker.ee pere.Mina olen siis Primo a.k.a Alan.
Sõiduriistaks NSVL lõpuaegadest pärit Planeta 5 :D .Olen ta üle väga uhke ning samas ka iseenda üle, kuna mina restaureerisin teda koos oma sõbraga :D .Soetasin teda omale mais 2003.Terve suve tegelesin temaga, ei julgenud sõita.Suve lõpuks sai asi kompleksseks ning ta oli valmis törisema :twisted:
Võite minu kodukalt näha mis sai koos tehtud.
See on minu parim sõber :D :D :D
http://www.zone.ee/motomafia/tsikel.jpg

selline ta siis on :wink: :wink: :wink:
Challenge the Adventure.Ride The World

randor

tsikkel

Lugemata postitus Postitas randor »

Tere!

nimi Rando.

ajalugu selline: mopeed Riga>125 cm3 "jänestega jawa">Jawa 350>IZ Planeta 5>Honda CB 900.

Mark

uustulnuk

Lugemata postitus Postitas Mark »

Tere,

Nimi - Mark

Ringi lendan kui seda võib nii nimetada KAWASAKI ZZR600-ga.

AnnikaM

Lugemata postitus Postitas AnnikaM »

Sattusin siia puht juhuslikult...Vaatasin, et päris lahedad inimesed ühte kohta kokku saanud ja leitsin enda jaoks palju kasulikku informatsiooni-algaja nagu ma olen :) endal ratas puudub, aga venna kmx-iga saab vahel õppida nac kui venna lubab retsida...tegelikult ta lausa sunnib mind sõitma, et ma ikka korralikult õpiksin! :!: :)

Timo R.

Lugemata postitus Postitas Timo R. »

Nagu näha, nimeks mul Timo, sôbrad kutsuvad Tim. Surfarid arvavad, et mu nimi on veel hoopis Jimmy. Kui 8 aastat tagasi Rapas keskkooli lôpetasin ja ülikoolis käimiseks tsikli auto vastu vahetasin, siis tôotasin iseendale, et ükspäev taas ratta selga istun. Vahepeal on elu teinud keedkäike ja nii muretsesin ratta alles 2004 kevadel. Siiani on suurimks hobiks surfamine. See on ülimalt relax tegevus. Tuul ja vesi on alati tasuta. Ja seltskond on super. :P
Rattaks Suzuki RF 600 RR aastast 96. Liigub küll. Mis edasi hakkab saama, selle kohta hetkel visioon puudub. Ilmselt lähiajal jään ikka bikele truuks. Sôiduasend on küll pisut väsitav, kuid kasutan ratast 100% fun eesmärfil, st. asjad saan aetud autoga ja pikki matku ette ei vôta.

Ström

Lugemata postitus Postitas Ström »

omik kõigile! mina olen ström. praeguse seisuga on mul M-72 ja Suzuki GS 450 L. liigun tallinnas ja üritan edaspidi ka sõitjatega ühineda..... iseasi kas ma oma 450-ga tempos suudan püsida :twisted:

vantvol

Lugemata postitus Postitas vantvol »

tere. :roll: uus tegelane siin foorumil olen.alias on vantvol ja nimi kaido.alustasin vorriga.siis tuli mopp.praegalt on 2 pilli mul.yks on 49 aasta iz mis on vaja kordateha(päris räämas teine)ja teine 250nene cz.selline vanem.mitte crossikas vaid enduro sarnane.sama sugune nagu vana 350nene java(mitte 634 vaid veel vanema)teen praegalt cz ti(st.votan lahti ja puhastan sitast ning uus varv+mootor)
Kasutaja avatar

tsiklimees
Postitusi: 84
Liitunud: 21 Mär 2004, 21:07
Tsikkel: Honda SLR650 / Honda XL1000
Asukoht: Ida-Virumaa

Lugemata postitus Postitas tsiklimees »

Polegi ennast veel tutvustanud:
Tsiklimees erinevates foorumites, kui ka päriselus :) . Tegelik nimi Marko ja pärit Ida-Virumaalt. Üksvahe võis mind näha ka Raplas enduro Yamaha ja sinise GMC Sierraga (ei saanud just raplakatele eriti märkamatuks jääda).
Tehnikainimene igas mõttes. Teinekord liigagi universaalne-automehaanik, ehitaja, keevitaja, disler, itimees.
Autosport ja kõik mootoritega seonduv vägagi hingelähedane. Esimest korda sain käed (kui mitte üle keha) õliseks 14 aastaselt, seda siis esimest tsiklit ehitades (IZ Planeta 3).
Hetkel ehitan Suzuki GSX250E'd.
Kasutaja avatar

biohazard
Postitusi: 241
Liitunud: 07 Jaan 2004, 12:43
Asukoht: tln, Honda X11
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas biohazard »

Tubli Marko :)
ansambel X - 11
Kasutaja avatar

Zombiegirl
Postitusi: 112
Liitunud: 20 Apr 2004, 13:03
Asukoht: Tallinn

uus- unustet vana

Lugemata postitus Postitas Zombiegirl »

Kaire. Sihtpunktideks peamiselt Tallinn ja Haapsalu. Hetkel veel tsikliga ei sõida, lootust on. Oman 54. a. Moskvat.
Kasutaja avatar

Mix
Postitusi: 1246
Liitunud: 18 Mär 2004, 16:25
Tsikkel: tsiklit netu.
Asukoht: Tartu, Estonia

Re: uus- unustet vana

Lugemata postitus Postitas Mix »

Tered!
.. ja.. sõitma hakkad selle Moskva'ga?! Vaat see oleks küll vinge! :)

tomper

Lugemata postitus Postitas tomper »

Terekest!
Olen tomper ja sõidan Jawa 638'ga, mis nägi ilmavaldust 89 aastal. Ratta putitasin peaaegu nullist ja seega on ta mulle üsna lähedaseks saanud:) Elan Hiiumaal juba kuuendat aastat. Motopaksu, sys'i, mossemehe ja j30'ga olen umbes kaheksa aastat lausa ühes klassis käinud. Kusjuures avastasin selle, et sellised vennad siin on, puht juhuslikult. Eesti on ikka kuradima väike:D
Keep rollin'!
Kasutaja avatar

Zombiegirl
Postitusi: 112
Liitunud: 20 Apr 2004, 13:03
Asukoht: Tallinn

Re: uus- unustet vana

Lugemata postitus Postitas Zombiegirl »

Mix kirjutas:
Tered!
.. ja.. sõitma hakkad selle Moskva'ga?! Vaat see oleks küll vinge! :)

ja why not? ratast on hoitud patjade peal. vala bens sisse ja sõida. samas ikka igal aastal paar korda üles ka soojendatud. seega...ei näe probleemi. kui muud mitte, siis on uunikumide kokukale asja.
Kasutaja avatar

vx800
Postitusi: 171
Liitunud: 12 Apr 2004, 21:13
Tsikkel: Zr7
Asukoht: tallinn-rapla / Jawa suzuki vx800 honda nx650 suzuki dr350 suzuki xf650 tdm850 zr7
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas vx800 »

Tere :D Miks ainult uunikumide kokkutulekule asja :?: Munakoor pähe, konnakad ette ja kõik kutid on sinu :lol:
mees jääb alati iseendaks
Kasutaja avatar

hevimees
Postitusi: 165
Liitunud: 20 Apr 2004, 22:15
Tsikkel: VFR1200F,VFR800V-TEC
Asukoht: muuga
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

tere kogu sikkli pere

Lugemata postitus Postitas hevimees »

asun muugal ja oman honda VF 750 C 1984 mis on hea linnaratas mulle meeldib.soetasin selle ratta 2003 veebruaris.põhitingimused on et rattal puuduks kettülekanne ,mootoril oleks võimalikult palju silindreid,soovitavalt V mootor ,võimalikult suurem KW nr,ja mitte väga sportlik,samas on jube raske hoida esiratast maas ma kohe pean nokka tõstma.klubihing ma pole ,matkamees ka mitte,lihtsalt paarutaja.ratast üritan ikka ise hooldada jne. :twisted: ratas on kollane ja vahel külgkorviga velorex
Kasutaja avatar

Rennes
Postitusi: 894
Liitunud: 07 Juul 2003, 10:44
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rennes »

Tervitus hevimees ja Kairi. Rõmme teid mõlemaid siin näha :)))
Rennes aka Pröksuga Mülka
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”