Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Siia siis kõik krossi ja enduroga seonduv.

Moderaator: Moded


herki.
Postitusi: 67
Liitunud: 01 Juul 2008, 13:19

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas herki. »

upitaja kirjutas:

Igati waffa kolmap. !
Ilm oli super ! Päike paistis ! Puud-põõsad olid märjad ! Lombid olid sûgavad ja porised ! Mida sa hing veel soovid !
Seltskond hää ! 3 600-st ja kaks kergemat .
Mina küll ei kahetse !

Mis kell metsast välja saite?

Herki



Kasutaja avatar

Ahto3
Postitusi: 43
Liitunud: 15 Apr 2008, 11:28

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Ahto3 »

upitaja kirjutas:

Igati waffa kolmap. !
Ilm oli super ! Päike paistis ! Puud-põõsad olid märjad ! Lombid olid sûgavad ja porised ! Mida sa hing veel soovid !
Seltskond hää ! 3 600-st ja kaks kergemat .
Mina küll ei kahetse !

Hea et hiljaks jäin ja poole pealt ühinesin, sest kui terve tee oleks kaasa sõitnud, siis vist poleks koju saanudki! Suht väsitav oli aga eks see ole alguse asi!
Fun ja märg oli igatahes! Need sirged trassid on nüüd minu kaardile kasutamiseks kantud!

Kasutaja avatar

Möku
Postitusi: 597
Liitunud: 23 Veebr 2007, 16:04

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Möku »

Enduurotajad, kes te võistlustel ei käi, aga kellele enduurosõit südamelähedane. Tulge pühapäeval 10.juunil metsaradadele, kus on sõitmas ka hetkel enduuro MM sarja kolmas mees Aigar Leok ja EM sarja kolmas mees Martin Leok.

Võtke oma autodest need kohustuslikud rohelised vestid ja tulge palun pühapäeval Jõelähtme valda Võerdla külla enduurosprindile vabatahtlikeks rajajulgestuskohtunikeks.

Sealsamas sama päeva hommikul teeb peakohtunik ka koolituse, et mida ja kuidas seal tegema peab. Abi vaja eelkõige kiiruskatsetel. Aga ka ülesõidu keerulisemates kohtades oleks hea kui hoolitsev silm jälgiks mängu. Nii saate kõige parema positsiooni sõitu jälgida ning ühtlasi ka olete ajaloolise esimese enduurosprindi korraldusmeeskonna liikmeteks, mis päeva lõpuks kindlasti ka hea enesetunde tagab.

Andke mulle oma valmisolekust rajakohtunikuks tulla ES abil teada.

Usinus-Kasinus-Cosinus

herki.
Postitusi: 67
Liitunud: 01 Juul 2008, 13:19

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas herki. »

Ahto3 kirjutas:
upitaja kirjutas:

Igati waffa kolmap. !
Ilm oli super ! Päike paistis ! Puud-põõsad olid märjad ! Lombid olid sûgavad ja porised ! Mida sa hing veel soovid !
Seltskond hää ! 3 600-st ja kaks kergemat .
Mina küll ei kahetse !

Hea et hiljaks jäin ja poole pealt ühinesin, sest kui terve tee oleks kaasa sõitnud, siis vist poleks koju saanudki! Suht väsitav oli aga eks see ole alguse asi!
Fun ja märg oli igatahes! Need sirged trassid on nüüd minu kaardile kasutamiseks kantud!

Näita meile ka kaarti, kus käisite :bsmile:
Eile üritasin kaardilt seda trassi üles leida, aga ega täpselt ei mõtelnudki välja, kus see asub.

Herki


upitaja
Postitusi: 52
Liitunud: 10 Aug 2010, 20:47

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas upitaja »

Ma pôle itimees , aga 2,7 km. Tõdvalt Ida Poole . Lagedam koht , kollased gaasi jubinad rohus paistmas . Algul nigut teed ei paistagi. aga kûll seal heinamaal raja ûles leiad . 100 m. Heinamaad ja siis läebki actioniks !


herki.
Postitusi: 67
Liitunud: 01 Juul 2008, 13:19

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas herki. »

Plaan minna laupäeval Jõelähtmele järelendurotama.
Eelmisel nädalal peeti seal võistlus ja kuuldavasti on rada avatud kõigile ka pärast võistlust.

Ettepanek koguneda kella 13.00(siis ka kõige hilisemad ärkajad vast jalul) Jõelähtmel prügila tee alguses ja lähme vaatame raja üle.

Kui kellelgi on paremaid ettepanekuid kogunemispaiga ja aja osas, siis andke aga teada.

Ilm tuleb ka päikesepaisteline, küll veidi liiga soe 18kraadi, aga elame üle. Kui läheb liiga soojaks, siis võib ju alati mõne värskendava veetakistuse käsile võtta :wink:

Herki

Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Villem »

herki. kirjutas:

Plaan minna laupäeval Jõelähtmele järelendurotama.
Eelmisel nädalal peeti seal võistlus ja kuuldavasti on rada avatud kõigile ka pärast võistlust.

Ettepanek koguneda kella 13.00(siis ka kõige hilisemad ärkajad vast jalul) Jõelähtmel prügila tee alguses ja lähme vaatame raja üle.

Kui kellelgi on paremaid ettepanekuid kogunemispaiga ja aja osas, siis andke aga teada.

Ilm tuleb ka päikesepaisteline, küll veidi liiga soe 18kraadi, aga elame üle. Kui läheb liiga soojaks, siis võib ju alati mõne värskendava veetakistuse käsile võtta :wink:

Herki

Minge vaadake jah rada üle enne kui see "ära kaob" vms (märgistus ma mõtlen) :) Ma arvan et paljud laupäeval on Harju Ära 'l nagu ma ka ise aga siis võiks mõni teine kord jälle sinna rajale minna kellegagi, kes juba läbi sõitnud.

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)
Kasutaja avatar

randel
Postitusi: 670
Liitunud: 22 Apr 2005, 10:13
Tsikkel: Beta 390
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 202 korda
Kontakt:

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas randel »

upitaja kirjutas:

Ma pôle itimees , aga 2,7 km. Tõdvalt Ida Poole . Lagedam koht , kollased gaasi jubinad rohus paistmas . Algul nigut teed ei paistagi. aga kûll seal heinamaal raja ûles leiad . 100 m. Heinamaad ja siis läebki actioniks !

Me panime selle gaasitrassi Harju Ära kaardile. Et kõik selle ikka ilusti üles leiaks :ner:
Nii et kes tahab gaasitrassi kaarti - pange ennast kaardisoovijate nimekirja!
http://harjuara.blogspot.com/
Ahjaa - neid keda sõna "gaasitrass" hirmutab, siis seal kaardil on lisaks veel palju ilusaid asfalt- ja kruusateid ka peal! :bsmile:


herki.
Postitusi: 67
Liitunud: 01 Juul 2008, 13:19

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas herki. »

Kui kellelgi on olemas a`la endomndo , või mõne muu programmiga jõelähtme rada üles joonistatud, siis oleks muidugi eriti tore.

Herki

Kasutaja avatar

Möku
Postitusi: 597
Liitunud: 23 Veebr 2007, 16:04

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Möku »

herki. kirjutas:

Kui kellelgi on olemas a`la endomndo , või mõne muu programmiga jõelähtme rada üles joonistatud, siis oleks muidugi eriti tore.

Herki

Vaata Googlemapsist "Võerdla, Harjumaa". Seal Jõelähtme rajal on loogika selline, et kaevandamise käigus on jäetud veekogumise kanalid ja nende kanalite kallastel rada looklebki. alustad kõige lõunapoolsema kanali põhjakaldal läänepoolsest otsas suunaga ida suunas, siis tuled teise kanali lõunakaldal idast läände, ületad ohtlike asjade lao juures teetammi mööda teise kanali suundud teise kanali põhjakallast mööda jälle läänest itta kuniks pöördud kolmanda kanali lõunakaldale.

Aga seal on rada nii tugevalt praegu ette sõidetud, et kui kümne minutiga alguspunkti tagasi jõuad siis oled sõitnud kiiruskatset ja kui tund-paar on kulunud, siis oled olnud pikal ringil :bsmile:

Laupäeval võib seal olla ka juba võistelnud mehi sõitmas kes saavad siis kohapeal juhendada. Aga ära eksida pole seal võimalik. Kui siis teed ainult mingi täiendava silmuse trajektoori sisse.

Usinus-Kasinus-Cosinus

upitaja
Postitusi: 52
Liitunud: 10 Aug 2010, 20:47

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas upitaja »

Käisin teisip. võistlusel osalenud mehega rada läbimas ! Hirmutas mind enne igat järsemat tõusu ja langust ! Põlnd seal hullu midagi ! Tegelt oli küll ! Aga rada sai oma 690-ga läbitud . 1,5 tundi ring koos kommentaaride ja maasikate söömisega ! Rada igati vinge ! Igav ei hakka !
Ise Laupää üritan Ära Harjuda !


antia

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas antia »

herki. kirjutas:

Kui kellelgi on olemas a`la endomndo , või mõne muu programmiga jõelähtme rada üles joonistatud, siis oleks muidugi eriti tore.
Herki

http://www.endomondo.com/workouts/tZTVeyyjE8c
Algus on prügila tee ääres monumendi juures.

.gpx fail on ka siin olemas: http://www.pohla.ee/joelahtme.gpx


herki.
Postitusi: 67
Liitunud: 01 Juul 2008, 13:19

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas herki. »

antia kirjutas:
herki. kirjutas:

Kui kellelgi on olemas a`la endomndo , või mõne muu programmiga jõelähtme rada üles joonistatud, siis oleks muidugi eriti tore.
Herki

http://www.endomondo.com/workouts/tZTVeyyjE8c
Algus on prügila tee ääres monumendi juures.

.gpx fail on ka siin olemas: http://www.pohla.ee/joelahtme.gpx

:bsmile:

Kasutaja avatar

kris666
Postitusi: 68
Liitunud: 20 Nov 2003, 23:57
Tsikkel: KTM 950 S Rallye
Asukoht: GPS näitab

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas kris666 »

Täna siis, veel enne kui homme Ära Harjutakse, Männikule kella 6-st tiirutama metsadevahele!
Igaljuhul ilm on super, mis siin passida 8)

KTM 950 Adventure S Rallye setup '03
KTM EXC 530 R '08
JAWA 350-638 '84
Kasutaja avatar

Möku
Postitusi: 597
Liitunud: 23 Veebr 2007, 16:04

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Möku »

kris666 kirjutas:

Täna siis, veel enne kui homme Ära Harjutakse, Männikule kella 6-st tiirutama metsadevahele!
Igaljuhul ilm on super, mis siin passida 8)

Männikul maksab ka sel nädalavahetusel ettevaatlik olla. Eile ründas meid Männikul telliskivi maja juures täisrelvastuses jalaväelaste salk (kuigi neil oli õppus registreeritud Linnaku alades 1 ja 2 mis sealt üle 5 km kaugusel ja hoopis teisel pool raudteed). Pidime alistuma... Hoidke siis seal silmad lahti, sest nad kasutavad imitatsioonivahendeid, s.t. lisaks paukpadrunitele ka lõhkepakette.

Vaatsin et eilne ja tänane plaan on neil kalendris sama:
http://harjutusvali.mil.ee/calendar.asp ... wa_id_key=

Usinus-Kasinus-Cosinus
Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Villem »

kris666 kirjutas:

Täna siis, veel enne kui homme Ära Harjutakse, Männikule kella 6-st tiirutama metsadevahele!
Igaljuhul ilm on super, mis siin passida 8)

Kus kohas on kokkusaamine?

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)
Kasutaja avatar

kris666
Postitusi: 68
Liitunud: 20 Nov 2003, 23:57
Tsikkel: KTM 950 S Rallye
Asukoht: GPS näitab

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas kris666 »

Käidud ja lahe on seal ikka ja jälle...
Sry, et ei saanud enam vastata peale sõnumi lisamist, pakkisime kohe asjad ja minik, aga viimasel ajal oleme parkinud krossiraja ääres ja seal siis metsa.
Tulistamist oli ka kuulda, kuid eemal nats, Trapi tee oli kinni ka täna, ju siis sellepärast et õppused. Tankokal on raja aukudes leidus näiteks juba hülsse, seega tulevikus tuleb ettevaatlikum olla vist :shock:
Endomondo tracki peaks ka saama ülesse ja tulevikus võiks seda ringi pundiga lasta küll 8)

KTM 950 Adventure S Rallye setup '03
KTM EXC 530 R '08
JAWA 350-638 '84

herki.
Postitusi: 67
Liitunud: 01 Juul 2008, 13:19

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas herki. »

Kas on täna tulijaid?
Kui ei, siis ei hakka kella järgi minema ja kedagi ootama.
Kui siiski on tulijaid, siis võiks sellest ka märku anda.

Herki


herki.
Postitusi: 67
Liitunud: 01 Juul 2008, 13:19

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas herki. »

Rajal käidud ja kondid ning lihased siiani valusad. Lihased on valusad koormusest ja kondid kukkumistest. Vale oleks väita, et see rada nüüd liiga kerge oleks olnud minu jaoks... Lihtsalt kogemusi on vähe ja varem pole ma ka kividel turnimas käinud :roll:
Algus polnud väga vigagi, kuid väsimuse suurenemisega muutusud need kivised tõusud ja langemised ikka päris rasketeks.
Üle sai elatud ka päris korralik kukkumine. Ratas käis ka kenasti üle nipli, aga õnneks kaitsmed ja saapad päästsin minu ja ratta kahjustused ei ole ka suured.
Kes sinna esimest korda sõitma läheb, neil tasub tähelepanelik olla, kuna paljud järsud tõusud lõppevad veel järsemate langustega ja kui tõusu liiga uljalt võtta, siis jääb üle loota vaid pehmele maandumisele. Hetkel olid seal veel võistlusest üleval ka mõned hoiatussildid, mille puudumisel oleks võinud veel rohkem paha juhtuda. Seal oli ka paar kohta, kus suht siledad ja kiired lõigud lõppevad korraliku järsakuga. Kui siledal veidi kiiremini liikuda, võib enne langust hoo maha võtmine olla suht võimatu. Ja eks mõistlik ongi sinna minna mitmekesi, sest kui peakski midagi juhtuma, siis abi on sinna kaunis keeruline juhatada.

Eks metsas näeme :bsmile:
Herki
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar

Möku
Postitusi: 597
Liitunud: 23 Veebr 2007, 16:04

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Möku »

Herki - ma annan su kiidusõnad rajameistrile edasi :bsmile:

See enduuro võlu ongi selles, et sa ei tea täpselt, mis järgmisena juhtub ning pead kogu aeg keskendunud olema. Krossis on selle poolest lihtsam, et rada on teada ja hooldatud. Enduuros pole võimalik kogu 50-70km rada meelde jätta . (Lisaks muidugi ka see, et hobikrossis sõidad kaks korda kümme minutit, aga enduuros sõidavad ka algajad kaks korda viis tundi :ner: )

Ja eks mõistlik ongi sinna minna mitmekesi, sest kui peakski midagi juhtuma, siis abi on sinna kaunis keeruline juhatada.

Kuldsed sõnad. Ma olen ka suht tihedalt sõidetavast Männiku karjäärist aidanud kiirabil leida jalaluumurruga jalgratturi, keda kiirabi seal juba üle 4 tunni oli otsinud. Nii et ka lihtsamatele metsaradadele mõistlik minna ikka mitmekesi ja aeg-ajalt pilk üle õla visata. Ka lihtsam kukkumine võib su liikumisvõimetuks teha ja inimkeha alajahtumine toimub ka suht sooja ilmaga.

Usinus-Kasinus-Cosinus
Kasutaja avatar

fotek
Postitusi: 637
Liitunud: 26 Mai 2005, 09:42

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas fotek »

No ära räägi, et enduro katsetele minnakse kiiret aega tegema ilma, et oleks neid enne läbi jalutanud (näinud).

Möku kirjutas:

See enduuro võlu ongi selles, et sa ei tea täpselt, mis järgmisena juhtub ning pead kogu aeg keskendunud olema. Krossis on selle poolest lihtsam, et rada on teada ja hooldatud. Enduuros pole võimalik kogu 50-70km rada meelde jätta . (Lisaks muidugi ka see, et hobikrossis sõidad kaks korda kümme minutit, aga enduuros sõidavad ka algajad kaks korda viis tundi :ner: )

Siim
#609
Kasutaja avatar

Möku
Postitusi: 597
Liitunud: 23 Veebr 2007, 16:04

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Möku »

fotek kirjutas:

No ära räägi, et enduro katsetele minnakse kiiret aega tegema ilma, et oleks neid enne läbi jalutanud (näinud).

On ka selliseid vendi, kes ei kõnni enne kiiruskatseid läbi ja ikka teevad kiireid aegu. Aga hoolsamad kõnnivad ikka kiiruskatsed enne läbi. Kiiruskatsed on aga viiendik või alla selle kogu trassist.

Aix teeb oma tehasemeeskonnas selleks spetsiaaltrenni: et märgitakse uus mitmekilomeetrine rada metsa alla neitsilikule pinnasele. Siis sõidetakse see ükskord tutvumiseks läbi. Ja siis teine kord juba aja peale täie pauguga. Nii treenib oluliste rajaosade kiiret meeldejätmist kui ka sõitja võimekust koheselt ootamatustele reageerida.

Nii et kui Jõelähtme on üks kord "läbi matkatud", siis proovige teine kord juba võidusõidurütmi - et saaks ühe tunni sees ringi tehtud. Siis saate järgmisel aastal juba võistlusele tulla. Võistlust sõites on hoopis teine fiiling, maksab proovida!

Usinus-Kasinus-Cosinus
Kasutaja avatar

Palm615
Postitusi: 19
Liitunud: 03 Okt 2013, 12:26
Tsikkel: Yamaha FZ1-S Fazer 2006

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Palm615 »

Ma vaatan, et see teema pole kaua aega kasutust saanud.
Kas käiakse veel kuskil sõitmas, oleks hea siit infot saada, et millal keegi kuhu läheb. Kui aeg sobib siis liituksin meeleldi. :D

Yamaha YZ250FW 2007a --> KTM 525 EXC 2004a --> Kawasaki GPX 750 ninja 1987a. --> Yamaha FZR 1000 EXUP 1992a. --> Yamaha FZ1-S Fazer 2006a.

Kasutaja avatar

hotshot
Postitusi: 115
Liitunud: 16 Jaan 2008, 15:23
Tsikkel: crf 450r, Varadero
Asukoht: Talinn/Euroopa

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas hotshot »

Tere!

Ma oleks küll huvitatud niisama metsas müttamisest, krossist on selleks hooajaks siiber ees :) See nädal enam ei sobi aga esmaspäeval teisipäeval võiks küll näiteks jõelähtmele minna. Samas tuleb arvestada, et pimedaks läheb üsna vara, seega hiljemalt kell 17 peaks juba varustus seljas olema ja jala üle sadula viskama. See jälle päevatöö tegijatele pisut keeruline.

Taavi #278

Kasutaja avatar

Palm615
Postitusi: 19
Liitunud: 03 Okt 2013, 12:26
Tsikkel: Yamaha FZ1-S Fazer 2006

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Palm615 »

Ma ise see laup. soodla polügonile ja kusagile mutta koos atv-dega aga esmasp. jõelähtmel sobiks küll, elan suht lähedal aga pole kunagi jõudnud sinna sõitma veel:D
Endal esmaspäev täitsa vaba muidu ;D

Viimati muutis Palm615, 03 Okt 2013, 21:28, muudetud 1 kord kokku.

Yamaha YZ250FW 2007a --> KTM 525 EXC 2004a --> Kawasaki GPX 750 ninja 1987a. --> Yamaha FZR 1000 EXUP 1992a. --> Yamaha FZ1-S Fazer 2006a.

Kasutaja avatar

hotshot
Postitusi: 115
Liitunud: 16 Jaan 2008, 15:23
Tsikkel: crf 450r, Varadero
Asukoht: Talinn/Euroopa

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas hotshot »

Heh, siis meil sarnane probleem :) Mulle kah see Jõelähtme lähim endu koht aga ma ei oska sinna minnagi :wack: Esmaspäev oleks täitsa plaan kui just päris pussnuge taevast ei tule. Mina ei tee Eestis olles midagi, seega pole ka kellaajal tähtsust. Ainuke takistus võib pohmakas olla aga ehk elab üle :)

Kasutaja avatar

Palm615
Postitusi: 19
Liitunud: 03 Okt 2013, 12:26
Tsikkel: Yamaha FZ1-S Fazer 2006

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Palm615 »

Ma enamvähem tean kus see on ja isegi ühtesi võistlusi seal vaatamas käinud aga seda ka ainult raja algusest. Eks lähme avastame seda rada siis. :D
Võiks mingi lõuna aeg minna.

Yamaha YZ250FW 2007a --> KTM 525 EXC 2004a --> Kawasaki GPX 750 ninja 1987a. --> Yamaha FZR 1000 EXUP 1992a. --> Yamaha FZ1-S Fazer 2006a.

Kasutaja avatar

Palm615
Postitusi: 19
Liitunud: 03 Okt 2013, 12:26
Tsikkel: Yamaha FZ1-S Fazer 2006

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Palm615 »

Muidugi kui ilm kannatab :D

Yamaha YZ250FW 2007a --> KTM 525 EXC 2004a --> Kawasaki GPX 750 ninja 1987a. --> Yamaha FZR 1000 EXUP 1992a. --> Yamaha FZ1-S Fazer 2006a.

Kasutaja avatar

MartinH
Postitusi: 98
Liitunud: 13 Juul 2007, 21:00
Tsikkel: KTM 300exc
Asukoht: maardu

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas MartinH »

Ma ka samast kandist ja olen ka seda rada avastamas käinud aga mulle väga ei istu-liiga kuiv ja üksluine on.Iseenesest kannatab Muuga sadama juures olevas liiva ''karjääris'' õhtune doos kätte saada :D Olen ka kodu lähedale metsa väikse(ca.2km) rajakese sisse sõitnud mida võib ka vahest külastada(saab ratta mudaseks ja uputada saab ka).Kuigi üldiselt veel liiga kuiv on :(
Teema võiks igastahes aktiivseks muutuda ja härrad endast teada anda kui plaan pundis ''seenele'' minna :bsmile:

Kasutaja avatar

Palm615
Postitusi: 19
Liitunud: 03 Okt 2013, 12:26
Tsikkel: Yamaha FZ1-S Fazer 2006

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Palm615 »

No tahaks ära näha selle raja. :)
Ma ise elan ka maardus muidu aga maakoht on kuusalu kandis.
Ise käin muidu Kiiu liivakarjääris aga eks millalgi peab muugale ka vaatama.

Yamaha YZ250FW 2007a --> KTM 525 EXC 2004a --> Kawasaki GPX 750 ninja 1987a. --> Yamaha FZR 1000 EXUP 1992a. --> Yamaha FZ1-S Fazer 2006a.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kross ja enduro”