Kysimus mis puudutab krossimotikaid

Siia siis kõik krossi ja enduroga seonduv.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Kukk

Kysimus mis puudutab krossimotikaid

Lugemata postitus Postitas Kukk »

hmm vanematel krossikatel n2itex nagu cz ple dokumente kui politsei peax kinni pidama siis kuda ma toestan et see tsikkel on ikke minu oma :?: hmm mida teha arvatavasti olex vaja mingitki paberit mis tõestax seda kui tahan soetada


Kasutaja avatar

b3ar
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Nov 2003, 14:15
Asukoht: Viimsi | Aprilia Tuareg Rally 125

Lugemata postitus Postitas b3ar »

hehhe , mis põhjusel sind politsei üldse kinni peab , krossitsikliga vanematega ega ka uuematega ei tohi niigi avalikel teedel sõita. Krossirajale või metsa serva pead ka auto kastis vedama. Teatavasti ühelgi krossitsiklil vist oke pole , kuna tegu on ju spordi vahendiga, kui on aint võimalik et on ostu tšekk kui peaks ment sulle läbiotsimis orderiga ukse taha ilmuma :)

Teema algataja
Kukk

Lugemata postitus Postitas Kukk »

nu aga kui ma soidan t2navatel;)mingi variant peax ikke veel olema:P

Teema algataja
Kukk

Lugemata postitus Postitas Kukk »

hmm ja kui ma peaxin metsa serva k2ekõrval viima siis ment vaatab ikke kahtlaselt ja voib kysimusi tlla esitama ju
Kasutaja avatar

Rennes
Postitusi: 894
Liitunud: 07 Juul 2003, 10:44
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rennes »

Fakt: Tänaval ei tohi sa registreerimata sõidukiga sõita, millel niikuinii puuduvad tuled ja muud vajalikud agregaadid. Ja kui käekõrval metsa tahad lükata ... aga ole lahke, küsi kohaliku konstaabli käest. Kui sul kõik on korras, siis ma ei näe põhjust miks sa ei peaks sealt adekvaatset vastust saama.
Rennes aka Pröksuga Mülka
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kross ja enduro”